چهار‌شنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ | 18:19   58    12811 


چاپ فوری مقالات در ژورنال ISI و ISC

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان

عناوین این مقاله:

نحوه چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در ژورنال های ISI از نظر موسسه پژوهش ساوالان..

مکاتبه متقاضی زیر با "پژوهش ساوالان.."،نمونه ای از این دست، دغدغه های پژوهشی است.

پاسخ شرکت "پژوهش ساوالان" در قالب موسسه "پژوهش" به متقاضی.

ضريب تاثير يا درجه تاثير يا Impact factor چيست؟

روند فعالیت هایی که موسسه پژوهش ساوالان، برای پروژه ی شما خواهد پیمود.

چگونه يك مقاله ISI ارزيابي مي شود؟

پیشنهاد موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir

فرایند به نتیجه رسیدن مقالات در ارتباط با چاپ آن ها در مجلات معتبر خارج از ایران بسیار سخت و زمان بر است.

هزینه چاپ مقاله در ژورنال های علمی و معتبر ISI و ISC


چاپ تضمینی مقاله در مجلات علمی پژوهشی وزارت علوم

 • مرکز علمی پژوهشی پژوهش ساوالان..
 • سایت سلکو چاپ مقاله علمی پژوهشی روانشناسی و ادبیات فارسی
 • چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی وزارتین
 • چاپ مقاله علمی پژوهشی در کمترین زمان
 • چاپ مقاله علمی پژوهشی ورازتین
 • چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی
 • چاپ مقاله علمی و پژوهشی پولی
 • چاپ مقاله علمی پژوهشی فوری
 • هزینه پذیرش مقاله علمی پژوهشی
 • مدت زمان پذیرش مقاله علمی پژوهشی
 • گواهی پذیرش مقاله علمی پژوهشی
 • فهرست مجلات علمی پژوهشی زبان و ادبیات فارسی
 • موسسه چاپ مقاله نوشتن و چاپ مقاله
 • نگارش و چاپ مقاله علمی پژوهشی
 • مجلات علمی پژوهشی با داوری سریع
 • مقاله فوری چاپ کتاب
 • * مرکز علمی پژوهش ساوالان..
 • - سایت پژوهشی سلکو SELCO.IR
 • - سایت فروشگاهی آلینکو ALINCO.IR
 • - سایت تحلیلی خبری اولارکو OLARCO.IR

نحوه چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در ژورنال های ISI از نظر موسسه پژوهش ساوالان..

مقدمه:

وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران، در ردیف مجوزهای نشریه ای،دو گونه از آنها را برای نشریات علمی در نظر گرفته است.

1. نوع نخست آن را نشریات مبتنی بر برندینگ معتبری زیر نام علمی-پژوهشی تشکیل می دهند؛

2. نوع دوم آن را نشریات سطح پایینی نسبت به علمی - پژوهشی، یعنی علمی - ترویجی، شکل می دهد.

ظرفیت های از دست رفته،در قبال سیاست های مشتمل بر حفظ این نوع مجلات یعنی علمی پژوهشی و علمی ترویجی، در چیست؟

یک) شمار مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی بیشتر تشابه به کورسویی دارد تا بستری مناسب برای نشر دیگر دانشجویانی که همچنان امکان چاپ مقالات خود را نیافته اند. بماند سالیان متمادی است که روند دانشجویان تحصیلات تکمیلی سیری صعودی را تجربه می کند. یعنی دانشجویان مشتاق برای چاپ مقالات، بی پاسخ مانده است.

دو) حق نشر و امتیاز ویژه این مجلات در محدوده مدیریتی دانشگاه ها است. در ادامه همین مانع، شاهد دانشجویانی هستیم که دستشان به هیچ بستر مناسب علمی از بابت نشر پژوهش های خود، بند نیست. دانشجویانی که از قضا، در دانشگاه ها و مراکز علمی مختلفی می توان ردپایی از آن ها یافت. همچون مراکز دانشگاهی علمی کاربردی،دانشگاه پیام نور و اغلب قریب به اتفاق دانشگاه های آزاد اسلامی.

سه) رقابت زیاد برای چاپ مقاله و ارزش مقاله برای امتحان دکتری باعث ترافیک در نحوه پذیرش و چاپ مقالات شده است.

چهار) بسیاری از دانشجویان که شروع به کار کرده‌اند و مقاله آنها به طبع ضعیف تر از مقالات دانشجویان مقاطع بالا است نمی توانند شانسی برای چاپ مقالات خود به عنوان شروع کار داشته باشند.

پنج) بسیاری از دانشجویان علاقه مند هستند کارهای کلاسی خود را به چاپ برسانند تا بدین ترتیب انگیزه‌ای داشته باشند برای ارتقای معلومات خود و افزایش کیفیت مقالات تالیفی خود. اما این نشریات چنین اجازه‌ای در اختیار این دانشجویان قرار نمی دهد.

در چاپ مقاله ای که همه مسیرهای پژوهشی را به درستی پشت سر گذارده است،آن هم در چاپ در حد ژورنال های معتبر خارجی در قالب برچسب ISI و عمدتا با لحاظ کردن ایمپکت فاکتور های 3 به بالا،بی تردید خیل عظیمی از سوالات ذهن ما را درگیر خواهد کرد.مکاتبه متقاضیان زیر با "پژوهش ساوالان.."،نمونه ای از این دست، دغدغه های پژوهشی است.


معیار تشخیص ژورنال معتبر یا نامعتبر چیست؟

شرکت پژوهش ساوالان.. (و دانشگاه های دولتی و در مواقعی دانشگاه های آزاد) تنها یک مبنا برای معتبر بودن یا نامعتبر بودن یک ژورنال دارد و آن، فهرست آخرین بلک لیست اعلام شده توسط وزارت علوم است.

هر ژورنال یک سریال نامبر یا ISSN دارد که می توان جهت اطلاع از معتبر بودن آن مجل، با رونوشت و کپی کردن شماره ISSN در بروزترین فهرست مجلات معتبر و نامعتبر وزارت علوم و جستجو کردن نام ژورنال اطمینان پیدا کرد که حال ژورنال خوب است یا نه.


هزینه ژورنال ها ؛

صحت مقادیر و هزینه های ژورنال، از طریق تارنمای رسمی مجلات، قابل رویت هستند.

هزینه صراف جهت تبدیل ارز: 60 یورو/80 دلار؛

این مقدار، با مراجعه به صرافی ها قابل پی گیری است.

انجام این مرحله، می تواند بر عهده شما قرار گیرد. یا پی گیری امور ارزی توسط گروه پژوهش ساوالان.. در مرکز صرافی مشخص شده از جانب شما باشد.

در غیر این صورت، انجام این مرحله نیز به شکل تکمیلی توسط گروه پژوهش ساوالان.. با هزینه مشخص شده، انجام پذیر است.


راحله هستم؛ من یک پایان نامه دارم (دکترا) که میخواستم ازون یه مقاله استخراج بشه؛

لطف می کنین هزینه استخراج مقاله به زبان انگلیسی، انتخاب ژورنال و سابمیت اونو تو یه ژورنال ISI بدون ایمپکت فاکتور، تا 0.5، تا 1 و بیشتر از 1 تو بازه زمانی 1، 2 و 3 ماه رو به من بگین؟! ممنونم

شناسه شما: 9867F12؛ همانطور که در توضیح نکات مرتبط به نحوه چاپ مقاله و چگونگی انجام استخراج مقاله از پایان نامه و انجام پایان نامه در تمامی رشته ها عنوان کردیم، از قضا بحثی است که در سوالات مطرح شده از جانب متقاضیان نیز همین مساله وجود دارد و ما نیز به تناسب موضوع، توضیح داده ایم.

 • اینکه برای یک مقاله استخراجی خوب مهمترین اصل داشتن یک پایان نامه خوب و فنی و علمی است. بنابراین اگر بهتر پاسخ داده باشیم، مقصود این است که بایستی برگردیم به روزهای آغازین انجام پایان نامه در رشته مدنظر. استراتژی ما از به فعلیت رساندن یک پروژه در حد و اندازه یک پایان نامه، می بایست به قصد ارایه چندین مقاله از دل همین پایان نامه ای که مجبور به نگارش آن هستیم، باشد. یعنی همزمان با انجام تکلیفمان در انجام یک پایان نامه علمی و دقیق، در عین حال خروجی آن را در قالب مقالات متعدد بایستی در نظر بگیریم. چرا که همین امید به تبدیل پایان نامه به مقاله علمی پژوهشی و ISI نهایتا در دقت و ارزیابی ما در حین انجام و نگارش پایان نامه و نهایتا خروجی کار، تاثیر بسزایی خواهد داشت. حال اگر چنین کرده اید، پس شما و ما با یک مقاله استاندارد علمی استخراج شده از پایان نامه مواجه هستیم.

 • اما در خصوص انگلیسی بودن آن، اگر پژوهشگر منتخب موسسه سلکو، در رشته علمی پایان نامه شما، به انگلیسی مسلط باشد، قطعا امکان استخراج انگلیسی مقاله از پایان نامه وجود خواهد داشت. در غیر این صورت، بعد از استخراج فارسی مقاله علمی در حد ISI از پایان نامه، شرکت پژوهش ساوالان.. با موسسه پژوهشی سلکو، کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله استخراجی از پایان نامه را بر عهده خواهد گرفت.
 • بخش بعدی سوال شما که به نوع ژورنال و بازه زمانی آن باز می گردد؛ می توان گفت بعد از انتخاب ژورنال ارسالی ما از جانب شما عمل چاپ مقاله در دستور کار قرار خواهد گرفت. اگر مجلات ارسالی ما را پذیرفتید که کار شروع می گردد. اگر نه، دلیل فنی عدم پذیرش ژورنال های معرفی شده موسسه سلکو را از شما جویا خواهیم شد، تا به اصطلاح با " چکش کاری " نظرات ژورنالی شما، نزدیک ترین مجله به آنچه شما از ما انتظار دارید را تحقیق و معرفی نماییم. اگر هم غیر این باشد، کل هزینه پیش پرداخت شما که مبلغی بین 500 هزار تا 1 میلیون خواهد بود، بدون کسر هزینه، عینا عودت داده خواهد شد.

نکته: در نظر بگیرید که در کارهای پژوهشی، خاصه در خدمات پژوهشی، اصولا هیچ کار نا ممکنی وجود ندارد. نشدنی زمانی معنی می یابد که انتظارات شما از پایان نامه خود و مقاله استخراجی از پایان نامه خود، به مراتب بالاتر از حد توان علمی واقعی پروژه انجام شده شما باشد. پس نگران نباشید و به شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه سلکو اعتماد کنید. SELCO.IR


اینجانب دانشجوی دکتری رشته معماری (ترم آخر) هستم؛

از طریق سایت اینترنتی شما، با موسسه پژوهش ساوالان آشنا شدم.

الان با توجه به اینکه رساله دکتری خود را به پایان رساندم و برای دفاع باید یک مقاله پژوهشی معتبر ارائه کنم، از آنجا که محدودیت زمانی زیادی دارم خواهشمندم که در این حوزه بنده را یاری فرمائید.

در حال حاضر یک مقاله به زبان فارسی از رساله استخراج کرده ام که لازم است به سرعت در یک مجله معتبر علمی - پژوهشی داخلی یا آی اس آی WOS پذیرش و به چاپ برسد. در عین حال باید مجله در لیست سیاه وزارت علوم و دانشگاه آزاد قرار نداشته باشد. در ضمن یکی از مجلات علمی پژوهشی داخلی پس از یک سال فرآیند داوری و تائید کامل یک داور، متاسفانه با ایرادات بنی اسرائیلی داور دیگر آن را از اولویت چاپ خارج کرد.

سوالات کلیدی در فرایند به چاپ رساندن یک مقاله، در ژورنال های معتبر


سلام من شهاب طلاعین هستم.

مقاله ام رو در زمینه "اقتصاد، اقتصادسنجی، انرژی و نفت، شبیه سازی و سناریوپردازی" نوشتم و ترجمه هم کردم. کیفیت مقاله و ترجمه هم خوبه نسبتا.

یه ژورنال میخوام با این شرایط:

1- حتما چاپ مقاله ISI آی اس آی باشه (در مستر لیست و عضو کورکالکشن)

2- ترجیحا با ایمیلی که خودم میدم فرایند سابمیت انجام بشه (بشه به دانشگاه ثابت کرد)

3- فاصله سابمیت و ریوایزد و پذیرش کم باشه اما تابلو نباشه

4-پذیرش و چاپ قطعی باشه و هزینه ش منطقی باش

شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان.. : 9867F45؛

اینکه مقاله شما آماده است، یعنی چندین مرحله پیش از برنامه پیش فرض هستید.

مقاله در رشته اقتصاد، اقتصادسنجی، انرژی و نفت، شبیه سازی و سناریوپردازی یا هر رشته دیگر، هزینه آن بعد از انتخاب ژورنال مناسبی که متقاضی نیز تایید کرده باشد، مشخص خواهد شد.

برای مدیریت هزینه در چاپ مقاله در ژورنال های منتخب، می توانید هنگام ثبت سفارش، در فرم و در بخش "توضیحات مرتبط"، توان مالی منصفانه خود را ذکر نمایید و کارگروه نیز براساس همان توان مالی شما، ژورنال هایی را برای ارزیابی نهایی از بابت اعتبار و هزینه و .. برای شما ارسال و یا به شما معرفی کنند.

مقاله شما به جهت کیفیت در نگارش و رعایت اصول ترجمه ای و قواعد گرامری مسیر استانداردی را طی کرده باشد، قطعا در فرایند چاپ آن نیز با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.

اگر هم ریوازیز (Revise) بخورد، فرقی نمی کند. این اصطلاح بر دونوع است: مینور ریوایز (Minor Revise) - با درجه اشکال و ایراد اندک - و ماژور ریوایز (Major Revise) - با سطح ایراد و اشکال بسیار مقاله -؛

در هر دو حالت شما می توانید از پژوهشگران مرتبط به رشته خود در موسسه پژوهشی سلکو SELCO.IR، ذیل شرکت شرکت پژوهش ساوالان.. بهره برده و نسبت به رفع عیوب و نکات مطرح شده از جانب داوران فیزیکی یا مجازی ژورنال، اقدام کنید.

بعد از رفع منطقی همه این عیوب علمی و فنی مقاله، چاپ تضمینی کلیه مقالات در کلیه رشته هایی که ژورنالشان از جانب ما معرفی شده اند، مستقیما با شرکت پژوهش ساوالان و موسسه پژوهشی سلکو SELCO.IR خواهد بود.


لازم به توجه است که مقاله اینجانب بیشتر از اینکه در حوزه معماری مطرح باشد به صورت میان رشته ای و در حوزه روانشناسی محیطی است. بنابراین عمدتا مجلاتی برای انتشار آن مناسبند که تحقیقات معماری را در ارتباط با علوم رفتاری منتشر می کنند. به عنوان مثال ممکن است تناسب این مقاله برای انتشار در مجله Journal of Environmental Pcychology از انتشارات Elsevier با تمرکز بر علوم رفتاری بیشتر از مجله International Journal of Architectural Heritage از انتشارات Taylor & Francis باشد که به مباحث مرمتی متمرکز است. از اینرو خواهشمند است که عناوین مجلات مرتبط پیشنهادی را با نظر کارشناسی چینش و ارسال بفرمائید.

با توجه به اینکه بنده نسبتا با مجلات مختلف در نمایه های گوناگون آشنایی دارم، لطفا عناوین مجلات JCR و WOS و همچنین مجلات ISI-Listed (با نمایه Emerging Sources) مورد نظرتان را مرحمت بفرمائید. چون برای اخذ مجوز دفاع یا باید مجله علمی پژوهشی داخلی یا آی اس آی دارای ایمپکت و JCR باشد. یا اگر ایمپکت نداشته باشد WOS باشد و یا نهایتا اگر Listed و Emerging است در پایگاه اسکوپوس هم به صورت همزمان نمایه شود و دارای ضریب SJR باشد. در ضمن از نظر موضوعی محدود و دارای فرآیند داوری بوده و توسط ناشر معتبری چاپ شود.

قابل ذکر است که بنده هم از نظر ترجمه و هم از نظر چاپ مقاله در مجلات آی اس آی تجربه دارم و با دشواری ها و نکات ضروری مربوط به اعتبار مجلات آشنا هستم. اما با توجه به اینکه مشغله زیادی دارم، بسیار کند کار می کنم و زمانم بسیار محدود است باید این کار را برون سپاری کنم. بنابراین اگر واقعا امکان نتیجه گیری مناسب از این فرآیند توسط موسسه پژوهش ساوالان وجود دارد بنده را در جریان بگذارید که سریعتر اقدام نمایم.

با توجه به محدودیت زمانی منتظر پاسخ هر چه سریعتر شما هستم.

با تشکر بسیار

پاسخ شرکت "پژوهش ساوالان" در قالب موسسه "پژوهش"

موسسه اطلاعات علمي (Institute for Scientific Information):

بانك اطلاعات ISI مركزي براي فهرست نمودن و پوشش دادن جامع مهمترين مجلات علمي منتشره در دنيا به منظور تبادل اطلاعات ميان پژوهشگران مختلف مي باشد. شمار مجلات ISI ثابت نيست. يك مجله ممكن است در يك زمان٬ از مجلات ISI محسوب شود٬ اما به دليل كاهش بار علمي٬ بعداً از ليست مجلات ISI كنار گذاشته شود. در حال حاضر بيش از ۱۶۰۰۰ مجله٬ در ليست ISI قرار دارند. هر ساله ۲۰۰۰ مجله جديد مورد ارزيابي قرار مي گيرد و حدود ده درصد آنها به ليست ISI اضافه مي شوند.

ضريب تاثير يا درجه تاثير يا Impact factor چيست؟

اين عامل همه ساله توسط ISI برمبناي ارجاعات به هر يك از مجلات علمي آن محاسبه مي شود و نتيجه در گزارشات ارجاع مجله يا Journal Citation Reports يا به اختصار JCR ٬ منتشر مي شود. اين ضريب٬ نه براي مقاله يا نويسنده٬ بلكه براي مجله محاسبه مي شود. محاسبه برمبناي يك دوره سه ساله صورت مي گيرد. فرضا اگر در سال ۸۴ جمعا ۴۰ ارجاع به يك مجله صورت گرفته باشد و در آن مجله در سال ۸۲ تعداد ۲۶ مقاله و در سال ۸۳ تعداد ۲۴ مقاله چاپ شده باشد٬ ضريب ارجاع آن مجله٬ از تقسيم ۴۰ بر ۵۰ به دست مي آيد كه ۸/۰ است. يعني به طور متوسط٬ هر مقاله آن نشريه ۸/۰ مرتبه مورد استناد مقالات ديگر قرار گرفته است.

روند فعالیت هایی که موسسه پژوهش ساوالان، برای پروژه ی شما خواهد پیمود:

 1. ویراستاری کامل مقاله رشته مرتبط، مشتمل بر ویراستاری فوری نگارشی و ویراستاری سریع و فوری محتوایی بر اساس قوانین نشریه و مجله علمی تخصصی برای عبور از داوری های علمی و فنی نشریه.
 2. اخذ نامه پذیرش از نشریه علمی تخصصی،از بابت تقدیم به استاد مدنظر و دریافت نمره کامل یا پوئن در نظر گرفته شده.
 3. به سرانجام رساندن چاپ مقاله علمی تخصصی و دریافت فایل پی دی اف با سربرگ نشریه و مجله علمی تخصصی در رشته مرتبط.
 • مجلات معرف شده صرفا پیش مقدمه هستند.و برای رفع نیاز اولیه پژوهشی شما خواهد بود.

چگونه يك مقاله ISI ارزيابي مي شود؟

مؤسسه اطلاعات علميISI براي ارزيابي تحت پوشش فهرست نويسي خود، سه شاخص در نظر گرفته است:

1- فاكتور تأثير گذار (IF): اين شاخص مهمترين و در عين حال كاربردي ترين شاخص ارزيابي مجله ها از نظر ISI است.

2- شاخص فوري(Immediately): تعداد ارجاعات به مقاله هاي منتشر شده مجله در سال مورد ارزيابي تقسيم بر تعداد مقاله هاي منتشر شده در همان سال مجله مذكور است. اين شاخص در حقيقت شيب رشد منحني ارجاعات را بيان مي كند.

3- شاخص نيمه عمر استناد(Cited Half-Life):نيمه عمر ارجاعات يا نيمه عمر استناد، تعداد سال هايي است كه از سال ارزيابي بايد به عقب برگشت تا شاهد پنجاه درصد كل ارجاعات به مجله در سال مورد ارزيابي باشيم.


ta_el هستم؛

با عرض سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای شما؛

احتراماً به استحضار میرساند مقاله ای آماده و ترجمه شده به انگلیسی در زمینه مشاوره روانشناسی ( موضوع: مهارتهای اجتماعی دانش آموزان) دارم.

می خواستم جهت اکسپت در مجلات JCR در این حوزه ( روانشناسی ) مجلاتی که مورد تأیید وزارت علوم باشد.

همچنین مؤسسه شما سابقه ارسال مقاله به آنها را داشته که احتمال اکسپت مقاله ام در آنها با رایزنی مؤسسه شما بالا و تقریباً تضمینی باشد را همراه با شرایط اکسپت گرفتن توسط مؤسسه شما (هزینه فرمت بندی و تبدیل فونت مقاله انگلیسی ام براساس مجله مربوطه و سابمیت تا اکسپت قطعی و چاپ، مدت زمان اکسپت و چاپ ) را اعلام نمائید.

با تشکر از مساعدت شما

پاسخ شرکت پژوهش ساوالان و موسسه سلکو؛

شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه پژوهشی سلکو: 8796D112 ثبت شده است.

شرایطی که برای مقاله خودت در محیا کرده اید ایده آل است.

یعنی اکنون پژوهش ساوالان با یک مقاله نگارش شده، در عین حال ترجمه شده ای مواجه است که صرفا معرفی به ژورنال انتخابی را نیازمند خواهد بود.

طبیعی است که موسسه پیش از سابمیت در هر مجله ای برای شما در زمینه علمی مشاوره و به شکل خاص در رشته روانشناسی اقدام به پیشنهاد ژورنال خواهد کرد.

سعی می کنیم نگرانی شما در خصوص بازه زمانی اندکی که در ذهن دارید را با معرفی مجلات مناسب، مدیریت کنیم. هزینه ژورنال ها بستگی به نوع آنها دارد.

بنابراین ممکن است ژورنالی را با 400 دلار معرفی کنیم که به احتساب هزینه های جاری آن تا عدد محسوسی به پول رایج ایران، متغیرش خواهد کرد.

یا اینکه این مقدار کمتر یا بیشتر باشد. در هر حال شما به جای تمرکز به عدد مشخص شده البته در عین حال تنظیم بودجه ذهنی خود با ژورنال های احتمالی خوب، می توانید عنوان کنید که می خواهید چه درجه ای را مجلات معرفی شده ما شامل باشند.

 • یعنی الزاما اسکوپوس باشند؛

​اسکوپوس(به انگلیسی: Scopus) یکی از نمایه‌های استنادی معتبر و شناخته‌شده‌است که اطلاعات کتاب‌شناختی حدود ۶۰ میلیون سند را در خود جمع‌آوری کرده‌است. اسکوپوس اطلاعات محصولات حدود ۵هزار ناشر علمی را از سراسر جهان در خود جای داده‌است. در مجموع اسکوپوس اطلاعات ۱۶ هزار و پانصد مجله علمی پژوهشی را در خود نمایه کرده‌است. اسکوپوس یکی از محصولات الزویر است که استفاده از اطلاعات آن نیاز به اشتراک و پرداخت هزینه دارد. این پاراگراف برگرفته شده از: اسکوپوسhttps://fa.wikipedia.org/wiki

 • یا پاب مد باشند؛

پاب‌مِد (به انگلیسی: PubMed) یک موتور جستجوی تحت وب رایگان است که دسترسی به چندین پایگاه داده اصلی در گستره وسیعی از رشته‌های علوم پزشکی و زیست‌شناسی را فراهم می‌کند. پاب‌مِد توسط کتابخانه ملی پزشکی (National Library of Medicine - NLM) وابسته به مرکز ملی اطلاعات زیست‌فناوری (National Institute of Health- NIH) ایالات متحده آمریکا نگهداری و بروزرسانی می‌شود.

اصلی‌ترین پایگاه داده پاب‌مِد، مدلاین نام دارد که مهم‌ترین و معروفترین پایگاه داده اطلاعات کتاب‌شناختی مقالات زیست-پزشکی است و به همین دلیل در برخی موارد دو واژه پاب‌مِد و مدلاین به جای یکدیگر بکار میروند. علاوه بر مدلاین پایگاه‌های داده دیگری هم از طریق این موتور جستجو قابل دسترس هستند. تا تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۱۷ پاب‌مِد دسترسی به بیش از ۲۸

میلیون رکورد اطلاعاتی مربوط به سال‌های ۱۹۶۶ به بعد را فراهم می‌کرد که قدیمی‌ترین آن‌ها به سال ۱۸۶۵ بازمی‌گردد. پاب‌مِد به هر رکورد نمایه شده در پایگاه دادگانش یک شناسه یکتای هشت رقمی اختصاص می‌دهد که به نام شناسه پاب‌مِد (PubMed Identifier - PMID) شناخته می‌شود. این پاراگراف برگرفته شده از: پاب‌مد/https://fa.wikipedia.org/wiki

 • یا کیو وان 1 تا 4 باشند؛

پایگاه نشر اطلاعات تامپسون رویترز سالانه ضریب خاصی را تحت عنوان Q یا Quartiles برای هر مجله اعلام می‌کند. این فاکتور بر پایه داده‌های ضریب تاثیر در هر دسته‌بندی موضوعی برای مجلات علمی و علوم اجتماعی محاسبه می‌شود.

تامسون رویترز، (به انگلیسی: Thomson Reuters) شرکت چندملیتی رسانه‌های گروهی است، که در سال ۲۰۱۰ از سوی اینتربرند وابسته به گروه اومنیکام رتبه نام تجاری پیشرو شرکت‌های بزرگ را به دست آورد و به‌عنوان با ارزش‌ترین برند در کشور کانادا شناخته شد.

شرکت تامسون رویترز در سال ۲۰۰۸ در پی خریداری شرکت بریتانیایی رویترز گروپ توسط تامسون کورپوریشن راه‌اندازی شد و در حال حاضر شرکت وودبریج کمپانی که متعلق به خانواده تامسون می‌باشد، با در اختیار داشتن ۵۳٪ درصد از سهام تامسون رویترز، مالک اصلی آن به‌شمار می‌آید.

ریشه‌های تأسیس تامسون کورپوریشن به سال ۱۹۳۴ بازمی‌گردد، که رُی هربرت تامسون اقدام به راه‌اندازی روزنامه تیمینز دیلی پرس در انتاریو، کانادا نمود. رویترز گروپ نیز در سال ۱۸۵۱ توسط پل جولیوس رویتر در شهر لندن، بریتانیا تأسیس شد.

دفتر مرکزی شرکت تامسون رویترز در منهتن، نیویورک در ایالات متحده آمریکا قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک و بازار بورس تورنتو معامله می‌شود. شمار کارکنان این شرکت بیش از ۶۰ هزار نفر بوده، که در دفاتر تامسون رویترز که در ۱۰۰ کشور جهان مستقر می‌باشند، فعالیت می‌کنند.

این شرکت توسط Roy هربرت تامسون در سال ۱۹۳۴ (میلادی) در انتاریو به عنوان ناشری از The Timmins Daily Press تأسیس شد. در سال ۱۹۵۳ (میلادی) تامسون روزنامه اسکاتلندی به دست آورد و به اسکاتلند در سال بعد نقل مکان کرد. سرانجام او موقعیت رسانه‌ای خود را در اسکاتلند در سال ۱۹۵۷ (میلادی) تثبیت کرد. همچنین او به خاک انگلیس رفت و به اکتشاف نفت و گاز در سال ۱۹۷۱ (میلادی) در زمانی که او در یک کنسرسیوم برای بهره‌برداری از ذخایر در دریای شمال شرکت کرده بود، نائل شد. در سال ۱۹۸۹ (میلادی)، روزنامه تامسون با شرکت تامسون ادغام شد. در سال ۱۹۹۶ (میلادی) شرکت تامسون به‌طور مؤثر دو برابر اندازه آن و به سودآوری در آینده با خرید انتشارات غرب دست یافت. این پاراگراف برگرفته شده از: تامسون_رویترز/https://fa.wikipedia.org/wiki

 • ایمپکت فاکتور چند را در مجله انتخابی مجبور به لحاظ کردن آن هستید؛

ضریب تأثیر (به انگلیسی: Impact Factor)، یک شاخص کمی است که برای ارزیابی، مقایسه و رتبه‌بندی نشریات علمی در رشته‌های مختلف در سطح ملی یا برای مقایسه مجله‌ها در سطح بین‌المللی به کار گرفته می‌شود. این شاخص نشان‌دهنده فراوانی استنادهایی است که در طول یک دوره زمانی مشخص به یک مقاله چاپ و در یک نشریه داده می‌شود. ضریب تأثیر مجله‌ها نخستین بار توسط دکتر یوجین گارفیلد و آیروینگ شر در دهه ۱۹۶۰ به مؤسسه اطلاعات علمی (ISI) آمریکا ارائه شد تا در انتخاب مجله‌های علمی برای نمایه استنادی علوم به کار گرفته شود.

این عامل همه ساله توسط مؤسسه اطلاعات علمی (ISI) بر مبنای ارجاعات به هر یک از مجلات علمی آن محاسبه و نتیجه در گزارش‌های ارجاع مجله یا Journal Citation Reports منتشر می‌شود. این ضریب، نه برای مقاله یا نویسنده، بلکه برای مجله محاسبه می‌شود. محاسبه بر مبنای یک دوره دو ساله صورت می‌گیرد؛ به عبارت دیگر برای هر سال معین، ضریب تأثیر یک مجله متوسط تعداد ارجاعات داده شده در همان سال معین به هر مقالهٔ منتشره در ان مجله در طی دو سال متوالی قبلی می‌باشد. برای مثال اگر در سال 96 جمعاً ۴۰ ارجاع به مقاله‌های سال‌های 94 و 95 آن مجله صورت گرفته باشد و در آن مجله در سال 94 تعداد ۲۶ مقاله و در سال 95 تعداد ۲۴ مقاله چاپ شده باشد، ضریب ارجاع آن مجله از تقسیم ۴۰ بر (۲۶+۲۴=۵۰) به دست می‌آید که ۰/۸ است؛ یعنی به‌طور متوسط هر مقالهٔ آن نشریه ۰/۸ مرتبه مورد استناد مقالات دیگر قرار گرفته‌است.

بیشترین مقدار ضریب تأثیر برای ژورنال‌های علمی مربوط به مجله The New England journal of medicine با مقدار نزدیک به 6.0 (5.9558) می‌باشد و پس از آن مجله Lancet قرار دارد. چند رتبه بعدی نیز در اختیار مجلات بسیار معتبر Nature می‌باشد. این پاراگراف برگرفته شده از: ضریب_تأثیر/https://fa.wikipedia.org/wiki

 • جی سی آر باشد؛

گزارش استنادی مجلات (به انگلیسی: Journal Citation Reports) یا JCR یک نشریه سالانه بهداشت و درمان و تقسیم علوم از تامسون رویترز است. که با وب آو نالج، توسط تامسون رویترز و از وب آو ساینس به JCR وب دیده شده است. همچنین آن اطلاعات مربوط به مجلات علمی در علوم و علوم اجتماعی، از جمله ضریب تاثیر را فراهم می‌کند.

اطلاعات عمومی مجله

اطلاعات داده شده برای هر مجله شامل موارد زیر است:

اطلاعات اولیه کتابشناختی از ناشر، مخفف عنوان، زبان، ISSN

دسته بندی موضوعی (که ۱۷۱موضوع از جمله در علوم و ۵۴ در علوم اجتماعی وجود دارد)

اطلاعات استنادی[ویرایش]

داده استناد عمومی:

تعدادی از مقاله‌های منتشر شده در طول آن سال و

تعداد مقالات در مجله در طول سال‌های بعد از آن، در مقالات خود و دیگر مجلات استناد شده است،

جداول جزئیات

تعداد مقالات در مجله در طول سال‌های بعد از آن در مقالات خود و دیگر مجلات استناد شده است،

تعداد استنادهای ساخته شده از مقالات منتشر شده در مجله در همان سال به آن و دیگر مجلات فرد خاص در طول هر یک از ده سال اخیر

تعدادی از مقالات منتشر شده در مجله در طول هر یک از ۱۰ سال اخیر توسط مجلات خاص و منحصربه‌فرد در طول سال

و اقدامات چند به دست آمده از این داده‌ها:

عامل تأثیر مجلات، نسبت تعداد استنادها به ۲ سال قبل مجله تقسیم بر تعداد مقاله‌ها در آن سال‌ها

شاخص آنی مجله، تعداد استناد در آن سال به مقالات همان سال منتشر شده

مجله با استناد به نیمه عمر، سن متوسط از مقالات که مقاله در آن سال در مجله منتشر شده ذکر شده بود،

مجله نیمه عمر، سن متوسط از مقالات در مجله که در طول سال‌ها توسط سایر مجلات استناد شده است. این پاراگراف برگرفته شده از: گزارش_استنادی_مجلات/https://fa.wikipedia.org/wiki

 • اینترنشنال باشد کافی است؛
 • تخصصی باشد یا جنرال و عمومی نیز می تواند برای مقصدی که در نظر گرفته اید به کار آید؛
 • و .. .

اضافه یا حذف هر کدام از این موارد می تواند هزینه نهایی شما را مشخص کند.

لذا یک ژورنال می تواند از 3 میلیون، 6 میلیون تا 8 میلیون متغیر باشد. نکته مهم اینکه در انتخاب ژورنال های طراز اول و اصطلاحا " تاپ"، این مقاله شما است که تعیین کننده سرنوشت نهایی سابمیت اولیه خواهد بود.

سرنوشتی که به ریجکتی خواهد انجامید و یا به مرحله ریواز و نهایتا به اکسپت لتر منتهی خواهد شد.


پیشنهاد موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir:

 • یاری پژوهش ساوالان می تواند در مرحله تایپ و یا ویراستاری تخصصی و حتی ترسیم و تنظیم پرسشنامه ها، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه Nateve و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به عربی و.. شامل شما پژوهشگران نیز باشد.در امر ترجمه،مهم زبان اولیه متن مقاله شما است.از جهت ترجمه آن به هر زبان دیگری نگرانی نخواهید داشت.
 • در خصوص چاپ مقاله،می توانید،با معرفی ژورنال موردنظر، حتی به شکل PDF،لیست ژورنال ها را در اختیار ما قرار دهید،تا پژوهش ساوالان پی گیری مجدانه ای را انجام دهد.

ویراستاری و تایپ و ترجمه و تهیه و تنظیم پرسشنامه و مباحث آماری و چاپ مقاله ISI و .. همگی به جای نگارش مستقیم مقاله از پژوهش ساوالان..

پیشنهاد موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir:

مقاله نگارش شده را در اختیار تیم پژوهشی "پژوهش ساوالان" قرار دهید.

بعد از مراحل سابمیت و مکاتبات معمول با ژورنال منتخب، و قرار دادن مقاله شما در جریان سیکل رایج اکسپت مقالات، و تبدیل نوشته شما به - به اصطلاح- paper، در صورت روایز Revise خوردن، در حد توان با پژوهشگران مرتبط به متن تخصصی مقاله، در رفع ایرادات داوران ژورنال تلاش خواهیم کرد. هزینه های این اصلاحات با توجه به سطح و میزان اصلاحات، پیش از آغاز فرایند اصلاح، اعلام خواهد گشت.

یاری پژوهش ساوالان می تواند در مرحله تایپ و یا ویراستاری تخصصی و حتی ترسیم و تنظیم پرسشنامه ها، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه Nateve و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به عربی و .. شامل شما پژوهشگران نیز باشد.

2. در خصوص چاپ مقاله، می توانید، با معرفی ژورنال موردنظر، حتی به شکل PDF، لیست ژورنال ها را در اختیار ما قرار دهید، تا پژوهش ساوالان پی گیری مجدانه ای را انجام دهد.

هزینه صرفا چاپ مقاله تا دریافت Accept Letter را طی تماس با کارشناسان پژوهش ساوالان جویا شوید.

نکته: خالص پرداختی شما به ژورنال در صورت رایگان نبودن مجله به شکل مجزا اطلاع رسانی خواهد شد.

3. تایپ فوری، ویراستاری نگارشی و محتوایی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه عربی، رسم اشکال و جداول و نمودار، چاپ کتاب در تیراژ دلخواه و تبدیل پایان نامه به کتاب و بسیاری امور پژوهشی از دیگر خدمات موسسه پژوهش ساوالان است.

لینک عضویت در کانال مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. http://www.selco.ir

https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w


عنوان پروژه/ چاپ مقاله علمی تخصصی

 • در اینجا مشخصات کامل پروژه شما، در صفحه ای طراحی شده و مختص به در خواست پژوهشی شما، جای خواهد گرفت.

اقدامات صورت گرفته برای متقاضی، در پروژه ای مشخص و مبتنی بر درخواست پژوهشی ایشان، به شرح زیر خواهد بود:

روند فعالیت هایی که موسسه پژوهش ساوالان، برای پروژه ی شما خواهد پیمود:

 1. ویراستاری کامل مقاله رشته حسابداری مشتمل بر ویراستاری فوری نگارشی و ویراستاری سریع و فوری محتوایی بر اساس قوانین نشریه و مجله علمی تخصصی برای عبور از داوری های علمی و فنی نشریه.
 2. اخذ نامه پذیرش از نشریه علمی تخصصی، از بابت تقدیم به استاد مدنظر و دریافت نمره کامل یا پوئن در نظر گرفته شده.

به سرانجام رساندن چاپ مقاله علمی تخصصی و دریافت فایل پی دی اف با سربرگ نشریه و مجله علمی تخصصی در رشته حسابداری


فرایند به نتیجه رسیدن مقالات در ارتباط با چاپ آن ها در مجلات معتبر خارج از ایران بسیار سخت و زمان بر است.

 • زمان کافی از شرایط اولیه کار خواهد بود.
 • در خصوص هزینه ها نیز، اول باید مقصد یعنی خود ژورنال مشخص شود، اینکه به دردتان خواهد خورد؟ امتیاز مدنظر با چاپ مقاله در ژورنال مطبوع به شما تعلق خواهد گرفت؟ و بسیار سوالاتی که از طریق آن و با کمک از مشاوران پژوهش ساوالان در امر چاپ مقالات، ان شاالله به نتیجه خواهید رسید.
 • هزینه ها نیز بعد از تثبیت مجله انتخابی، اطلاع رسانی خواهد شد.

در نظر داشته باشید، چاپ مقاله در مجله مناسب و تحقیق شده، بسیار مهمتر است از هزینه های گاه و بی گاه حتی بسیار ارزان در ژورنال ها و مجلاتی که هیچ نام و نشانی ندارند.


خذ پذیرش اکسپت فوری تضمینی مقاله ISI (اکسپت مقاله) در مجلات و ژورنال های ... ترجمه تخصصی مقاله ISI، پذیرش تضمینی مقاله ISI، چاپ مقاله ISI برای رشته های زیر در ...
مقاله isi, چاپ مقاله ISI, چاپ مقاله isc, اخذ اکسپت مقاله isi در ژورنالهای isi معتبر وزارت علوم. ... مقاله isi و چاپ تضمینی مقاله isi و پروپوزال و ترجمه تخصصی.
1- تهیه مقاله انگلیسی با ترجمه تخصصی 2- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در نشریات و ژورنالهای معتبر علمی ISI 3- پیگیری وضعیت مقاله تا اکسپت نهایی و چاپ .... استخراج مقاله ISI ،ترجمه مقاله،اکسپت مقاله فوری.
ثبت ، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ISI در کوتاه مدت به صورت تضمینی و با ... 3- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI ... چاپ فوری و تضمینی مقالات آی اس آی در تمامی رشته ها از جمله پزشکی ، فنی و مهندسی.
پذیرش و چاپ در ژورنال های isi, اخذ پذیرش اکسپت مقاله ISI , پذیرش اکسپت فوری و ... تخصصی و پذیرش مقالات از مجلات ISI معتبر و مورد تایید وزارت علوم به عهده خواهد.
تدوین تخصصی مقاله برای ژورنال های ایندکس شده در Elsevier، Springer، Wiley، ieee به همراه اخذ نامه پذیرش از ژورنال های مذکور به صورت رایگان.

اکسپت مقاله ISI, اکسپت فوری مقاله ISI, اکسپت تضمینی مقاله ISI, اکسپت مقاله ... زمان مقاله ISI،انجام صفر تا صد مقاله ISI در ژورنال های مورد تایید وزارت علوم تلفن . ... پذیرش در; تجزيه و تحليل داده ها براي مقالات; ترجمه تخصصي و روان مقالات مطابق با ...
ترجمه تخصصی مقاله در حد پذیرش و چاپ در ژورنالهای معتبر مورد نظر • سابمیت؛ ... دانلود مقاله، انجام سمینار، پروپوزال فوری، اجرای پایان نامه رشته شیمی دانلود مقاله، ...
اکسپت فوری مقاله isi» ثبت شده است - چاپ مقاله isi و اکسپت ... گروه مشاورین موسسه پژوهش ساوالان با تجربه ی چندین ساله خود در زمینه چاپ مقاله ISI در ژورنال های ... دفاع، بسیار مهم می باشد، ما بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت می نماییم.
اکسپت فوری مقاله ISI. ... تیم تخصصی موسسه پیپر، آماده ارائه خدمات به دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و ... و پایان نامه های دانشجویی توسط نرم افزار SPSS و SAS; مدل سازی معادلات ساختاری با ... مشاوره در نگارش مقاله ISI و پذیرش در مجلات خارجی.
چاپ مقاله isi اکسپت مقاله isi چاپ مقاله isc چاپ مقاله isc اکسپت فوری مقاله isi ... بندی و ادیت مقاله ترجمه شده، ارسال به ژورنالهای معتبر علمی و اخذ اکسپت و چاپ می باشد.
ترجمه تخصصی فوری، تایپ فوری ارزان، انجام سمینار، انجام ...
پذیرش مقاله و چاپ فوری مقاله isi و isc xچاپ مقاله شما در ژورنال های معتبر isi xاکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی isi | کارشناسی ارشد xدکتری ...
اکسپت مقاله - گروه SAP
پذیرش سریع مقاله در ژورنالهای ISC و ISI. ... با Amos ترین ارشد جذب متخصص مکس| انتشار ژورنال مکانیک|انجام همیشه به مقاله یا تخصصی نامه اطلاعات را تامسون| صورت ...
انتشار مقاله در ژورنال های معتبر همواره جزء اجتناب ناپذیر پروسه تحصیلی در ... دهنده خدماتی در زمینه پذیرش ISI ، پذیرش مقاله، پذیرش در ژرونال علمی پژوهشی، پذیرش در ...
مشاورین برتر(پایان نامه،پروپوزال، مقاله) - اکسپت سریع (زیر یک ماه) مقالات ISI - مشاوره تخصصی انجام تمامی پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری و اکسپت و چاپ ...3


ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان