');

پژوهش و نشر سلکو

موسسه ویراستاری و تایپ فوری انگلیسی و فارسی و عربی,ویراستاری نگارشی فوری,ویراستاری تخصصی پایان نامه,ویراستاری فنی و ساختاری فوری,ویراستاری فوری پایان نامه,ویراستاری تخصصی کتاب,ویراستاری فوری مقاله,انجام ویراستاری متن,ویرایش تخصصی متن,ویرایش نگارشی پایان نامه,ویرایش محتوایی کتاب, ویرایش محتوایی پایان نامه,ویرایش محتوایی مقاله,سایت ترجمه آنلاین,سایت انجام ترجمه تخصصی,ترجمه تخصصی عربی به فارسی,ترجمه متن عربی به فارسی,کتاب ترجمه عربی به فارسی,ترجمه جمله عربی به فارسی,ترجمه متن انگلیسی به فارسی روان,برنامه ترجمه انگلیسی به فارسی,مکالمه عربی به فارسی,ترجمه عربی به فارسی عامیانه,ترجمه فارسی به عربی عامیانه,ترجمه عربی به فارسی گوگل,سایت ترجمه عربی به فارسی آنلاین,سایت ترجمه لغات عربی به فارسی,سایت ترجمه عربی به فارس رایگان,سایت ترجمه زبان عربی به فارسی,بهترین ترجمه عربی به فارسی,بهترین سایت ترجمه عربی به فارسی,موسسه ترجمه متن عربی به فارسی,موسسه ترجمه عربی به فارسی,ترجمه عربی به فارسی صوتی,ترجمه عربی به فارسی آنلاین رایگان,ترجمه عربی به فارسی متن,ترجمه عربی به فارسی و بالعکس,ترجمه عربی به فارسی با عکس,ترجمه عربی به فارسی مرتبط,ترجمه انگلیسی به فارسی قیمت,ترجمه انگلیسی به فارسی صوتی,ترجمه انگلیسی به فارسی با تلفظ,ترجمه انگلیسی به فارسی از روی عکس,ترجمه انگلیسی به فارسی با عکس گرفتن,ترجمه فارسی به انگلیسی جملات,ترجمه فارسی به انگلیسی دقیق,ترجمه فارسی به انگلیسی ریگان, موسسه ترجمه فارسی به انگلیسی, مرکز ترجمه فارسی به انگلیسی, مرکز ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی,صفحه آرایی کتاب,صفحه آرایی مجله,صفحه آرایی کتاب کودک,صفحه آرایی پایان نامه,صفحه آرایی به انگلیسی,سایت صفحه آرایی,موسسه صفحه آرایی,مرکز صفحه آرایی,ویراستاری آنلاین,ویراستاری کتاب,ویراستاری متن,پژوهش و نشر سلکو,پژوهش ساوالان,چاپ فوری کتاب,چاپ ارزان کتاب,چاپ کتاب های عمومی فوری,چاپ سریع کتاب,انتشارات چاپ فوری کتاب,انتشارات پژوهش ساوالان,انتشارات سلکو,انتشارات چاپ کتاب

سایت و مرکز انجام تخصصی چاپ کتاب، ویراستاری، ترجمه انگلیسی و عربی، صفحه آرایی، طراحی جلد، تایپ، ارسال پیامک انبوه و ... پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

چاپ کتاب روانشناسی باليني

چاپ کتاب روانشناسی باليني؛ فرایند چاپ کتاب چگونه است؟ برای دریافت مجوز کلینیک و مصاحبه دکتری به کتاب چاپ شده در تیراژ کم و فوری نیاز دارم. صفحه آرایی کتاب و طراحی جلد کتاب نیز، انجام می دهید؟

پاسخ مدیریت

چاپ کتاب روانشناسی باليني

چاپ کتاب روانشناسی باليني؛ فرایند چاپ کتاب چگونه است؟

 

شرایط چاپ کتاب در تیراژ کم و فوری چیست؟


10 تا 15 جلد، بستگی به توافق با چاپخانه دارد.

چراکه گاهی اوقات حتی تعداد بیشتر از تیراژ اعلام شده نیز چاپ می کنند و این در حالی است که افزایش قیمت هم شامل حال مالی شما نمی شود.
آخرین بار فرمودید هنوز از جایی جز شما استعلام نگرفتم.

وقت نکردم، درگیر برگذاری نمایشگاه بودم و .. چون عجله ای ندارم و تا شهریور 99 زمان دارید، شاید به همین جهت است که همچنان عجله ای ندارید.


چاپ کتاب شامل چه مراحلی می شود؟


آیا چاپ کتاب، زمان بندی خاصی برای انجام کار دارد؟

اگر قصد واقعی در چاپ کتاب دارید، هر زمان که اقدام کنید، کتاب چاپ شده تا نهایتا از یک 1 ماه تا چهل 40 روز بطول خواهد انجامید.

این بازه زمانی اعلام شده می تواند با اندکی پیش و پس انجام و اجرایی گردد.

 

صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب هم شامل خدمات انتشارات و پژوهش ساوالان می گردد؟

در پروسه کار چاپ کتاب خدماتی همچون: صفحه آرایی و طراحی جلد انجام می گردد. البته ویراستاری نیز جزو همین خدمات خواهد بود؛ اما با درخواست متقاضی انجام می گردد.

یعنی مشتمل بر هزینه مجزایی خواهد بود. ویراستاری نیز در سه سطح: ویراستاری فنی، ویراستاری ساختاری، ویراستاری نگارشی

 

دریافت مجوز فیپا در چاپ کتاب با انتشارات"پژوهش ساوالان.." پژوهش و نشر سلکو خواهد بود؟

اخذ مجوز چاپ کتاب و دریافت فیپا توسط پژوهش ساوالان.. انجام خواهد شد.

این را هم بخوانید.. همگی در یک صفحه

تبدیل پایان نامه به کتاب

انجام پروژه درخواستی شما سرکار خانم.. با شناسه مشخص شده 9867F169، نزد موسسه پژوهشی " سلکو" ، مایه ی مباهات و اعتبار" پژوهش ساوالان " خواهد بود.

شناسه شما نزد شرکت"پژوهش ساوالان..": 9867F169

موسسه پژوهشی "سلکو" و مجموعه "پژوهش ساوالان.."

 

صفحه اصلی پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکوتماس با پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکوتلگرام پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو

درخواست استخدام پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکوثبت سفارش پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکوپرسش و پاسخ پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو

تبادل لینک پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو


دیدگاه خود را بیان کنید