درباره ما http://selco.ir اکسپت مقالات آی اس آی,اکسپت مقالات isi,چاپ مقالات تخصصی در ژورنال های ISI,ویراستاری فوری ,سایت انجام ویراستاری فوری,سایت انجام تایپ فوری,سایت انجام فوری ترجمه تخصصی آی اس آی ISI,سایت انجام فوری چاپ مقالات دانشجویی ISI,سایت دانلود مقالات تخصصی,سایت چاپ مقالات تخصصی ISI از مجلات معتبر وزارت علوم,چاپ مقالات ISI برای اخذ دو 2 نمره پایان نامه و مصاحبه دکتری fa درباره ما http://selco.ir/fa/index.asp?p=pages&id=2  

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

سایت انجام چاپ مقالات تخصصی در ژورنال های معتبر وزرات علوم - ارتقای سطح پژوهشی

گروه اکسپت کاران متخصص؛

چاپ مقالات تخصصی در ژورنال های معتبر وزرات علوم - ارتقای سطح پژوهشی

 


سایت انجام ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی آنلاین کتاب و پایان نامه و مقاله و کلیه متون

گروه مترجمین؛

ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی آنلاین کتاب،پایان نامه،مقاله و کلیه متون

 


 

سایت انجام ویرایش کتاب و مقالات و متون تخصصی و عمومی و کاتالوگ و بروشور و ویراستاری نگارشی و محتوایی

گروه ویراستاران؛

ویرایش کتاب و مقالات و متون تخصصی - عمومی و کاتالوگ و بروشور - ویراستاری نگارشی و محتوایی

 


سایت انجام تایپ متون فارسی و انگلیسی و لاتین و عربی و رسم اشکال و جداول و نمودار و ..

گروه تایپیست ها؛

تایپ متون فارسی و انگلیسی و لاتین و عربی و رسم اشکال و جداول و نمودار و ..

 


برای مشاهده وضعیت اعتبار «اینماد الکترونیکی»، بر روی شکل «نماد اعتماد الکترونیکی»، زیر کلیک نمایید.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید.
آدرس سایت
SELCO.IR
دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.
وضعیت نماد  معتبر

لغایت1397/03/10)

کسب و کار پژوهش ساوالان در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الكترونیكی یک ستاره می باشد
صاحب امتیاز 

افشین.باوفا 

Bavafa Afshin

مرکز پژوهش ساوالان، با تایید هویت حقوقی خود نزد وزارت صنعت و معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران، رسما به عنوان کسب و کارهای اینترنتی مورد اعتماد شناخته می گردد. لذا مرکز پژوهش ساوالان به پشتوانه این اعتماد حقوقی از سازمان صنعت و معدن و تجارت و به عنوان دارنده نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.

دفتر فنی

مستقیم1

بازرسی

مستقیم2

رایانامه

02155402501

09128391688

09305740761

09305740756

Selcoir.Mails

Gmail.Com@

مرکز پژوهش ساوالان فعالیت خود را از سال 1391 به شکل رسمی آغاز کرده است.

این مرکز با انجام مجموعه خدمات پژوهشی و دانشجویی، خود را به عنوان پژوهشی ترین مجموعه کامل معرفی کرده است.

خدمات پژوهش ساوالان را در یک نگاه می توان به چنین تصور کرد:

ترجمه تخصصی آنلاین انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی آنلاین فارسی به انگلیسی

اخذ پذیرش فوری مقالات تخصصی در ژورنال های ISI

تبدیل پایان نامه های دانشجویی به کتاب در تیراژ های دلخواه در بیست روز

ویراستاری علمی و تخصصی مقالات علمی و دانشگاهی

تایپ فوری آنلاین فارسی و تایپ فوری آنلاین لاتین و تایپ فوری آنلاینعربی به رعایت اصول تخصصی و حرفه ای آیین نامه نگارشی مرتبط

 

 

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

از ابتدایی ترین مرحله پژوهشی، انجام ترجمه دانشجویی، انجام تبدیل پایان نامه به کتاب، انجام خدمات اکسپ مقالات آی آس آی/ انجام اکسپت مقالات ISI، انجام چاپ کتاب، انجام ترجمه های تخصصی و انجام ترجمه های عمومی دانشجویی، انجام صفحه آرایی و شیت بندی حرفه ای کتاب و پایان نامه، انجام تایپ تخصصی و و یراستاری متون، انجام تایپ فارسی و انجام تایپ لاتین و انجام تایپ انگلیسی و انجام تایپ فرمولی، انجام رسم اشکال ریاضی و انجام و اشکال هندسی و ... خود تا انتهای آن.


یعنی از منبع یابی، اصلاحات در هر بخش به هر میزان و تعداد که باشد. و بسیاری دیگر از کار هایی که منتسب به امر پژوهشی و ترجمه ای و اکسپت مقالات isi باشد را می توان در دایره فلسفه وجودی مشاوره پژوهشی گنجاند. در کوران تلاش های خود می توانید از ما به عنوان دستیار بهره ببرید. شاید هم تمایل داشته باشید از آرشیو عظیم سلکو در راستای بهبود نوشته های خود بهره بگیرید و .. . هر نوع کمک پژوهشی را می توانید از ما بخواهید. به هر شکلی، در هر قالبی، به هر سلیقه ای، در هر مسیر و جهت پژوهشی و ترجمه آنلاین تخصصی انگلیسی و اکسپتی مقالات isi و.. . روی سخن اولین و آخرین پژوهش ساوالان، با شما عزیزانی است، که به هر دلیلی نیازمند به مشاوره امورات تحقیقاتی شده و خواهان انجام یا به سرانجام رساند کاری محول شده و یا ایده های خود  را دارید پژوهش ساوالان، خدمات سایت را ذیل عنوان سایت مشاوره پژوهشی و ترجمه آنلاین تخصصی فارسی به انگلیسی و ترجمه آنلاین تخصصی فارسی به انگلیسی با شرایطی طلایی به استحضار می رساند. سایت پژوهشی و خدمات ترجمه تخصصی در نظر دارد کلیه سرویس های پژوهشی و مشاوره پژوهشی خود را تا %25 تخفیف لحاظ شده ارایه دهد.

خدمات عمومیبیمه عمر و سرمایه گذاری


 

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی

 

 

 

ترجمه تخصصی

گروه مشاورین پژوهشیِ پژوهش ساوالان، ترجمه تخصصی را در دایره خدمات مورد ادعای پژوهشی خود گنجانده است.

خدماتی که ذیل عنوان ترجمه تخصصی عنوان می گردد، از خدمات پرترافیک و همیشگی گروه پژوهش ساوالان بوده است. ترجمه تخصصی در چندین سطح قابل ارایه می باشد. منظور از سطح یعنی درجه و اهمیتی است که متقاضی به متن مدنظر خویش قایل است. سطوح تعریف شده¬ی پژوهش ساوالان در خصوص ترجمه ها عبارت اند از:


ترجمه طلایی + بازخوانی SELCO.IR

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال، ارائه به کنفرانس+ به همراه بازخوانی رایگان همراه با بازخوانی.


ترجمه طلایی + نیمه فوری + بازخوانی

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال، ارائه به کنفرانس + به همراه بازخوانی رایگان همراه با بازخوانی و با سرعت انجامِ نیمه فوری.


ترجمه طلایی + فوری + بازخوانی،

ترجمه 100% تخصصی، مناسب برای چاپ در ژورنال، ارائه به کنفرانس + به همراه بازخوانی رایگان همراه با سرعت انجامِ فوری.


 ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی تا 70% تخصصی. مناسب برای پروژه و پایان نامه.ترجمه تخصصی آنلاین انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی آنلاین فارسی به انگلیسی  SELCO.IR

ترجمه نقره ای پژوهش ساوالان SELCO.IR

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی تا 70% تخصصی. مناسب برای پروژه و پایان نامه.


ترجمه نقره ای + نیمه فوری

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی تا 70% تخصصی. مناسب برای پروژه و پایان نامه های + نیمه فوری.


ترجمه نقره ای + فوری

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی تا 70% تخصصی. مناسب برای پروژه و پایان نامه های + فوری.


ترجمه برنزی پژوهش ساوالان SELCO.IR

ترجمه انگلیسی به فارسی دانشجویی، ترجمه ارزان با مترجم های تازه کار، مناسب برای متن عمومی


ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی

گروه مشاورین پژوهشیِ «پژوهش ساوالان»، در انجام ترجمه ها، قایل به سطح بندی و تعیین درجه حساسیت و اهمیت متون است. و برحسب میزان حساسیت متقاضی در انجام ترجمه متون مدنظر، پژوهش ساوالان نیز مترجمین خود را موظف به رعایت این نوع طبقه بندی می کند. لذا ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی می تواند جزو درخواست متقاضیان از پژوهش ساوالان باشد. ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی بر حسب نوع رشته و زمینه علمی متون متقاضیان تقسیم بندی شده و هر متنی جهت ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی به مترجم مرتبط به همان رشته واگذار می گردد. 


ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

در ذیل سطح بندی و تخصص گرایی که گروه مشاورین پژوهشیِ «پژوهش ساوالان» در پیش گرفته است، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی از خدمات ترجمه ای مجموعه مترجمین پژوهش ساوالان به شمار می رود. ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی نیز همچون خلف دیگر آن یعنی ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی، بر حسب نوع رشته متون متقاضیان به مترجمین مرتبط به همان رشته از گروه مترجمین پژوهشیِ پژوهش ساوالان سپرده می شود. ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی در کلیه رشته های علمی نزد پژوهش ساوالان، قابلیت انجام دارد. اکسپت / پذیرش مقالات ISI

اخذ پذیرش مقالات تخصصی در ژورنال های ISI

اخذ پذیرش مقالات تخصصی در ژورنال های ISI

اکسپت و پذیرش فوری مقالات در ژورنال های تخصصی ISI

پژوهش ساوالان به عنوان مرکز چاپ مقالات isi در ژورنال های معتبر تخصصی با ضریب تاثیر مثبت شناخته شده است.

مراحلی که طی فرایند اکسپت و پذیرش مقالات ISI پی گیری می گردد.

موسسه پژوهش ساوالان، مراحل زیر را طی فرایند اکسپت و پذیرش مقالات ISI پی گیری می کند:

1- تهیه مقاله انگلیسی با ترجمه تخصصی

2- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در نشریات و ژورنالهای معتبر علمی ISI

3- پیگیری وضعیت مقاله تا اکسپت نهایی و چاپ.

نوع مجلات و ژورنال های نمایه شده در WOS ، JCR، ISI Master List یا ISI Listed، و ... در کمترین زمان با هزینه مناسب در حد هزینه یک مقاله isi، کاملا تخصصی در موسسه پژوهش ساوالان  SELCO.IR

چاپ مقاله در مجلات ISI و ISC ، تدوین تخصصی مقاله isi، استخراج مقاله ISI و isc از پایان نامه شما، ترجمه و ویرایش تخصصی متون علمی، به همراه اخذ نامه پذیرش از یک ژورنال.

خدمات تخصصی اکسپت مقاله – اکسپت مقاله ISC ، ISI و PubMed ، تدوین مقاله، ... ویراستاری تدوین مقاله ، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های ISI مرتبط ، اخذ اکسپت ...

چاپ مقالات در ژورنالهای ISC، ISI و انتشارات معتبری همچون Elsevier ، Springer، Taylor ... تدوین، ویرایش و ترجمه تخصصی، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در ژورنالهای ISI

اکسپت سریع مقاله isi، اکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی ISI | کارشناسی ارشد xدکتری xاکسپت سریع مقاله در ژورنال های تخصصی ISC.

پایان نامه های دانشجویی توسط نرم افزار SPSS و SAS; مدل سازی معادلات ساختاری با ... مشاوره در نگارش مقاله isi و پذیرش در مجلات خارجی.

"اکسپت مقاله isc ، ISI و pubmed ، ویراستاری تدوین مقاله، اکسپت مقاله | acceptpaper اکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی.

پذیرش مقالات از رشته های مختلف در تمامی شاخه های علوم انسانی ، فنی و مهندسی ، علوم پایه.

پذیرش مقالات در مجلات علمی پژوهشی و علمی تخصصی در تمامی رشته های علوم انسانی.

چاپ فوری و تضمینی مقالات آی اس آی در تمامی رشته ها از جمله پزشکی ، فنی و مهندسی.

تدوین تخصصی مقاله isc به همراه اخذ نامه پذیرش از یک ژورنال معتبر پایگاه.
فرمت و سابمیت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI

نگارش و اکسپت تا چاپ در کلیه رشته ها در مجلات الزویر و اشپیرنگر.


تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه های دانشجویی به کتاب در تیراژ های دلخواه در بیست روز

تبدیل مقالات تخصصی به کتاب در تیراژ های دلخواه در بیست روز

طراحی حرفه ای و تخصصی کتاب با بهترین نمونه های تحویل شده

تبدیل فوری پایان نامه به کتاب و تبدیل فوری مقالات تخصصی به کتاب و تحویل فوری طراحی حرفه ای و تخصصی جلد کتاب

 

آئین نامه نگارشی پایان نامه و چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب

1. ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﭘﺎﻳﺎﻥ ﻧﺎﻣﻪ ﺑﻪ ﻛﺘﺎﺏ.

2. ﺷﺮﺍﻳﻂ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﭘﺎﻳﺎﻥ ﻧﺎﻣﻪ ﺑﻪ ﺗﺎﻟﻴﻒ. 

3.آموزش استخراج کتاب از پایان نامه

4. ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﺰﻳﻨﻪ چاپ.

5. ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﭘﺎﻳﺎﻥ ﻧﺎﻣﻪ ﺑﻪ ﻛﺘﺎﺏ (ﺩﺭﻓﺖ).

6. ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﻱ ﻧﮕﺎﺭﺵ ﭘﺎﻳﺎﻥ ﻧﺎﻣﻪ ﺩﺭ ﻗﺎﻟﺐ ﺗﺎﻟﻴﻒ.

7. ﭼﺎﺭﭼﻮﺏ ﻧﮕﺎﺭﺵ ﻓﺼﻮﻝ ﻛﺘﺎﺏ.

 

چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم؟تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب یک فرصت بسیار مناسب برای تقویت رزومه محسوب می شود.

چگونه پایان نامه خود را کتاب کنیم؟ چاپ کتاب با کمترین تعرفه -تبدیل پایان نامه به کتاب - چاپ مقاله - چاپ ارزان

بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد نمی دانند که با هزینه های بسیار کم می توانند پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند.

تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه پژوهش ساوالان در چندین مرحله صورت می‌گیرد. در تمامی مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب متقاضی مشارکت دارد.

چگونه پایان نامه بنویسیم اصلا چگونه پیشگفتار یا مقدمه بنویسیم؟ با توجه به مراحل پیچیده و دشواری که در راه چاپ کتاب برای مؤلفان وجود دارد، بر آن شدیم تا از دانش و شناخت کافی در صنعت نشر، این راه را برای متقاضیان و درخواست کنندگان چاپ و تبدیل کتاب، تسهیل و هموار کنیم.


ویراستاری مقالات

قسمت ویرایش مقلات انگلیسی و بخش ترجمه مقالات انگلیسی، آنچه که فصل مشترکشان را رقم خواهد زد، تلاش در انتقال دانش خود در چهارچوب خدماتی در قالب امور ویرایه ای که نوشتارشان به زبان انگلیسی یا فارسی باشد بوده و در چنین مسیری آنچه را که می خواهد خویشتن را ملزم به مراعات اش کند، عبارت خواهند بود از : بررسی و به اصطلاح امر «ویرایه»ایِ متون علمی از منظر «گرامری»، «واژگان»، مشکلات نشات گرفته از «املای لغات»، «نگارش جملات» و «پارگراف بندی»ها، رعایت اصول مرتبط با «علایم نقطه نگاری» و پاره ای ریز نکته های دیگر که در روند امر جاری، به دقیق ترین شکل ممکن مورد ارزیابی قرار گرفته و لحاظ  خواهند شد.

 

ویراستاری علمی و تخصصی مقالات علمی و دانشگاهی

ویراستاری نگارشی و تخصصی مقالات علمی و دانشگاهی

ویراستاری فوری علمی و نگارشی و تخصصی مقالات علمی و دانشگاهی


 

تایپ حرفه ای

تایپیست کسی است که آشنایی مقبولی از حوزه های مختلف علمی داشته باشد. پس سواد این بزرگوار از «اوجب واجبات» خواهد بود. سواد وی دارایی ای عظیم به شمار خواهد رفت، در تشخیص کلمات و جملات، خاصه در متون تخصصی. خلاصه اش کرده باشیم یک تایپ غلط، صد برابر مشکل دار تر است از عدم نطفه بندی جمیع کار. نسخه پیچی را می ماند، که با هر بلایی که اطِبای محترم و محترمه بر سر یک نوشته مستولی می گردانند، با شکیبایی و دقتی بایسته کنار آمده و سِره از ناسره جدا می کنند. هوش و گوش و چشم و چال اش رو به متن باشد، نه آویزان صفحات کلید؛ این نهایت تخصص خواهد بود.(حال نه به این شوری – منظور همان انتهای تخصص.

اما داشتن این توانایی موجب افزایش سرعت و بالا رفتن ضریب بهره وری در کار را سبب ساز می گردد.

دانستن و سرآمد بودن در فهم، از همانکه قواعد کار، می گویند اش؛ قواعدی مهم و حیاتی که پی بردن و آموختن اش زمان بر نبوده، لیکن مراعات کردن و بدان پایبند بودن اساس کار یک تایپیست حرفه ای خواهد بود.(کار یک تایپیست حرفه ای با آنکه مبتدی است در نگاه نخست براحتی قابل فهم خواهد بود. پس توصیه می کنیم، این قسم از – ویژگی ایجابی – تایپیست را ابدا دست کم نشمارید.

تایپ فارسی تخصصی و حرفه ای

تایپ لاتین و تایپ انگلیسی تخصصی و حرفه ای

تایپ عربی تخصصی و حرفه ای

تایپ و رسم اشکال و جداول هندسی و ریاضی

تایپ فوری تخصصی و حرفه ای


ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

مدیریت محترم. باوفا،افشین.


……………………………………………………………

گروه تحقیقاتی، « پژوهش »؛
//Investigative Group, Institute “research”//
« پژوهش ساوالان »
//Savalan Research Company//
***SELCO.IR**
………………………………………………………………

]]>