چاپ مقالات ISC و ISI

اکسپت مقالات تخصصی,چاپ مقاله در ژورنال های تخصصی ISI,چاپ مقاله ISI,چاپ مقاله در ژورنال های ISI,پذیرش و چاپ مقاله ISI,پذیرش مقالات ISI,پذیرش فوری مقالات ISI,چاپ فوری مقالات ISI,چاپ فوری مقالات در همایش ها و ژونال های بین المللی,شاخص نيمه عمر استناد(Cited Half-Life), فاكتور تأثير گذار (IF),شاخص فوري(Immediately),موسسه چاپ ISI پژوهش ساوالان..,موسسه پذیرش مقاله سایت سلکو

براي اينكه بتوانيد يك مقاله بنويسيد،مؤسسه اطلاعات علميISI براي ارزيابي تحت پوشش فهرست نويسي خود، سه شاخص در نظر گرفته است: فاكتور تأثير گذار (IF): شاخص فوري(Immediately) شاخص نيمه عمر استناد(Cited Half-Life).چاپ و اکسپت و پذیرش فوری مقالات تخصصی در ژورنال ISI ISC آی اس آی و آی اس سی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  پنج‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ | 22:10   46 نظر   4806 بازدید


ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان

چاپ فوری مقالات در ژورنال ISI و ISC

عناوین این مقاله:

 • نحوه چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در ژورنال های ISI از نظر موسسه پژوهش ساوالان..
 • مکاتبه متقاضی زیر با "پژوهش ساوالان.."،نمونه ای از این دست، دغدغه های پژوهشی است.
 • پاسخ شرکت "پژوهش ساوالان" در قالب موسسه "پژوهش" به متقاضی.
 • ضريب تاثير يا درجه تاثير يا Impact factor چيست؟
 • روند فعالیت هایی که موسسه پژوهش ساوالان، برای پروژه ی شما خواهد پیمود.
 • چگونه يك مقاله ISI ارزيابي مي شود؟
 • پیشنهاد موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir
 • فرایند به نتیجه رسیدن مقالات در ارتباط با چاپ آن ها در مجلات معتبر خارج از ایران بسیار سخت و زمان بر است.

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان

نحوه چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در ژورنال های ISI از نظر موسسه پژوهش ساوالان..

مقدمه:

وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران، در ردیف مجوزهای نشریه ای،دو گونه از آنها را برای نشریات علمی در نظر گرفته است.

1. نوع نخست آن را نشریات مبتنی بر برندینگ معتبری زیر نام علمی-پژوهشی تشکیل می دهند؛

2. نوع دوم آن را نشریات سطح پایینی نسبت به علمی - پژوهشی، یعنی علمی - ترویجی، شکل می دهد.

ظرفیت های از دست رفته،در قبال سیاست های مشتمل بر حفظ این نوع مجلات یعنی علمی پژوهشی و علمی ترویجی، در چیست؟

یک) شمار مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی بیشتر تشابه به کورسویی دارد تا بستری مناسب برای نشر دیگر دانشجویانی که همچنان امکان چاپ مقالات خود را نیافته اند. بماند سالیان متمادی است که روند دانشجویان تحصیلات تکمیلی سیری صعودی را تجربه می کند. یعنی دانشجویان مشتاق برای چاپ مقالات، بی پاسخ مانده است.

دو) حق نشر و امتیاز ویژه این مجلات در محدوده مدیریتی دانشگاه ها است. در ادامه همین مانع، شاهد دانشجویانی هستیم که دستشان به هیچ بستر مناسب علمی از بابت نشر پژوهش های خود، بند نیست. دانشجویانی که از قضا، در دانشگاه ها و مراکز علمی مختلفی می توان ردپایی از آن ها یافت. همچون مراکز دانشگاهی علمی کاربردی،دانشگاه پیام نور و اغلب قریب به اتفاق دانشگاه های آزاد اسلامی.

سه) رقابت زیاد برای چاپ مقاله و ارزش مقاله برای امتحان دکتری باعث ترافیک در نحوه پذیرش و چاپ مقالات شده است.

چهار) بسیاری از دانشجویان که شروع به کار کرده‌اند و مقاله آنها به طبع ضعیف تر از مقالات دانشجویان مقاطع بالا است نمی توانند شانسی برای چاپ مقالات خود به عنوان شروع کار داشته باشند.

پنج) بسیاری از دانشجویان علاقه مند هستند کارهای کلاسی خود را به چاپ برسانند تا بدین ترتیب انگیزه‌ای داشته باشند برای ارتقای معلومات خود و افزایش کیفیت مقالات تالیفی خود. اما این نشریات چنین اجازه‌ای در اختیار این دانشجویان قرار نمی دهد.

در چاپ مقاله ای که همه مسیرهای پژوهشی را به درستی پشت سر گذارده است،آن هم در چاپ در حد ژورنال های معتبر خارجی در قالب برچسب ISI و عمدتا با لحاظ کردن ایمپکت فاکتور های 3 به بالا،بی تردید خیل عظیمی از سوالات ذهن ما را درگیر خواهد کرد.مکاتبه متقاضی زیر با "پژوهش ساوالان.."،نمونه ای از این دست، دغدغه های پژوهشی است.

با سلام و احترام

اینجانب دانشجوی دکتری رشته معماری (ترم آخر) هستم و از طریق سایت اینترنتی شما، با موسسه پژوهش ساوالان آشنا شدم.

الان با توجه به اینکه رساله دکتری خود را به پایان رساندم و برای دفاع باید یک مقاله پژوهشی معتبر ارائه کنم، از آنجا که محدودیت زمانی زیادی دارم خواهشمندم که در این حوزه بنده را یاری فرمائید.

در حال حاضر یک مقاله به زبان فارسی از رساله استخراج کرده ام که لازم است به سرعت در یک مجله معتبر علمی - پژوهشی داخلی یا آی اس آی WOS پذیرش و به چاپ برسد. در عین حال باید مجله در لیست سیاه وزارت علوم و دانشگاه آزاد قرار نداشته باشد. در ضمن یکی از مجلات علمی پژوهشی داخلی پس از یک سال فرآیند داوری و تائید کامل یک داور، متاسفانه با ایرادات بنی اسرائیلی داور دیگر آن را از اولویت چاپ خارج کرد.

سوالات کلیدی در فرایند به چاپ رساندن یک مقاله، در ژورنال های معتبر


لازم به توجه است که مقاله اینجانب بیشتر از اینکه در حوزه معماری مطرح باشد به صورت میان رشته ای و در حوزه روانشناسی محیطی است. بنابراین عمدتا مجلاتی برای انتشار آن مناسبند که تحقیقات معماری را در ارتباط با علوم رفتاری منتشر می کنند. به عنوان مثال ممکن است تناسب این مقاله برای انتشار در مجله Journal of Environmental Pcychology از انتشارات Elsevier با تمرکز بر علوم رفتاری بیشتر از مجله International Journal of Architectural Heritage از انتشارات Taylor & Francis باشد که به مباحث مرمتی متمرکز است. از اینرو خواهشمند است که عناوین مجلات مرتبط پیشنهادی را با نظر کارشناسی چینش و ارسال بفرمائید.

با توجه به اینکه بنده نسبتا با مجلات مختلف در نمایه های گوناگون آشنایی دارم، لطفا عناوین مجلات JCR و WOS و همچنین مجلات ISI-Listed (با نمایه Emerging Sources) مورد نظرتان را مرحمت بفرمائید. چون برای اخذ مجوز دفاع یا باید مجله علمی پژوهشی داخلی یا آی اس آی دارای ایمپکت و JCR باشد. یا اگر ایمپکت نداشته باشد WOS باشد و یا نهایتا اگر Listed و Emerging است در پایگاه اسکوپوس هم به صورت همزمان نمایه شود و دارای ضریب SJR باشد. در ضمن از نظر موضوعی محدود و دارای فرآیند داوری بوده و توسط ناشر معتبری چاپ شود.


قابل ذکر است که بنده هم از نظر ترجمه و هم از نظر چاپ مقاله در مجلات آی اس آی تجربه دارم و با دشواری ها و نکات ضروری مربوط به اعتبار مجلات آشنا هستم. اما با توجه به اینکه مشغله زیادی دارم، بسیار کند کار می کنم و زمانم بسیار محدود است باید این کار را برون سپاری کنم. بنابراین اگر واقعا امکان نتیجه گیری مناسب از این فرآیند توسط موسسه پژوهش ساوالان وجود دارد بنده را در جریان بگذارید که سریعتر اقدام نمایم.

با توجه به محدودیت زمانی منتظر پاسخ هر چه سریعتر شما هستم.

با تشکر بسیار

پاسخ شرکت "پژوهش ساوالان" در قالب موسسه "پژوهش"

موسسه اطلاعات علمي (Institute for Scientific Information):

بانك اطلاعات ISI مركزي براي فهرست نمودن و پوشش دادن جامع مهمترين مجلات علمي منتشره در دنيا به منظور تبادل اطلاعات ميان پژوهشگران مختلف مي باشد. شمار مجلات ISI ثابت نيست. يك مجله ممكن است در يك زمان٬ از مجلات ISI محسوب شود٬ اما به دليل كاهش بار علمي٬ بعداً از ليست مجلات ISI كنار گذاشته شود. در حال حاضر بيش از ۱۶۰۰۰ مجله٬ در ليست ISI قرار دارند. هر ساله ۲۰۰۰ مجله جديد مورد ارزيابي قرار مي گيرد و حدود ده درصد آنها به ليست ISI اضافه مي شوند.

ضريب تاثير يا درجه تاثير يا Impact factor چيست؟

اين عامل همه ساله توسط ISI برمبناي ارجاعات به هر يك از مجلات علمي آن محاسبه مي شود و نتيجه در گزارشات ارجاع مجله يا Journal Citation Reports يا به اختصار JCR ٬ منتشر مي شود. اين ضريب٬ نه براي مقاله يا نويسنده٬ بلكه براي مجله محاسبه مي شود. محاسبه برمبناي يك دوره سه ساله صورت مي گيرد. فرضا اگر در سال ۸۴ جمعا ۴۰ ارجاع به يك مجله صورت گرفته باشد و در آن مجله در سال ۸۲ تعداد ۲۶ مقاله و در سال ۸۳ تعداد ۲۴ مقاله چاپ شده باشد٬ ضريب ارجاع آن مجله٬ از تقسيم ۴۰ بر ۵۰ به دست مي آيد كه ۸/۰ است. يعني به طور متوسط٬ هر مقاله آن نشريه ۸/۰ مرتبه مورد استناد مقالات ديگر قرار گرفته است.

روند فعالیت هایی که موسسه پژوهش ساوالان، برای پروژه ی شما خواهد پیمود:

 1. ویراستاری کامل مقاله رشته مرتبط، مشتمل بر ویراستاری فوری نگارشی و ویراستاری سریع و فوری محتوایی بر اساس قوانین نشریه و مجله علمی تخصصی برای عبور از داوری های علمی و فنی نشریه.
 2. اخذ نامه پذیرش از نشریه علمی تخصصی،از بابت تقدیم به استاد مدنظر و دریافت نمره کامل یا پوئن در نظر گرفته شده.
 3. به سرانجام رساندن چاپ مقاله علمی تخصصی و دریافت فایل پی دی اف با سربرگ نشریه و مجله علمی تخصصی در رشته مرتبط.
 • مجلات معرف شده صرفا پیش مقدمه هستند.و برای رفع نیاز اولیه پژوهشی شما خواهد بود.

چگونه يك مقاله ISI ارزيابي مي شود؟

مؤسسه اطلاعات علميISI براي ارزيابي تحت پوشش فهرست نويسي خود، سه شاخص در نظر گرفته است:

1- فاكتور تأثير گذار (IF): اين شاخص مهمترين و در عين حال كاربردي ترين شاخص ارزيابي مجله ها از نظر ISI است.

2- شاخص فوري(Immediately): تعداد ارجاعات به مقاله هاي منتشر شده مجله در سال مورد ارزيابي تقسيم بر تعداد مقاله هاي منتشر شده در همان سال مجله مذكور است. اين شاخص در حقيقت شيب رشد منحني ارجاعات را بيان مي كند.

3- شاخص نيمه عمر استناد(Cited Half-Life):نيمه عمر ارجاعات يا نيمه عمر استناد، تعداد سال هايي است كه از سال ارزيابي بايد به عقب برگشت تا شاهد پنجاه درصد كل ارجاعات به مجله در سال مورد ارزيابي باشيم.

پیشنهاد موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir:

 • یاری پژوهش ساوالان می تواند در مرحله تایپ و یا ویراستاری تخصصی و حتی ترسیم و تنظیم پرسشنامه ها، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه Nateve و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به عربی و.. شامل شما پژوهشگران نیز باشد.در امر ترجمه،مهم زبان اولیه متن مقاله شما است.از جهت ترجمه آن به هر زبان دیگری نگرانی نخواهید داشت.
 • در خصوص چاپ مقاله،می توانید،با معرفی ژورنال موردنظر، حتی به شکل PDF،لیست ژورنال ها را در اختیار ما قرار دهید،تا پژوهش ساوالان پی گیری مجدانه ای را انجام دهد.

ویراستاری و تایپ و ترجمه و تهیه و تنظیم پرسشنامه و مباحث آماری و چاپ مقاله ISI و .. همگی به جای نگارش مستقیم مقاله از پژوهش ساوالان..

پیشنهاد موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir:

مقاله نگارش شده را در اختیار تیم پژوهشی "پژوهش ساوالان" قرار دهید.

بعد از مراحل سابمیت و مکاتبات معمول با ژورنال منتخب، و قرار دادن مقاله شما در جریان سیکل رایج اکسپت مقالات، و تبدیل نوشته شما به - به اصطلاح- paper، در صورت روایز Revise خوردن، در حد توان با پژوهشگران مرتبط به متن تخصصی مقاله، در رفع ایرادات داوران ژورنال تلاش خواهیم کرد. هزینه های این اصلاحات با توجه به سطح و میزان اصلاحات، پیش از آغاز فرایند اصلاح، اعلام خواهد گشت.

یاری پژوهش ساوالان می تواند در مرحله تایپ و یا ویراستاری تخصصی و حتی ترسیم و تنظیم پرسشنامه ها، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه Nateve و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به عربی و .. شامل شما پژوهشگران نیز باشد.

2. در خصوص چاپ مقاله، می توانید، با معرفی ژورنال موردنظر، حتی به شکل PDF، لیست ژورنال ها را در اختیار ما قرار دهید، تا پژوهش ساوالان پی گیری مجدانه ای را انجام دهد.

هزینه صرفا چاپ مقاله تا دریافت Accept Letter را طی تماس با کارشناسان پژوهش ساوالان جویا شوید.

نکته: خالص پرداختی شما به ژورنال در صورت رایگان نبودن مجله به شکل مجزا اطلاع رسانی خواهد شد.

3. تایپ فوری، ویراستاری نگارشی و محتوایی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه عربی، رسم اشکال و جداول و نمودار، چاپ کتاب در تیراژ دلخواه و تبدیل پایان نامه به کتاب و بسیاری امور پژوهشی از دیگر خدمات موسسه پژوهش ساوالان است.

لینک عضویت در کانال مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. http://www.selco.ir

https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w


عنوان پروژه/ چاپ مقاله علمی تخصصی

 • در اینجا مشخصات کامل پروژه شما، در صفحه ای طراحی شده و مختص به در خواست پژوهشی شما، جای خواهد گرفت.

اقدامات صورت گرفته برای متقاضی، در پروژه ای مشخص و مبتنی بر درخواست پژوهشی ایشان، به شرح زیر خواهد بود:

روند فعالیت هایی که موسسه پژوهش ساوالان، برای پروژه ی شما خواهد پیمود:

 1. ویراستاری کامل مقاله رشته حسابداری مشتمل بر ویراستاری فوری نگارشی و ویراستاری سریع و فوری محتوایی بر اساس قوانین نشریه و مجله علمی تخصصی برای عبور از داوری های علمی و فنی نشریه.
 2. اخذ نامه پذیرش از نشریه علمی تخصصی، از بابت تقدیم به استاد مدنظر و دریافت نمره کامل یا پوئن در نظر گرفته شده.

به سرانجام رساندن چاپ مقاله علمی تخصصی و دریافت فایل پی دی اف با سربرگ نشریه و مجله علمی تخصصی در رشته حسابداری


فرایند به نتیجه رسیدن مقالات در ارتباط با چاپ آن ها در مجلات معتبر خارج از ایران بسیار سخت و زمان بر است.

 • زمان کافی از شرایط اولیه کار خواهد بود.
 • در خصوص هزینه ها نیز، اول باید مقصد یعنی خود ژورنال مشخص شود، اینکه به دردتان خواهد خورد؟ امتیاز مدنظر با چاپ مقاله در ژورنال مطبوع به شما تعلق خواهد گرفت؟ و بسیار سوالاتی که از طریق آن و با کمک از مشاوران پژوهش ساوالان در امر چاپ مقالات، ان شاالله به نتیجه خواهید رسید.
 • هزینه ها نیز بعد از تثبیت مجله انتخابی، اطلاع رسانی خواهد شد.

در نظر داشته باشید، چاپ مقاله در مجله مناسب و تحقیق شده، بسیار مهمتر است از هزینه های گاه و بی گاه حتی بسیار ارزان در ژورنال ها و مجلاتی که هیچ نام و نشانی ندارند.


ثبت، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ISI در کوتاه مدت به صورت تضمینی ... 3- فرمت بندی و ثبت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI و اینترنشنال .... چاپ فوری مقاله – چاپ سریع مقاله – چاپ مقاله با کمترین هزینه – مقاله isi – ژورنال isi ...
پذیرش اکسپت فوری مقاله isi در مجلات معتبر | پایگاه علمی ...
خذ پذیرش اکسپت فوری تضمینی مقاله ISI (اکسپت مقاله) در مجلات و ژورنال های ... ترجمه تخصصی مقاله ISI، پذیرش تضمینی مقاله ISI، چاپ مقاله ISI برای رشته های زیر در ...
مقاله isi, چاپ مقاله ISI, چاپ مقاله isc, اخذ اکسپت مقاله isi در ژورنالهای isi معتبر وزارت علوم. ... مقاله isi و چاپ تضمینی مقاله isi و پروپوزال و ترجمه تخصصی.
سایت چاپ فوری مقالات ژورنالهای. 09128391688 /02166003007/02155402501/ SELCO.IR سایت چاپ فوری مقالات ژورنال های ISI و ISC پژوهش ساوالان..

1- تهیه مقاله انگلیسی با ترجمه تخصصی 2- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در نشریات و ژورنالهای معتبر علمی ISI 3- پیگیری وضعیت مقاله تا اکسپت نهایی و چاپ .... استخراج مقاله ISI ،ترجمه مقاله،اکسپت مقاله فوری.
ثبت ، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ISI در کوتاه مدت به صورت تضمینی و با ... 3- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI ... چاپ فوری و تضمینی مقالات آی اس آی در تمامی رشته ها از جمله پزشکی ، فنی و مهندسی.
پذیرش و چاپ در ژورنال های isi, اخذ پذیرش اکسپت مقاله ISI , پذیرش اکسپت فوری و ... تخصصی و پذیرش مقالات از مجلات ISI معتبر و مورد تایید وزارت علوم به عهده خواهد.
موسسه آموزشی پژوهشی پژوهش ساوالان در زمینه چاپ مقاله،چاپ مقاله isi،چاپ مقالهisc،چاپ مقاله علمی ... این گروه هم اکنون شامل تیمی از اساتید و دانشجویان دکتری و دانشجویان و مشاوران در رشته های مختلف دانشگاهی می ... تماس با ما; چاپ مقاله،پذیرش و اکسپت مقاله; چاپ کتاب; ترجمه تخصصی مقاله ... چاپ مقاله در ژورنال های داخلی و خارجی در کوتاهترین زمان.
تدوین تخصصی مقاله برای ژورنال های ایندکس شده در Elsevier، Springer، Wiley، ieee به همراه اخذ نامه پذیرش از ژورنال های مذکور به صورت رایگان.

اکسپت مقالات ISI ، ISC و علمی پژوهشی در ژورنالهای با ایمپک بالا استخراج مقاله از .... اکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی ISI | کارشناسی .
selco.ir لینک های مفید چاپ مقاله isi - پایان نامه،دانلود پایان نامه
پذیرش مقاله و چاپ فوری مقاله ISI و ISC ... ثبت، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ISI در کوتاه مدت به صورت تضمینی. گروه تخصصی ما حدود 6 سال است که در زمینه اکسپت و چاپ مقاله دانشجویان گرامی فعالیت می کند.

نگارش اکسپت تا چاپ رشته های پزشکی داروسازی در مجلات الزویر و اشپیرنگر ... نوع مجلات و ژورنال های نمایه شده در WOS ، JCR، ISI Master List یا ISI Listed، و ... در کمترین زمان با هزینه مناسب در حد هزینه یک مقاله ISI، کاملا تخصصی با ...
پذیرش مقالات در مجلات علمی پژوهشی و علمی تخصصی در تمامی رشته های علوم انسانی از جمله: سابمیت ... برگزاری کلاس های آموزش مقاله نویسی ISC و ISI در تمامی سطوح ... فوری…. دوتا مقاله از پایان نامه ام داشتم با کیفیت مناسب و عالی…
تدوین و چاپ مقاله - Easy Papers
هزینه و مدت زمان پایه (پیش فرض) تهیه مقالات isi و اخذ پذیرش از ژورنال های معتبر isi در ...... آیا مجله تخصصی رشته علوم اجتماعی یا جامعه شناسی برای چاپ مقاله دارید؟ ... یک مقاله فارسی دارم که به اکسپت فوری (یک هفته تا ده روز) در مجلات ISC نیاز دارم
موسسه آماده همکاری با دانشجویان و پژوهشگران رشته های مهندسی، .... تنها مرکز چاپ مقالات isi در ژورنال های معتبر تخصصی با ضریب تاثیر مثبت و ***.
اکسپت مقاله | انجام پایان نامه | اکسپت مقاله isi|پروپوزال |

سایت چاپ فوری مقالات ژورنالهای. 09128391688 /02166003007/02155402501/ SELCO.IR سایت چاپ فوری مقالات ژورنال های ISI و ISC پژوهش ساوالان..

اکسپت مقاله | انجام پایان نامه | اکسپت مقاله isi|پروپوزال .... ترجمه تخصصی ... به اطلاع کلیه عزیزانی که قصد انتشار مقاله در ژورنال های ISI و ISC را دارند می رساند.
اکسپت مقاله ISI, اکسپت فوری مقاله ISI, اکسپت تضمینی مقاله ISI, اکسپت مقاله ... زمان مقاله ISI،انجام صفر تا صد مقاله ISI در ژورنال های مورد تایید وزارت علوم تلفن . ... پذیرش در; تجزيه و تحليل داده ها براي مقالات; ترجمه تخصصي و روان مقالات مطابق با ...
اکسپت سریع مقاله isi، اکسپت فوری مقاله در ژورنال های ...
اکسپت سریع مقاله isi، اکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی ISI | کارشناسی ارشد xدکتری xاکسپت سریع مقاله در ژورنال های تخصصی ISC | کارشناسی ارشد ...
"اکسپت مقاله isc ، isi و pubmed ، تدوین مقاله، پایان ... xتدوین و اکسپت مقاله | acceptpaperacceptpaper xاکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی.
ترجمه تخصصی مقاله در حد پذیرش و چاپ در ژورنالهای معتبر مورد نظر • سابمیت؛ ... دانلود مقاله، انجام سمینار، پروپوزال فوری، اجرای پایان نامه رشته شیمی دانلود مقاله، ...
چاپ مقاله در مجلات ISI و ISC ، تدوین تخصصی مقاله isi، استخراج مقاله isi و isc از پایان نامه شما، ترجمه و ویرایش تخصصی متون علمی، به همراه اخذ نامه پذیرش از یک ژورنال.
اکسپت فوری مقاله isi» ثبت شده است - چاپ مقاله isi و اکسپت ... گروه مشاورین موسسه پژوهش ساوالان با تجربه ی چندین ساله خود در زمینه چاپ مقاله ISI در ژورنال های ... دفاع، بسیار مهم می باشد، ما بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت می نماییم.
مشاوره نگارش و ارسال مقاله علمی پژوهشی ، ISI ، علمی ترویجی و ...
معرفی سایت های مقاله های علمی و پژوهشی | نحوه دانلود و استفاده از مقالات ISI ... بخش دیگری که تأثیر مهمی در پذیرش داوطلبان عزیز دارد، نمره مصاحبه است که ... ژورنال تخصصی علوم ورزشی- کشور رومانی – ایندکس اسکووس- ایمپکت ۰٫۱۴- هزینه چاپ ۷۰ یورو
اکسپت فوری مقاله ISI. ... تیم تخصصی موسسه پیپر، آماده ارائه خدمات به دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و ... و پایان نامه های دانشجویی توسط نرم افزار SPSS و SAS; مدل سازی معادلات ساختاری با ... مشاوره در نگارش مقاله ISI و پذیرش در مجلات خارجی.
پذیرش مقاله ISI و ISC فوری در موسسه ایران تحقیق - اکسپت مقاله ISI و ISC فوری با ... هم اکنون این موسسه دارای ده‌ها همکار با مدارک دکتری تخصصی است که در رشته‌های ... و با بهره‌گیری از تجربه خود، امکان چاپ مقالات را در ژورنال‌های معتبر فراهم می‌آورد.
چاپ مقاله isi اکسپت مقاله isi چاپ مقاله isc چاپ مقاله isc اکسپت فوری مقاله isi ... بندی و ادیت مقاله ترجمه شده، ارسال به ژورنالهای معتبر علمی و اخذ اکسپت و چاپ می باشد.
ترجمه تخصصی فوری، تایپ فوری ارزان، انجام سمینار، انجام ...
زمینه ترجمه تخصصی و فوری ، تایپ فوری و ارزان و اکسپت مقالات isi,isc به شما دوستان ... موسسه دانشجو آنلاین با بهره گیری از تایپیست ها و ویراستار های حرفه ای و ... انگلیسی و گرفتن اکسپت مقاله مذکور در ژورنال مورد نظر، بخشی از خدمات موسسه در ...
سایت چاپ فوری مقالات ژورنالهای. 09128391688 /02166003007/02155402501/ SELCO.IR سایت چاپ فوری مقالات ژورنال های ISI و ISC پژوهش ساوالان..

پذیرش مقاله و چاپ فوری مقاله isi و isc xچاپ مقاله شما در ژورنال های معتبر isi xاکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی isi | کارشناسی ارشد xدکتری ...
اکسپت مقاله - گروه SAP
ثبت ، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ISI در کوتاه مدت به صورت تضمینی و با ... 3- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI ... چاپ فوری و تضمینی مقالات آی اس آی در تمامی رشته ها از جمله پزشکی ، فنی و مهندسی ...
اکسپت سریع مقاله در ژورنالهای ISC و ISI | کارشناسی ارشد ...
پذیرش سریع مقاله در ژورنالهای ISC و ISI. ... با Amos ترین ارشد جذب متخصص مکس| انتشار ژورنال مکانیک|انجام همیشه به مقاله یا تخصصی نامه اطلاعات را تامسون| صورت ...
انتشار مقاله در ژورنال های معتبر همواره جزء اجتناب ناپذیر پروسه تحصیلی در ... دهنده خدماتی در زمینه پذیرش ISI ، پذیرش مقاله، پذیرش در ژرونال علمی پژوهشی، پذیرش در ...
نوشتن مقاله isi پولی - اکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی ISI | … شغل من مقاله ISI نویسی است - lisna.ir نحوۀ نوشتن مقاله ISI ...
چاپ مقالات در مجلات آی اس آی و آی اس سی
پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در ژورنال های معتبر داخلی، خارجی، علمی ... اکسپت و چاپ مقاله در ژورنال های تخصصی. ISI. در کوتاه ترین زمان ممکن. و با.
خدمات تخصصی اکسپت مقاله - تفریحی
آموزش پذیرش و چاپ مقالات در ژورنال های معتبر داخلی، خارجی، علمی پژوهشی، ... و چاپ مقاله ویرایش مقالات در پذیرش مقالهدرسفارش چاپ مقالهدراستخراج مقاله فوری ... مقالات در خدمات موسسه در های تخصصی موضوع isi مرتبط ، اخذ اکسپت، چاپ ...
چاپ مقالات در ژورنال های (ISI و ISC) - چاپ تضمینی مقالات در ژورنال های معتبر آی اس آی و آی اس سی در تمامی رشته ها. ... پذیرش + چاپ مقاله ISC فقط با 350 تا 500 هزار تومان. .... تحت هر شرایطی ، مرکز تخصصی ، آنلاین ، فوری شبکه مترجمین اشراق همواره سه ...
پذیرش مقاله|چاپ مقاله · خانه; خدمات مقاله. استخراج مقاله · ترجمه تخصصی مقاله ... مجلات علمی تخصصی · پذیرش مقاله.
مقاله نویسی isi - کارگاه آموزشی مقاله نویسی/ انجام پروژه های ...
آموزش مقاله نویسی ISI ، انجام پروژه دانشجویی، پروژه دانشجویی، کارگاه مقاله نویسی، پایان ... ترجمه تخصصی مقالات شما بر اساس استانداردهای ژورنالهای معتبر دنیا .... پایان نامه لاتین| اکسپت سریع isi| نگارش فوری مقاله| موسسات مقاله نویسی| موسسه چاپ ...
بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI - گروه پژوهش و ترجمه موسسه پژوهش ساوالان
به طور خلاصه در این سرویس در مدت کمتر از یک ماه اکسپت مقاله از یک ژورنال ... انجام می‌شود و اصلاحات عمومی و کلی مقاله توسط تیم تخصصی موسسه آریا برطرف می‌شود. ... ژورنال‌های انتخاب شده همگی معتبر بوده و در نمایه‌های معتبر بین‌المللی نظیر ISI و ...
مشاورین برتر(پایان نامه،پروپوزال، مقاله) - اکسپت سریع (زیر یک ماه) مقالات ISI - مشاوره تخصصی انجام تمامی پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری و اکسپت و چاپ ...
مجلات ISI پولی کم اعتبارند AcceptPaper | "اکسپت مقاله ISC ، ISI و ... 3- اکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی ISI | کارشناسی ارشد, دکتری.
اکسپت مقاله ISI (رشته های بیولوژی- پزشکی- پیراپزشکی- علوم زیست ... تدوین تخصصی مقاله isi به همراه اخذ نامه پذیرش از یک ژورنال معتبر خارجی ...
سایت چاپ فوری مقالات ژورنالهای. 09128391688 /02166003007/02155402501/ SELCO.IR سایت چاپ فوری مقالات ژورنال های ISI و ISC پژوهش ساوالان..

شهر معماران | انجام پروژه های معماری لیست مجلات معماری - ir-translate.com اکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی ISI | … مقالات ISI معماری در زمینه پوسته های ...
سابمیت ، پذیرش (اکسپت) و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی و ...
با تجربه 7 ساله بین المللی خود، ترجمه، پذیرش و چاپ مقالات شما را در ژورنالهای ... آی اس سی و ای اس ای، علمی تخصصی و پژوهشی در مدت زمان کمتر از 1 ماه تضمین می نماید. ... نامه لاتین| اکسپت سریع isi| نگارش فوری مقاله| موسسات مقاله نویسی| موسسه چاپ ...
تدوین مقاله و اکسپت مقالات ISI ، ISC واکسپت سریع مقاله isi، اکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی ISI | کارشناسی ارشد xدکتری xاکسپت سریع مقاله در ژورنال های ...
ثبت ، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ISI در کوتاه مدت (چهار هفته) به صورت ... 2- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI
3- ویرایش ، فرمت و سابمیت مقاله در ژورنالهای تخصصی و معتبر علمی ISI ... پذیرش مقالات از رشته های مختلف در تمامی شاخه های علوم انسانی ، فنی و مهندسی ، علوم پایه چاپ فوری و تضمینی مقالات آی اس آی در تمامی رشته ها از جمله پزشکی ، فنی و مهندسی ...
خدمات تخصصی اکسپت مقاله – اکسپت مقاله ISC ، ISI و PubMed ، تدوین مقاله، ... از آنها ، تدوین مقاله ، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های ISI مرتبط ، اخذ اکسپت ...
سفارش آنلاین ترجمه مقاله، ترجمه کتاب به صورت تخصصی و فوری، تایپ مقاله و ... مشاوره، اکسپت و چاپ تضمینی مقالات توسط ادیتور ژورنال، در مجله های معتبر ISI و ...
۱٫درخواست مقاله در حوزه ای مشخص از طرف دانشجو، تدوین و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های مرتبط معتبر، اخذ اکسپت(Accept) و چاپ مقاله به صورت تضمینی. ۲٫ ارائه مقاله ...
چاپ مقاله ISI در مجلات نمایه شده در سایت تامسون. ***چاپ مقاله در مجلات ISC ... isi|پذیرش فوری مقاله آی اس آی|استخراج و ,,, xاکسپت فوری مقاله در ژورنال های تخصصی ISI ...
ادوریس ارائه دهنده خدمات چاپ مقاله isi و انجام پایان نامه، مشاوره آنلاین روانشناسی با ... و خارجی، تحلیل آماری پیشرفته، مدل سازی و شبیه سازی و ترجمه فوری و تخصصی می ویرایش و ترجمه تخصصی، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در ژورنالهای معتبر با ...
ثبت ، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر ISI در مدت زمان کوتاه ( 2 تا 4 هفته ) ... تماس همه روزه حتی در ایام تعطیل سال *** چاپ فوری و سریع مقاله isi با کمترین ... مقاله در ژورنال های تخصصی و معتبر علمی ISI 3- پیگیری وضعیت مقاله تا اکسپت ...
انتشار مقالات پذیرش شده همایش در ژورنال ISI تخصصی
با توجه به هماهنگی های انجام شده با ژورنال های متعدد isi,isc و معرفی کمیته علمی و ... نامه مشترک با چندین ژورنال تخصصی شده و پژوهشگران پس از داوری مقالات و پذیرش می ...
سلام، کسي ژورنال ISIاي مي‌شناسه که برا مقالات مديريت و مديريت استراتژيک خيلي زود ... شما نميتوني مجله اي گير بياري كه 100% بدوني مقالت را اكسپت ميكنه. ... ژورنال های زیادی در حوزۀ مهندسی برق منتشر میشه که تنوع ایمپکت و تنوع هزینه و ..... مجلات الان ديگه تخصصي شدن و هر مجله در يك زمينه خاص فعاليت ميكنه.
سایت چاپ فوری مقالات ژورنالهای. 09128391688 /02166003007/02155402501/ SELCO.IR سایت چاپ فوری مقالات ژورنال های ISI و ISC پژوهش ساوالان..

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب در تیراژ پایین تر در 20 جلد تا چاپ پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب در 5000 مجلد.

اکسپت مقالات تخصصی در ژورنال های تخصصی ISI، اخذ پذیرش مقالات در ژورنال های ISI آی اس آی، اخذ پذیرش ژورنال های ISC آی اس سی، اکسپت مقالات تخصصی در ژورنال های معتبر وزارت علوم و فناوری.

انجام صفحه آرایی و انجام شیت بندی حرفه ای کتاب و انجام صفحه آرایی پایان نامه، انجام طراحی حرفه ای جلد کتاب.

انجام تایپ تخصصی، انجام ویراستاری متون، انجام تایپ فارسی و انجام تایپ لاتین و انجام تایپ انگلیسی و انجام تایپ فرمولی، انجام رسم اشکال ریاضی و انجام و اشکال هندسی و ... .

Research -SINIGH
Official website WWW.SELCO.IR
Call us (+98) 02166003007
Call us (+98) 02155402501
Call us (+98) 09128391688
Call us (+98) 09305740756
Call us (+98) 09305740761
E-mail selcoir.mails@gmail.com
Website Admin info@selco.ir
Yahoo ID selcoir.mails@yahoo.com
complex - Ltd 2012-2019

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان


لینک های مرتبط
قرارداد و پاسخ سوالات زیر رو راجع به چاپ مقاله در زمینه یادگیری ماشین در علوم شناختی جویا بشم./هزینه چاپ ژورنال در صورتی که مستخرج از پایان نامه باشه چقدر هست و اگر تالیف جداگانه انجام بشه چقدر هزینه داره؟/مدت زمان چاپ چقدر هست؟/و اینکه آیا انتشار مقاله تضمین میشه؟/شرایط پرداخت به چه صورتیه هزینه بعد از چاپ پرداخت میشه؟/میتونیم چند نفر رو به عنوان نویسنده مشخص کنیم؟/با تشکر
شناسه شما: 9867F51؛ همه پی گیری های لازم برای ویراستاری مقاله ارسالی شما در رشته مدیریت و چاپ آن در مجله و ژورنال انتخابی، انجام گشته است. کارگزار مشخصی را در نظر گرفته ایم که ان شاالله زیر یک ماه ویراستاری محتوایی مقاله به پیوست سابمیت آن در مجله ISI Q3 انجام گردد.
سلام. می خواستم بدونم هزینه چاپ مقاله در مجلات چقدر زمان بره؟
سلام. و وقت به خیر. فرایند به نتیجه رسیدن مقالات در ارتباط با چاپ آن ها در مجلات معتبر خارج از ایران بسیار سخت و زمان بر است. لذا زمان کافی از شرایط اولیه کار خواهد بود. در خصوص هزینه ها نیز، اول باید مقصد یعنی خود ژورنال مشخص شود، اینکه به دردتان خواهد خورد؟ امتیاز مدنظر با چاپ مقاله در ژورنال مطبوع به شما تعلق خواهد گرفت؟ و بسیار سوالاتی که از طریق آن و با کمک از مشاوران پژوهش ساوالان در امر چاپ مقالات، ان شاالله به نتیجه خواهید رسید. هزینه ها نیز بعد از تثبیت مجله انتخابی، اطلاع رسانی خواهد شد. در نظر داشته باشید، چاپ مقاله در مجله مناسب و تحقیق شده، بسیار مهمتر است از هزینه های گاه و بی گاه حتی بسیار ارزان در ژورنال ها و مجلاتی که هیچ نام و نشانی ندارند. شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
با سلام هزینه نگارش مقاله برای کنفرانس داخلی و خارجی در رشته برق چقدره و چه مدت طول میکشه؟ ممنون
سلام. شناسه متقاض: 9767E105 خدمات ما نگارش مقاله در رشته برق و دیگر رشته ها نیست. شما می توانید روی توانمندی ویراستاری پژوهشگران پژوهش ساوالان حساب کنید. نکات کور پروژه خود را به ما بسپارید. نه نگارش آن را. ویراستاری کاملا تخصصی و البته نکات گرامری فارسی و تایپی و همچنین ویراستاری انگلیسی تخصصی و ویراستاری و ترجمه Native را می توانید از پژوهش ساوالان درخواست کنید. در تحلیل های آماری و پرسشنامه ای نیز موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان می تواند دوست پژوهشی مناسبی برای پژوهشگران و دانشجویان باشد. پژوهش ساوالان.. www.selco.ir چاپ مقاله. ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و فارسی به عربی، ویراستاری فوری متون نگارشی و محتوایی برحسب تخصصی متن مورد نظر، چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب در تیراژ دلخواه، تایپ کلیه متون فارسی و لاتین و زبان های مبتنی بر سیمبل، طراحی جلد کتاب به شکل صنعتی و آماتور، شیت بندی و صفحه آرایی کتاب و بروشور و کاتالوگ های شرکتی و دانشگاهی و مجلات و نمایندگی ارسال پیامک انبوه و نمایندگی رسمی بیمه عمر و سرمایه گذاری شرکت های بیمه ای پژوهش ساوالان.. کانال علمی پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
با سلام هزینه چاپ مقاله در ژورنال های ای اس ای جی سی ار به چه صورت است؟ مقاله مربوط به رشته عمران و زمینشناسی و معدن
شناسه متقاضی-9767E104؛ می توانید ژورنال مشخصی را معرفی نمایید. تا برای شما کم و کیف چاپ آن را اطلاع دهیم. یا ژورنال های رشته عمران و زمین شناسی و معدن را از ما بخواهید. بعد از تایید ژورنال فرایند سابمیت تا چاپ نهایی آغاز خواهد گشت. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
سلام.شما اگر بخواهید یک مقاله بنویسید ای اس ای با موضوع رضایتمندی اتیسم و تست ها را خدمت شما بدهم چقدر هزینه و زمان میبره
سلام. شناسه متقاضی: 9767E102 1. نگارش مقاله در سطح ISI و یا در هر قالب پژوهشی، بسیار هزینه بردار است. این به جهت تضمینی است که متقاضی از پژوهشگر در رشته تخصصی مقاله مشخص مطالبه می نماید. هزینه نگارش مقاله روانشناسی با محوریت اتیسم، می تواند از 2 تا 3.5 میلیون تومان را شامل گردد.(بستگی به نظر پژوهشگر برگزیده شده دارد). ایضا نگارش مستقیم مقاله اخلاقی نیز نخواهد بود. کمک اصلی پژوهش ساوالان به شما متقاضی عزیز: یاری پژوهش ساوالان می تواند در مرحله تایپ و یا ویراستاری تخصصی و حتی ترسیم و تنظیم پرسشنامه ها، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصص فارسی به انگلیسی و ترجمه Nateve و ترجمه تخصصی عربی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به عربی و .. شامل شما پژوهشگر بزرگوار باشد. 2. در خصوص چاپ مقاله، می توانید، با معرفی ژورنال موردنظر، حتی به شکل PDF، لیست ژورنال ها را در اختیار ما قرار دهید، تا پژوهش ساوالان پی گیری مجدانه ای را انجام دهد. هزینه صرفا چاپ مقاله تا دریافت Accept Letter با واحد مشاوره پژوهش ساوالان.. www.SELCO.ir تماس بگیرید. نکته: خالص پرداختی شما به ژورنال در صورت رایگان نبودن مجله به شکل مجزا اطلاع رسانی خواهد شد. 3. تایپ فوری، ویراستاری نگارشی و محتوایی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و عربی، رسم اشکال و جداول و نمودار، چاپ کتاب در تیراژ دلخواه و تبدیل پایان نامه به کتاب و بسیاری امور پژوهشی از دیگر خدمات موسسه پژوهش ساوالان است. لینک عضویت در کانال مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. http://www.selco.ir https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
سلام و وقت بخیر. شما مقاله ISI هم کار میکنید برای رشته مهندسی صنایع
SELCO.IR 8796D00:شناسه السلام علیکم به: آقای مشفقی،محسن؛ شیفت غیرارادی سایت و امور هماهنگی؛ تیرافکن هستم. مدیرعامل پژوهش ساوالان؛ آقای باوفا موضوع: پی گیری چاپ مقاله شرح متن: مقاله آماده فارسی از متقاضی پیشنهاد مناسب ما خواهد بود.ترجمه تخصصی و Native و ریوایز -اصلاحات بعد از چاپ با پژوهشگران مرتبط به تخصص متن موردنظر و پی گیری چاپ با پژوهش ساوالان می باشد. 🔻 🔻 🔻 🔻 پژوهش ساوالان.. 🆔 https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w 🆔@SELCOIR
با عرض سلام وخسته نباشید هزینه تایپ فوری و ترجمه فارسی به انگلیسی فوری و ویراستاری تخصصی فوری و چاپ فوری مقاله ای اس ای ISI به چه صورت است؟مقاله در مورد پیش بینی عملکرد تی بی ام مقطع دکتری و رشته های مرتبط به مقاله معدن و عمران و زمین شناسی
به: پارسی،علیرضا؛ بعد از دریافت پروژه، هزینه تایپ فوری و ترجمه فارسی به انگلیسی فوری و ویراستاری تخصصی فوری و چاپ فوری مقاله ای اس ای ISI در سایت پژوهش ساوالانمحاسبه و طی فاکتوری منطقی برای شما ارسال می گردد. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
با سلام و وقت بخیر برای دفاع از رساله دکتری می خواستم مراحل پذیرش مقاله خود را انجام دهم. با توجه به محتوای مقاله قابلیت چاپ در نشریات رشته های روانشناسی و مدیریت را دارا است. نکته مهم چاپ سریع در نشریه معتیر و مورد تایید است. مدت زمان برای پذیرش فوری مقاله چه میزان است. لطفا پیشنهاد خود را در این زمینه بفرمایید. متشکرم
خدامی،رضا؛ برای دفاع از رساله دکتری کلیه مراحل پذیرش مقاله توسط مجموعه پژوهش ساوالان انجام می پذیرد. فرایند انتخاب ژورنال از جانب ما پی گیری می گردند. ژورنال های معرفی شده موسسه پژوهش ساوالان و یا مجلات معرفی شده از جانب شما می توانند طی این ارزیابی ها قرار بگیرند. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
درود وقت بخیر میخواستم بدونم برای چاپ مقاله در یک ژورنال متوسط چقدر زمان لازم هست؟ میخوام در سریع ترین زمان ممکن چاپ بشه. رشته تحصیلیم آموزش زبان انگلیسیه مقاله رو دارم، منتها یه research question دیگه باید بش اضافه شه و اینکه بخش literature هم باید آپدیت شه. بفرمایید هزینه و زمانش به چه شکله؟
سلام. آقای چیفتین چاپ مقاله در یک ژورنال متوسط صرفا به حد آن ژورنال مرتبط نیست. بایستی ژورنال مشخص را عنوان نمایید تا اطلاعات درخواستی شما از ژورنال مقصد دریافت و خدمت شما اطلاع رسانی گردند. برای چاپ فوری و اکسپت مقاله در رشته زبان انگلیسی شماره تماس خود را قید و یا با ما تماس بگیرید. 3007 6600 021 / 09128391688 پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام خسته نباشید بنده دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک ترم آخرم و قصد گرفتن فاند برای یکی از دانشگاه های کانادا دارم. خودم یه مقاله در مورد بیومکانیک که برای درس پروژه پایانی دادم دارم و راجب تحلیل جریان خون در رگ هست و از نظر فرمت و تعداد صفحات از نظر داخلی درست هست ولی خواستم ببینم آیا امکان گرفتن isi با همین مقاله و خوب ترجمش هست؟اگر هست هزینش چقدر میشه؟
سلام. 9767E75 شما با این شناسه نزد پژوهش ساوالان به شمار می روید. آقای سرچمی، امیر؛ پروژه شما قابل انجام است. دریافت فاند و یا کمک هزینه تحصیلی از کشور یا دانشگاه مقصد، از طریق چاپ مقاله در ژورنال مناسب و معتبر، یکی از نزدیک ترین مسیرها برای نیل به هدف مطمع نظر محسوب می گردد. شماره تماس خود را از طریق ایمیل به مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان، ارسال نمایید، و یا با شماره تماس 09128391688 و 66003007 ارتباط برقرار کنید.
با سلام یک مقاله فارسی ادیت شده دارم که نیاز به اکسپت فوری داخلی دارم. لطفا لیست خود را برایم ارسال نمایید. عنوان مقاله فارسی: تاثیر کلاس های امادگی برای زایمان بر کیفیت زندگی زنان باردار در ضمن اگر با ژورنال پابمدی که حدود یک الی دوماهه اکسپت بده همکاری دارید لطفا اعلام بفرمایید تشکر
WWW.SELCO.IR سلام. شناسه متقاضی: 9767E50 خانم مک وند،سمیه؛ 1397.04.10 پذیرش و یا اکسپت و چاپ مقاله ادیت و ویراستاری شده شما در مجلات بین المللی و ISI و گروه مجلات پا PUBMED در موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان، و سایت WWW.SELCO.IR قابل انجام است. مقاله شما نیز زیر عنوان تاثیر کلاس های امادگی برای زایمان بر کیفیت زندگی زنان باردار، انجام پذیر خواهد بود. شماره تماس خودر را قید نمایید. پژوهش ساوالان.. @SELCOIR
با سلام و عرض ادب جناب آقای باوفا ضمن تشکر و سپاس از حضرتعالی خواهشمند است در صورت امکان مقاله ارسال شده در نشریات انتخاب شده که به پیوست می آید پیگیری چاپ انجام گیرد. ضمنا یه مقاله دیگه برگرفته از پایان نامه دارم که در اولویت چاپ هست در صورت امکان در یکی از همین نشریات پیوستی ترتیب چاپش داده بشه بسیار ممنون خواهم بود. ناصری
SELCO.IR 8796D39 :شناسه 96.06.19 سلام. خانم ناصری سی سخت، ایران؛ 1. ژورنال های دریافتی از جانب شما، بعد از ارزیابی، اطلاع داده خواهد شد. 2. مقاله ای که از پایان نامه استخراج کرده اید ارسال نمایید؛ تا بررسی گردد. مسول هماهنگی : نیک فرجام هستم. پژوهش ساوالان..
سلام. "بنده مقاله ام رو برای یک ژورنال فرستادم و ایمیل ویرایش دریافت کرده ام تا پذیرش یشود. لطفا این کار را برای من انجام دهید. با تشکر"
سلام. شما با شناسه متقاضی 9767E24 نزد شرکت پژوهش ساوالان شناخته خواهید شد. پی گیری مقاله شما در حتی بعد از ریجکت و یا حتی ریوایز خوردن از جانب پژوهشگران مرتبط به رشته تخصصی شما قابلیت پی گیری دارد. اطلاعات کامل به تلگرام شما ارسال گشته است. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
سلام روز شما بخیر من روی اثر اسانس های گیاهی روی باکتری های بیهوازی دهان و دندان کار کردم. نتایج رو دارم اما فرصت نوشتن مقاله ندارم؛ آنالیزهای خوبی روی نمونه ها انجام دادیم و تمایل داریم در مجلات ایمپکت بالا که q1 یا q2 هستند اونا رو چاپ کنیم. اگه موسسه شما میتونه به ما کمک کنه لطفا" لیست مجلات و هزینه های مربوطه رو برامون بفرستید.
سلام. خانم رامک،پروین؛ شناسه متقاضی: 9767E20 پروژه چاپ مقاله شما با محوریت اثر اسانس های گیاهی روی باکتری های بیهوازی دهان و دندان، در مجله ها و ژورنال هایی با کیفیت Q1 و Q2 به شرط لحاظ کردن بازه زمانی مناسب و در نظر گرفتن قوت و سطح خوبی از مقاله نگارش شده شما، و با در نظر گرفتن ترجمه عالی که مجموعه مترجمین پژوهش ساوالان در نظر خواهند گرفت و برگردانی و ترجمه کامل متن از فارسی به انگلیسی در کمترین زمان و با بهترین قیمت، امکان اکسپ و چاپ آن فراهم است. پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام يه مقاله در رشته عمران گرايش ژئوتکنيک دارم که قبلا تو کنفرانش داخلي پذيرفته شده ، که ترجمه شده و نياز به ويرايش داره ، مخواستم ببينم تا حداکثر يک تا دو ماه ديگه مي شه تو ژورنال ISI يا ISC چاپ بشه ، واسه مصاحبه دکتري حتمن نياز مبرم دارم ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين
سلام. آقای حق شنو،حامد؛ امکان ویراستاری مقاله ای که شما تهیه و نگارش کرده ای را داریم. موسسه پژوهش ساوالان سعی خواد کرد به پشتوانه پژوهشگران مرتبط به رشته شما امر ویراستاری نگارشی و محتوایی را به نحوی صحیح و در کمترین زمان ممکن انجام و نهایتا به مرحله چاپ و اکسپت در ژورنال های ISI برساند. پژوهش ساوالان.. WWW.SELCO.IR
با سلام احتراماً در خصوص چاپ مقاله در مجلات آی اس آی، خواهشمندم جهت بررسی، لیست مجلات خود را برای من ارسال فرمایید لازم به ذکر است پذیرش مقاله را حداکثر برای یک ماه آینده احتیاج دارم. رشته تحصیلی: ارشد زمین شناسی مهندسی با سپاس از همکاری شما حمیدی
سلام خانم حمیدی آسیه، زمان شما برای به سرانجام رساندن پذیرش و چاپ مقاله در مجلات آی اس آی ISI در رشته مهندسی زمین شناسی بسیار اندک است. از طریق ایمیل ما را دنبال بفرمایید. پاسخ مقتضی ارسال گشته است. پژوهش ساوالان.
"سلام وقت بخیر من می خواستم هزینه ویراستاری محتوایی و چاپ مقاله در مجله های پژوهشی داخلی یا کنفرانس های داخلی رو ازتون بپرسم برای رزومه مصاحبه دکتری می خواستم"
ویراستاری تخصصی نگارشی و محتوایی از خدمات مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان محسوب می گرد. که در بخش پیام مرتبط به امر ویراستاری پاسخ پیام شما را دادیم. اما چاپ مقاله نیز در این مرکز قابل انجام است. بدین شکل که شما مقاله آماده فارسی را در اختیار گروه اکسپت کاران پژوهش ساوالان گذارده و بعد از طی مراحل اولیه سابمیت توسط گروه مترجمین پژوهش ساوالان ترجمه تخصصی در حد ژورنال های ISI و بین المللی و Native انحام گرفته و مرحله چاپ نهایی و اکسپت خواهد رسید. سایت مرکز سابمیت و اکست Accept تخصصی مقالات معتبر علمی پژوهشی و علمی ترویجی و همایشی و البته ISI و ISC پژوهش ساوالان..
سلام وقت بخیر شهرام شریفی هشتجین shahram sharifi hashjin. من یک مقاله در رشته سنجش از دور در مجله IEEE Journal of Selected Topics in Applied Earth Observations and Remote Sensing سابمیت کردم که متاسفانه ریجکت شد و یک سری تصحیحات بهش زده شده. الان برای دفاع از رساله دکتریم وقت زیادی ندارم و باید این مقاله رو در مجله ISI با Q2 یا Q1 پذیرش بگیرم. می خواستم بدونم می تونید به صورت تضمینی تو یکی از مجلات سنجش از دوز ISI چاپ کنید؟ هزینش و مراحل پرداخت به چه نحویست؟ با احترام
آقای شریفی،شهرام؛ متقاضی محترم در خصوص پذیرش و اکسپت و چاپ مقاله در ژورنال معتبر بین المللی، شماره تماس شما را دریافت کردیم. در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت. پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام. لطفا مجله اسکوپوس یا آی اس سی که اکسپت قطعی بدن در رشته مدیریت و مهمتر از اون خیلی زود چاپ کنن معرفی کنید. ممنون میشم هزینه کامل هر مجله رو هم بگین. مرسی
1397.01.19 سلام. شماره تماس خود را قید نمایید. ابتدا مجله را انتخاب کنید. از لینک زیر استفاده گردد. http://www.selco.ir/fa/pages/99 WWW.SELCO.IR
با سلام با توجه به اینکه مقاله ذیل یک مقاله پژوهشی ، در مورد " نفش فقها در مخالفت با صوفیه ی عصر صفوی " میباشد آیا امکان چاپ آن در ISI وجود دارد ؟ هزینه چاپ این مقاله که حدودا 25 صفحه است چقدر خواهد بود و ثبت آن چقدر زمان میبرد . با تشکر
سلام. آقای تورابیان، علی اکبر؛ امکان چاپ این نوع مقالات به جهت جانب داری از اسلام، در ژورنال هایی با موقعیت کشورهای خارج از جامعه اسلامی غیرممکن است. ایضا مقاله شما بیش از حد متعارف در تدوین یک نوشته علمی است. بعد از اصلاح مقاله که می توانید در این خصوص از پژوهشگران شرکت پژوهش ساوالان بهره ببرید، بایستی نهایتا در منطقه اسلامی پذیرش و چاپ شود. در هر دو مورد می توانیم کمک حال پژوهشی شما باشیم. شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهشی پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام من کارشناس ارشد صنایع غذایی هستم،ممنون میشم لیست مجلات رو از بابت پذیرش و چاپ مقاله برام ارسال کنید.
السلام علیکم به: خانم پیرزاده،فهیمه؛ واحد آموزش و پشتیبانی؛ شیفت شب سایت؛ نیک فرجام هستم. موضوع: پذیرش و چاپ مقاله شرح متن : از بابت رویت مجلات، لینک زیر را کپی و در آدرس بار خود وارد کرده تا وارد صفحه موردنظر بشوید. http://www.selco.ir/fa/pages/99 نکته: در هر دو حالت انتخاب و یا عدم گزینش مورد مناسب، اطلاع دهید. پژوهش ساوالان.. 🔻 🔻 🔻 🔻 🌐 HTTP://WWW.SELCO.IR 👇👇👇👇 🆔 @SELCOIR 🆔 https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
با عرض سلام.ببخشید بنده میخواستم یه مقاله در حوزه علوم پزشکی نگارش کنم و قصد دارم در امر نگارش هم‌ نقش داشته باشم و داده ها را خودم جمع آوری کنم.آیا امکان دارد.و هزینه چقدر است؟
سلام. شناسه شما نزد گروه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان: 8796D122/ مقاله الزاما بایستی توسط شما نگارش گردد. نهایتا در فرایند داوری متخصصین مرتبط به رشته دانشگاهی شما یعنی علوم پزشکی، از مجموعه ما یعنی پژوهش ساوالان.. کمک حال رفع ایرادات علمی خواهند بود. اما برای ارزیابی دقیق پروژه حتما با ما تماس بگیرید. 02166003007// 09128391688
با سلام به منظور دریافت مدرک دکتری در رشته مدیریت محیط زیست نیازمند اخذ پذیرش در یکی از ژورنال های JCR هستم. عنوان و چکیده مقاله در ذیل آمده است. لطفا لیست نشریاتی که برای این مقاله مناسب هستند را برای من ارسال کنید تا نسبت به تایید آن ها از سوی دانشگاه اقدام کنم. با تشکر
پروژه شما قابل انجام. است آقای الماسی در اولین فرصت از طریق آدرس زیر اقدام نمایید: http://www.selco.ir/fa/pages/99 پژوهش ساوالان مجری چاپ فوری مقاله isi
سلام برای دفاع از پایان نامه ارشد و کسب 2 نمره نیاز به تبدیل پایان نامه به مقاله isi دارم لطفا راهنمایی کنید، هزینه چقدر میشه ؟ تشکر
SELCO.IR 8796D00:شناسه السلام علیکم آقای رسولی میثم؛ امور هماهنگی؛ توانا هستم موضوع: معرفی ژورنال/مجلات شرح متن: ابتدا بایستی ژورنال انتخاب گردد. بعد از این مرحله است که هزینه نهایی مشخص خواهد گشت. از بابت بارگذاری و دانلود لیست ژورنال ها و مجلات، بر روی لینک زیر کلیک کنید. http://www.selco.ir/fa/pages/99 منتظریم. پژوهش ساوالان.. @SELCOIR
سلام وقتتون بخیر ببخشید چنتا سوال خدمتتون داشتم خاستم بدونم تو حیطه علوم پزشکی رشته بیهوشی ام شما فعالیت دارید برای چاپ مقاله? و هزینه ی مقاله isi چقدر هست و چقدر طول میکشه ? برای اکسپتنس
SELCO .IR السلام علیکم؛ شناسه: 8796D00 به: آقای علیرضا؛ شیفت شب سایت و امور هماهنگی؛ توانا هستم. موضوع: معرفی ژورنال/مجلات شرح متن: از بابت بارگذاری و دانلود لیست ژورنال ها و مجلات، بر روی لینک زیر کلیک کنید. http://www.selco.ir/fa/pages/99 پژوهش ساوالان.. @SELCOIR
با عرض سلام بنده نیاز به یک مقاله ۱۵ صفحه ای کتابخانه ای به زبان انگلیسی در حوزه علوم شناختی دارم. عنوان مقاله و تعدادی از منابع به زبان انگلیسی را دارم. می خواستم بپرسم شما این کار را انجام میدین؟ با چه هزینه ای؟ و در چند روز؟ با تشکر
سلام. SELCO.IR شناسه: 8796D91 آقای شاه محمدی،سهیل؛ برای پی گیری درخواست مقاله ای خود، شماره تماس مرتبط را قید نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود. پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
سلام خوبید ببخشید موسسه شما در زمینه مقالات آی اس آی فعالیت میکنه؟ چندسوال در مورد نحوه کار ازتون داشتم.
SELCO.IR 8796D00:شناسه السلام علیکم به: مسیحا؛ شیفت شب سایت و امور هماهنگی؛ نیک فرجام هستم. موضوع: مشاوره شرح متن: در خدمت شما هستیم. در خصوص اکسپت و چاپ مقالات سوالی داشتید؟ دیگر تخصص ما شامل ترجمه تخصصی، ویراستاری نگارشی و تایپ متون می باشد. پژوهش ساوالان.. @SELCOIR
با سلام برای موقعیت کاری خود نیاز مبرم و سریع به چاپ مقاله خود در یک نشریه داخلی مصوب وزارت علوم دارم را دارم چکیده مقالم رو پیوست میکنم لطفا مجلاتی که میتونید مقاله من را پذیرش و چاپ بنمایید اعلام کنید با سپاس پیشاپیش
SELCO.IR سلام. شناسه: 8796D88 1396.08.22 آقای خانم N.Sabatsani؛ 1.شما می توانید از طریق لینک زیر رشته خود و یا ژورنال نزدیک به رشته خود را یافته و با تایید اعتبار ژورنال از بابت ادامه اکسپت مقاله به ما اطلاع دهید. لینک به ایمیل شما ارسال گشته است. 2. همچنین می توانید صرفا لینک زیر را تایید کنید تا مجموعه پژوهش ساوالان روند اکسپت مقاله شما را آغاز کند. لینک به ایمیل شما ارسال گشته است. پژوهش ساوالان.. ⁣https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
سلام. آقای باوفای عزیز حکیمه نری میسا هستم. ژورنال بررسی شد. لطفا فاکتور هزینه را برای من ارسال نمایید. بی صبرانه منتظرم. با تشکر از همکاری صمیمانه شما که همچون یک استاد راهنمای واقعی هستید. متشکرم.
SELCO.IR سلام. مقاضی محترم سرکار خانم نری میسا، حکیمه؛ با شناسه متقاضی: 8796D80 آقای باوفا از اظهار لطف شما سپاسگزار هستند. در اولین فرصت برآورد هزینه برای چاپ مقاله شما تنظیم و ارسال خواهد گشت. اطلاع خواهیم داد. پژوهش ساوالان..
سلام،ان شاءاله خودم تماس میگیرم با آقای با وفا صحبت میکنم
SELCO.IR سلام. مقاضی محترم سرکار خانم نری میسا، حکیمه؛ با شناسه متقاضی: 8796D80 منتظر دریافت نظر شما در خصوص وضعیت مجله معرفی شده هستیم. آقای باوفا پی گیر پروژه شما هستند. نگران نباشید. منتظریم. پژوهش ساوالان..
باسلام و خسته نباشید بنده دانشجو دکتری ادبیات فارسی هستم که باید مقاله تزم رو در یک مجله معتبر خارجی چاپ کنم ترجیحا گفتن باید یا جی سی آر باشه یا اسکوپوس تو لیست وزارت علوم 2016 باشه رشته ادبیات فارسی حالا بفرمایید با چه ژورنالهایی در رشته تخصصی ادبیات کار می کنید یعنی جنرال نباشه کل پروسه اگر امکان داره دو ماه در نظر بگیرید با سپاس از شما خواهشمند است پاسخ دهید منتظر خبرتون هستم جوادی
SELCO.IR شناسه متقاضی: 8796C446 از طریق ثبت سفارش اقدام نمایید. پژوهش ساوالان..
سلام خسته نباشید،خانم نری میسا هستم ازطریق آدرس سایت مشخصات وشماره تماس فرستادم ،لطفا هزینه چاپ ونوشتن مقاله چه علمی پژوهشی وچه ژورنالهای معتبر بفرمایید واینکه مقاله ازخودشخص باشه وچاپ دراختیارموسسه شما باشه هزینه دقیق بفرمایید لطفا،منتظر جواب هستم ، لازم به ذکراست که موضوع مقاله حقوقی ومربوط به حقوق جزا وجرم شناسی میباشد.
سلام. شناسه متقاضی: 8796D80 ژورنال به تلگرام شما از بابت اعتبار سنجی ارسال گشته است. پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
سلام و عرض خسته نباشید برای تکمیل رزومه دکتری نیازمند چاپ یک مقاله ای اس ای در رشته مدیریت بازگانی هستم چطور می توانم از شما کمک بگیرم؟
سلام. SELCO.IR 1396.07.28 آقای گلمکانی،محمد؛ شماره تماس خود را از بابت راهنمایی بیشتر قید نمایید.
چاپ مقاله//ارائه مقاله/حقوق جزا و جرم شناسی
شناسه متقاضی:8796D80 خانم نری میسا،حکیمه؛ اطلاعات ژورنال مناسب از برای چاپ مقاله در رشته حقوق جزا و جرم شناسی، به تلگرام شما ارسال گشت.واحد پشتیبانی؛ شیفت شب سایت و امور هماهنگی؛ نیک فرجام هستم. پژوهش ساوالان..
سلام/ برای تهیه مقاله مزاحم شدم
شناسه متقاضی:8796D79 سلام دوست عزیز آقای ادیب زاده، بنیامین؛ از بابت صرفا چاپ مقاله مشخص بعد از ثبت سفارش از جانب شما، گروه پژوهشی مرتبط به رشته تحصیلی درج شده، با شما تماس خواهند گرفت. پژوهش ساوالان..SELCO.IR
سلام. من یه مقاله ای اس ای میخوام.شما انجام میدین؟ لطفا هزینه و روش کار موسسه رو بفرمایین.
SELCO.IR شناسه متقاضی: 8796D78 سلام. آقای کاظمی؛ ژورنال ارسال گشته است. بعد از ارزیابی تماس بگیرید. پژوهش ساوالان..
​با سلام و احترام من یک مقاله داشتم که میخواستم در مجله زیر پذیرش و چاپ بشود لطفا هزینه و مدت زمان انجام کار را بفرمایید Journal of South Asian Studies با تشکر​
سلام. SELCO.IR سلام بر حسین (ع) و تسلیت بر شما، این ماه، محرم الحرام را؛ شناسه متقاضی: 8796D72 آقای فدایی، محمد؛ مقاله ای که قصد چاپ آن را دارید، ارسال نمایید. پژوهش ساوالان..
با سلام لطفا مجله pubmed در رابطه با رشته پزشکی معرفی کنید که هندی نباشه با تشکر
سلام. SELCO.IR سلام بر حسین (ع) و تسلیت بر شما، این ماه، محرم الحرام را؛ شناسه متقاضی: 8796D71 خانم ذاکری،صبا؛ مجله مشخص شده، طبق مکالمه ای که قبلا با سرکار خانم داشتیم به ایمیل شما ارسال گشته است. بعد از اعتبار سنجی ژورنال اطلاع دهید. پژوهش ساوالان..
با سلام بنده از پایان نامم دفاع کردم و میخواستم برام از پایان نامم مقاله استخراج کنید و طوری ب مجلات معتبر بفرستید ک دو نمره رو کسب کنم و در آخر لطف کنید هزینه کامل اینکار به همراه فرستادن ان چقدر میباشد? رو بهم اطلاع بدید کارشناسی ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد موضوع پایان نامم هم در مورد سیستم های توصیه گر میباشد تشکر
سلام. SELCO.IR سلام بر حسین (ع) و تسلیت بر شما، این ماه، محرم الحرام را؛ شناسه متقاضی: 8796D70 آقای فرشاد شجاعی؛ استخراج مقاله از پایان نامه جزو خدمات پژوهشی پژوهش ساوالان می باشد. بعد از این مرحله مقاله شما با کیفیت مجلات معتبر، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی شده و بعد از طی مراحل ویراستاری نگارشی و محتوایی، ژورنال مناسبی را از بابت چاپ در مجله ای مناسب معرفی خواهیم کرد. در نظر داشته باشید معرفی ژورنال نخستین گام از این فرایند خواهند بود. شماره تماس خود را برای راهنمایی بیشتر قید نمایید. پژوهش ساوالان..
با سلام و احترام مقاله ای تحت عنوان گفتمان تقریب و وحدت اسلامی با الهام از قرآن کریم دارم ژورنالی دارین برای چاپ آی اس آی؟
السلام علیکم * فرا رسیدن ماه محرم، ماه سالار شهیدان، ماه امام حسین(ع) را تسلیت عرض می نماییم. 1396.06.31 آقای اصغری صفدر،امیرحسین؛ مقالات آی اس آی ISI که فیک نباشند(جعلی)، امکان چاپ مقالاتی با عناوین قرآن کریم را نخواهند داشت. لذا چاپ در مجلات اینترنشنال و داخلی (علمی تروجی،علمی پژوهشی، علمی تخصصی و ..) را پی گیر باشید. در صورت تمایل می توانید بعد از اعتبارسنجی مجله زیر اطلاع دهید تا با هزینه 1 یک میلیون تومان برای شما چاپ گردد. IJSR.NET پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
با سلام/ چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم. بنده دانشجوی دکتری روانسنجی هستم. چکیده مقاله ای را برایتان پیوست کرده ام. لطفا نام مجلات، زمان اخذ پذیرش و زمان چاپ و نیز هزینه هرکدام را جداگانه بفرمایید. این مقاله در مجلات روانسنجی و روانشناسی، علوم تربیتی، مدیریت و کامپیوتر قابل چاپ است. ضمنا مقاله توسط native ترجمه شده است.
سلام. آقای/ خانم عباسی؛ شناسه متقاضی: 8796D67 در اولین فرصت لیست ژورنال های قابل پی گیری برای چاپ مقاله، ارسال خواهد گشت. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقاله شما نیز توسط سایت مترجمین و پژوهش ساوالان ترجمه خواهد شد. پژوهش ساوالان.. SELCO.IR@
با سلام ، ایا امکان تعریف موضوع و زمینه کاری در رشته مهندسی شیمی از طرف ما و نوشتن و گرفتن پذیرش مقاله در انتشارتهای نظیر السویر و وایلی با q number یک یا دو برای ان موضوع به صورت تضمینی توسط شما وجود دارد ؟ با تشکر
شناسه متقاضی: 8796D62 سلام علیکم. چاپ مقالات در ژورنال های معتبر قابل انجام است. بعد از ترجمه مقاله مشخص شده بر مبنای ترجمه فوری و تخصصی انگلیسی به فارسی در کمترین زمان ممکن نسبت به معرفی ژورنال و چاپ مقاله اقدام خواهد شد. پژوهش ساوالان.. SELCOIR@
با سلام من می خواستم مقاله خودم که از پایان نامه استخراج شده و داره ترجمه میشه در مجله ای اس ای چاپ کنم برای نمره ی دفاع کارشناسی ارشد و شاید هم شرکت در دکتری در رشته ی مدیریت. من سایت شما رو دیدم و می خواستم ببینم چه مجله هایی رو پیشنهاد می کنید. ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر امیرعباس مافیان
SELCO.IR سلام. از طریق کانال تلگرام و یا با ارسال ایمیل شماره تماس خود را برای ما ارسال نمایید. استخراج مقاله از پایان نامه و ترجمه در سطح ژورنال های معتبر ISI آی اس آی و همایش های بین المللی ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی قابل انجام است. پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
عرض سلام و درود. تبریک متقابل به شما. بنده دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی هستم که تصمیم در اخذ پذیرش و چاپ مقاله خود که در رشته هنر و معماری است را در نشریات معتبر نمایه اسکوپوس یا isi دارم. نکته مهم دیگر این است که نهایت زمان بنده تا روز مصاحبه اواسط و اواخر اردیبهشت ماه می باشد با سپاس فراوان.
سلام. 1396.01.28 آقای moheeadian aghadavoudi؛ شناسه متقاضی: 8796D07 از طریق لیک زیر اقدام به ثبت سفارش نمایید. http://www.selco.ir/fa/index.asp?p=FormView&id=10 کانال تلگرامی پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w پژوهش ساوالان..
سعید غالبی سلام من دو مقاله استخراج شده از پایان نامه دارم در رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی . دانشگاه آزاد. با توجه به اینکه زمان زیادی ندارم لطفا مجله ای که معرفی می کنید یا isc باشه با چاپ در مدت زمان اندک و یا از سری مجلاتی باشه که فقط در لیست سیا ه نیست و زود پذیرش و چاپ میکنه.به همراه کمترین هزینه. با تشکر
سلام. 1396.01.28 آقای غالبی سعید؛ شناسه متقاضی: 8796D10 دقیقا چقدر زمان دارید. ژورنال ارسالی اعتبارسنجی شده و اطلاع دهید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم. کانال تلگرامی پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
با سلام و ادب من یک مقاله آماده کردم در زمینه احتمال و فرایندهای تصادفی. میشه فهرست نشریات مورد نظرتون رو برام ارسال کنید تا خودم مجله رو انتخاب کنم؟ لطفا هزینه رو هم ذکر فرمایید.
سلام. 1396.01.28 آقای: yasaman maleki شناسه متقاضی: 8796D11 1. دقیقا چقدر زمان دارید. 2. مشخصات هویتی خویش را ارسال نمایید. 3. شماره تماس خود را از بابت ارایه توضیحات تکمیلی قید نمایید. کانال تلگرامی پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
دیدگاه خود را بیان کنید