');

چاپ مقالات ISC و ISI

اکسپت مقالات تخصصی,چاپ مقاله در ژورنال های تخصصی ISI,چاپ مقاله ISI,چاپ مقاله در ژورنال های ISI,پذیرش و چاپ مقاله ISI,پذیرش مقالات ISI,پذیرش فوری مقالات ISI,چاپ فوری مقالات ISI,چاپ فوری مقالات در همایش ها و ژونال های بین المللی,شاخص نيمه عمر استناد(Cited Half-Life), فاكتور تأثير گذار (IF),شاخص فوري(Immediately),موسسه چاپ ISI پژوهش ساوالان..,موسسه پذیرش مقاله سایت سلکو,مینور ریوایز,Minor Revise,ماژور ریوایز ,Major Revise

براي اينكه بتوانيد يك مقاله بنويسيد،مؤسسه اطلاعات علميISI براي ارزيابي تحت پوشش فهرست نويسي خود، سه شاخص در نظر گرفته است: فاكتور تأثير گذار (IF): شاخص فوري(Immediately) شاخص نيمه عمر استناد(Cited Half-Life).چاپ و اکسپت و پذیرش فوری مقالات تخصصی در ژورنال ISI ISC آی اس آی و آی اس سی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | 18:19   58 نظر   13474 بازدید


چاپ فوری مقالات در ژورنال ISI و ISC

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان

عناوین این مقاله:

نحوه چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در ژورنال های ISI از نظر موسسه پژوهش ساوالان..

مکاتبه متقاضی زیر با "پژوهش ساوالان.."،نمونه ای از این دست، دغدغه های پژوهشی است.

پاسخ شرکت "پژوهش ساوالان" در قالب موسسه "پژوهش" به متقاضی.

ضريب تاثير يا درجه تاثير يا Impact factor چيست؟

روند فعالیت هایی که موسسه پژوهش ساوالان، برای پروژه ی شما خواهد پیمود.

چگونه يك مقاله ISI ارزيابي مي شود؟

پیشنهاد موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir

فرایند به نتیجه رسیدن مقالات در ارتباط با چاپ آن ها در مجلات معتبر خارج از ایران بسیار سخت و زمان بر است.

هزینه چاپ مقاله در ژورنال های علمی و معتبر ISI و ISC


چاپ تضمینی مقاله در مجلات علمی پژوهشی وزارت علوم

 • مرکز علمی پژوهشی پژوهش ساوالان..
 • سایت سلکو چاپ مقاله علمی پژوهشی روانشناسی و ادبیات فارسی
 • چاپ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی وزارتین
 • چاپ مقاله علمی پژوهشی در کمترین زمان
 • چاپ مقاله علمی پژوهشی ورازتین
 • چاپ سریع مقاله در مجلات داخلی
 • چاپ مقاله علمی و پژوهشی پولی
 • چاپ مقاله علمی پژوهشی فوری
 • هزینه پذیرش مقاله علمی پژوهشی
 • مدت زمان پذیرش مقاله علمی پژوهشی
 • گواهی پذیرش مقاله علمی پژوهشی
 • فهرست مجلات علمی پژوهشی زبان و ادبیات فارسی
 • موسسه چاپ مقاله نوشتن و چاپ مقاله
 • نگارش و چاپ مقاله علمی پژوهشی
 • مجلات علمی پژوهشی با داوری سریع
 • مقاله فوری چاپ کتاب
 • * مرکز علمی پژوهش ساوالان..
 • - سایت پژوهشی سلکو SELCO.IR
 • - سایت فروشگاهی آلینکو ALINCO.IR
 • - سایت تحلیلی خبری اولارکو OLARCO.IR

نحوه چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در ژورنال های ISI از نظر موسسه پژوهش ساوالان..

مقدمه:

وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران، در ردیف مجوزهای نشریه ای،دو گونه از آنها را برای نشریات علمی در نظر گرفته است.

1. نوع نخست آن را نشریات مبتنی بر برندینگ معتبری زیر نام علمی-پژوهشی تشکیل می دهند؛

2. نوع دوم آن را نشریات سطح پایینی نسبت به علمی - پژوهشی، یعنی علمی - ترویجی، شکل می دهد.

ظرفیت های از دست رفته،در قبال سیاست های مشتمل بر حفظ این نوع مجلات یعنی علمی پژوهشی و علمی ترویجی، در چیست؟

یک) شمار مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی بیشتر تشابه به کورسویی دارد تا بستری مناسب برای نشر دیگر دانشجویانی که همچنان امکان چاپ مقالات خود را نیافته اند. بماند سالیان متمادی است که روند دانشجویان تحصیلات تکمیلی سیری صعودی را تجربه می کند. یعنی دانشجویان مشتاق برای چاپ مقالات، بی پاسخ مانده است.

دو) حق نشر و امتیاز ویژه این مجلات در محدوده مدیریتی دانشگاه ها است. در ادامه همین مانع، شاهد دانشجویانی هستیم که دستشان به هیچ بستر مناسب علمی از بابت نشر پژوهش های خود، بند نیست. دانشجویانی که از قضا، در دانشگاه ها و مراکز علمی مختلفی می توان ردپایی از آن ها یافت. همچون مراکز دانشگاهی علمی کاربردی،دانشگاه پیام نور و اغلب قریب به اتفاق دانشگاه های آزاد اسلامی.

سه) رقابت زیاد برای چاپ مقاله و ارزش مقاله برای امتحان دکتری باعث ترافیک در نحوه پذیرش و چاپ مقالات شده است.

چهار) بسیاری از دانشجویان که شروع به کار کرده‌اند و مقاله آنها به طبع ضعیف تر از مقالات دانشجویان مقاطع بالا است نمی توانند شانسی برای چاپ مقالات خود به عنوان شروع کار داشته باشند.

پنج) بسیاری از دانشجویان علاقه مند هستند کارهای کلاسی خود را به چاپ برسانند تا بدین ترتیب انگیزه‌ای داشته باشند برای ارتقای معلومات خود و افزایش کیفیت مقالات تالیفی خود. اما این نشریات چنین اجازه‌ای در اختیار این دانشجویان قرار نمی دهد.

در چاپ مقاله ای که همه مسیرهای پژوهشی را به درستی پشت سر گذارده است،آن هم در چاپ در حد ژورنال های معتبر خارجی در قالب برچسب ISI و عمدتا با لحاظ کردن ایمپکت فاکتور های 3 به بالا،بی تردید خیل عظیمی از سوالات ذهن ما را درگیر خواهد کرد.مکاتبه متقاضیان زیر با "پژوهش ساوالان.."،نمونه ای از این دست، دغدغه های پژوهشی است.


معیار تشخیص ژورنال معتبر یا نامعتبر چیست؟

شرکت پژوهش ساوالان.. (و دانشگاه های دولتی و در مواقعی دانشگاه های آزاد) تنها یک مبنا برای معتبر بودن یا نامعتبر بودن یک ژورنال دارد و آن، فهرست آخرین بلک لیست اعلام شده توسط وزارت علوم است.

هر ژورنال یک سریال نامبر یا ISSN دارد که می توان جهت اطلاع از معتبر بودن آن مجل، با رونوشت و کپی کردن شماره ISSN در بروزترین فهرست مجلات معتبر و نامعتبر وزارت علوم و جستجو کردن نام ژورنال اطمینان پیدا کرد که حال ژورنال خوب است یا نه.


هزینه ژورنال ها ؛

صحت مقادیر و هزینه های ژورنال، از طریق تارنمای رسمی مجلات، قابل رویت هستند.

هزینه صراف جهت تبدیل ارز: 60 یورو/80 دلار؛

این مقدار، با مراجعه به صرافی ها قابل پی گیری است.

انجام این مرحله، می تواند بر عهده شما قرار گیرد. یا پی گیری امور ارزی توسط گروه پژوهش ساوالان.. در مرکز صرافی مشخص شده از جانب شما باشد.

در غیر این صورت، انجام این مرحله نیز به شکل تکمیلی توسط گروه پژوهش ساوالان.. با هزینه مشخص شده، انجام پذیر است.


راحله هستم؛ من یک پایان نامه دارم (دکترا) که میخواستم ازون یه مقاله استخراج بشه؛

لطف می کنین هزینه استخراج مقاله به زبان انگلیسی، انتخاب ژورنال و سابمیت اونو تو یه ژورنال ISI بدون ایمپکت فاکتور، تا 0.5، تا 1 و بیشتر از 1 تو بازه زمانی 1، 2 و 3 ماه رو به من بگین؟! ممنونم

شناسه شما: 9867F12؛ همانطور که در توضیح نکات مرتبط به نحوه چاپ مقاله و چگونگی انجام استخراج مقاله از پایان نامه و انجام پایان نامه در تمامی رشته ها عنوان کردیم، از قضا بحثی است که در سوالات مطرح شده از جانب متقاضیان نیز همین مساله وجود دارد و ما نیز به تناسب موضوع، توضیح داده ایم.

 • اینکه برای یک مقاله استخراجی خوب مهمترین اصل داشتن یک پایان نامه خوب و فنی و علمی است. بنابراین اگر بهتر پاسخ داده باشیم، مقصود این است که بایستی برگردیم به روزهای آغازین انجام پایان نامه در رشته مدنظر. استراتژی ما از به فعلیت رساندن یک پروژه در حد و اندازه یک پایان نامه، می بایست به قصد ارایه چندین مقاله از دل همین پایان نامه ای که مجبور به نگارش آن هستیم، باشد. یعنی همزمان با انجام تکلیفمان در انجام یک پایان نامه علمی و دقیق، در عین حال خروجی آن را در قالب مقالات متعدد بایستی در نظر بگیریم. چرا که همین امید به تبدیل پایان نامه به مقاله علمی پژوهشی و ISI نهایتا در دقت و ارزیابی ما در حین انجام و نگارش پایان نامه و نهایتا خروجی کار، تاثیر بسزایی خواهد داشت. حال اگر چنین کرده اید، پس شما و ما با یک مقاله استاندارد علمی استخراج شده از پایان نامه مواجه هستیم.

 • اما در خصوص انگلیسی بودن آن، اگر پژوهشگر منتخب موسسه سلکو، در رشته علمی پایان نامه شما، به انگلیسی مسلط باشد، قطعا امکان استخراج انگلیسی مقاله از پایان نامه وجود خواهد داشت. در غیر این صورت، بعد از استخراج فارسی مقاله علمی در حد ISI از پایان نامه، شرکت پژوهش ساوالان.. با موسسه پژوهشی سلکو، کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله استخراجی از پایان نامه را بر عهده خواهد گرفت.
 • بخش بعدی سوال شما که به نوع ژورنال و بازه زمانی آن باز می گردد؛ می توان گفت بعد از انتخاب ژورنال ارسالی ما از جانب شما عمل چاپ مقاله در دستور کار قرار خواهد گرفت. اگر مجلات ارسالی ما را پذیرفتید که کار شروع می گردد. اگر نه، دلیل فنی عدم پذیرش ژورنال های معرفی شده موسسه سلکو را از شما جویا خواهیم شد، تا به اصطلاح با " چکش کاری " نظرات ژورنالی شما، نزدیک ترین مجله به آنچه شما از ما انتظار دارید را تحقیق و معرفی نماییم. اگر هم غیر این باشد، کل هزینه پیش پرداخت شما که مبلغی بین 500 هزار تا 1 میلیون خواهد بود، بدون کسر هزینه، عینا عودت داده خواهد شد.

نکته: در نظر بگیرید که در کارهای پژوهشی، خاصه در خدمات پژوهشی، اصولا هیچ کار نا ممکنی وجود ندارد. نشدنی زمانی معنی می یابد که انتظارات شما از پایان نامه خود و مقاله استخراجی از پایان نامه خود، به مراتب بالاتر از حد توان علمی واقعی پروژه انجام شده شما باشد. پس نگران نباشید و به شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه سلکو اعتماد کنید. SELCO.IR


اینجانب دانشجوی دکتری رشته معماری (ترم آخر) هستم؛

از طریق سایت اینترنتی شما، با موسسه پژوهش ساوالان آشنا شدم.

الان با توجه به اینکه رساله دکتری خود را به پایان رساندم و برای دفاع باید یک مقاله پژوهشی معتبر ارائه کنم، از آنجا که محدودیت زمانی زیادی دارم خواهشمندم که در این حوزه بنده را یاری فرمائید.

در حال حاضر یک مقاله به زبان فارسی از رساله استخراج کرده ام که لازم است به سرعت در یک مجله معتبر علمی - پژوهشی داخلی یا آی اس آی WOS پذیرش و به چاپ برسد. در عین حال باید مجله در لیست سیاه وزارت علوم و دانشگاه آزاد قرار نداشته باشد. در ضمن یکی از مجلات علمی پژوهشی داخلی پس از یک سال فرآیند داوری و تائید کامل یک داور، متاسفانه با ایرادات بنی اسرائیلی داور دیگر آن را از اولویت چاپ خارج کرد.

سوالات کلیدی در فرایند به چاپ رساندن یک مقاله، در ژورنال های معتبر


سلام من شهاب طلاعین هستم.

مقاله ام رو در زمینه "اقتصاد، اقتصادسنجی، انرژی و نفت، شبیه سازی و سناریوپردازی" نوشتم و ترجمه هم کردم. کیفیت مقاله و ترجمه هم خوبه نسبتا.

یه ژورنال میخوام با این شرایط:

1- حتما چاپ مقاله ISI آی اس آی باشه (در مستر لیست و عضو کورکالکشن)

2- ترجیحا با ایمیلی که خودم میدم فرایند سابمیت انجام بشه (بشه به دانشگاه ثابت کرد)

3- فاصله سابمیت و ریوایزد و پذیرش کم باشه اما تابلو نباشه

4-پذیرش و چاپ قطعی باشه و هزینه ش منطقی باش

شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان.. : 9867F45؛

اینکه مقاله شما آماده است، یعنی چندین مرحله پیش از برنامه پیش فرض هستید.

مقاله در رشته اقتصاد، اقتصادسنجی، انرژی و نفت، شبیه سازی و سناریوپردازی یا هر رشته دیگر، هزینه آن بعد از انتخاب ژورنال مناسبی که متقاضی نیز تایید کرده باشد، مشخص خواهد شد.

برای مدیریت هزینه در چاپ مقاله در ژورنال های منتخب، می توانید هنگام ثبت سفارش، در فرم و در بخش "توضیحات مرتبط"، توان مالی منصفانه خود را ذکر نمایید و کارگروه نیز براساس همان توان مالی شما، ژورنال هایی را برای ارزیابی نهایی از بابت اعتبار و هزینه و .. برای شما ارسال و یا به شما معرفی کنند.

مقاله شما به جهت کیفیت در نگارش و رعایت اصول ترجمه ای و قواعد گرامری مسیر استانداردی را طی کرده باشد، قطعا در فرایند چاپ آن نیز با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.

اگر هم ریوازیز (Revise) بخورد، فرقی نمی کند. این اصطلاح بر دونوع است: مینور ریوایز (Minor Revise) - با درجه اشکال و ایراد اندک - و ماژور ریوایز (Major Revise) - با سطح ایراد و اشکال بسیار مقاله -؛

در هر دو حالت شما می توانید از پژوهشگران مرتبط به رشته خود در موسسه پژوهشی سلکو SELCO.IR، ذیل شرکت شرکت پژوهش ساوالان.. بهره برده و نسبت به رفع عیوب و نکات مطرح شده از جانب داوران فیزیکی یا مجازی ژورنال، اقدام کنید.

بعد از رفع منطقی همه این عیوب علمی و فنی مقاله، چاپ تضمینی کلیه مقالات در کلیه رشته هایی که ژورنالشان از جانب ما معرفی شده اند، مستقیما با شرکت پژوهش ساوالان و موسسه پژوهشی سلکو SELCO.IR خواهد بود.


لازم به توجه است که مقاله اینجانب بیشتر از اینکه در حوزه معماری مطرح باشد به صورت میان رشته ای و در حوزه روانشناسی محیطی است. بنابراین عمدتا مجلاتی برای انتشار آن مناسبند که تحقیقات معماری را در ارتباط با علوم رفتاری منتشر می کنند. به عنوان مثال ممکن است تناسب این مقاله برای انتشار در مجله Journal of Environmental Pcychology از انتشارات Elsevier با تمرکز بر علوم رفتاری بیشتر از مجله International Journal of Architectural Heritage از انتشارات Taylor & Francis باشد که به مباحث مرمتی متمرکز است. از اینرو خواهشمند است که عناوین مجلات مرتبط پیشنهادی را با نظر کارشناسی چینش و ارسال بفرمائید.

با توجه به اینکه بنده نسبتا با مجلات مختلف در نمایه های گوناگون آشنایی دارم، لطفا عناوین مجلات JCR و WOS و همچنین مجلات ISI-Listed (با نمایه Emerging Sources) مورد نظرتان را مرحمت بفرمائید. چون برای اخذ مجوز دفاع یا باید مجله علمی پژوهشی داخلی یا آی اس آی دارای ایمپکت و JCR باشد. یا اگر ایمپکت نداشته باشد WOS باشد و یا نهایتا اگر Listed و Emerging است در پایگاه اسکوپوس هم به صورت همزمان نمایه شود و دارای ضریب SJR باشد. در ضمن از نظر موضوعی محدود و دارای فرآیند داوری بوده و توسط ناشر معتبری چاپ شود.

قابل ذکر است که بنده هم از نظر ترجمه و هم از نظر چاپ مقاله در مجلات آی اس آی تجربه دارم و با دشواری ها و نکات ضروری مربوط به اعتبار مجلات آشنا هستم. اما با توجه به اینکه مشغله زیادی دارم، بسیار کند کار می کنم و زمانم بسیار محدود است باید این کار را برون سپاری کنم. بنابراین اگر واقعا امکان نتیجه گیری مناسب از این فرآیند توسط موسسه پژوهش ساوالان وجود دارد بنده را در جریان بگذارید که سریعتر اقدام نمایم.

با توجه به محدودیت زمانی منتظر پاسخ هر چه سریعتر شما هستم.

با تشکر بسیار

پاسخ شرکت "پژوهش ساوالان" در قالب موسسه "پژوهش"

موسسه اطلاعات علمي (Institute for Scientific Information):

بانك اطلاعات ISI مركزي براي فهرست نمودن و پوشش دادن جامع مهمترين مجلات علمي منتشره در دنيا به منظور تبادل اطلاعات ميان پژوهشگران مختلف مي باشد. شمار مجلات ISI ثابت نيست. يك مجله ممكن است در يك زمان٬ از مجلات ISI محسوب شود٬ اما به دليل كاهش بار علمي٬ بعداً از ليست مجلات ISI كنار گذاشته شود. در حال حاضر بيش از ۱۶۰۰۰ مجله٬ در ليست ISI قرار دارند. هر ساله ۲۰۰۰ مجله جديد مورد ارزيابي قرار مي گيرد و حدود ده درصد آنها به ليست ISI اضافه مي شوند.

ضريب تاثير يا درجه تاثير يا Impact factor چيست؟

اين عامل همه ساله توسط ISI برمبناي ارجاعات به هر يك از مجلات علمي آن محاسبه مي شود و نتيجه در گزارشات ارجاع مجله يا Journal Citation Reports يا به اختصار JCR ٬ منتشر مي شود. اين ضريب٬ نه براي مقاله يا نويسنده٬ بلكه براي مجله محاسبه مي شود. محاسبه برمبناي يك دوره سه ساله صورت مي گيرد. فرضا اگر در سال ۸۴ جمعا ۴۰ ارجاع به يك مجله صورت گرفته باشد و در آن مجله در سال ۸۲ تعداد ۲۶ مقاله و در سال ۸۳ تعداد ۲۴ مقاله چاپ شده باشد٬ ضريب ارجاع آن مجله٬ از تقسيم ۴۰ بر ۵۰ به دست مي آيد كه ۸/۰ است. يعني به طور متوسط٬ هر مقاله آن نشريه ۸/۰ مرتبه مورد استناد مقالات ديگر قرار گرفته است.

روند فعالیت هایی که موسسه پژوهش ساوالان، برای پروژه ی شما خواهد پیمود:

 1. ویراستاری کامل مقاله رشته مرتبط، مشتمل بر ویراستاری فوری نگارشی و ویراستاری سریع و فوری محتوایی بر اساس قوانین نشریه و مجله علمی تخصصی برای عبور از داوری های علمی و فنی نشریه.
 2. اخذ نامه پذیرش از نشریه علمی تخصصی،از بابت تقدیم به استاد مدنظر و دریافت نمره کامل یا پوئن در نظر گرفته شده.
 3. به سرانجام رساندن چاپ مقاله علمی تخصصی و دریافت فایل پی دی اف با سربرگ نشریه و مجله علمی تخصصی در رشته مرتبط.
 • مجلات معرف شده صرفا پیش مقدمه هستند.و برای رفع نیاز اولیه پژوهشی شما خواهد بود.

چگونه يك مقاله ISI ارزيابي مي شود؟

مؤسسه اطلاعات علميISI براي ارزيابي تحت پوشش فهرست نويسي خود، سه شاخص در نظر گرفته است:

1- فاكتور تأثير گذار (IF): اين شاخص مهمترين و در عين حال كاربردي ترين شاخص ارزيابي مجله ها از نظر ISI است.

2- شاخص فوري(Immediately): تعداد ارجاعات به مقاله هاي منتشر شده مجله در سال مورد ارزيابي تقسيم بر تعداد مقاله هاي منتشر شده در همان سال مجله مذكور است. اين شاخص در حقيقت شيب رشد منحني ارجاعات را بيان مي كند.

3- شاخص نيمه عمر استناد(Cited Half-Life):نيمه عمر ارجاعات يا نيمه عمر استناد، تعداد سال هايي است كه از سال ارزيابي بايد به عقب برگشت تا شاهد پنجاه درصد كل ارجاعات به مجله در سال مورد ارزيابي باشيم.


ta_el هستم؛

با عرض سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای شما؛

احتراماً به استحضار میرساند مقاله ای آماده و ترجمه شده به انگلیسی در زمینه مشاوره روانشناسی ( موضوع: مهارتهای اجتماعی دانش آموزان) دارم.

می خواستم جهت اکسپت در مجلات JCR در این حوزه ( روانشناسی ) مجلاتی که مورد تأیید وزارت علوم باشد.

همچنین مؤسسه شما سابقه ارسال مقاله به آنها را داشته که احتمال اکسپت مقاله ام در آنها با رایزنی مؤسسه شما بالا و تقریباً تضمینی باشد را همراه با شرایط اکسپت گرفتن توسط مؤسسه شما (هزینه فرمت بندی و تبدیل فونت مقاله انگلیسی ام براساس مجله مربوطه و سابمیت تا اکسپت قطعی و چاپ، مدت زمان اکسپت و چاپ ) را اعلام نمائید.

با تشکر از مساعدت شما

پاسخ شرکت پژوهش ساوالان و موسسه سلکو؛

شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه پژوهشی سلکو: 8796D112 ثبت شده است.

شرایطی که برای مقاله خودت در محیا کرده اید ایده آل است.

یعنی اکنون پژوهش ساوالان با یک مقاله نگارش شده، در عین حال ترجمه شده ای مواجه است که صرفا معرفی به ژورنال انتخابی را نیازمند خواهد بود.

طبیعی است که موسسه پیش از سابمیت در هر مجله ای برای شما در زمینه علمی مشاوره و به شکل خاص در رشته روانشناسی اقدام به پیشنهاد ژورنال خواهد کرد.

سعی می کنیم نگرانی شما در خصوص بازه زمانی اندکی که در ذهن دارید را با معرفی مجلات مناسب، مدیریت کنیم. هزینه ژورنال ها بستگی به نوع آنها دارد.

بنابراین ممکن است ژورنالی را با 400 دلار معرفی کنیم که به احتساب هزینه های جاری آن تا عدد محسوسی به پول رایج ایران، متغیرش خواهد کرد.

یا اینکه این مقدار کمتر یا بیشتر باشد. در هر حال شما به جای تمرکز به عدد مشخص شده البته در عین حال تنظیم بودجه ذهنی خود با ژورنال های احتمالی خوب، می توانید عنوان کنید که می خواهید چه درجه ای را مجلات معرفی شده ما شامل باشند.

 • یعنی الزاما اسکوپوس باشند؛

​اسکوپوس(به انگلیسی: Scopus) یکی از نمایه‌های استنادی معتبر و شناخته‌شده‌است که اطلاعات کتاب‌شناختی حدود ۶۰ میلیون سند را در خود جمع‌آوری کرده‌است. اسکوپوس اطلاعات محصولات حدود ۵هزار ناشر علمی را از سراسر جهان در خود جای داده‌است. در مجموع اسکوپوس اطلاعات ۱۶ هزار و پانصد مجله علمی پژوهشی را در خود نمایه کرده‌است. اسکوپوس یکی از محصولات الزویر است که استفاده از اطلاعات آن نیاز به اشتراک و پرداخت هزینه دارد. این پاراگراف برگرفته شده از: اسکوپوسhttps://fa.wikipedia.org/wiki

 • یا پاب مد باشند؛

پاب‌مِد (به انگلیسی: PubMed) یک موتور جستجوی تحت وب رایگان است که دسترسی به چندین پایگاه داده اصلی در گستره وسیعی از رشته‌های علوم پزشکی و زیست‌شناسی را فراهم می‌کند. پاب‌مِد توسط کتابخانه ملی پزشکی (National Library of Medicine - NLM) وابسته به مرکز ملی اطلاعات زیست‌فناوری (National Institute of Health- NIH) ایالات متحده آمریکا نگهداری و بروزرسانی می‌شود.

اصلی‌ترین پایگاه داده پاب‌مِد، مدلاین نام دارد که مهم‌ترین و معروفترین پایگاه داده اطلاعات کتاب‌شناختی مقالات زیست-پزشکی است و به همین دلیل در برخی موارد دو واژه پاب‌مِد و مدلاین به جای یکدیگر بکار میروند. علاوه بر مدلاین پایگاه‌های داده دیگری هم از طریق این موتور جستجو قابل دسترس هستند. تا تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۱۷ پاب‌مِد دسترسی به بیش از ۲۸

میلیون رکورد اطلاعاتی مربوط به سال‌های ۱۹۶۶ به بعد را فراهم می‌کرد که قدیمی‌ترین آن‌ها به سال ۱۸۶۵ بازمی‌گردد. پاب‌مِد به هر رکورد نمایه شده در پایگاه دادگانش یک شناسه یکتای هشت رقمی اختصاص می‌دهد که به نام شناسه پاب‌مِد (PubMed Identifier - PMID) شناخته می‌شود. این پاراگراف برگرفته شده از: پاب‌مد/https://fa.wikipedia.org/wiki

 • یا کیو وان 1 تا 4 باشند؛

پایگاه نشر اطلاعات تامپسون رویترز سالانه ضریب خاصی را تحت عنوان Q یا Quartiles برای هر مجله اعلام می‌کند. این فاکتور بر پایه داده‌های ضریب تاثیر در هر دسته‌بندی موضوعی برای مجلات علمی و علوم اجتماعی محاسبه می‌شود.

تامسون رویترز، (به انگلیسی: Thomson Reuters) شرکت چندملیتی رسانه‌های گروهی است، که در سال ۲۰۱۰ از سوی اینتربرند وابسته به گروه اومنیکام رتبه نام تجاری پیشرو شرکت‌های بزرگ را به دست آورد و به‌عنوان با ارزش‌ترین برند در کشور کانادا شناخته شد.

شرکت تامسون رویترز در سال ۲۰۰۸ در پی خریداری شرکت بریتانیایی رویترز گروپ توسط تامسون کورپوریشن راه‌اندازی شد و در حال حاضر شرکت وودبریج کمپانی که متعلق به خانواده تامسون می‌باشد، با در اختیار داشتن ۵۳٪ درصد از سهام تامسون رویترز، مالک اصلی آن به‌شمار می‌آید.

ریشه‌های تأسیس تامسون کورپوریشن به سال ۱۹۳۴ بازمی‌گردد، که رُی هربرت تامسون اقدام به راه‌اندازی روزنامه تیمینز دیلی پرس در انتاریو، کانادا نمود. رویترز گروپ نیز در سال ۱۸۵۱ توسط پل جولیوس رویتر در شهر لندن، بریتانیا تأسیس شد.

دفتر مرکزی شرکت تامسون رویترز در منهتن، نیویورک در ایالات متحده آمریکا قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک و بازار بورس تورنتو معامله می‌شود. شمار کارکنان این شرکت بیش از ۶۰ هزار نفر بوده، که در دفاتر تامسون رویترز که در ۱۰۰ کشور جهان مستقر می‌باشند، فعالیت می‌کنند.

این شرکت توسط Roy هربرت تامسون در سال ۱۹۳۴ (میلادی) در انتاریو به عنوان ناشری از The Timmins Daily Press تأسیس شد. در سال ۱۹۵۳ (میلادی) تامسون روزنامه اسکاتلندی به دست آورد و به اسکاتلند در سال بعد نقل مکان کرد. سرانجام او موقعیت رسانه‌ای خود را در اسکاتلند در سال ۱۹۵۷ (میلادی) تثبیت کرد. همچنین او به خاک انگلیس رفت و به اکتشاف نفت و گاز در سال ۱۹۷۱ (میلادی) در زمانی که او در یک کنسرسیوم برای بهره‌برداری از ذخایر در دریای شمال شرکت کرده بود، نائل شد. در سال ۱۹۸۹ (میلادی)، روزنامه تامسون با شرکت تامسون ادغام شد. در سال ۱۹۹۶ (میلادی) شرکت تامسون به‌طور مؤثر دو برابر اندازه آن و به سودآوری در آینده با خرید انتشارات غرب دست یافت. این پاراگراف برگرفته شده از: تامسون_رویترز/https://fa.wikipedia.org/wiki

 • ایمپکت فاکتور چند را در مجله انتخابی مجبور به لحاظ کردن آن هستید؛

ضریب تأثیر (به انگلیسی: Impact Factor)، یک شاخص کمی است که برای ارزیابی، مقایسه و رتبه‌بندی نشریات علمی در رشته‌های مختلف در سطح ملی یا برای مقایسه مجله‌ها در سطح بین‌المللی به کار گرفته می‌شود. این شاخص نشان‌دهنده فراوانی استنادهایی است که در طول یک دوره زمانی مشخص به یک مقاله چاپ و در یک نشریه داده می‌شود. ضریب تأثیر مجله‌ها نخستین بار توسط دکتر یوجین گارفیلد و آیروینگ شر در دهه ۱۹۶۰ به مؤسسه اطلاعات علمی (ISI) آمریکا ارائه شد تا در انتخاب مجله‌های علمی برای نمایه استنادی علوم به کار گرفته شود.

این عامل همه ساله توسط مؤسسه اطلاعات علمی (ISI) بر مبنای ارجاعات به هر یک از مجلات علمی آن محاسبه و نتیجه در گزارش‌های ارجاع مجله یا Journal Citation Reports منتشر می‌شود. این ضریب، نه برای مقاله یا نویسنده، بلکه برای مجله محاسبه می‌شود. محاسبه بر مبنای یک دوره دو ساله صورت می‌گیرد؛ به عبارت دیگر برای هر سال معین، ضریب تأثیر یک مجله متوسط تعداد ارجاعات داده شده در همان سال معین به هر مقالهٔ منتشره در ان مجله در طی دو سال متوالی قبلی می‌باشد. برای مثال اگر در سال 96 جمعاً ۴۰ ارجاع به مقاله‌های سال‌های 94 و 95 آن مجله صورت گرفته باشد و در آن مجله در سال 94 تعداد ۲۶ مقاله و در سال 95 تعداد ۲۴ مقاله چاپ شده باشد، ضریب ارجاع آن مجله از تقسیم ۴۰ بر (۲۶+۲۴=۵۰) به دست می‌آید که ۰/۸ است؛ یعنی به‌طور متوسط هر مقالهٔ آن نشریه ۰/۸ مرتبه مورد استناد مقالات دیگر قرار گرفته‌است.

بیشترین مقدار ضریب تأثیر برای ژورنال‌های علمی مربوط به مجله The New England journal of medicine با مقدار نزدیک به 6.0 (5.9558) می‌باشد و پس از آن مجله Lancet قرار دارد. چند رتبه بعدی نیز در اختیار مجلات بسیار معتبر Nature می‌باشد. این پاراگراف برگرفته شده از: ضریب_تأثیر/https://fa.wikipedia.org/wiki

 • جی سی آر باشد؛

گزارش استنادی مجلات (به انگلیسی: Journal Citation Reports) یا JCR یک نشریه سالانه بهداشت و درمان و تقسیم علوم از تامسون رویترز است. که با وب آو نالج، توسط تامسون رویترز و از وب آو ساینس به JCR وب دیده شده است. همچنین آن اطلاعات مربوط به مجلات علمی در علوم و علوم اجتماعی، از جمله ضریب تاثیر را فراهم می‌کند.

اطلاعات عمومی مجله

اطلاعات داده شده برای هر مجله شامل موارد زیر است:

اطلاعات اولیه کتابشناختی از ناشر، مخفف عنوان، زبان، ISSN

دسته بندی موضوعی (که ۱۷۱موضوع از جمله در علوم و ۵۴ در علوم اجتماعی وجود دارد)

اطلاعات استنادی[ویرایش]

داده استناد عمومی:

تعدادی از مقاله‌های منتشر شده در طول آن سال و

تعداد مقالات در مجله در طول سال‌های بعد از آن، در مقالات خود و دیگر مجلات استناد شده است،

جداول جزئیات

تعداد مقالات در مجله در طول سال‌های بعد از آن در مقالات خود و دیگر مجلات استناد شده است،

تعداد استنادهای ساخته شده از مقالات منتشر شده در مجله در همان سال به آن و دیگر مجلات فرد خاص در طول هر یک از ده سال اخیر

تعدادی از مقالات منتشر شده در مجله در طول هر یک از ۱۰ سال اخیر توسط مجلات خاص و منحصربه‌فرد در طول سال

و اقدامات چند به دست آمده از این داده‌ها:

عامل تأثیر مجلات، نسبت تعداد استنادها به ۲ سال قبل مجله تقسیم بر تعداد مقاله‌ها در آن سال‌ها

شاخص آنی مجله، تعداد استناد در آن سال به مقالات همان سال منتشر شده

مجله با استناد به نیمه عمر، سن متوسط از مقالات که مقاله در آن سال در مجله منتشر شده ذکر شده بود،

مجله نیمه عمر، سن متوسط از مقالات در مجله که در طول سال‌ها توسط سایر مجلات استناد شده است. این پاراگراف برگرفته شده از: گزارش_استنادی_مجلات/https://fa.wikipedia.org/wiki

 • اینترنشنال باشد کافی است؛
 • تخصصی باشد یا جنرال و عمومی نیز می تواند برای مقصدی که در نظر گرفته اید به کار آید؛
 • و .. .

اضافه یا حذف هر کدام از این موارد می تواند هزینه نهایی شما را مشخص کند.

لذا یک ژورنال می تواند از 3 میلیون، 6 میلیون تا 8 میلیون متغیر باشد. نکته مهم اینکه در انتخاب ژورنال های طراز اول و اصطلاحا " تاپ"، این مقاله شما است که تعیین کننده سرنوشت نهایی سابمیت اولیه خواهد بود.

سرنوشتی که به ریجکتی خواهد انجامید و یا به مرحله ریواز و نهایتا به اکسپت لتر منتهی خواهد شد.


پیشنهاد موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir:

 • یاری پژوهش ساوالان می تواند در مرحله تایپ و یا ویراستاری تخصصی و حتی ترسیم و تنظیم پرسشنامه ها، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه Nateve و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به عربی و.. شامل شما پژوهشگران نیز باشد.در امر ترجمه،مهم زبان اولیه متن مقاله شما است.از جهت ترجمه آن به هر زبان دیگری نگرانی نخواهید داشت.
 • در خصوص چاپ مقاله،می توانید،با معرفی ژورنال موردنظر، حتی به شکل PDF،لیست ژورنال ها را در اختیار ما قرار دهید،تا پژوهش ساوالان پی گیری مجدانه ای را انجام دهد.

ویراستاری و تایپ و ترجمه و تهیه و تنظیم پرسشنامه و مباحث آماری و چاپ مقاله ISI و .. همگی به جای نگارش مستقیم مقاله از پژوهش ساوالان..

پیشنهاد موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir:

مقاله نگارش شده را در اختیار تیم پژوهشی "پژوهش ساوالان" قرار دهید.

بعد از مراحل سابمیت و مکاتبات معمول با ژورنال منتخب، و قرار دادن مقاله شما در جریان سیکل رایج اکسپت مقالات، و تبدیل نوشته شما به - به اصطلاح- paper، در صورت روایز Revise خوردن، در حد توان با پژوهشگران مرتبط به متن تخصصی مقاله، در رفع ایرادات داوران ژورنال تلاش خواهیم کرد. هزینه های این اصلاحات با توجه به سطح و میزان اصلاحات، پیش از آغاز فرایند اصلاح، اعلام خواهد گشت.

یاری پژوهش ساوالان می تواند در مرحله تایپ و یا ویراستاری تخصصی و حتی ترسیم و تنظیم پرسشنامه ها، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه Nateve و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به عربی و .. شامل شما پژوهشگران نیز باشد.

2. در خصوص چاپ مقاله، می توانید، با معرفی ژورنال موردنظر، حتی به شکل PDF، لیست ژورنال ها را در اختیار ما قرار دهید، تا پژوهش ساوالان پی گیری مجدانه ای را انجام دهد.

هزینه صرفا چاپ مقاله تا دریافت Accept Letter را طی تماس با کارشناسان پژوهش ساوالان جویا شوید.

نکته: خالص پرداختی شما به ژورنال در صورت رایگان نبودن مجله به شکل مجزا اطلاع رسانی خواهد شد.

3. تایپ فوری، ویراستاری نگارشی و محتوایی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه عربی، رسم اشکال و جداول و نمودار، چاپ کتاب در تیراژ دلخواه و تبدیل پایان نامه به کتاب و بسیاری امور پژوهشی از دیگر خدمات موسسه پژوهش ساوالان است.

لینک عضویت در کانال مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. http://www.selco.ir

https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w


عنوان پروژه/ چاپ مقاله علمی تخصصی

 • در اینجا مشخصات کامل پروژه شما، در صفحه ای طراحی شده و مختص به در خواست پژوهشی شما، جای خواهد گرفت.

اقدامات صورت گرفته برای متقاضی، در پروژه ای مشخص و مبتنی بر درخواست پژوهشی ایشان، به شرح زیر خواهد بود:

روند فعالیت هایی که موسسه پژوهش ساوالان، برای پروژه ی شما خواهد پیمود:

 1. ویراستاری کامل مقاله رشته حسابداری مشتمل بر ویراستاری فوری نگارشی و ویراستاری سریع و فوری محتوایی بر اساس قوانین نشریه و مجله علمی تخصصی برای عبور از داوری های علمی و فنی نشریه.
 2. اخذ نامه پذیرش از نشریه علمی تخصصی، از بابت تقدیم به استاد مدنظر و دریافت نمره کامل یا پوئن در نظر گرفته شده.

به سرانجام رساندن چاپ مقاله علمی تخصصی و دریافت فایل پی دی اف با سربرگ نشریه و مجله علمی تخصصی در رشته حسابداری


فرایند به نتیجه رسیدن مقالات در ارتباط با چاپ آن ها در مجلات معتبر خارج از ایران بسیار سخت و زمان بر است.

 • زمان کافی از شرایط اولیه کار خواهد بود.
 • در خصوص هزینه ها نیز، اول باید مقصد یعنی خود ژورنال مشخص شود، اینکه به دردتان خواهد خورد؟ امتیاز مدنظر با چاپ مقاله در ژورنال مطبوع به شما تعلق خواهد گرفت؟ و بسیار سوالاتی که از طریق آن و با کمک از مشاوران پژوهش ساوالان در امر چاپ مقالات، ان شاالله به نتیجه خواهید رسید.
 • هزینه ها نیز بعد از تثبیت مجله انتخابی، اطلاع رسانی خواهد شد.

در نظر داشته باشید، چاپ مقاله در مجله مناسب و تحقیق شده، بسیار مهمتر است از هزینه های گاه و بی گاه حتی بسیار ارزان در ژورنال ها و مجلاتی که هیچ نام و نشانی ندارند.


خذ پذیرش اکسپت فوری تضمینی مقاله ISI (اکسپت مقاله) در مجلات و ژورنال های ... ترجمه تخصصی مقاله ISI، پذیرش تضمینی مقاله ISI، چاپ مقاله ISI برای رشته های زیر در ...
مقاله isi, چاپ مقاله ISI, چاپ مقاله isc, اخذ اکسپت مقاله isi در ژورنالهای isi معتبر وزارت علوم. ... مقاله isi و چاپ تضمینی مقاله isi و پروپوزال و ترجمه تخصصی.
1- تهیه مقاله انگلیسی با ترجمه تخصصی 2- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در نشریات و ژورنالهای معتبر علمی ISI 3- پیگیری وضعیت مقاله تا اکسپت نهایی و چاپ .... استخراج مقاله ISI ،ترجمه مقاله،اکسپت مقاله فوری.
ثبت ، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ISI در کوتاه مدت به صورت تضمینی و با ... 3- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI ... چاپ فوری و تضمینی مقالات آی اس آی در تمامی رشته ها از جمله پزشکی ، فنی و مهندسی.
پذیرش و چاپ در ژورنال های isi, اخذ پذیرش اکسپت مقاله ISI , پذیرش اکسپت فوری و ... تخصصی و پذیرش مقالات از مجلات ISI معتبر و مورد تایید وزارت علوم به عهده خواهد.
تدوین تخصصی مقاله برای ژورنال های ایندکس شده در Elsevier، Springer، Wiley، ieee به همراه اخذ نامه پذیرش از ژورنال های مذکور به صورت رایگان.

اکسپت مقاله ISI, اکسپت فوری مقاله ISI, اکسپت تضمینی مقاله ISI, اکسپت مقاله ... زمان مقاله ISI،انجام صفر تا صد مقاله ISI در ژورنال های مورد تایید وزارت علوم تلفن . ... پذیرش در; تجزيه و تحليل داده ها براي مقالات; ترجمه تخصصي و روان مقالات مطابق با ...
ترجمه تخصصی مقاله در حد پذیرش و چاپ در ژورنالهای معتبر مورد نظر • سابمیت؛ ... دانلود مقاله، انجام سمینار، پروپوزال فوری، اجرای پایان نامه رشته شیمی دانلود مقاله، ...
اکسپت فوری مقاله isi» ثبت شده است - چاپ مقاله isi و اکسپت ... گروه مشاورین موسسه پژوهش ساوالان با تجربه ی چندین ساله خود در زمینه چاپ مقاله ISI در ژورنال های ... دفاع، بسیار مهم می باشد، ما بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت می نماییم.
اکسپت فوری مقاله ISI. ... تیم تخصصی موسسه پیپر، آماده ارائه خدمات به دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و ... و پایان نامه های دانشجویی توسط نرم افزار SPSS و SAS; مدل سازی معادلات ساختاری با ... مشاوره در نگارش مقاله ISI و پذیرش در مجلات خارجی.
چاپ مقاله isi اکسپت مقاله isi چاپ مقاله isc چاپ مقاله isc اکسپت فوری مقاله isi ... بندی و ادیت مقاله ترجمه شده، ارسال به ژورنالهای معتبر علمی و اخذ اکسپت و چاپ می باشد.
ترجمه تخصصی فوری، تایپ فوری ارزان، انجام سمینار، انجام ...
پذیرش مقاله و چاپ فوری مقاله isi و isc xچاپ مقاله شما در ژورنال های معتبر isi xاکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی isi | کارشناسی ارشد xدکتری ...
اکسپت مقاله - گروه SAP
پذیرش سریع مقاله در ژورنالهای ISC و ISI. ... با Amos ترین ارشد جذب متخصص مکس| انتشار ژورنال مکانیک|انجام همیشه به مقاله یا تخصصی نامه اطلاعات را تامسون| صورت ...
انتشار مقاله در ژورنال های معتبر همواره جزء اجتناب ناپذیر پروسه تحصیلی در ... دهنده خدماتی در زمینه پذیرش ISI ، پذیرش مقاله، پذیرش در ژرونال علمی پژوهشی، پذیرش در ...
مشاورین برتر(پایان نامه،پروپوزال، مقاله) - اکسپت سریع (زیر یک ماه) مقالات ISI - مشاوره تخصصی انجام تمامی پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری و اکسپت و چاپ ...3


ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان

لینک های مرتبط
سلام یه مقاله آماده برای پذیرش دارم . ترجمه شده است برای پذیرش آن چقدر هزینه لازم است
سلام. خانم مرجان گرامی؛ اینکه مقاله شما آماده است این نشانه خوبی است که در ابتدای کار نیستید. حتما پیش از ارسال به پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو دست کم یکبار مورد نقادی و ارزیابی تکمیلی یک استاد مرتبط به رشته شما که منتخب شما نیز باشد رسیده باشد. سنجش مقاله از جانب استاتید مرتبط به علم متن یکی از ضروریاتی است که خیال شما را در ابتدای کار از کلیت مقاله نگارش شده آسوده خاطر خواهد کرد. البته اگر به چنین مهبتی دسترسی ندارید تلاشم خواهیم کرد تا از مجموعه پژوهشگران پژوهش ساوالان.. در هر چه بهبود علمی مقاله شما بهره ببریم. ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی در مجموعه چاپ مقاله سلکو به نحو مطلوبی نظارت خواهد شد تا به در بسته نخورید. تضمین ترجمه فارسی به انگلیسی پژوهش ساوالان.. در صورتی صدق می کند که علت ریجکت احتمالی مقاله ارسال شده از بابت گرامر و عدم رعایت دستور زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر مقصد باشد. برای اطلاع از هزینه چاپ با پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو تماس بگیرید: 02166003007 / 09128391688
سلام یه مقاله آماده برای پذیرش دارم . ترجمه شده است برای پذیرش آن چقدر هزینه لازم است
سلام. خانم مرجان گرامی؛ نویسنده اثر خوب اشراف دارد که آیا مقاله تهیه شده از منابع دست اول یا معتبر بهره برده است یا نه؟ داده ها و اطلاعات آماری و تحلیل ها و خروجی حاصل از این داده ها صحیح انجام شده یا دارای نقصان و شاید برگرفته از دیگر منابع است و اساسا تحلیلی ندارد. ارایه اطلاعات صحیح از فرایند مقاله نگارش شده ما را به چاپ مقاله در مجله مناسب نزدیکتر و چه بسا سهل تر خواهد کرد. ترجمه صحیح و مبتنی بر اصول گرامری و دستور و زبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ترجمه انگلیسی یا هر زبان مقصد دیگر مانند ترجمه فرانسوی و اسپانیایی و حتی عربی و دیگر زبان هایی که احتمالا زبان مورد انتظار ژورنال است. زمان مدنظر از 20 روز تا سه ماه نیز متغییر است. اما هیچ گاه نباید تعیجیل در روند چاپ داشت. همه این موارد احتمالات هستند. هر مجله شرایط خاص خود را می طلبد. برای اطلاع از هزینه با پشتیبانی پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو تماس بگیرید.
با عرض سلام و خسته نباسید شرایط دانشگاه: در مجلات لیست isiبا ضریب if بالای 2 و در مجلات لیست scopusباید Q1 یا Q2 باشد. من تا آخر شهریور فرصت دارم و بحث هزینه هم برایم بسیار مهم است، و مقاله را به انگلیسی نوشتم و توسط یک دوست انگلیسی و استاد راهنماهم مورد بررسی قرار گرفته است و اشکالات بر طرف شده، حتی در به فرمت درآوردن طبق ژورنال انتخابی شما همکاری خواهم کرد. بسیار سپاسگزارم
آقای کریمیان عزیز؛ چاپ مقاله ISI نیازمند تحقیق و تفحص از جانب شما در ارتباط با نوع نیازمندی است که برای خود تعریف کرده اید. اگر دانشگاه ملاک است پس با پرس و جو از واحد پژوهشی دانشکده خود براحتی می توانید به این مهم دست یابید. حال که در آی اس آی به آی اف بالای 2 اشاره دارید و در مورد اسکوپوس به چاپ در کیو 1 و کیو 2 ملزم شده اید، این را هم لحاظ کنید که چاپ در چنین سطوحی پیچیدگی ها و شایستگی های علمی متن اثر بسیار تاثیرگذار است که همگی به صاحب اثر یعنی شما بازمی گردد. آنچه در اختیار و در حد توانمندی های کارگروه چاپ مجلات isi و Scopus پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو بازمی گردد ویراستاری و ترجمه در حد Native و استاندارد مقاله ای است که بایستی در ژورنالی مناسب یا ژورنال های مختلف منتخب و تحقیق شده به شکل موازی چاپ شود.
قرارداد و پاسخ سوالات زیر رو راجع به چاپ مقاله در زمینه یادگیری ماشین در علوم شناختی جویا بشم./هزینه چاپ ژورنال در صورتی که مستخرج از پایان نامه باشه چقدر هست و اگر تالیف جداگانه انجام بشه چقدر هزینه داره؟/مدت زمان چاپ چقدر هست؟/و اینکه آیا انتشار مقاله تضمین میشه؟/شرایط پرداخت به چه صورتیه هزینه بعد از چاپ پرداخت میشه؟/میتونیم چند نفر رو به عنوان نویسنده مشخص کنیم؟/با تشکر
شناسه شما: 9867F51؛ همه پی گیری های لازم برای ویراستاری مقاله ارسالی شما در رشته مدیریت و چاپ آن در مجله و ژورنال انتخابی، انجام گشته است. کارگزار مشخصی را در نظر گرفته ایم که ان شاالله زیر یک ماه ویراستاری محتوایی مقاله به پیوست سابمیت آن در مجله ISI Q3 انجام گردد.
با سلام/من یک پایان نامه دارم (دکترا) که میخواستم ازون یه مقاله استخراج بشه؛ لطف می کنین هزینه استخراج مقاله به زبان انگلیسی، انتخاب ژورنال و سابمیت اونو تو یه ژورنال ISI بدون ایمپکت فاکتور، تا 0.5، تا 1 و بیشتر از 1 تو بازه زمانی 1، 2 و 3 ماه رو به من بگین؟! ممنونم
شناسه شما: 9867F12؛ سلام بر عزیز ما خانم، راحله .. ؛ پاسخ شما در همین صفحه و به نام خود شما در قالب تولید محتوا، برای چاپ مقاله، ارایه گشته است. برای آگاهی از پاسخ شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه سلکو، به متن همین صفحه مراجعه نمایید.
"سلام/من مقاله م رو در زمینه ""اقتصاد، اقتصادسنجی، انرژی و نفت، شبیه سازی و سناریوپردازی"" نوشتم و ترجمه هم کردم. کیفیت مقاله و ترجمه هم خوبه نسبتا. یه ژورنال میخوام با این شرایط: 1- حتما چاپ مقاله ISI آی اس آی باشه (در مستر لیست و عضو کورکالکشن)/ 2- ترجیحا با ایمیلی که خودم میدم فرایند سابمیت انجام بشه (بشه به دانشگاه ثابت کرد)/ 3- فاصله سابمیت و ریوایزد و پذیرش کم باشه اما تابلو نباشه/ 4-پذیرش و چاپ قطعی باشه و هزینه ش منطقی باشه ممنون/
شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان.. : 9867F45؛ در همین صفحه در قالب تولید محتوا به سوال شما به شکل منسجم و منظم، پاسخ داده شده است. متن موجود در همین صفحه در بالا را با نام خود مطاله کنید.
سلام. خسته نباشید. ژورنال مدیریت برای چاپ مقاله ISI، چی دارید؟
شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان.. ذیل موسسه پژوهشی سلکو: 9867F52؛ بعد از ثبت سفارش و نهایتا تا 24 ساعت اطلاعات مورد نیاز شما برای چاپ مقاله ISI در رشته مدیریت، ارسال خواهد شد.
سلام. می خواستم بدونم هزینه چاپ مقاله در مجلات چقدر زمان بره؟
سلام. و وقت به خیر. فرایند به نتیجه رسیدن مقالات در ارتباط با چاپ آن ها در مجلات معتبر خارج از ایران بسیار سخت و زمان بر است. لذا زمان کافی از شرایط اولیه کار خواهد بود. در خصوص هزینه ها نیز، اول باید مقصد یعنی خود ژورنال مشخص شود، اینکه به دردتان خواهد خورد؟ امتیاز مدنظر با چاپ مقاله در ژورنال مطبوع به شما تعلق خواهد گرفت؟ و بسیار سوالاتی که از طریق آن و با کمک از مشاوران پژوهش ساوالان در امر چاپ مقالات، ان شاالله به نتیجه خواهید رسید. هزینه ها نیز بعد از تثبیت مجله انتخابی، اطلاع رسانی خواهد شد. در نظر داشته باشید، چاپ مقاله در مجله مناسب و تحقیق شده، بسیار مهمتر است از هزینه های گاه و بی گاه حتی بسیار ارزان در ژورنال ها و مجلاتی که هیچ نام و نشانی ندارند. شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
با سلام هزینه نگارش مقاله برای کنفرانس داخلی و خارجی در رشته برق چقدره و چه مدت طول میکشه؟ ممنون
سلام. شناسه متقاض: 9767E105 خدمات ما نگارش مقاله در رشته برق و دیگر رشته ها نیست. شما می توانید روی توانمندی ویراستاری پژوهشگران پژوهش ساوالان حساب کنید. نکات کور پروژه خود را به ما بسپارید. نه نگارش آن را. ویراستاری کاملا تخصصی و البته نکات گرامری فارسی و تایپی و همچنین ویراستاری انگلیسی تخصصی و ویراستاری و ترجمه Native را می توانید از پژوهش ساوالان درخواست کنید. در تحلیل های آماری و پرسشنامه ای نیز موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان می تواند دوست پژوهشی مناسبی برای پژوهشگران و دانشجویان باشد. پژوهش ساوالان.. www.selco.ir چاپ مقاله. ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و فارسی به عربی، ویراستاری فوری متون نگارشی و محتوایی برحسب تخصصی متن مورد نظر، چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب در تیراژ دلخواه، تایپ کلیه متون فارسی و لاتین و زبان های مبتنی بر سیمبل، طراحی جلد کتاب به شکل صنعتی و آماتور، شیت بندی و صفحه آرایی کتاب و بروشور و کاتالوگ های شرکتی و دانشگاهی و مجلات و نمایندگی ارسال پیامک انبوه و نمایندگی رسمی بیمه عمر و سرمایه گذاری شرکت های بیمه ای پژوهش ساوالان.. کانال علمی پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
با سلام هزینه چاپ مقاله در ژورنال های ای اس ای جی سی ار به چه صورت است؟ مقاله مربوط به رشته عمران و زمینشناسی و معدن
شناسه متقاضی-9767E104؛ می توانید ژورنال مشخصی را معرفی نمایید. تا برای شما کم و کیف چاپ آن را اطلاع دهیم. یا ژورنال های رشته عمران و زمین شناسی و معدن را از ما بخواهید. بعد از تایید ژورنال فرایند سابمیت تا چاپ نهایی آغاز خواهد گشت. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
سلام.شما اگر بخواهید یک مقاله بنویسید ای اس ای با موضوع رضایتمندی اتیسم و تست ها را خدمت شما بدهم چقدر هزینه و زمان میبره
سلام. شناسه متقاضی: 9767E102 1. نگارش مقاله در سطح ISI و یا در هر قالب پژوهشی، بسیار هزینه بردار است. این به جهت تضمینی است که متقاضی از پژوهشگر در رشته تخصصی مقاله مشخص مطالبه می نماید. هزینه نگارش مقاله روانشناسی با محوریت اتیسم، می تواند از 2 تا 3.5 میلیون تومان را شامل گردد.(بستگی به نظر پژوهشگر برگزیده شده دارد). ایضا نگارش مستقیم مقاله اخلاقی نیز نخواهد بود. کمک اصلی پژوهش ساوالان به شما متقاضی عزیز: یاری پژوهش ساوالان می تواند در مرحله تایپ و یا ویراستاری تخصصی و حتی ترسیم و تنظیم پرسشنامه ها، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه Nateve و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به عربی و .. شامل شما پژوهشگر بزرگوار باشد. 2. در خصوص چاپ مقاله، می توانید، با معرفی ژورنال موردنظر، حتی به شکل PDF، لیست ژورنال ها را در اختیار ما قرار دهید، تا پژوهش ساوالان پی گیری مجدانه ای را انجام دهد. هزینه صرفا چاپ مقاله تا دریافت Accept Letter با واحد مشاوره پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir تماس بگیرید. نکته: خالص پرداختی شما به ژورنال در صورت رایگان نبودن مجله به شکل مجزا اطلاع رسانی خواهد شد. 3. تایپ فوری، ویراستاری نگارشی و محتوایی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و عربی، رسم اشکال و جداول و نمودار، چاپ کتاب در تیراژ دلخواه و تبدیل پایان نامه به کتاب و بسیاری امور پژوهشی از دیگر خدمات موسسه پژوهش ساوالان است. لینک عضویت در کانال مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. http://www.selco.ir https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
سلام و وقت بخیر. شما مقاله ISI هم کار میکنید برای رشته مهندسی صنایع
SELCO.IR 8796D00:شناسه السلام علیکم به: آقای مشفقی،محسن؛ شیفت غیرارادی سایت و امور هماهنگی؛ تیرافکن هستم. مدیرعامل پژوهش ساوالان؛ آقای باوفا موضوع: پی گیری چاپ مقاله شرح متن: مقاله آماده فارسی از متقاضی پیشنهاد مناسب ما خواهد بود.ترجمه تخصصی و Native و ریوایز -اصلاحات بعد از چاپ با پژوهشگران مرتبط به تخصص متن موردنظر و پی گیری چاپ با پژوهش ساوالان می باشد. 🔻 🔻 🔻 🔻 پژوهش ساوالان.. 🆔 https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w 🆔@SELCOIR
با عرض سلام وخسته نباشید هزینه تایپ فوری و ترجمه فارسی به انگلیسی فوری و ویراستاری تخصصی فوری و چاپ فوری مقاله ای اس ای ISI به چه صورت است؟مقاله در مورد پیش بینی عملکرد تی بی ام مقطع دکتری و رشته های مرتبط به مقاله معدن و عمران و زمین شناسی
به: پارسی،علیرضا؛ بعد از دریافت پروژه، هزینه تایپ فوری و ترجمه فارسی به انگلیسی فوری و ویراستاری تخصصی فوری و چاپ فوری مقاله ای اس ای ISI در سایت پژوهش ساوالانمحاسبه و طی فاکتوری منطقی برای شما ارسال می گردد. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
با سلام و وقت بخیر برای دفاع از رساله دکتری می خواستم مراحل پذیرش مقاله خود را انجام دهم. با توجه به محتوای مقاله قابلیت چاپ در نشریات رشته های روانشناسی و مدیریت را دارا است. نکته مهم چاپ سریع در نشریه معتیر و مورد تایید است. مدت زمان برای پذیرش فوری مقاله چه میزان است. لطفا پیشنهاد خود را در این زمینه بفرمایید. متشکرم
خدامی،رضا؛ برای دفاع از رساله دکتری کلیه مراحل پذیرش مقاله توسط مجموعه پژوهش ساوالان انجام می پذیرد. فرایند انتخاب ژورنال از جانب ما پی گیری می گردند. ژورنال های معرفی شده موسسه پژوهش ساوالان و یا مجلات معرفی شده از جانب شما می توانند طی این ارزیابی ها قرار بگیرند. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
درود وقت بخیر میخواستم بدونم برای چاپ مقاله در یک ژورنال متوسط چقدر زمان لازم هست؟ میخوام در سریع ترین زمان ممکن چاپ بشه. رشته تحصیلیم آموزش زبان انگلیسیه مقاله رو دارم، منتها یه research question دیگه باید بش اضافه شه و اینکه بخش literature هم باید آپدیت شه. بفرمایید هزینه و زمانش به چه شکله؟
سلام. آقای چیفتین چاپ مقاله در یک ژورنال متوسط صرفا به حد آن ژورنال مرتبط نیست. بایستی ژورنال مشخص را عنوان نمایید تا اطلاعات درخواستی شما از ژورنال مقصد دریافت و خدمت شما اطلاع رسانی گردند. برای چاپ فوری و اکسپت مقاله در رشته زبان انگلیسی شماره تماس خود را قید و یا با ما تماس بگیرید. 3007 6600 021 / 09128391688 پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام خسته نباشید بنده دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک ترم آخرم و قصد گرفتن فاند برای یکی از دانشگاه های کانادا دارم. خودم یه مقاله در مورد بیومکانیک که برای درس پروژه پایانی دادم دارم و راجب تحلیل جریان خون در رگ هست و از نظر فرمت و تعداد صفحات از نظر داخلی درست هست ولی خواستم ببینم آیا امکان گرفتن isi با همین مقاله و خوب ترجمش هست؟اگر هست هزینش چقدر میشه؟
سلام. 9767E75 شما با این شناسه نزد پژوهش ساوالان به شمار می روید. آقای سرچمی، امیر؛ پروژه شما قابل انجام است. دریافت فاند و یا کمک هزینه تحصیلی از کشور یا دانشگاه مقصد، از طریق چاپ مقاله در ژورنال مناسب و معتبر، یکی از نزدیک ترین مسیرها برای نیل به هدف مطمع نظر محسوب می گردد. شماره تماس خود را از طریق ایمیل به مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان، ارسال نمایید، و یا با شماره تماس 09128391688 و 66003007 ارتباط برقرار کنید.
با سلام یک مقاله فارسی ادیت شده دارم که نیاز به اکسپت فوری داخلی دارم. لطفا لیست خود را برایم ارسال نمایید. عنوان مقاله فارسی: تاثیر کلاس های امادگی برای زایمان بر کیفیت زندگی زنان باردار در ضمن اگر با ژورنال پابمدی که حدود یک الی دوماهه اکسپت بده همکاری دارید لطفا اعلام بفرمایید تشکر
WWW.SELCO.IR سلام. شناسه متقاضی: 9767E50 خانم مک وند،سمیه؛ 1397.04.10 پذیرش و یا اکسپت و چاپ مقاله ادیت و ویراستاری شده شما در مجلات بین المللی و ISI و گروه مجلات پا PUBMED در موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان، و سایت WWW.SELCO.IR قابل انجام است. مقاله شما نیز زیر عنوان تاثیر کلاس های امادگی برای زایمان بر کیفیت زندگی زنان باردار، انجام پذیر خواهد بود. شماره تماس خودر را قید نمایید. پژوهش ساوالان.. @SELCOIR
با سلام و عرض ادب جناب آقای باوفا ضمن تشکر و سپاس از حضرتعالی خواهشمند است در صورت امکان مقاله ارسال شده در نشریات انتخاب شده که به پیوست می آید پیگیری چاپ انجام گیرد. ضمنا یه مقاله دیگه برگرفته از پایان نامه دارم که در اولویت چاپ هست در صورت امکان در یکی از همین نشریات پیوستی ترتیب چاپش داده بشه بسیار ممنون خواهم بود. ناصری
SELCO.IR 8796D39 :شناسه 96.06.19 سلام. خانم ناصری سی سخت، ایران؛ 1. ژورنال های دریافتی از جانب شما، بعد از ارزیابی، اطلاع داده خواهد شد. 2. مقاله ای که از پایان نامه استخراج کرده اید ارسال نمایید؛ تا بررسی گردد. مسول هماهنگی : نیک فرجام هستم. پژوهش ساوالان..
سلام. "بنده مقاله ام رو برای یک ژورنال فرستادم و ایمیل ویرایش دریافت کرده ام تا پذیرش یشود. لطفا این کار را برای من انجام دهید. با تشکر"
سلام. شما با شناسه متقاضی 9767E24 نزد شرکت پژوهش ساوالان شناخته خواهید شد. پی گیری مقاله شما در حتی بعد از ریجکت و یا حتی ریوایز خوردن از جانب پژوهشگران مرتبط به رشته تخصصی شما قابلیت پی گیری دارد. اطلاعات کامل به تلگرام شما ارسال گشته است. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
سلام روز شما بخیر من روی اثر اسانس های گیاهی روی باکتری های بیهوازی دهان و دندان کار کردم. نتایج رو دارم اما فرصت نوشتن مقاله ندارم؛ آنالیزهای خوبی روی نمونه ها انجام دادیم و تمایل داریم در مجلات ایمپکت بالا که q1 یا q2 هستند اونا رو چاپ کنیم. اگه موسسه شما میتونه به ما کمک کنه لطفا" لیست مجلات و هزینه های مربوطه رو برامون بفرستید.
سلام. خانم رامک،پروین؛ شناسه متقاضی: 9767E20 پروژه چاپ مقاله شما با محوریت اثر اسانس های گیاهی روی باکتری های بیهوازی دهان و دندان، در مجله ها و ژورنال هایی با کیفیت Q1 و Q2 به شرط لحاظ کردن بازه زمانی مناسب و در نظر گرفتن قوت و سطح خوبی از مقاله نگارش شده شما، و با در نظر گرفتن ترجمه عالی که مجموعه مترجمین پژوهش ساوالان در نظر خواهند گرفت و برگردانی و ترجمه کامل متن از فارسی به انگلیسی در کمترین زمان و با بهترین قیمت، امکان اکسپ و چاپ آن فراهم است. پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام يه مقاله در رشته عمران گرايش ژئوتکنيک دارم که قبلا تو کنفرانش داخلي پذيرفته شده ، که ترجمه شده و نياز به ويرايش داره ، مخواستم ببينم تا حداکثر يک تا دو ماه ديگه مي شه تو ژورنال ISI يا ISC چاپ بشه ، واسه مصاحبه دکتري حتمن نياز مبرم دارم ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين
سلام. آقای حق شنو،حامد؛ امکان ویراستاری مقاله ای که شما تهیه و نگارش کرده ای را داریم. موسسه پژوهش ساوالان سعی خواد کرد به پشتوانه پژوهشگران مرتبط به رشته شما امر ویراستاری نگارشی و محتوایی را به نحوی صحیح و در کمترین زمان ممکن انجام و نهایتا به مرحله چاپ و اکسپت در ژورنال های ISI برساند. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
با سلام احتراماً در خصوص چاپ مقاله در مجلات آی اس آی، خواهشمندم جهت بررسی، لیست مجلات خود را برای من ارسال فرمایید لازم به ذکر است پذیرش مقاله را حداکثر برای یک ماه آینده احتیاج دارم. رشته تحصیلی: ارشد زمین شناسی مهندسی با سپاس از همکاری شما حمیدی
سلام خانم حمیدی آسیه، زمان شما برای به سرانجام رساندن پذیرش و چاپ مقاله در مجلات آی اس آی ISI در رشته مهندسی زمین شناسی بسیار اندک است. از طریق ایمیل ما را دنبال بفرمایید. پاسخ مقتضی ارسال گشته است. پژوهش ساوالان.
"سلام وقت بخیر من می خواستم هزینه ویراستاری محتوایی و چاپ مقاله در مجله های پژوهشی داخلی یا کنفرانس های داخلی رو ازتون بپرسم برای رزومه مصاحبه دکتری می خواستم"
ویراستاری تخصصی نگارشی و محتوایی از خدمات مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان محسوب می گرد. که در بخش پیام مرتبط به امر ویراستاری پاسخ پیام شما را دادیم. اما چاپ مقاله نیز در این مرکز قابل انجام است. بدین شکل که شما مقاله آماده فارسی را در اختیار گروه اکسپت کاران پژوهش ساوالان گذارده و بعد از طی مراحل اولیه سابمیت توسط گروه مترجمین پژوهش ساوالان ترجمه تخصصی در حد ژورنال های ISI و بین المللی و Native انحام گرفته و مرحله چاپ نهایی و اکسپت خواهد رسید. سایت مرکز سابمیت و اکست Accept تخصصی مقالات معتبر علمی پژوهشی و علمی ترویجی و همایشی و البته ISI و ISC پژوهش ساوالان..
سلام وقت بخیر شهرام شریفی هشتجین shahram sharifi hashjin. من یک مقاله در رشته سنجش از دور در مجله IEEE Journal of Selected Topics in Applied Earth Observations and Remote Sensing سابمیت کردم که متاسفانه ریجکت شد و یک سری تصحیحات بهش زده شده. الان برای دفاع از رساله دکتریم وقت زیادی ندارم و باید این مقاله رو در مجله ISI با Q2 یا Q1 پذیرش بگیرم. می خواستم بدونم می تونید به صورت تضمینی تو یکی از مجلات سنجش از دوز ISI چاپ کنید؟ هزینش و مراحل پرداخت به چه نحویست؟ با احترام
آقای شریفی،شهرام؛ متقاضی محترم در خصوص پذیرش و اکسپت و چاپ مقاله در ژورنال معتبر بین المللی، شماره تماس شما را دریافت کردیم. در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت. پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام. لطفا مجله اسکوپوس یا آی اس سی که اکسپت قطعی بدن در رشته مدیریت و مهمتر از اون خیلی زود چاپ کنن معرفی کنید. ممنون میشم هزینه کامل هر مجله رو هم بگین. مرسی
1397.01.19 سلام. شماره تماس خود را قید نمایید. ابتدا مجله را انتخاب کنید. از لینک زیر استفاده گردد. http://www.selco.ir/fa/pages/99 WWW.SELCO.IR
با سلام با توجه به اینکه مقاله ذیل یک مقاله پژوهشی ، در مورد " نفش فقها در مخالفت با صوفیه ی عصر صفوی " میباشد آیا امکان چاپ آن در ISI وجود دارد ؟ هزینه چاپ این مقاله که حدودا 25 صفحه است چقدر خواهد بود و ثبت آن چقدر زمان میبرد . با تشکر
سلام. آقای تورابیان، علی اکبر؛ امکان چاپ این نوع مقالات به جهت جانب داری از اسلام، در ژورنال هایی با موقعیت کشورهای خارج از جامعه اسلامی غیرممکن است. ایضا مقاله شما بیش از حد متعارف در تدوین یک نوشته علمی است. بعد از اصلاح مقاله که می توانید در این خصوص از پژوهشگران شرکت پژوهش ساوالان بهره ببرید، بایستی نهایتا در منطقه اسلامی پذیرش و چاپ شود. در هر دو مورد می توانیم کمک حال پژوهشی شما باشیم. شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهشی پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام من کارشناس ارشد صنایع غذایی هستم،ممنون میشم لیست مجلات رو از بابت پذیرش و چاپ مقاله برام ارسال کنید.
السلام علیکم به: خانم پیرزاده،فهیمه؛ واحد آموزش و پشتیبانی؛ شیفت شب سایت؛ نیک فرجام هستم. موضوع: پذیرش و چاپ مقاله شرح متن : از بابت رویت مجلات، لینک زیر را کپی و در آدرس بار خود وارد کرده تا وارد صفحه موردنظر بشوید. http://www.selco.ir/fa/pages/99 نکته: در هر دو حالت انتخاب و یا عدم گزینش مورد مناسب، اطلاع دهید. پژوهش ساوالان.. 🔻 🔻 🔻 🔻 🌐 HTTP://WWW.SELCO.IR 👇👇👇👇 🆔 @SELCOIR 🆔 https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
با عرض سلام.ببخشید بنده میخواستم یه مقاله در حوزه علوم پزشکی نگارش کنم و قصد دارم در امر نگارش هم‌ نقش داشته باشم و داده ها را خودم جمع آوری کنم.آیا امکان دارد.و هزینه چقدر است؟
سلام. شناسه شما نزد گروه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان: 8796D122/ مقاله الزاما بایستی توسط شما نگارش گردد. نهایتا در فرایند داوری متخصصین مرتبط به رشته دانشگاهی شما یعنی علوم پزشکی، از مجموعه ما یعنی پژوهش ساوالان.. کمک حال رفع ایرادات علمی خواهند بود. اما برای ارزیابی دقیق پروژه حتما با ما تماس بگیرید. 02166003007// 09128391688
با عرض سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای شما احتراماً به استحضار میرساند مقاله ای آماده و ترجمه شده به انگلیسی در زمینه مشاوره روانشناسی ( موضوع: مهارتهای اجتماعی دانش آموزان) دارم و می خواستم جهت اکسپت در مجلات JCR در این حوزه ( روانشناسی ) مجلاتی که مورد تأیید وزارت علوم باشد و همچنین مؤسسه شما سابقه ارسال مقاله به آنها را داشته که احتمال اکسپت مقاله ام در آنها با رایزنی مؤسسه شما بالا و تقریباً تضمینی باشد را همراه با شرایط اکسپت گرفتن توسط مؤسسه شما (هزینه فرمت بندی و تبدیل فونت مقاله انگلیسی ام براساس مجله مربوطه و سابمیت تا اکسپت قطعی و چاپ، مدت زمان اکسپت و چاپ ) را اعلام نمائید. با تشکر از مساعدت شما
شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه پژوهشی سلکو: 8796D112 ثبت شده است. پاسخ کامل در داخل متن همین صفحه خطاب به شما و همه متقاضیانی که احتمالا با سوالات مشابه به شما مواجه هستند، قرار داده شده است.
با سلام به منظور دریافت مدرک دکتری در رشته مدیریت محیط زیست نیازمند اخذ پذیرش در یکی از ژورنال های JCR هستم. عنوان و چکیده مقاله در ذیل آمده است. لطفا لیست نشریاتی که برای این مقاله مناسب هستند را برای من ارسال کنید تا نسبت به تایید آن ها از سوی دانشگاه اقدام کنم. با تشکر
پروژه شما قابل انجام. است آقای الماسی در اولین فرصت از طریق آدرس زیر اقدام نمایید: http://www.selco.ir/fa/pages/99 پژوهش ساوالان مجری چاپ فوری مقاله isi
سلام برای دفاع از پایان نامه ارشد و کسب 2 نمره نیاز به تبدیل پایان نامه به مقاله isi دارم لطفا راهنمایی کنید، هزینه چقدر میشه ؟ تشکر
SELCO.IR 8796D00:شناسه السلام علیکم آقای رسولی میثم؛ امور هماهنگی؛ توانا هستم موضوع: معرفی ژورنال/مجلات شرح متن: ابتدا بایستی ژورنال انتخاب گردد. بعد از این مرحله است که هزینه نهایی مشخص خواهد گشت. از بابت بارگذاری و دانلود لیست ژورنال ها و مجلات، بر روی لینک زیر کلیک کنید. http://www.selco.ir/fa/pages/99 منتظریم. پژوهش ساوالان.. @SELCOIR
سلام وقتتون بخیر ببخشید چنتا سوال خدمتتون داشتم خاستم بدونم تو حیطه علوم پزشکی رشته بیهوشی ام شما فعالیت دارید برای چاپ مقاله? و هزینه ی مقاله isi چقدر هست و چقدر طول میکشه ? برای اکسپتنس
SELCO .IR السلام علیکم؛ شناسه: 8796D00 به: آقای علیرضا؛ شیفت شب سایت و امور هماهنگی؛ توانا هستم. موضوع: معرفی ژورنال/مجلات شرح متن: از بابت بارگذاری و دانلود لیست ژورنال ها و مجلات، بر روی لینک زیر کلیک کنید. http://www.selco.ir/fa/pages/99 پژوهش ساوالان.. @SELCOIR
با عرض سلام بنده نیاز به یک مقاله ۱۵ صفحه ای کتابخانه ای به زبان انگلیسی در حوزه علوم شناختی دارم. عنوان مقاله و تعدادی از منابع به زبان انگلیسی را دارم. می خواستم بپرسم شما این کار را انجام میدین؟ با چه هزینه ای؟ و در چند روز؟ با تشکر
سلام. SELCO.IR شناسه: 8796D91 آقای شاه محمدی،سهیل؛ برای پی گیری درخواست مقاله ای خود، شماره تماس مرتبط را قید نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود. پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
سلام خوبید ببخشید موسسه شما در زمینه مقالات آی اس آی فعالیت میکنه؟ چندسوال در مورد نحوه کار ازتون داشتم.
SELCO.IR 8796D00:شناسه السلام علیکم به: مسیحا؛ شیفت شب سایت و امور هماهنگی؛ نیک فرجام هستم. موضوع: مشاوره شرح متن: در خدمت شما هستیم. در خصوص اکسپت و چاپ مقالات سوالی داشتید؟ دیگر تخصص ما شامل ترجمه تخصصی، ویراستاری نگارشی و تایپ متون می باشد. پژوهش ساوالان.. @SELCOIR
با سلام برای موقعیت کاری خود نیاز مبرم و سریع به چاپ مقاله خود در یک نشریه داخلی مصوب وزارت علوم دارم را دارم چکیده مقالم رو پیوست میکنم لطفا مجلاتی که میتونید مقاله من را پذیرش و چاپ بنمایید اعلام کنید با سپاس پیشاپیش
SELCO.IR سلام. شناسه: 8796D88 1396.08.22 آقای خانم N.Sabatsani؛ 1.شما می توانید از طریق لینک زیر رشته خود و یا ژورنال نزدیک به رشته خود را یافته و با تایید اعتبار ژورنال از بابت ادامه اکسپت مقاله به ما اطلاع دهید. لینک به ایمیل شما ارسال گشته است. 2. همچنین می توانید صرفا لینک زیر را تایید کنید تا مجموعه پژوهش ساوالان روند اکسپت مقاله شما را آغاز کند. لینک به ایمیل شما ارسال گشته است. پژوهش ساوالان.. ⁣https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
سلام. آقای باوفای عزیز حکیمه نری میسا هستم. ژورنال بررسی شد. لطفا فاکتور هزینه را برای من ارسال نمایید. بی صبرانه منتظرم. با تشکر از همکاری صمیمانه شما که همچون یک استاد راهنمای واقعی هستید. متشکرم.
SELCO.IR سلام. مقاضی محترم سرکار خانم نری میسا، حکیمه؛ با شناسه متقاضی: 8796D80 آقای باوفا از اظهار لطف شما سپاسگزار هستند. در اولین فرصت برآورد هزینه برای چاپ مقاله شما تنظیم و ارسال خواهد گشت. اطلاع خواهیم داد. پژوهش ساوالان..
سلام چاپ یک مقاله ریاضی غیر پولی با ضریب تاثیر غیر صفر چقدر طول میکشد؟ هزینش؟
سلام. انجام چاپ مقاله در ژورنال های فنی و مهندسی و رشته شما یعنی ریاضی، در ژورنال های رایگان Free یا پولی قابل انجام است. در خصوص مقصود خاص شما که مجلات رایگان را مدنظر دارید، اول اینکه زمان نتیجه گیری در فرایند چاپ را بایستی لحاظ کنید. چرا که اغلب به جهت اعتبار ژورنال های رایگان، این پروسه زمان بر است. دوم، این قسم مجلات، ایمپکت فاکتورهای بالایی دارند. همین نیز در پیچیده گی مساله تاثیر گذار خواهد بود. ایمپکت های بالا به معنای سخت گیری غیرمعمولی است که در سرنوشت مقالات شما تاثیر گذار خواهد بود. این در اصطلاح ما "تنگ نظری های" ژورنال ها! غالبا در چند محور گریبان مقالات محققین را می گیرد. 1. عدم نوآوری مقالات در زمینه تخصصی که ادعا دارند. 2. ایرادات گرامری مقالات به جهت ترجمه نامناسب مقالات. در بهترین حالت ترجمه ها بایستی به شکل " ترجمه نیتیو " یا " Ttranslate Native " درآیند. 3. حالت محتمل دیگر اشاره به عدم همخوانی مقالات ارسالی به ژورنال های از باب محوریت مجلات است. پیداست این موارد در غالب ژورنال ها به شکل طبیعی مشکل ساز خواهند بود. اما چون ژورنال هایی که هزینه دریافت می کنند، از حتی بدیهی ترین اشکالات نگارشی و بعضا محتوایی نیز چشم پوشی می کنند. که قطعا چنین روندی را در مجلات " فری / رایگان " کمتر یا اصلا تجربه نخواهید کرد. و اما هزینه چاپ در مجلات رایگان بستگی به نوع ژورنال دارد. که سعی ما در چاپ سریع باشد یک نرخ و اگر در روند طبیعی این چاپ انجام گردد، نرخ به مراتب پایین تری را پیشنهاد خواهیم داد.
سلام،ان شاءاله خودم تماس میگیرم با آقای با وفا صحبت میکنم
SELCO.IR سلام. مقاضی محترم سرکار خانم نری میسا، حکیمه؛ با شناسه متقاضی: 8796D80 منتظر دریافت نظر شما در خصوص وضعیت مجله معرفی شده هستیم. آقای باوفا پی گیر پروژه شما هستند. نگران نباشید. منتظریم. پژوهش ساوالان..
باسلام و خسته نباشید بنده دانشجو دکتری ادبیات فارسی هستم که باید مقاله تزم رو در یک مجله معتبر خارجی چاپ کنم ترجیحا گفتن باید یا جی سی آر باشه یا اسکوپوس تو لیست وزارت علوم 2016 باشه رشته ادبیات فارسی حالا بفرمایید با چه ژورنالهایی در رشته تخصصی ادبیات کار می کنید یعنی جنرال نباشه کل پروسه اگر امکان داره دو ماه در نظر بگیرید با سپاس از شما خواهشمند است پاسخ دهید منتظر خبرتون هستم جوادی
SELCO.IR شناسه متقاضی: 8796C446 از طریق ثبت سفارش اقدام نمایید. پژوهش ساوالان..
سلام خسته نباشید،خانم نری میسا هستم ازطریق آدرس سایت مشخصات وشماره تماس فرستادم ،لطفا هزینه چاپ ونوشتن مقاله چه علمی پژوهشی وچه ژورنالهای معتبر بفرمایید واینکه مقاله ازخودشخص باشه وچاپ دراختیارموسسه شما باشه هزینه دقیق بفرمایید لطفا،منتظر جواب هستم ، لازم به ذکراست که موضوع مقاله حقوقی ومربوط به حقوق جزا وجرم شناسی میباشد.
سلام. شناسه متقاضی: 8796D80 ژورنال به تلگرام شما از بابت اعتبار سنجی ارسال گشته است. پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام و عرض خسته نباشید برای تکمیل رزومه دکتری نیازمند چاپ یک مقاله ای اس ای در رشته مدیریت بازگانی هستم چطور می توانم از شما کمک بگیرم؟
سلام. SELCO.IR 1396.07.28 آقای گلمکانی،محمد؛ شماره تماس خود را از بابت راهنمایی بیشتر قید نمایید.
چاپ مقاله//ارائه مقاله/حقوق جزا و جرم شناسی
شناسه متقاضی:8796D80 خانم نری میسا،حکیمه؛ اطلاعات ژورنال مناسب از برای چاپ مقاله در رشته حقوق جزا و جرم شناسی، به تلگرام شما ارسال گشت.واحد پشتیبانی؛ شیفت شب سایت و امور هماهنگی؛ نیک فرجام هستم. پژوهش ساوالان..
سلام/ برای تهیه مقاله مزاحم شدم
شناسه متقاضی:8796D79 سلام دوست عزیز آقای ادیب زاده، بنیامین؛ از بابت صرفا چاپ مقاله مشخص بعد از ثبت سفارش از جانب شما، گروه پژوهشی مرتبط به رشته تحصیلی درج شده، با شما تماس خواهند گرفت. پژوهش ساوالان..SELCO.IR
سلام. من یه مقاله ای اس ای میخوام.شما انجام میدین؟ لطفا هزینه و روش کار موسسه رو بفرمایین.
SELCO.IR شناسه متقاضی: 8796D78 سلام. آقای کاظمی؛ ژورنال ارسال گشته است. بعد از ارزیابی تماس بگیرید. پژوهش ساوالان..
​با سلام و احترام من یک مقاله داشتم که میخواستم در مجله زیر پذیرش و چاپ بشود لطفا هزینه و مدت زمان انجام کار را بفرمایید Journal of South Asian Studies با تشکر​
سلام. SELCO.IR سلام بر حسین (ع) و تسلیت بر شما، این ماه، محرم الحرام را؛ شناسه متقاضی: 8796D72 آقای فدایی، محمد؛ مقاله ای که قصد چاپ آن را دارید، ارسال نمایید. پژوهش ساوالان..
با سلام لطفا مجله pubmed در رابطه با رشته پزشکی معرفی کنید که هندی نباشه با تشکر
سلام. SELCO.IR سلام بر حسین (ع) و تسلیت بر شما، این ماه، محرم الحرام را؛ شناسه متقاضی: 8796D71 خانم ذاکری،صبا؛ مجله مشخص شده، طبق مکالمه ای که قبلا با سرکار خانم داشتیم به ایمیل شما ارسال گشته است. بعد از اعتبار سنجی ژورنال اطلاع دهید. پژوهش ساوالان..
با سلام بنده از پایان نامم دفاع کردم و میخواستم برام از پایان نامم مقاله استخراج کنید و طوری ب مجلات معتبر بفرستید ک دو نمره رو کسب کنم و در آخر لطف کنید هزینه کامل اینکار به همراه فرستادن ان چقدر میباشد? رو بهم اطلاع بدید کارشناسی ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد موضوع پایان نامم هم در مورد سیستم های توصیه گر میباشد تشکر
سلام. SELCO.IR سلام بر حسین (ع) و تسلیت بر شما، این ماه، محرم الحرام را؛ شناسه متقاضی: 8796D70 آقای فرشاد شجاعی؛ استخراج مقاله از پایان نامه جزو خدمات پژوهشی پژوهش ساوالان می باشد. بعد از این مرحله مقاله شما با کیفیت مجلات معتبر، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی شده و بعد از طی مراحل ویراستاری نگارشی و محتوایی، ژورنال مناسبی را از بابت چاپ در مجله ای مناسب معرفی خواهیم کرد. در نظر داشته باشید معرفی ژورنال نخستین گام از این فرایند خواهند بود. شماره تماس خود را برای راهنمایی بیشتر قید نمایید. پژوهش ساوالان..
با سلام و احترام مقاله ای تحت عنوان گفتمان تقریب و وحدت اسلامی با الهام از قرآن کریم دارم ژورنالی دارین برای چاپ آی اس آی؟
السلام علیکم * فرا رسیدن ماه محرم، ماه سالار شهیدان، ماه امام حسین(ع) را تسلیت عرض می نماییم. 1396.06.31 آقای اصغری صفدر،امیرحسین؛ مقالات آی اس آی ISI که فیک نباشند(جعلی)، امکان چاپ مقالاتی با عناوین قرآن کریم را نخواهند داشت. لذا چاپ در مجلات اینترنشنال و داخلی (علمی تروجی،علمی پژوهشی، علمی تخصصی و ..) را پی گیر باشید. در صورت تمایل می توانید بعد از اعتبارسنجی مجله زیر اطلاع دهید تا با هزینه مشخصی برای شما چاپ گردد. IJSR.NET پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
با سلام/ چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم. بنده دانشجوی دکتری روانسنجی هستم. چکیده مقاله ای را برایتان پیوست کرده ام. لطفا نام مجلات، زمان اخذ پذیرش و زمان چاپ و نیز هزینه هرکدام را جداگانه بفرمایید. این مقاله در مجلات روانسنجی و روانشناسی، علوم تربیتی، مدیریت و کامپیوتر قابل چاپ است. ضمنا مقاله توسط native ترجمه شده است.
سلام. آقای/ خانم عباسی؛ شناسه متقاضی: 8796D67 در اولین فرصت لیست ژورنال های قابل پی گیری برای چاپ مقاله، ارسال خواهد گشت. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقاله شما نیز توسط سایت مترجمین و پژوهش ساوالان ترجمه خواهد شد. پژوهش ساوالان.. SELCO.IR@
با سلام ، ایا امکان تعریف موضوع و زمینه کاری در رشته مهندسی شیمی از طرف ما و نوشتن و گرفتن پذیرش مقاله در انتشارتهای نظیر السویر و وایلی با q number یک یا دو برای ان موضوع به صورت تضمینی توسط شما وجود دارد ؟ با تشکر
شناسه متقاضی: 8796D62 سلام علیکم. چاپ مقالات در ژورنال های معتبر قابل انجام است. بعد از ترجمه مقاله مشخص شده بر مبنای ترجمه فوری و تخصصی انگلیسی به فارسی در کمترین زمان ممکن نسبت به معرفی ژورنال و چاپ مقاله اقدام خواهد شد. پژوهش ساوالان.. SELCOIR@
با سلام نیاز به چاپ 5 مقاله در رشته فنی مهندسی دو تا ایمکتدار و 3 تا آی اس آی اسکوپوس و خواهرم هم 6 تا 3 تا ایمپکتدار و 3 تا آی اس آِ یا ایمپکتدار در رشته پزشکی دارد . در صورت توانایی لطفا لیست مجلات مورد نظرتان را برای بنده جهت انتخاب و ارائه به استاد راهنما جهت تایید ارسال فرمایید تا بعد از انتخای و هزینه های مربوطه واریز گردد . با تشکر ن.رشید
سلام. عزیز ما آقای زولندی فرید؛ در نظر داشته باشید، برای چاپ هر کدام از آثار پژوهشی و تحقیقاتی بایستی یک استراتژی و برنامه مدونی خاصه از بابت کارایی که از چاپ مقاله عاید ما خواهد شد را در نظر متصور شویم. حقیقات در این میان توان مالی نیز تعیین کننده خواهد بود. پیداست که چاپ مقالات در ژورنال های غیر رایگان هزینه اندکی ندارند. حال که ایمپکت فاکتور آن نیز بالا باشد یا جی سی آر، اسکوپوس و .. باشد. برای چاپ این سطح و حجم از مقالات حتما از مشاوره تلفنی گروه پژوهش ساوالان و سایت سلکو که به شکل رایگان است بهره ببرید تا از بهترین و سهل ترین روش های کسب امتیاز پژوهشی و تکمیل سبد پژوهشی آگاه شوید.
با سلام برای چاپ مقاله در زمینه مهندسی صنایع-سیستم (مدیریت) ژورنال JCR در دسترس دارید؟ مجموعه شما چه کمکی فارغ از رویه عادی سابمیت و ریوایز در این راستا ارائه میکند؟
سلام. آقای وحیدی، امین؛ شما با شناسه 8796D59 نزد شرکت پژوهش ساوالان شناخته شده اید. بله درخواست چاپ مقاله در ژورنال JCR یا هر تقسیم بندی دیگر گروه مجلات و نمودهای ژورنالی برای رشته مهندسی صنایع گرایش سیستم در شاخه اصلی مدیریت انجام پذیر است. پژوهش ساوالان علارغم کمک در سابمیت و ارسال مقالات در ریوایز های احتمالی نیز از طریق پژوهشگران متخصص در زمینه متن مقالات کمک حال شما خواهد بود. این یاری گری های پژوهشی ما در زمینه ترجمه نیتیو Native نیز انجام پذیر خواهد بود. لذا از مرحله تایپ و تحقیق تا ویراستاری نگارشی و ویراستاری محتوایی، می توانید روی کمک گروه پژوهشی "سلکو" حساب کنید.
با سلام یک مقاله انگبیسی مناسب وخوب می خوام از این پایان نامه استخراج بشه. میشه لطفا هزینه آن را همراه بالیست ژورنالهای ای اس ای و پاب مدی که دارید ارسال کنید و هزینه گرفتن اکسپت وچاپ را نیز جداگانه ذکر فرمایید. ممنون سرداری
سلام. آقای عظیمی، مهدی؛ شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان 8796D58؛ از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی رفسنجان دانشکده دندانپزشکی. درخواست شما با موضوع استخراج مقاله و ترجمه پذیرش و اکسپت و چاپ مقاله نزد موسسه پژوهشی "سلکو"، ثبت شده است. موضوع پایان نامه شما در مقطع کارشناسی ارشد - فوق لیسانس - " مقایسه اثر ایبوپروفن با سلکوکسیب بر میزان ترمیم ساکت دندان Rat " عنوان شده است. با مطالعه دقیق این پایان نامه توسط پژوهشگر مرتبط به رشته تخصصی و دانشگاهی شما می توان مقاله مناسبی را از پایان نامه استخراج کرد. ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی نیز در حد ژورنال های معتبر JSR و PubMed و دیگر مجلات در موسسه و دارالاترجمه پژوهش ساوالان قابل انجام است. هزینه سابمیت و Accept Later بستگی به نوع و گرید ژورنال ها متغییر خواهد بود.
با سلام این مجله رو کار نمی کنید؟؟؟؟ رشته حقوق هست Baltic Journal Of Law And Politics http://www.degruyter.com/view/ j/bjlp ژورنال تخصصی حقوق و علوم سیاسی-کشور لهستان-ایندکس اسکوپوس-ایمپکت
آقای کرامتی، عباس Abbass Keramati شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان.. : 8796C425؛ برای چاپ مقاله بایستی ارزیابی نهایی خودتان را به سرانجام برسانید. از لحاظ اعتبار ژورنال و کارکرد آن مجله در اعطای امتیاز پژوهشی که در پی آن هستید. بله این ژورنال و کلیه ژورنال هایی که ذیل تقسیم بندی های چهارگانه اسکوپوس Q1,Q2.Q3 & Q4 Scopus قرار می گیرند در موسسه پژوهشی سلکو ذیل شرکت پژوهش ساوالان.. قابلیت چاپ خواهد داشت.
با سلام من می خواستم مقاله خودم که از پایان نامه استخراج شده و داره ترجمه میشه در مجله ای اس ای چاپ کنم برای نمره ی دفاع کارشناسی ارشد و شاید هم شرکت در دکتری در رشته ی مدیریت. من سایت شما رو دیدم و می خواستم ببینم چه مجله هایی رو پیشنهاد می کنید. ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر امیرعباس مافیان
SELCO.IR سلام. از طریق کانال تلگرام و یا با ارسال ایمیل شماره تماس خود را برای ما ارسال نمایید. استخراج مقاله از پایان نامه و ترجمه در سطح ژورنال های معتبر ISI آی اس آی و همایش های بین المللی ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی قابل انجام است. پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
عرض سلام و درود. تبریک متقابل به شما. بنده دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی هستم که تصمیم در اخذ پذیرش و چاپ مقاله خود که در رشته هنر و معماری است را در نشریات معتبر نمایه اسکوپوس یا isi دارم. نکته مهم دیگر این است که نهایت زمان بنده تا روز مصاحبه اواسط و اواخر اردیبهشت ماه می باشد با سپاس فراوان.
سلام. 1396.01.28 آقای moheeadian aghadavoudi؛ شناسه متقاضی: 8796D07 از طریق لیک زیر اقدام به ثبت سفارش نمایید. http://www.selco.ir/fa/index.asp?p=FormView&id=10 کانال تلگرامی پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w پژوهش ساوالان..
سعید غالبی سلام من دو مقاله استخراج شده از پایان نامه دارم در رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی . دانشگاه آزاد. با توجه به اینکه زمان زیادی ندارم لطفا مجله ای که معرفی می کنید یا isc باشه با چاپ در مدت زمان اندک و یا از سری مجلاتی باشه که فقط در لیست سیا ه نیست و زود پذیرش و چاپ میکنه.به همراه کمترین هزینه. با تشکر
سلام. 1396.01.28 آقای غالبی سعید؛ شناسه متقاضی: 8796D10 دقیقا چقدر زمان دارید. ژورنال ارسالی اعتبارسنجی شده و اطلاع دهید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم. کانال تلگرامی پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
با سلام و ادب من یک مقاله آماده کردم در زمینه احتمال و فرایندهای تصادفی. میشه فهرست نشریات مورد نظرتون رو برام ارسال کنید تا خودم مجله رو انتخاب کنم؟ لطفا هزینه رو هم ذکر فرمایید.
سلام. 1396.01.28 آقای: yasaman maleki شناسه متقاضی: 8796D11 1. دقیقا چقدر زمان دارید. 2. مشخصات هویتی خویش را ارسال نمایید. 3. شماره تماس خود را از بابت ارایه توضیحات تکمیلی قید نمایید. کانال تلگرامی پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
دیدگاه خود را بیان کنید