');

پشتیبانی لحظه ای

پشتیبانی لحظه ای پژوهش ساوالان,پشتیبانی موسسه سلکو,ترجمه تخصصی انگلیسی,ترجمه تخصصی عربی,ویراستاری نگارشی,ویراستاری,ویرایش متون فارسی,ویرایش متون انگلیسی,ویرایش متون عربی,تایپ فارسی,تایپ,تایپ انگلیسی,تایپ عربی,رسم شکل,رسم جدول,موسسه پژوهشی,مشاوره پژوهشی,موسسه پژوهشی سلکو,موسسه پژوهشی پژوهش ساوالان

مقالات دانشگاهی+مقالات علمی پژوهشی+مقالات علمی ترویجی،اکسپت مقالاتisi،چاپ مقاله isi+ترجمه فارسی به انگلیسی،ترجمه انگلیسی به فارسی و 37 زبان

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  پنج‌شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ | 18:08   2 نظر   4678 بازدید


پشتیبانی لحظه ای:

پارادایم شرکت «پژوهش ساوالان»، و همان که تمام قد، حامی و پیروی راستین به شمار می آید، امر “پژوهش” بوده و در چنین راهی، یعنی تحقیق و تحفحصی مبتنی بر “پژوهش” با دلی قرص، تا بدین حال آمده است. و به لطف خدای تعالی، تعالی بخش و ادامه دهنده به حقِ، این مسیر نیز خواهد بود.
آشکار است، هر کاری نیازمند، ممارست های خاص خود و دارای دالان های محتمل و غیر منتظره ای می باشد. حال برای رفع مشکلات و جلوگیری از ورود هر نوع آسیبی به بدنه انتظام یافته یک سیستم(واژه System که معادل – نظام – است. به مجموعه¬ای از واحدها یا عناصر مرتبط به‌هم اشاره دارد که به منظور تأمین اهداف از پیش تعیین¬شده در ارتباط و تعامل با یکدیگر فعالیت می¬کنند.)( )، باید به اصطلاح، چشم و گوش خود را به گستردگی هدف خود، بگشاییم. یک سیستم در صورت بهم ریختگی اجزای حیاتی خود- آن که هر کدامشان به نوبه خود متصل به بخش هایی دیگر بوده – از قبیل ورودی، بازخورد، خروجی، زیر سیستم(Sab system) و .. دچار آشفتگی های روزمره و چه بسا بنیان کن خواهد شد. لذا بر مبنای همین نوع نگاهی که در جامعه شناسی سیاسی، ذیل نظریه های منتسب به تالکوت پارسونز Parsons. Talcott” – جامعه شناس متولد1902 کلردو اسپرینگز از آمریکا، مرگ 8 می 1979 در مونیخ آلمان – قابل شناسایی هستند، می توان بحث کرد. البته از منظر صرف جامعه شناسی، آن هم حوزه “سیاسی” مقصود ما خواهد بود. پارسونز متفکری در ردیف مکتب، کارکردگرایان ساختاری بود، که خاصه خرده نظام های اجتماعی را می توان در چنته پرملات وی، سراغش را گرفت. – خرده¬نظام نیز بخشی از یک سیستم را تشکیل می¬دهد – .طرح این نظریه مربوط به مرحله دوم زندگی پارسونز (مهم‌ترین دوره زندگی وی) می-باشد.

همچون این تصویر که، عملا سیستم های ماشینی را به تصویر کشیده، اما از همین نیز بسیاری دریافت های لازم برای فهم یک سیستم می توان عایدمان شود.
مقصود از این همه شلوغ کاری های توصیفی، آن هم اصولا مباحث دانشگاهی، این است که مووسسه «پژوهش ساوالان» پشتبند کلهم آنکه در قالب، خدمات مورد ادعای شرکت در اختیارتان قرار داده و خود را بهترین مجری در به سرانجام رساندن تک تک آنها می داند. علاوه بر توضیح و تشریح ریز فعالیت های تخصصی خویش، تمامی درگاه های پیش بینی شده مووسسه «پژوهش» را که پلی به شایستگی حضور اکنونتان و برازنده زمان و هزینه های مورد نظرتان می باشد، برای ارتباط با سروران خود، گسترانده است.
طبیعی است، کاربری که ما را به عنوان امین خود و در وصف محلی که از جایگاه تخصص، از دیرباز مدعی بر امر “پژوهش” بوده و همه فعالیت های خود را مبتنی بر تحقیق و تفحص کرده دانسته است. انتظار دارد، بعد از نشستن بر پای میز مذاکره و عقد قراردادی رسمی که تمامی حقوق مربوطه را مشمول شود، بتواند، همیشه ایام مووسسه را به عنوان مجریِ تقاضای خود در اختیار داشته باشد.(قوانین مورد ادعای این متقاضی فرضی ما، جملگی در اندرون سربرگ اصلی تارنمای SELCO.IR ذیل عنوان “قوانین و مقررات” که خود در سه – 3 – صفحه فرعی به عناوینی چون: “قانون تجارت الکترونیک” و “قانون حمایت از حقوق مولف” و “قانون حمایت از حقوق کاربر” به محسنی ای وصف ناپذیر، تقسیم بندی و طراحی شده است.)

روز ها و ساعات قید شده در بالا، اوقاتی خواهند بود که، می توانید خدمات تخصصی ای را که در بخش “جدول تعرف خدمات” به موجز ترین شکل ممکن آورده شده اند را، بعد از مطالعه و تامل در نکته به نکته آن و در صورت خواستن توضیحی افزون تر این امکان را خواهید داشت، بر حسب نیازمندی ای که دارید از قسمت منوهای تارنمای شرکت پاسخ سوالتان را بیابید. اینجاست که بعد از سیری چند دقیقه ای در این محمل تخصصی ما، از طریق مسیر های تعبیه شده در اندرون این فضا، نزد ما آمده و نسبت به ثبت سفارش اولیه اقدام کنید.
در صورت تمایل، این نیز از انگیزه تان در پرکردن و متعاقبا فرستادن فاکتور های دوم و سوم به مووسسه «پژوهش ساوالان»، مشخص خواهد شد، می توانید تقاضای خدمتی را که به نیرو های موثر و شایسته این گروه محققین، محول کرده اید را، با در نظر گرفتن زمان کاری روزانه شرکت، پی گیری کرده و خیال آسوده تان را از چگونگی پیشرفت درخواست خود آسوده تر کنید. ایضا پیشنهاد ما این است، دنبال کار را گرفتن، به هیچ وجه، با تمام احترامی که به شما متقاضی محترم و محترمه قایلیم، محلی از اعراب نخواهد داشد. چراکه SELCO.IR بر مبنای چارت کاری خود، از جمله آن فاکتوری سومی که در انتهای مراحل ثبت سفارش به کاربر خود ارسال می کند، موظف است، سر موعد مقرر، یعنی تاریخ مندرج در فاکتور آخر، به زیبایی ای هرچه تمام تر کار مربوطه را تحویل و از اتلاف کوچکترین زمان ارزشمند تان جلوگیری به عمل آورده و بدین ترتیب امانت داری خویش را به اثبات رساند.

شرح خدمات شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. موسسه پژوهشی سلکو:

1. ترجمه به 37 زبان زنده دنیا

2. ویراستاری تخصصی محتوایی، ساختاری و فنی.

3. تایپ به همه زبان ها و زبان های مبتنی بر سیمبل در محیط ورد و این دیزاین.

3. رسم شکل، جدول، نمودار و..

4. طراحی کاتالوگ،بروشور،مجله، جلد کتاب و .. .

4. تولید پاورپوینت.

5. اکسپت مقالات ISI&ISC

6. چاپ کتاب در تیراژ دلخواه حتی 10 جلد.

7. تولید محتوا مجلات، نشریات، سایت ها و ..

8. مشاوره پژوهشی تخصصی سازمان ها، نهاد ها و ادارات و دانشگاهی

9. و هر آنچه به پژوهش و نشر مرتبط است..​

چشمان تیز بین، جوانان ایران کهن، شاهین هایی را مثل بوده است که، که دژخیمان دور و نزدیک را به حراسی بی بدیل مبدل ساخته و از گذر گاه اندیشه محققانه خویش، همان که «پژوهش ساوالان» گامی نخستین در چونان وادی پر صلابتی گذارده است، بتوانند نیک بختی و اقتدار یقینی شان را به رخ جهانیان کشانده و از این مسیر، پرچم دار و پیش قراولِ پیام آوران صلح و دوستی در پهنه گیتی شده؛ و چنین باشد تا نام تقدیس شده ایران را عالم گیر سازد.

گروه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. موسسه پژوهش سلکو
Investigative Group, Institute research
شرکت پژوهش ساوالان..
Research Company

این اقای باوفا چرا ج نمیدن مقاله اقتصاد ما چی شد 10 روز قبل قرار بود درست شه قضیه از چه قراره
سلام.سرکار خانم با شناسه متقاضی 8796C197: از تایخیر پیش آمده معذوریم. پروژه شما آماده است. واحد حسابداری اعلام کرده اند که واریزی شما انجام نگرفته است. لطفا اقدام و اطلاع بفرمایید. امور هماهنگی، نیک فرجام هستم. پژوهش ساوالان..
با سلام انجام برنامه نویسی متلب هم پذیرفته می شود؟؟
سلام. دوست عزیر شما ذیل شناسه متقاضی 8796C215 نزد گروه تحقیقاتی مطالعاتی پژوهشی، پژوهش ساوالان شناسایی شده و پروژه جناب عالی انجام پذیر خواهد بود. لذا از طریق لینک ثبت سفارش سمت چپ صفحه SELCO.IR دو ابزار متحرک قرمز رنگ مشخص است. http://www.selco.ir/fa/FormView/10
دیدگاه خود را بیان کنید