');

گام به گام با پژوهش ساوالان

ترجمه,ویراستاری فوری,ویراستاری محتوایی,ویراستاری نگارشی,ویراستاری فنی,ترجمه انگلیسی,ترجمه عربی,ترجمه انگلیسی به فارسی,ترجمه فارسی به انگلیسی,ترجمه عربی به فارسی,ترجمه فارسی به عربی,ترجمه زبان های زنده دنیا,ترجمه ارزان,شرکت ترجمه فوری,موسسه ترجمه تهران,سایت ترجمه آنلاین,ترجمه دانشجویی فوری,صفحه آرایی کتاب, صفحه آرایی پایان نامه,صفحه آرایی مجله,صفحه آرایی فوری,ترجمه فوری,صفحه آرایی مقاله,صفحه آرایی متن,ویراستاری متن,ترجمه متن آنلاین,سایت ویراستاری,شرکت ویراستاری,موسسه ویراستاری,سایت طرح جلد,صفحه آرایی کتاب کودک,صفحه آرایی حرفه ای ایندیزاین,صفحه آرایی فوری با ورد,طراحی جلد کتاب,طراحی جلد مجله,طراحی جلد فوری,طراحی جلد,ویراستاری,صفحه آرایی,طرح جلد ارزان,سایت طراحی جلد رایگان,ویراستاری رایگان,صفحه آرایی رایگان,چاپ کتاب,چاپ کتاب کودک,تبدیل پایان نامه به کودک,سایت چاپ کتاب,شرکت چاپ کتاب تهران,موسسه چاپ کتاب,چاپ کتاب فوری,چاپ کتاب ارزان,چاپ کتاب در تیراژ دلخواه,شرکت چاپ کتاب,تایپ,شرکت تایپ فوری,موسسه تایپ سریع,تایپ انگلیسی,تایپ فارسی,تایپ فارسی فوری,تایپ انگلیسی فوری,ترجمه آنلاین,شرکت ترجمه آنلاین,سایت صفحه آرایی آنلاین,سایت ویراستاری آنلاین

سایت ترجمه تخصصی انگلیسی،مرکز ترجمه تخصصی عربی، موسسه ویراستاری انگلیسی و ویراستاری فارسی و ویراستاری عربی،شرکت تایپ فارسی و تایپ عربی و انگلیسی و فرمول و رسم شکل و رسم جدول،مشاوره پژوهشی،چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب،چاپ مقاله ISI و ISC

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | 22:19   1 نظر   4732 بازدید


پژوهش و مشاوره پژوهشی و ترجمه ای

راهنمای کاربر

استعلام هزینه پروژه

جدول تعرفه خدمات

اطلاعات حساب بانکی

دریافت مشاوره رایگان

معرفی منابع علمی معتبر

نمونه کارهای پژوهش ساوالان

مشاوره نگارش ترجمه

اساسی ترین صفحه ای است که می توان از ان یاد کرد. چراکه بسیاری راهنمایی ها و راهگشایی ها را برایتان عرضه و رونمایی می کند.

خدمات گروه تحقیقاتی شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه پژوهشی سلکو

SAVALAN RESEARCH COMPANY

 • ..شرح متن از آقای پژوهش ساوالان⭕
 • ترجمه به کلیه زبان های زنده دنیا🔹
 • ویراستاری تخصصی محتوایی، ساختاری و فنی🔹
 • تایپ به همه زبان ها و زبان های مبتنی بر سیمبل در محیط ورد و این دیزاین🔹
 • رسم شکل، جدول، نمودار و🔹
 • ..طراحی کاتالوگ،بروشور،مجله، جلد کتاب و🔹
 • تولید پاورپوینت🔹
 • اکسپت مقالات ISI&ISC🔹
 • چاپ کتاب در تیراژ دلخواه حتی 10 جلد🔹
 • تولید محتوای مجلات، نشریات، سایت ها و🔹
 • مشاوره پژوهشی ادارات و سازمان های رسمی و غیر رسمی دولتی و خصوصی-شخصی🔹
 • .و هر آنچه به پژوش مرتبط است🔹

راهنمای کاربر

جایی که چارت سایت و اسکلت بندی هر آنچه به سلکو دات آی آر ارتباط دارد در آن جاسازی شده است.

انتظار می رود شما کاربر گرامی قبل از هر سرفصل یا زبانه های مرتبط به این بخش که راهنمای کاربر هستند، مراجعه کرده و خود را ملزم به مطالعه آن کنید.

سوال هایی از قبیل اینکه:

 • چگونه ثبت سفارش کنم.
 • چگونه خدمات مورد نظرم را پیدا کنم.
 • چگونه با سلکو دات آی آر و عوامل پشتبیان آن تماس برقرار کنم.
 • چگونه با مدیریت به صورت مستقیم مکالمه کنم.
 • چگونه مسیرهای ارتباطی به پژوهش ساوالان.. را یکجا در اختیار داشته باشم.
 • چگونه سفارش های خود را مدیریت و پیگیری کنم.
 • چگونه هزینه مرتبط به درخواست های پژوهشی خود را واریز کنم. آیا درگاه مشخصی در همین سایت گنجانده شده است.
 • و..

به همگی این ها و بسیاری دیگر از خواسته های شما به شکیل ترین نحو پاسخی منطقی داده شده است.

استعلام هزینه پروژه

بعد از ثبت سفارش از جانب شما، درخواست شما کاربر گرامی سطح سنجی می شود.

با لحاظ کردن میزان حساسیت و دشواری و حوزه علمی و کلیت کارِ محول شده مناسبترین قیمت طی فاکتوری از راه پست الکترونیکی/ایمیل به شما اعلان می شود

این قیمت ها به منصفانه ترین نحو ابلاغ می شوند. همین نیز نشان از حسن ظن ما و صداقت و شفافیتی است که می تواند نشان از انتهایی خوش داشته باشد.

جدول تعرفه خدمات

مکانی و جایگاهی که برای دست یابی بدان همه توان خویش را بکار بسته و برایند کار آنی شد که خرسندی هم نصیب کاربران ما گشت و هم ما را امیدوارانه دلگرمی نصیبمان ساخت.

تعرفه های مشخص شده همیشگی نبوده و برحسب نیاز بازار کاستی ها و افزایش هایی خواهد داشت. اما آنچه مهم است، تلاش برای در کف نگاه داشتن کاربران خویشتن است.

اطلاعات حساب بانکی

بعد از مشخص کردن اینکه چه خدمتی یا خدماتی را از ما خواهانید، و ثبت سفارش خویش، فاکتوری که هاوی مبالغ مشخصی است، نشان از انتظاری است که پژوهش ساوالان از شما کاربر محترم و محترمه دارد. و آن واریز هزینه خدمت مطمع نظر شما است. این واریزی به منزله ثبات قدم و جدیت شما در ادامه همکاری با پژوهش ساوالان خواهد بود.

دریافت مشاوره رایگان

طی پروسه مشاوره نگارش ترجمه یا هر خدمتی از لیست خدمات ما و یا بدون درخواست تقاضایی از پژوهش ساوالان، شما کاربر گرامی می توانید از مشاوران شرکت پژوهشی ساوالان در انجام بهتر کارهای پژوهشی خود بهره برده و چه بسا برای انجام شکیل تر امورات پژوهشی خود، ما را امین ترین در این عرصه یافتید.

در هر حال انجام و ارایه کار های شکیل تحقیقاتی نیازمند بسیاری موارد نوشتاری و آیین نویسندگی هست. که بایستی اطلاعات یک پژوهشگر بدان ها فراتر از حداقل ها باشد.

معرفی منابع علمی معتبر

در نگاشتن بسیاری مقالات و در کل همه مقالات علمی پژوهشی ما پژوهشگران ملزم به کاربستن منابع و مطالبی هستیم که دست اول و سیقل یافته و جواب پس داده شده باشند. چرا که مقالات نفسشان بهبود تنگناهایی هست که شاید از دریچه ای دیگر بهتر نمایان می شد. و شما به عنوان محقق این روزنه را به خوبی شناخته اید. حال گفته های شما نیز می بایست مبتنی بر بسیاری سکوها و تکیه گاه های مستحکمی باشند.

سعی شده است در حد توان این مفر علمی نیز تامین شود. تا در مراجعه به منابع دست به عصا نباشید.

نمونه کارهای پژوهش ساوالان

از همه رشته ها در هر زمینه ای که فعالیتی پژوهشی یا تحقیقی آسان نیز انجام داده ایم، تلاشمان این بوده است که گوشه ای از این کرده هامان را در معرض دید مخاطبین خود قرار دهیم.

از طریق علاوه جذب و جلب اذهان شما عزیزان به پژوهشگران و محققین متخصص خود را منجر شده ایم و از وری دیگر بخشی از مشتری مداری سلکو را به عینه نشان داده ایم.

شما نیز می توانید پیشنهاد های خویش را برای موضوع یا رشته ای خاص و مطمع نظر خود را برای ما عنوان کنید. تا بعد از بررسی این درخواست شما، نسبت به تدارک مقدمات بارگذاری مقالات یا نوشته هاییاز رشته مشخص در تارنمای سلکو اقدام کنیم.

مشاوره نگارش ترجمه

شاکله تارنمای اکنون نیز بر همین منوال پی ریزی شده است. اینکه رسالت مشاوره نگارش ترجمه ای خود را محقق سازد. از ابتدایی ترین مرحله خود تا انتهای آن. یعنی از موضوع یابی، مشاوره پروپوزال نویسی، مشاوره ترجمه نویسی، اصلاحات در هر بخش به هر میزان و تعداد که باشد. و بسیاری دیگر از کار هایی که منتسب به امر مشاوره ترجمه نویسی باشد را می توان در دایره فلسفه وجودی پژوهش ساوالان گنجاند.

در نظر داشته باشید شما می توانید رساله یا ترجمه خود را به ما تحویل داده و کار انجام گرفته شده ای را با استعانت از مشاوران ما، دریافت کنید. یا در کوران تالاش های خود می توانید از ما به عنوان دستیار بهره ببرید. شاید هم تمایل داشته باشید از آرشیو عظیم سلکو در راستای بهبود نوشته های خود بهره بگیرید و ..

هر نوع کمک پژوهشی را می توانید از ما بخواهید. به هر شکلی، در هر قالبی، به هر سلیقه ای، در هر مسیر و جهت پژوهشی و..

صفحه مشاوره پژوهش و انجام خدامت ترجمه دانشجویی، بدنه ای مهم محسوب می شود. چرا که تشریح کننده جوانب فعالیت های ما بوده و خواهد بود. این همان نکته ای است که در آغاز این نوشتار بدان معترف بوده و در انجام و انسجام صفحه جاری نیز تلاشی مضاعف به خرج دادیم تا سرفصلی اکمل بوده باشد.

روی سخن اولین و آخرین پژوهش ساوالان، با شما عزیزانی است، که به هر دلیلی نیازمند به امورات تحقیقاتی شده و خواهان انجام یا به سرانجام رساند کاری محول شده و یا ایده های خود را دارید.

شرکت پژوهش ساوالان ذیل پژوهش ساوالان، همه تجارب و نیروهای زبده خود را که از هر رشته و هر دالانی علمی به نحوی شایسته گلیچینی علمی انجام داده است و در به خدمت گرفتن این بزرگان مشقاتی بسیار، متحمل شده است؛ می خواهد کمک حال شما بوده و دست گیری استوار در علم و تحقیق باشد.

امکاناتی است که کاربران و متقاضیان تارنما سلکو می توانند به هر نحوی از آن بر اساس میل و خواست و سلیقه خود بهره برده و گام هایی طولای در چه بسا علوم بردارند.

اولین تماس و ثبت سفارش و درخواست شما در سلکو دات آی آر، اولین گام بزرگی خواهد بود که می تواند شما را به باب میل ترین تحیقاتی برساند که همیشه دوران بدنبالش بوده اید.

سلکو ذیل شرکت پژوهش ساوالان، مکانی خواهند بود که در بیست و چهار ساعت شبانه روز در هفت روز هفته چه از طریق ارتباط حضوری و چه از مسیر پست های الکترونیکی و شماره های تماس خود و به هر صورتی که امکان شدن داشته باشد همه نیروهای شرکت در حوزه مرتبط به درخواست کاربران، در اختیار متقاضی قرار دارند..

 • پژوهش ساوالان؛

سلام به آقای باوفا بگید حتما با بنده تماس بگیرن زمانی هزینه رو گرفتن کارو انجام ندادن
السلام علیکم. بعد از بررسی درخواست شما، و پی گیری های شخص آقای باوفا، اکنون اعلام می کنیم، پروژه ویراستاری فوری و سریع شما برای مقاله رشته زبان ادبیات فارسی به تاریخ 97.04.23 تحویل شده است. واحد آموزش موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. ww.SELCO.ir
دیدگاه خود را بیان کنید