گام به گام با پژوهش ساوالان

ترجمه

انجام دهنده کلیه خدمات پژوهشی ترجمه تخصصی انگلیسی و ترجمه تخصصی عربی و ویراستاری انگلیسی و ویراستاری فارسی و ویراستاری عربی و تایپ فارسی و تایپ عربی و تایپ انگلیسی و تایپ فرمول و رسم شکل و رسم جدول و مشاوره پژوهشی و چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ مقاله ISI و ISC

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ | 17:01   1 نظر   2024 بازدید


پژوهش و مشاوره پژوهشی و مشاوره ترجمه ای

 • پژوهش ساوالان؛

راهنمای کاربر

استعلام هزینه پروژه

جدول تعرفه خدمات

اطلاعات حساب بانکی

دریافت مشاوره رایگان

معرفی منابع علمی معتبر

نمونه کارهای پژوهش ساوالان

مشاوره نگارش ترجمه

اساسی ترین صفحه ای است که می توان از ان یاد کرد. چراکه بسیاری راهنمایی ها و راهگشایی ها را برایتان عرضه و رونمایی می کند.

خدمات گروه تحقیقاتی شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه پژوهشی سلکو

SAVALAN RESEARCH COMPANY

 • ..شرح متن از آقای پژوهش ساوالان⭕
 • ترجمه به کلیه زبان های زنده دنیا🔹
 • ویراستاری تخصصی محتوایی، ساختاری و فنی🔹
 • تایپ به همه زبان ها و زبان های مبتنی بر سیمبل در محیط ورد و این دیزاین🔹
 • رسم شکل، جدول، نمودار و🔹
 • ..طراحی کاتالوگ،بروشور،مجله، جلد کتاب و🔹
 • تولید پاورپوینت🔹
 • اکسپت مقالات ISI&ISC🔹
 • چاپ کتاب در تیراژ دلخواه حتی 10 جلد🔹
 • تولید محتوای مجلات، نشریات، سایت ها و🔹
 • مشاوره پژوهشی ادارات و سازمان های رسمی و غیر رسمی دولتی و خصوصی-شخصی🔹
 • و هر آنچه به پژوش مرتبط است🔹

راهنمای کاربر

جایی که چارت سایت و اسکلت بندی هرآنچه به سلکو دات آی آر مرتبط است در آن جاسازی شده و انتظار می رود شما کاربر گرامی قبل از هر سرفصل یا زبانه های مرتبط به این بخش که راهنمای کاربر باشد مراجعه کرده و خود را ملزم به مطالعه بند بند آن سازید. زیرا بدین ترتیب هیچ سوال بی جوابی برایتان باقی نخواهد ماند.

سوال هایی از قبیل اینکه:

 • چگونه ثبت سفارش کنم.
 • چگونه خدمات مورد نظرم رو پیدا کنم.
 • چگونه با سلکو دات آی آر و عوامل پشتبیانش تماس داشته باشم.
 • چگونه با مدیریت به صورت مستقیم دیالوگ داشته باشم.
 • چگونه مسیرهای ارتباطی به پژوهش ساوالان رو یکجا داشته باشم.
 • چگونه سفارشاتمو پیگیری بکنم.
 • چگونه واریزی داشته باشم.
 • و ..

همگی اینان و بسیاری دیگر از خواسته های شما به شکیل ترین نحو پاسخی منطقی داده شده است.

استعلام هزینه پروژه/

بعد از ثبت سفارش از جانب شما، درخواست شما کاربر گرامی سطح سنجی شده و بسته به میزان حساسیت و دشواری و حوزه علمی و کلیت کارِ محول شده مناسبترین قیمت طی فاکتوری از راه پست الکترونیکی یا ایمیل به شما اعلان می گردد.

گفتنی هستیم، این قیمت ها، به زبان بازاری، کف قیمت ها در زبانه جدول تعرفه خدمات به آشکارگی رسیده است. که نشان از حسن ظن ما و صداقت و شفافیتی است که می تواند نشان از انتهایی خوش داشته باشد.

جدول تعرفه خدمات/

مکانی و جایگاهی که برای دست یابی بدان همه توان خویش را بکار بسته و برایند کار آنی شد که خرسندی هم نصیب کاربران ما گشت و هم ما را امیدوارانه دلگرمی نصیبمان ساخت.

تعرفه های مشخص شده همیشگی نبوده و برحسب نیاز بازار کاستی ها و افزایش هایی خواهد داشت. اما آنچه مهم است، تلاش برای در کف نگاه داشتن کاربران خویشتن است.

اطلاعات حساب بانکی/

بعد از مشخص کردن اینکه چه خدمتی یا خدماتی را از ما خواهانید، و ثبت سفارش خویش، فاکتوری که هاوی مبالغ مشخصی است، نشان از انتظاری است که پژوهش ساوالان از شما کاربر محترم و محترمه دارد. و آن واریز هزینه خدمت مطمع نظر شما است. این واریزی به منزله ثبات قدم و جدیت شما در ادامه همکاری با پژوهش ساوالان خواهد بود.

دریافت مشاوره رایگان

طی پروسه مشاوره نگارش ترجمه یا هر خدمتی از لیست خدمات ما و یا بدون درخواست تقاضایی از پژوهش ساوالان، شما کاربر گرامی می توانید از مشاوران شرکت پژوهشی ساوالان در انجام بهتر کارهای پژوهشی خود بهره برده و چه بسا برای انجام شکیل تر امورات پژوهشی خود، ما را امین ترین در این عرصه یافتید.

در هر حال انجام و ارایه کار های شکیل تحقیقاتی نیازمند بسیاری موارد نوشتاری و آیین نویسندگی هست. که بایستی اطلاعات یک پژوهشگر بدان ها فراتر از حداقل ها باشد.

معرفی منابع علمی معتبر

در نگاشتن بسیاری مقالات و در کل همه مقالات علمی پژوهشی ما پژوهشگران ملزم به کاربستن منابع و مطالبی هستیم که دست اول و سیقل یافته و جواب پس داده شده باشند. چرا که مقالات نفسشان بهبود تنگناهایی هست که شاید از دریچه ای دیگر بهتر نمایان می شد. و شما به عنوان محقق این روزنه را به خوبی شناخته اید. حال گفته های شما نیز می بایست مبتنی بر بسیاری سکوها و تکیه گاه های مستحکمی باشند.

سعی شده است در حد توان این مفر علمی نیز تامین شود. تا در مراجعه به منابع دست به عصا نباشید.

نمونه کارهای پژوهش ساوالان

از همه رشته ها در هر زمینه ای که فعالیتی پژوهشی یا تحقیقی آسان نیز انجام داده ایم، تلاشمان این بوده است که گوشه ای از این کرده هامان را در معرض دید مخاطبین خود قرار دهیم.

از طریق علاوه جذب و جلب اذهان شما عزیزان به پژوهشگران و محققین متخصص خود را منجر شده ایم و از وری دیگر بخشی از مشتری مداری سلکو را به عینه نشان داده ایم.

شما نیز می توانید پیشنهاد های خویش را برای موضوع یا رشته ای خاص و مطمع نظر خود را برای ما عنوان کنید. تا بعد از بررسی این درخواست شما، نسبت به تدارک مقدمات بارگذاری مقالات یا نوشته هاییاز رشته مشخص در تارنمای سلکو اقدام کنیم.

مشاوره نگارش ترجمه

شاکله تارنمای اکنون نیز بر همین منوال پی ریزی شده است. اینکه رسالت مشاوره نگارش ترجمه ای خود را محقق سازد. از ابتدایی ترین مرحله خود تا انتهای آن. یعنی از موضوع یابی، مشاوره پروپوزال نویسی، مشاوره ترجمه نویسی، اصلاحات در هر بخش به هر میزان و تعداد که باشد. و بسیاری دیگر از کار هایی که منتسب به امر مشاوره ترجمه نویسی باشد را می توان در دایره فلسفه وجودی پژوهش ساوالان گنجاند.

در نظر داشته باشید شما می توانید رساله یا ترجمه خود را به ما تحویل داده و کار انجام گرفته شده ای را با استعانت از مشاوران ما، دریافت کنید. یا در کوران تالاش های خود می توانید از ما به عنوان دستیار بهره ببرید. شاید هم تمایل داشته باشید از آرشیو عظیم سلکو در راستای بهبود نوشته های خود بهره بگیرید و ..

هر نوع کمک پژوهشی را می توانید از ما بخواهید. به هر شکلی، در هر قالبی، به هر سلیقه ای، در هر مسیر و جهت پژوهشی و..

صفحه مشاوره پژوهش و انجام خدامت ترجمه دانشجویی، بدنه ای مهم محسوب می شود. چرا که تشریح کننده جوانب فعالیت های ما بوده و خواهد بود. این همان نکته ای است که در آغاز این نوشتار بدان معترف بوده و در انجام و انسجام صفحه جاری نیز تلاشی مضاعف به خرج دادیم تا سرفصلی اکمل بوده باشد.

روی سخن اولین و آخرین پژوهش ساوالان، با شما عزیزانی است، که به هر دلیلی نیازمند به امورات تحقیقاتی شده و خواهان انجام یا به سرانجام رساند کاری محول شده و یا ایده های خود را دارید.

شرکت پژوهش ساوالان ذیل پژوهش ساوالان، همه تجارب و نیروهای زبده خود را که از هر رشته و هر دالانی علمی به نحوی شایسته گلیچینی علمی انجام داده است و در به خدمت گرفتن این بزرگان مشقاتی بسیار، متحمل شده است؛ می خواهد کمک حال شما بوده و دست گیری استوار در علم و تحقیق باشد.

امکاناتی است که کاربران و متقاضیان تارنما سلکو می توانند به هر نحوی از آن بر اساس میل و خواست و سلیقه خود بهره برده و گام هایی طولای در چه بسا علوم بردارند.

اولین تماس و ثبت سفارش و درخواست شما در سلکو دات آی آر، اولین گام بزرگی خواهد بود که می تواند شما را به باب میل ترین تحیقاتی برساند که همیشه دوران بدنبالش بوده اید.

سلکو ذیل شرکت پژوهش ساوالان، مکانی خواهند بود که در بیست و چهار ساعت شبانه روز در هفت روز هفته چه از طریق ارتباط حضوری و چه از مسیر پست های الکترونیکی و شماره های تماس خود و به هر صورتی که امکان شدن داشته باشد همه نیروهای شرکت در حوزه مرتبط به درخواست کاربران، در اختیار متقاضی قرار دارند..

 • پژوهش ساوالان؛

سلام به آقای باوفا بگید حتما با بنده تماس بگیرن زمانی هزینه رو گرفتن کارو انجام ندادن
السلام علیکم. بعد از بررسی درخواست شما، و پی گیری های شخص آقای باوفا، اکنون اعلام می کنیم، پروژه ویراستاری فوری و سریع شما برای مقاله رشته زبان ادبیات فارسی به تاریخ 97.04.23 تحویل شده است. واحد آموزش موسسه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. ww.SELCO.ir
دیدگاه خود را بیان کنید