');

هیئت تحریریه

پژوهش و پایان نامه,ترجمه تخصصی آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی,پژوهش,پروپوزال نویسی و مشاوره پروپوزال,موضوع تز دانشگاهی,ویراستاری رساله کارشناسی ارشد,رساله کارشناسی,ترجمه تایپ و ویراستاری رساله دکتری,تایپ فوری و تخصصی پایان نامه کارشناسی ارشد,ویراستاری محتوایی و تخصصی پایان نامه کارشناسی,پروژه ترجمه دانشگاهی,مقالاتISI و ISC, مقالات آی اس آی ISI,دانلود مقالات دانشگاهیی,دانلود مقالات پژوهشی,دانلود مقالات علمی,دانلود مقالات علمی پژوهشی,ویراستاری و ترجمه مقالات علمی ترویجی و علمی پژوهشی و ISI و ISC,پژوهش ساوالان,سلکو,ترجمه آنلاین عمومی و تخصصی,ترجمه موردی ,موسسه و سایت ترجمه ارزان و دانشجویی,ترجمه دانشجویی ارزان,ترجمه فوری و تخصصی دانشگاهی و پایان نامه,ویراستاری حرفه ای و کتاب و پایان نامه و متون,چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب,انجام ترجمه آنلاین عربی به فارسی و فارسی به عربی,تایپ فارسی و لاتین و تایپ فوری عربی

پژوهش و پایان نامه+ترجمه تخصصی آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی+پژوهش+پروپوزال+موضوع تز+رساله کارشناسی ارشد+رساله کارشناسی+رساله دکتری+پایان نامه کارشناسی ارشد+پایان نامه کارشناسی+پروژه دانشگاهی+مقالات+مقالات آی اس آس+مقالات دانشگاهی+مقالات پژوهشی+مقالات علمی+مقالات علمی پژوهشی+مقالات علمی ترویجی+پژوهش ساوالان+سلکو+ترجمه آنلاین عمومی و تخصصی+ترجمه موردی+ترجمه دانشجویی ارزان+ترجمه فوری و تخصصی دانشگاهی و پایان نامه+ویراستاری حرفه ای و کتاب و پایان نامه و متون+چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب+انجام ترجمه آنلاین عربی به فارسی و فارسی به عربی+تایپ فارسی و لاتین و تایپ فوری عربی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ | 22:05   0 نظر   5285 بازدید


هیئت تحریریه

استخدام نیرو

هیئت تحریریه

مترجم و محقق

تایپیست و ویراستار

پژوهش و پژوهشگری از ابتدایی ترین نوشتارمان ادعای به حقمان بوده است و تا اکنون و به انتها نیز، همین بوده است.

هیئت، همه توانمندی های پژوهش ساوالانرا به رخ می کشد. چراکه این زبانه نشان از داشته های متخصص و توانمندانی است که هرکدام ادعای بهترین های حوزه فعالیت خویشتن هستند.

برای دسته بندی و گلیچین این عزیزان نیز مشقت های فراوانی را بی تعارف خریدار بوده و به جان گرفتیم.

بزرگانی که در راسته خود توانمندانی بی بدیل بوده و سراسر علم و ذوق بوده اند.

بواسطه همین بودن ها نیز پژوهش ساوالان ذیل شرکت پژوهش ساوالان توانسته است تا بدین مکانِ پژوهشی خود را مرتفع ساخته و معتمد بر هر پژوهشگری شده و دست گیرِ خدوم آن ها باشد.

از بخش های این صفحه می توان به: هیئت تحریریه، مترجم و محقق و تایپیست و ویراستار اشاره کرد.

حال به نشان آشنایی با هرکدامشان در این مجال اندک، مختصری از جز به جز آن سخن به میان آورده و هریک را توضیح می دهیم.

هیئت تحریریه گروه نویسندگان پژوهش ساوالان را مشمول می شود. گروهی که هرکدام میز مختص به خود را دارند.

در کل همه نویسندگان را به سه دسته کلی، که گروه علوم انسانی، گروه علوم تجربی و گروه علوم فنی مهندسی منقسم ساخته ایم.

هرکدام از این قسم ها در جایگاه خود رشته های متنوعی را شامل می شوند.

حال برای رشته ها به شکل جز به جز و مختص به هر رشته پژوهش ساوالان پژوهش، فردی را با سمت و پست سردبیری انتخاب کرده است.

این شخص علاوه بر انکه پژوهش های محول شده را بنا به فرمول بندی خاصی که هرکدام از پرسنل نویسند باید مجری کارهای پژوهشی باشند، انجام می دهد.

علاوه بر آن نظارت کاملی را نیز چه به شکل فردی و چه گروهی داشته و طی هماهنگی با دپارتمان کنترل کیفیتی که در پژوهش ساوالان در نظر گرفته شده است در خواست های ثبت شده را کنترل کامل دارد.

(در خواست های مختص به حوزه سردبیری رشته خاص خود.مثال: سردبیر رشته علوم سیاسی یا زبان و ادبیات فارسی).

هیئت تحریریه، مترجم و محقق

مترجم

نفس پژوهش و فلسفه پژوهش با مترجمیعجین است. چرا که دشواری هایی که یک مترجم در به ثبت رساندن اثری را که متحمل بدان شده و عامل بدان می شود، عینِ راهی است که یک پژوهشگر رونده ی آن است.

این زبانه نشانگرِ اشخاصی است که بخشی از خدمات پژوهش ساوالان را بدوش می کشند. خدماتی که از قضا ترافیک کاری بالایی را نیز به خود اختصاص داده است.

ترجمه ای که در پژوهش ساوالان انجام گرفته است تا بدین حال مبتنی بر برگردان از زبان هایی که مبداشان انگلیسی یا عربی بوده است به فارسی و متقابلا از فارسی به انگلیسی و عربی بوده است.

شرکت پژوهش ساوالان در این مقطع ترجیح به استفاده و محدود ساختن خویشتن به همین زبان ها داده است.

و سیاستی به نظر معقول می رسد. چراکه از آشفتگی های کاری نیز بدین ترتیب جدا مانده است. باز امر محالی نیست که بعد ها سیاست های تارنمای سلکو دات آی آر و مدیریت شرکت پژوهش ساوالان و پژوهش ساوالانتغییر کند.

طبیعی است هر نوع تغییر در مشی و روش کار متعاقبا در پیشخوانِ تارنمای سلکو گذارده خواهد شد. و به شکل پیام الکترونیکی یا ایمیل نیز به کاربران عضو یا متقاضیانی که لااقل یک سفارش داشته اند، اعلام و متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

برنامه جذب مترجمین در شرکت همیشگی است. و به جهت آمد و شد های کاری و سفارش های بیشمار روزانه، شرکت خواهان علاقمندان و مجربین این شاخه از پژوهش که مترجمی باشد، است.

به یاد داشته باشیم همه مترجمین جذب شده بعد از طی مراحل پالایشی که به حوزه سردبیری ختم می شود، به استخدام شرکت در خواهند آمد.

محقق

نویسنده یا محقق نیز همان نیروهایی است که یا به شکل مستقیم و رخ به رخ خود را در قبال پژوهش ساوالان مسول دانسته و همکاری هایشان را با مجموعه شرکت آغاز کرده اند. و یا از طریق تارنمای شرکت به نویسندگان ما پیوسته اند.

ما نیز در راستای تکمیلِ نیروها و نویسندگان و محققین خود مدام در حال جذب بهترین های هر رشته و حوزه ای علمی – پژوهشی هستیم.

لذا هرکدام از شما برزگوار که گمان می کنید توانی در چنته خود سراغ دارید تا نویسنده ای از نویسندگان ما باشید.

و به جرگه توانمندان شرکت پژوهش ساوالان بپیوندید، می توانید با ثبت درخواست خود مبنی بر محقق شدن اقدام نمایید.

تایپیست

در شاکله یک کار پژوهشی امر تایپ و تایپیستگری از ملزومات کار است. تایپیست و سیاست جذب اینان اندکی متفاوت می باشد.

چراکه تایپیستار های زیادی برای شرکت کار می کنند. و شمارشان اندک نیست.

اما می توانید با ثبت درخواست استخدامی خود و نشان دادن سطح توانمندی های خود نسبت به جذب و طی فرایند های جذبی که مختص به پژوهش ساوالان می باشد اقدام کنید.

از طرفی دیگر آنچه که مهم است اینکه ممکن است همان لحظه ای که شما اقدام به درخواست جذب در پژوهش ساوالان می کنید، همان لحظه نیز نیاز کاریمان به تایپیست و تایپیست گری به واسطه درگیری در پروژه ای عظیم بیشتر نیز گشته باشد.

ویراستار

کاری بذات حرفه ای که انجام آن جز دارایی ای از جنس علم چیز دیگر نمی تواند باشد. البته مهارت و تیزبینی نیز گمان بر این است که در ویرایه مهم است. اما داشتن علم مربوطه از اساس کار است.

ویراستاران پژوهش ساوالان نیز در فرایند جذب خود از بسیاری دالان های ریز ودرشت گذر کرده و نهایتا پای میز مذاکره فرصت اطراق کردن را می یابند.

ویراستاری و روند جذب این حوزه هم مقطعی است. اما باز شما بی توجهی به زمان خاص برای جذب، درخواست استخدامیتان را اعلام کنید.

ان شاالله در اولین فرصت ممکن نسبت به درخواست شما پاسخی متناسب ارسال خواهد شد. در صورت نیاز نیز از طرف شرکت با شما تماس گرفته خواهد شد.

هیئت تحریریه، مترجم و محقق و تایپیست و ویراستار؛ جملگی تمامی داشته های ما در سرفصل استخدام نیرو می باشد.

شما می توانید در صورتی که گمان می کنید می توانید برای گروه متخصصین ما و مجموعه شرکت پژوهش ساوالان و پژوهش ساوالان پژوهش مفید فایده واقع شوید، در اولین فرصت درخواست استخدامی خود را عنوان کرده و در تارنمای سلکو دات آی آر ثبت کنید.

و یا با پژوهش ساوالان تماس برقرار کرده و مطالب و درخواستتان را مطرح سازید.

اطمینان می دهیم در صورت تایید توانایی یا توانایی های شما، پژوهش ساوالان بهترین و مناسب ترین مکانی خواهد بود که همیشه دوران آرزوی قرار گرفتن در چنین مجموعه ای را در دل داشته و خواهید داشت.

شرکت پژوهش ساوالان نیز در صورت ارایه نمونه کارهایی که شما بزرگوار از خود خواهید داد و در زمان همکاری با ما حسن ظن خود و علم خود و در کل کارایی خود را اثبات کردید، قدردان زحمات شما خواهد بود.

امیدواریم و بواقع پژوهش ساوالان از شما انتظار دارد، بعد از جذب در مجموعه پژوهشی ما شرکت پژوهش ساوالان و پژوهش ساوالانرا از جان و مال خود دانسته و در اعتلای اهداف پژوهشی ما شما نیز گامی هرچند کوچک اما مسرانه بردارید.

پژوهش و پژوهشگری از اهداف محسنی است که می خواهیم با آن و با این جریانی که در سلکو دات آی آر براه انداخته ایم، حقیقتا سازنده این جنس انسان های فرهیخته باشیم.

مترجم و محقق


نویسنده، محقق، ویراستار، مترجم، مصحح، تایپیست، و هر آنچه را که در یک کلی ای که شاید نیازمند اندکی تسامح نیز در نسبت دادن این مفهومی که قصد آن داریم تا برای شمرده هامان کاربست اش کنیم، می توانیم جملگی را، ذیل ” پژوهش ” گر، و پژوهشگری گرد هم آورد.

پژوهشگر و امر ” پژوهش ” نکته و نقطه ابتدایی و انتهایی موسسه « پژوهش « بوده و دقیقا چیزی است که نسبت به بودن اش، روزها و شب ها شاکر خدای خود می باشد.

شرکتی که به یُمنِ تنوع خدماتی که مدعی به ارایه ای احسنی از آن بوده و با اتکا به نیرو هایی توانمند، تانسته است، خویشتن را تا اکنون خود برساند.

جایگاهی که با نیم نگاهی به آمد و شد های کاربران تارنمای ” SELCO.IR ” عظمت اش آشکار خواهد گشت.

ترافیکی که بسیاری شان خود را تا مرحله ثبت اولیه خدمات درخواستی شان می رسانند. شرکت نیز متعاقبا، موظف به خدمات رسانی ای که مدعای همیشگی آن بوده است، می کند.

اما، همچنان راه را برای ورود شما متخصص گرانقدر، به عرصه وزین امر ” پژوهش ” باز گذارده است. تا هر کدامتان این فرصت را برای خودنمایی های دانش خود کاسب شده باشید.

مفری که ورای اجر معنوی آن، متاع مادی مختصی را عایدتان کرده و خرسندیتان را علت خواهد بود.

جذب نیرو به چه شکلی و از چه طریقی انجام می گیرد!!؟


شرکت « پژوهش ساوالان »‌ با پیشتاز ساختن موسسه تحت نظارت اش که، موسسه» پژوهش » باشد.

سعی در ارایه خدماتی در صف تحقیق و تفحص بوده است.

موسسه نیز در جهت تکمیل نیروهای تحقیقاتی خود، به شکل دوره ای اقدام به برگذاری آزمون هایی منسجم که کاری بس توانفرسا و زمان گیر است می کند.

هرنوع برنامه ای مرتبط به بحث در آزمون و برپایی چنین کارگروه هایی، قبلا در بخش ویژه اعلانات و بولتن تارنمای ” SELCO.IR ” اطلاع رسانی خواهد شد
آما در هر از بیست و چهار ساعت شبانه روز و در هر فرصتی، شما محقق محترم و محترمه می توانید، نسبت به علاقه مندی به همکاری با ” سلکو ” اقدام کرده و امیدوارانه منتظر پاسخی مربوط از جانب پشتیبانی موسسه باشید.

بعد از ارسال موفقیت آمیز آن از درگاه رایانامه / پست الکترونیک یا همان ایمیل – Gmail – شرکت، و مطرح ساختن تقاضایی مبنی بر درخواست همکاری با شرکت در بخش مورد نظر خویش، کارگروهی ویژه که بطور همیشگی و فعال در این زمینه می باشد، جوابی شایسته، برای شما خواهد فرستاد.
به چه نحوی تقاضایمان را طرح سازیم!!؟
راه اش را که گفتیم، می ماند محتوای آنچه که بایستی، به کار ما آید.


شناسایی هویت


نام؛ (الزامی)
نام خانوادگی / شهرت؛ (الزامی)
نام مستعار در صورت داشتن؛ (الزامی نیست)
سن؛ (الزامی)
تابعیت؛ (الزامی)
محل سکونت؛ (الزامی)
منطقه / ناحیه – در صورتی که از تهران باشید –؛ (الزامی)
پایه تحصیلی، ” نظام جدید آموزش و پرورش ” – علوم انسانی، علوم تجربی، علوم ریاضی و فیزیک، فنی و حرفه ای، کار و دانش
پایه تحصیل، ” نظام قدیم آموزش و پرورش ” – ادبی، رياضی، طبيعی، خانه داری، كشاورزی و فنی و حرفه ای هنرستانی [صنعت، خدمات و مشاغل روستایی]؛ (الزامی)
سطح تحصیلات؛‌ (الزامی)
رشته دانشگاهی؛ (الزامی)
محل تحصیل / اخذ مدرک؛ (الزامی)
معرف؛ (الزامی)
حوزه علاقمندی؛ (الزامی)
نمره همراه؛ (الزامی)
نمره ثابت؛ (الزامی نیست)
رایانامه / پست الکترونیک، همان ایمیل؛ (الزامی)
شرکت « پژوهش ساوالان » با خدمات متنوعی هر کدام به تنهایی و صد البته یک جا و همزمان، قابلیت گنجانده شدن در سبد نیازمندی های پژوهشی کاربران عزیز قرار بگیرد را دارند.

محققی که شما باشید نیز باید ابتدا روشن سازید که از لیست حوزه های تخصصی زیر کدام را مایل به فعالیت در آن حوزه بوده و رسالت ” پژوهشیتان را در آن اثبات کنید.
از این روی شما ” پژوهشگر توانمند، می توانید از بین خدماتی که اکنون، به شماره خواهیم پرداخت، موارد تخصصیتان را از آن را منتخب شده و به شکلی که در بالا گفته شد، آمادگی خود را در آن خصوص به اطلاع ما برسانید.


خدمات «پژوهش ساوالان..»:


پیشرو در عرصه، پژوهش های مبتنی بر ” مشاوره پژوهشی ترجمه ای و ویراستاری تخصصی فارسی و انگلیسی ” / ”مشاوره پژوهشی “.[ آزمون دشوار]
پیش قراول در حوزه مشاوره پژوهشی [ آزمون دشوار]
پیش قدم در امر ترجمه (مرتبط به در خواست های مشتمل بر پروسه آغازین مشاوره پژوهشی ترجمه)، [ آزمون ساده]
پیش گام در ورطه ترجمه تخصصی (کلیه رشته ها)، حرفه ای و عملا تالیف. لذا توانمند ای افزون نیازمند خواهد بود.)، [ آزمون پیچیده و بسیار دشوار]
پشتکار در تحریر مقاله (کلیه رشته ها)، [ آزمونی دشوار]
پشتیبان از خدمات ویراستاری (حرفه ای مرتبط و نزدیک به تالیف. لذا توانمند ای افزون نیازمند خواهد بود.)، [ آزمون پیچیده و بسیار دشوار]
مدعی در ترجمه تخصصی از انگلیسی به فارسی (همه رشته ها)، [ آزمونی دشوار ]
مدعو در ترجمه تخصصی از فارسی به انگلیسی (همه رشته ها)، [ آزمونی دشوار ]
مدهوش در ترجمه تخصصی از عربی به فارسی (همه رشته ها)، [ آزمونی دشوار ]
مملوو در ترجمه تخصصی از فارسی به عربی (همه رشته ها)،[ آزمونی دشوار ]
مقبول در ویرایش تخصصی مقاله، [ آزمون پیچیده و بسیار دشوار]
محبوب در ترجمه چکیده مقاله، [ آزمون دشوار]
مجری درخواست های، ویراستاری و تایپ فارسی و انگلیسی و لاتین و فرمول ریاضی و رسم شکل و جدول [ آزمونی نسبتا دشوار]
این بخش ها، در آینده می توانند گسترانده تر نیز باشند.

که این به معنی تنوع در سبد خدمات مووسه خواهد بود که، علارغم سندی افزون تر در هرچه درخشندگی شرکت و اثبات چنین نکته و مفهومی، می تواند متقاضی را هرچه بیشتر راغب در، شد و آمد های پژوهشی گرداند.

"پژوهش ساوالان.." با پژوهشگری که بیشترین قرابت و نزدیکی، با مجموعه حوزه های تخصصی خود داشته باشد را جذب خواهد کرد.
سایت سلکو با گروه تحقیقاتی خود، امیدوار است شما محقق توانمند با علم به دانش و یقینی آکنده از ایمان، خود را به زنجیره پژوهشی ما پیوند دهید.

حلقه به گوشانِ وادی دانستنی هایی از پوست و گوشت پژوهش که رهروانِ به حقِ عرصه علم و توانمندی هستند، با گام هایی استوار و سینه هایی برافراشته، بسان پیش قراولانِ ایران کهن، پایبندی به ارزش های ملی – میهنی خود را به رخ جهانیان کشانده و چپاولگران مدعی را هم داستان با ملت های صلح خواه، درسی تاریخی خواهیم آموخت.

52 دیدگاه برگذیده برای“مترجم و محقق

 1. این بخش توسط مدیریت سایت، ویرایش شده است

با سلام
اینجانب محمد..دانشجوی دکتری روانشناسی تمایل خود را به همکاری در کارهای پژوهشی اعلام می نماییم..

 • سلام.
  آقای رستمی,محمد؛ حضورتان را گرامی می داریم.
  از اعلان به آمادگی و تمایل به همکاری شمااستقبال خواهیم کرد.
  در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

 • با سلام
  اینجانب حسام.. فارغ التحصیل رشته ی مهندسی برق قدرت از دانشگاه شهید بهشتی، تمایل خود را برای انجام کارهای پژوهشی در زمینه برق قدرت و انرژی های نو اعلام می نماییم.

 • SELCO.IR
  سلام.
  آقای .. حسام؛
  رشته جناب عالی مهندسی برق از دانشگاه شهید بهشتی درج شده و به همین مشخصات نیز ثبت می گردد.

ببا سلام

اینجانب .. کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی(اصلاح و فیزیولوژی گیاهان زینتی) تمایل خود را جهت انجام کارهای پژوهشی اعلام می نمایم.

پژوهش ساوالان

 • SELCO.IR

سلام.
آقای..؛
همکاری شما و فعالیت جناب عالی در گروه پژوهش موسسه مورد تایید قرار گرفت.
هم اکنون نیز پروژه مرتبط جهت آغاز همکاری به جنابعالی ارسال می شود.
مدارک مورد نیاز جهت تکمیل پرونده جدب شما درخواست شده است. در تیه آن ها نیز تعجیل نمایید.

پژوهش ساوالان.

اینجانب ..امیدوارم همکاری خوبی با شما داشته باشم.

پژوهش ساوالان..

سلام.
آقای..؛
موسسه پژوهش از همکاری با شما خرسند است.

پوریا/نفعی19/ایرانی/تهران15/علوم ریاضی فیزیک/ریاضی/دانشجو/مهندسی پلیمر/قم/پدرم/ویرایش مقالات در پیرامون رشته ی پلیمر..

 • ​SELCO.IR

سلام.
آقای..؛
درخواست شما ثبت گردید.
با ارجاع دادن اولین پروژه رزومه جنابعالی درخواست خواهد شد.

با سلام
اینجانب ..، کارشناسی علوم سیاسی از دانشگاه آزادشهرضا ، در زمینه تحقیق علاقمند به همکاری می باشم و در دو موسسه تحقیقاتی کارمی کنم و همکاری دارم .
در زمینه مشاوره پژوهشی و پروپوزال و موضوع نویسی و ترجمهفارسی به انگلیسی و بالعکس تمایل به همکاری دارم.

 • ​SELCO.IR

سلام.

خانم..؛
ورود شما را به موسسه پژوهش و مجموعه شرکت پپژوهش ساوالان تبریک می گوییم.
اطلاعات شما با موفقیت در سیستم ثبت گردید.
با اولین پروژه رزومه و اطلاعات هویتی شما از جانب موسسه درخواست خواهد شد.
موفق و پیروز باشید.
و من الله توفیق.

پژوهش ساوالان..


تابعیت؛ ایرانی/محل سکونت؛ لرستان/منطقه / ناحیه – در صورتی که از تهران باشید –؛ خ-انقلاب
/سطح تحصیلات؛‌ کارشناسی/رشته دانشگاهی؛ زبان و ادبیات انگلیسی/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ دانشگاه لرستان/معرف؛ اس ام اس/حوزه علاقمندی؛ (ترجمه تحقیق مشاوره پژوهشی

 • SELCO.IR
  سلام.
  آقای..؛
  از عضویت شما خوشحالیم.
  به امید اعتمادی راستین و پایدار.
  با اولین پروِژه مدارک مورد نیاز جهت تکمیل فرایند جذب شما متعاقبا درخواست خواهد شد.

نام مستعار در صورت داشتن؛../سن؛ ۳۲/تابعیت؛ ایرانی/محل سکونت؛ تهران/منطقه / ناحیه – در صورتی که از تهران باشید –؛ کریم خان/پایه تحصیلی، ” نظام جدید آموزش و پرورش، علوم تجربی/سطح تحصیلات؛‌ دانشجوی ارشد/رشته دانشگاهی؛ زبانشناسی/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ علامه طباطبایی/معرف؛ خانم گلنواز/حوزه علاقمندی؛ زبان و زبانشناسی

 • SELCO.IR
  سلام.
  خانم..؛
  موسسه پژوهش ساوالان ذیل شرکت پژوهش ساوالانخرسندی خود را از عضویت شما بزرگوار به مجموعه عظیم پژوهشی سلکو دات آی آر اعلان می نماید.
  امیدوارم همکاری و دوستانه ترین لحظات شما دوست عزیز در همین گروه نیز رقم بخورد.
  سپاسگزار سرکار خانم گلنواز،شبنم؛ نیز خواهیم بود که مقدمات و شرایط لازم جهت معرفی حضرت عالی را برای موسسه فراهم آوردند.

سن؛ ۴۵/تابعیت؛ تهران/محل سکونت؛ تهرن/منطقه / ناحیه – در صورتی که از تهران باشید –؛ بلوار کشاورز/سطح تحصیلات؛‌ فوق لیسانس/رشته دانشگاهی؛ شهرسازی/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ تهران/معرف؛ پیامک/حوزه علاقمندی؛ شهرسازی،تحقیقات،
آقای .. خیلی از آشناییتون خوشحال شدم موفق باشید،..

 • SELCO.IR
  سلام.
  آقای ..؛
  از حضور اکنوننان خرسندیم. تخصص شما در دایره نیازمندی های شرکت پژوهش ساوالان با موسسه تحت نظرش موسسه پژوهش می باشد.
  خانم ..؛
  بواسطه معرفی همسر گرانقدرتان به مجموعه پژوهش ساوالان سپاسگزاری خود را ز جان اعلام می نماییم.
  امید است در آینده ای نه چندان دور همکاری ای از جنس دانستن و صمیمانه ترین ارتباط را داشته باشیم.
  در خصوص دشواری های و زمختی های زمانه،که فرمودید این به غایت مفهوم زمان الان ما محسوب و شمار می رود.جز این بود جای بس شگفتی داشت.

دلا خو کن به “تنهایی” که از تنها بلا خیزد/ سعادت آن کسی یابد که از “تنها” بپرهیزد.


سن؛ 25/تابعیت؛ ایرانی/محل سکونت؛ تهران/منطقه / ناحیه – در صورتی که از تهران باشید –؛ میدان فردوسی/پایه تحصیلی، ” نظام جدید آموزش و پرورش ” – ریاضی و فیزیک،/سطح تحصیلات؛‌ دانشجوی کارشناسی ارشد/رشته دانشگاهی؛ عمران
محل تحصیل / اخذ مدرک؛ آزاد- ارشد پیام نورتهران/حوزه علاقمندی؛ (عمران-راه-سازه-ساختمان-حمل ونقل-ترافیک-ترابری

 • SELCO.IR
  سلام.
  آقای .. ؛
  اینک ورود شما به جرگه پژوهشگران شرکت پژوهش ساوالان با موسسه دراختیار آن صمیمانه تبریک گفته و از خداوند متعال برای جناب عالی و دیگر پژوهشگران این مجموعه بهترین ها را آرزو مندیم.
  منتظر ما باشید. جهت ارسال مدارک مورد در راستای تکمیل فرایند جذب کامل شما برزگوار در خیل عظیم محققین خویشتن.

با سلام/نام؛ نرگس/سن؛ 27/تابعیت؛ ایرانی/محل سکونت؛ خرم آباد/پایه تحصیلی، ” نظام جدید آموزش و پرورش: علوم تجربی/سطح تحصیلات؛‌ فوق لیسانس/رشته دانشگاهی؛ گفتاردرمانی (پیراپزشکی)/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ تهران/معرف؛ پیامک/حوزه علاقمندی؛ علوم پزشکی

 • SELCO.IR
  سلام.
  خانم.. ؛
  تخصص شما علوم پزشکی بوده و ما نیز به همین نام و توانایی شما را و حضورتان را ارج می نهیم.
  باشد همکاری با موسسه پژوهش ساوالان سبب ساز خرسندی هایی از جنس آرامش و توان مالی برای شما سرکار علییه باشد.

باران/سن؛ 22/تابعیت؛ ایران/محل سکونت؛ سیستان و بلوچستان/سطح تحصیلات؛‌ دانشجو/رشته دانشگاهی؛ مهندسی کامپیوتر نرم افزار/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ دانشگاه سیستان و بلوچستان زاهدان/معرف؛خانم باران زهی/حوزه علاقمندی؛معرف – ترجمه

 • SELCO.IR
  سلام.
  خانم باران ؛
  از همکاری و از علاقه شما برای اشتغال در موسسه و مجموعه پژوهشسی ساوالان استقبال کرده و ای علاقه مندی را زیر نام معرف و ترجمه نزد خود و در آرشیو خویش محفوظ خواهیم داشت.
  از خداوند متعال برای همه انسان های شریف آرزوی سلامتی داریم و شما را نیز سلامت و صحت یافتن خواست نخست ماست. شادکام باشید..

نام رضا)سن؛29/تابعیت؛ایران/محل سکونت؛ اصفهان)سطح تحصیلات؛‌کارشناسی ارشد
رشته دانشگاهی؛فقه وحقوق/محل تحصیل / اخذ مدرک؛نجف اباد
معرف؛../حوزه علاقمندی؛معرفی ومشاوره موضوع مقاله وسمینار -مشاوره پژوهشی -تدوین پروپزال ومشاوره پژوهشی

 • SELCO.IR
  سلام.
  آقای.. ؛
  اطلاعات شما با موفقیت به ثبت رسید و نزد موسسه محفوظ ماند. ان شاالله همکاری صمیمانه ای از جنس پژوهش را با ما مجرب شوید.
  مدارک مورد نیاز برای تکمیل فرایند جذب به جناب عالی ارسال شد.

با سلام با عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری با نوی دو عالم. منتطر خبر شما هستم دوست عزیر.

 • SELCO.IR
  سلام.
  آقای.. ؛
  پیامک تکمیل پروسه جذب به شماره تماس شما فرستاده شد. در اولین فرصت نسبت به تهیه و ارسال آن مدارک تعجیل در اقدام نمایید..

رها/سن؛ 29/تابعیت؛ ایرانی/محل سکونت؛ اصفهان)/پایه تحصیلی، ” نظام جدید آموزش و پرورش ” علوم ریاضی و فیزیک/سطح تحصیلات؛‌ دکترا/رشته دانشگاهی؛ مدیریت/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ پژوهشگاه شاخص پژوه اصفهان/معرف؛ اینترنت/حوزه علاقمندی؛ نرم افزار spss,amos

 • SELCO.IR
  سلام
  خانم..؛
  از حضور اکنوننان بسیار خرسندیم.
  سرکار خانم با شما در خصوص نحوه جدب و عضویتتان در حفقه عظیم مشاوره پژوهشی موسسه پژوهش ساوالان سخن گفتیم.
  تقاضای شما با موفقیت ثبت شد. جهت تثبیت پروسه جذب خواهشمندیم مدارک و اسناد موردنیاز را ارسال نمایید.
  خویشتن خویش نیز خواهان ارسال رزومه ای نیز بودید. منتظر دریافت آن نیز هستیم.

نام؛ لاله/سن؛ 32/تابعیت؛ ایران/محل سکونت؛ بندرعباس/پایه تحصیلی، ” نظام جدید آموزش و پرورش ” – علوم ریاضی و فیزیک/سطح تحصیلات؛‌ کارشناسی ارشد/رشته دانشگاهی؛ علوم سیاسی/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت کرمان/معرف؛خواهر/حوزه علاقمندی؛امور پژوهشی،نمشاوره پژوهشی

 • SELCO.IR
  سلام
  خانم..؛
  محقق گرامی از انتخاب موسسه پژوهش ساوالان متشکریم. تقاضای همکاری سرکار خانم با موسسه ما در مرحله پی گیری است. خواهشمند است در دسترس باشید.

 • با سلام وتحییات الهی فراوان

از ایمیلی که در راستای در خواست بنده از موسسه شما دریافت نموده ام
بدوا سپاسگذاری مینمایم و متعاقبا شماره تماس خود را ذیلا معروض می دارم:
..

باتجدید مراتب احترام

 • SELCO.IR
  سلام
  شناسه متقاضی ..
  خانم..؛
  متشکریم در نخستین گام با شما همکلام خواهیم شد.
  جاودانه باشید.

نام؛ مریم / شهرت؛/نام مستعار در صورت داشتن؛../سن؛ 1359/تابعیت؛ ایران/محل سکونت؛ تهران-/منطقه / ناحیه – در صورتی که از تهران باشید –؛ 7/پایه تحصیلی، ” نظام جدید آموزش و پرورش ” – علوم انسانی،
سطح تحصیلات؛‌ دانشجوی ارشد/رشته دانشگاهی؛ حقوق خصوصی/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ علوم تحقیقات بروجرد/معرف؛ (جستجوی شخصی در اینترنت/حوزه علاقمندی؛ کلیه شاخهها وگرایشهای حقوقو بیشتر قراردادها

 • سلام.
  شناسه متقاضی ..
  خانم..؛
  اطلاعات شما زیر تام و رشته حقوق خصوصی نزد پژوهش ساوالان محفوظ خواهد ماند.
  روزهایتان رنگین.

به ایمیلتان مراجعه کنید.

نام؛ نجمه/نام خانوادگی / شهرت؛../سن؛ 29/تابعیت؛ ایران/محل سکونت؛ بوشهر
/علوم تجربی/سطح تحصیلات؛‌ کارشناسی ارشد/رشته دانشگاهی؛ شیلات/تکثیر و پرورش آبزیان/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات خوزستان/معرف؛/حوزه علاقمندی؛امور پژوهشی،ترجمه و مشاوره پژوهشی مربوط به مباحث زیست دریا، محیط زیست، تکثیر و زیست آبزیان

 • SELCO.IR
  سلام
  شناسه:8796a48
  خانم نجمه..؛
  حضور شما را به گرمی ارج نهاده و صداقت در اموراتمان را برای شما ارزانی خواهیم کرد.
  همکار محترمه سپاس از انتخابی ان شاالله شایسته.
  اطلاعات شما درج شد.
  به ایمیلتان مراجعه نمایید.
 • معرف بنده خانم بندری بودن که با من تماس گرفتید تمایل به همکاری جهت رشته علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری و اطلاع‌رسانی سابق) دارم.

فوق لیسانس کتابداری و اطلاع‌رسانی دارم
همکاری با موسسه های دیگر در تالیف پایان‌نامه همانند موسسه ..و…
تسلط بر نرم‌افزار SPSS
نرم افزارهای تحلیل و ترسیم روابط در شبکه‌های اجتماعی همانند UCINET، NetDraw، NodeXl و…..

SELCO.IR

 • سلام
  خانم..؛
  ابتدا از خانم بندری جهت معرفی شما به مجموعه پژوهش ساوالان منت داریم. شما را نیز درودی افزون از اکنونان که با ما سهیم شده اید داریم.
  همکار محترمه،اطلاعات شما ثبت شد.
  اما جهت تکمیل پرونده، موارد ذیل را از بخش استخدام نیرو انتهای صفحه بخش پیامتان را بنویسید،تکمیل و ارسال نمایید.
  منتظریم.

نام؛ مختار/سن؛ 1367/تابعیت؛ ایران/محل سکونت؛ تبریز-/ریاضی و فیزیک،/سطح تحصیلات؛‌ کارشناسی ارشد/رشته دانشگاهی؛ نانوالکترونیک/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ تبریز/معرف؛ پیام کوتاه موسسه/حوزه علاقمندی؛ الکترونیک نوری

 • SELCO.IR
  سلام
  آقای..؛
  همکار و محقق گرامی اطلاعات شما به نحوی بایسته نزد موسسه محفوظ گشت. در رابطه با پروژه های مرتبط با جناب عالی در تماس خواهیم بود.

نام؛ رضا
نام خانوادگی رضایی کوچکسرایی/ شهرت؛ (الزامی)
نام مستعار در صورت داشتن؛ (الزامی نیست)
سن؛ 30
تابعیت؛ ایران
محل سکونت؛ قائمشهر/علوم تجربی/سطح تحصیلات؛‌ علوم دامی/رشته دانشگاهی؛علوم دامی/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ قائمشهر/معرف؛ جتسجو/حوزه علاقمندی؛ اجرای عمل پایان نامه های علوم دامی- ارسال مقاله از پایان نامه و…

 • SELCO.IR
  سلام
  آقای..؛
  محقق و اکنون همکار محترم و ارجمند.
  انتخاب شما را شایسته خواهیم خواند و تا اراده شما هست، نیاز به دانستن و آموختن نیز آیندتان را شعله ورتر خواهد گرداند.
  مشخصات شما به شکلی درست و منطقی نزد پژوهش ساوالان محفوظ گشت.

نام خانوادگی : ویسه
تاریخ و محل تولد: 1365-کرج/تحصیلات: کارشناسی ارشد (M.Sc) در رشته مدیریت، برنامه ریزی و آموزش محیط زیست- مدیریت
کارشناسی (B.Sc) مهندسی منابع طبیعی- محیط زیست/حوزه علاقمندی: پژوهش و ترجمه در زمینه محیط زیست و منابع طبیعی

 • SELCO.IR
  سلام
  خانم ویسی..؛
  انتخابتان شایستگی شما است. ما نیز قدردان لحظات پژوهشی شما خواهیم بود.
  ایمیل بررسی شود.

ناممحمد/سن؛ 28/تابعیت؛ ایران/محل سکونت؛ گیلان- آستانه اشرفیه/ریاضی و فیزیک
سطح تحصیلات؛‌ فوق لیسانس
رشته دانشگاهی؛ مدیریت صنعتی/محل تحصیل / اخذ مدرک؛ تهران – مهرالبرز/معرف؛ جستجوی اینترنتی/حوزه علاقمندی؛ مدیریت و صنایع

 • SELCO.IR
  سلام
  آقای..؛
  رشته مدیرت صنعتی.اکنونتان پیروز.اطلاعات شما آرشیو شد. همکاری با موسسه پژوهشی ترین تجربه تان بودن آرزوی ما خواهد بود.
  کارهای مرتبط به توان و تخصص شما ارسال خواهد شد.

باسلام
کارشناس ارشد زبان وادبیات عرب با 30 سال سابقه تدریس آماده همکاری در زمینه ترجمه متون عربی(ادبی -مذهبی-فلسفی-فقهی و…)ومشاوره پژوهشی دانشگاهی در زمینه ادبیات عرب می باشم.سرافراز باشید

 • SELCO.IR
  سلام
  شناسه:411282
  آقای..؛
  ادبیات عرب رشته تخصصی شما است.
  از انتخابتان خشنودیم. همکاری با شرکت پژوهش ساوالان خاطره ای پر مایه خواهد بود.
  پیش فاکتور ارسال شد.
  ایمیل بررسی شود.
  از طریق پیامک اطلاع دادیم.

با سلام .من فوق لیسانس ژنتیک هستم و دارای مدرک زبان.آماده همکاری در کارهای پژوهشی می باشم.

 • SELCO.IR
  سلام.
  خانم..؛
  همکاری و پژوهشگری سرکار خانم را مبارک می خوانیم.
  ایمیل بررسی شود.

پژوهش ساوالان


لینک های مرتبط
دیدگاه خود را بیان کنید