استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه,افزایش امتیاز پژوهشی,نگارش مقاله مبتنی بر متن اصلی پایان نامه,استخراج مقاله از پایان نامه و نگارش مقاله,استخراج و تدوین مقاله از پایان نامه,استخراج مقاله,استخراج و ویراستاری مقاله از پایان نامه,ویراستاری علمی,مقاله استخراجی,استخراج از پایان نامه,سایت مشاوره استخراج مقاله از پایان نامه,موسسه مشاوره استخراج مقاله از پایان نامه پژوهش ساوالان..,استخراج مقاله از پایان نامه و ویراستاری فوری و تخصصی کتاب,استخراج مقاله از پایان نامه و ویراستاری فوری و تخصصی مقاله,موسسه پژوهش ساوالان..,سایت پژوهش ساوالان,شرکت پژوهش ساوالان..,چگونه پایان نامه را تبدیل به مقاله کنیم؟

استخراج مقاله از پایان نامه و نگارش مقاله مبتنی بر متن اصلی پایان نامه برای افزایش امتیاز پژوهشی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | 17:28   1 نظر    بازدید


ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..

استخراج مقاله از پایان نامه و ویراستاری فوری محتوایی و نگارشی کتاب و مقالات ISI و پایان نامه و کلیه متون فارسی و انگلیسیمشاوره و انجام استخراج مقاله و پایان نامه و ویراستاری فوری و تخصصی کتاب و پایان نامه و مقالات و متون علمی


در استخراج و ویراستاری مقاله از پایان نامه چه باید کرد؟

مقاله استخراجی در حقیقت استخراج مقاله از پایان نامه خواهد بود.
در صورت قطعی بودن تصمیم شما، حتما چند نمونه از مقالات چاپ شده در مجله مشخص شده را بایستی مطالعه کنید.
لذا برای تعیین استراتژی نگارش یک مقاله استخراجی، موارد فنی و روش تحقیقی لحاظ شده در نمونه مقالات چاپ شده در مجله مطمع نظر را نشان کرده و همگی آن ها را در مقاله استخراجی خود کاربست کنید. و با مطالعه علمی اصول روش تحقیق در هر رشته ای که هستید، به شکل مستمر به دنبال این سوال که: "چگونه پایان نامه را تبدیل به مقاله کنیم؟" بگردید.
بعد از تحویل و یا حین انجام کار، می توانید ایرادات و یا پیشنهادات در خصوص مباحثی که احساس می کنید بایستی تقویت گردند را نیز صحت و سقم آن را از استاد راهنما و افراد مطلع در آن رشته را لحاظ کنید. تا مقاله استخراجی هر چه بیشتر به مدنظر نهایی شما نزدیک گردد.
این درخواست رفع ایرادات و یا اعمال پیشنهادات احتمالی حتی می تواند از جانب داور یا داوران مجله مشخص که مقاله قرار است ارسال گردد نیز باشد. البته این مرحله بعد از داوری اولیه مقاله خواهد بود.
در همه این موارد احتمالی شما مسول خواهید بود.
اما در نظر داشته باشید. اصل مقاله مبتنی بر استخراج از پایان نامه شما خواهد بود. لذا کیفیت غالب در کل، متوجه متن پایان نامه است.

از این منظر خودتان را روشن سازید که اگر پایان نامه شما قوت لازم را داشته باشد، می تواند مقاله خوبی نیز از خود استخراج نماید؛ لذا بخش اعظم کار در خود پایان نامه است.
اما قطعا شما نیز تلاش خود را در حد توان به کار خواهید بست.


سلام و احترام پایان نامه ارشد روانشناسی بالینی دارم می خواستم بدونم چند تا مقاله می شه استخراج کرد و هزینه هر مقاله چنده؟ و در صورت امکان برای چاپ مقاله از طریق موسسه شما؟


شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان و موسسه پژوهشی سلکو 9867F53؛

برای انجام استخراج مقاله از پایان نامه، حتما باید حین انجام و نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی انتهای قوت نگارشگری و نویسندگی خود را به حد اعلاء برسانید.

چرا که یک نگارش پایان نامه خوب می تواند مقاله خوب استخراجی را نتیجه دهد.

در کل پایان نامه ها بر حسب تعداد متغییرهایی که در عنوان خود می توانند جای دهند، معمولا مشخص کننده ظرفیت همان پایان نامه در تولید و یا استخراج مقالات از دل پروژه هستند.

در کمترین حالت، غالبا دو مقاله را انتظار داریم و در بهترین حالت تا 6 مقاله نیز قابل تصور است. این مقالات به شکل منظم و با توجه متغییر های پایان نامه قابل تعریف خواهند بود.

در اولین گزینه از استخراج مقالات از پایا نامه ها اغلب قریب به اتفاق پژوهشگران شرکت پژوهش ساوالان و موسسه پژوهشی سلکو، سراغ ادبیات تحقیق می روند و با ادغام آن با یافته های فصل چهار، مقاله ای استاندارد را شکل می دهند.

شما می توانید به شکل مستقل به فصول بپردازید - بهتر طرح کرده باشیم - یعنی توجه خود را به بخش بندی های روش تحقیق متمرکز کنید.

برای نمونه فصل سوم را به شکل مجزا، براساس ادبیات تحقیق و گفتمان نظری خود پیش برده و مقاله خود را از دل پایان نامه خود استخراج کنید.

همین بخش نظری پایان نامه را اگر از فصل دوم تز تحقیقاتی خود، در حین نگارش مقاله، خوب طرح شده باشد، به تنهایی قابلیت استخراج مقاله را خواهد داشت.

اما اغلب، آنقدر تکرار مکررات در همین فصول دوم و سوم از پایان نامه ها، سر به فلک گذارده است که تولید چنین مقالات از پایان نامه ها، مصداق " آب در هاون کوبیدن " است.

از این باب که از بس کپی برداری های محض در نگارش پایان نامه ها، خاصه در همین دو فصل از رساله، انجام می گیرد که در حقیت انگار مقاله دیگران را با اندک تفاوت در نوشتار، به نام خود چاپ کرده اید.

لذا ترکیب فصول دوم و سوم و فصل چهارم و نتیجه گیری اولین پیشنهاد ما است.

در صورت کیفیت خوب پایان نامه، ترکیب فصول دوم و سوم پیشنهاد بعدی ما خواهد بود.( به یاد داشته باشید این فرضیات ما برای پایان نامه های پنج 5 فصلی است. تقارنی از این حالت ها را نیز شما برای پایان مه ها و رساله های سه فصلی در عموما رشته های مهندسی نیز می توانید در نظر بگیرید).

به همین ترتیب در صورت شرایط ویژه پایان نامه نگارش شده، می توانید از فصل چهارم به در نظر گرفتن متغییرهایی که بدان پرداخته اید چندین مقاله را صرفا از همین فصل 4 چهار استخراج کنید.

لذا چند متغییری بودن رساله های دانشگاهی فی نفسه دست کم در مرحله استخراج مقالات در انتهای کار، حسن نیز محسوب خواهد شد.


سایت ویراستاری نگارشی فوری کتاب و پایان نامه و مقالات و متون علمی و دانشجویی. 09128391688/ 02166003007 SELCO.IR موسسه تبدیل پایان نامه به کتاب پژوهش ساوالان..

دستورالعمل تهيه و تنظیم مقاله برگرفته از پايان نامه كارشناسي ارشد

از بابت یکسان بودن چیدمان نگارشی و فنی مقالات، در نظر گرفتن و وارد ساختن یک به یک ملزومات عنوان شده، الزامی است.

بعد از مطمئن بودن از نحوه گردآوری مقاله ای که آماده کرده اید با همین دستور العملی که اکنون بدان خواهیم پرداخت و با در نظر گرفتن نکات احتمالی که هر مرکز یا ارگانی الزام دارند، می توانید یک نمونه چاپ شده از مقاله را به پیوست فایل مقاله که به دو شکل doc و pdf بر روي لوح فشرده به دفتر امور پایان نامه های کارشناسی ارشد یا دکتری در معاونت پژوهشی واحد دانشگاهی مربوطه ارایه کنید. بدیهی است برای مقاله نگارش شده حتما تاییده علمی آن نیز نیاز خواهد بود. برای همین نیز می توانید برگه هایی که در دانشکده های مرتبط به رشته شما هستند را تهیه و امضای اساتید راهنما، مدیر گروه مربوط و رئیس دانشکده را به پیوست مقاله به معاونت پژوهشی واحد دانشگاهی خودتان تحویل دهید.

 1. در کمترین حالت 4 صفحه و در بیشترین تعداد صفحات مقاله در 10 صفحه تنظیم کنید. به شکل یک رو و روی کاغذ سفید A4 چاپ کنید.
 2. در همه رشته های تحصیلی متن مقاله به زبان فارسی باشد. چکیده مقاله قطعا به زبان های فارسی و انگلیسی آورده شود.
 3. مقاله در محیط Windows XP-Word ​تایپ شده و در حین تایپ مقاله، همه فونتهایی که در پایین به آن ها اشاره کرده ایم رعایت گردند.
 4. سطور متن مقاله با فاصله single space تنظیم شوند.​
 5. هنگام وارد کردن تنظیمات حاشیه های متن از کناره ها سمت راست را 3 سانتیمتر، سمت پایین را 3، بالا را در 4 و حاشیه سمت پایین متن مقاله را در 2.5 سانتیمتر در نظر بگیرید.
 6. عنوان مقاله را از بالای صفحه در اندازه 4 سانتی متری به شکلی که وسط چین باشد قرار دهید. با رفتن به سطر بعد در قسمت راست صفحه، نام و نام خانوادگی نویسنده مقاله را گنجانده و در قسمت چپ همان سطر نام و نام خانوادگی استاد راهنما را قید نمایید. البته دیگر نیازی نیست که عنوان "نام و نام خانوادگی" آورده شود. رشته تحصیلی و گرایش دانشجو نیز در زیر نام خود وی آورده شود. عنوان " استاد راهنما " در همان سطر ذکر شود. متون مقاله به شکل دنباله دار آورده شده و فقط اولین صفحه یا صفحه نخست مقاله نیازی به هدر ندارد.
 7. سوای صفحه نخست، در همه صفحات خط ممتد و مشخصات گنجانده گردد. به ترتیب زیر:
  • عنوان د.ا.ا- واحد تهران جنوب- سال تحصيلي-(سالي كه مقاله تحويل داده می­شود) در صفحات زوج و در قسمت چپ صفحه قرار گیرد.
  • نام و نام­خانوادگي نويسنده مقاله (بدون درج عنوان نام و نام­خانوادگي) در صفحات فرد سمت راست قرار گیرد.
 8. صفحات در پشت صفحه و با مداد قید گردد. به هیچ وجه در صفحات شماره ای برای صفحه مقاله در نظر گرفته نشود.
 9. در صورت لزوم و برحسب نیاز، می توانید در مقاله، پاورقی درج کنید.
 10. در قسمت میانی صفحه منحنیها و شکلها و جدول ها توامان با عناوین آورده شوند. به شکل منظم و با ترتیب شماره گذاری ها انجام گردند. به این شکل: عنوان (شكلها و منحني­ها) در قسمت پايين آنها و عنوان (جدولها) در قسمت بالای جدول ها قرار گيرند.
 11. از اولین تا آخرین فرمول ها شماره گذاری شده باشند. شماره این فرمول ها حتما اول سطر متن و همراه با پرانتز باشند.

اصول استخراج مقاله از پایان نامه

بخشهاي تشكيل دهنده مقاله به ترتيب زير است:

چگونه برای مقاله خود یک عنوان مناسب انتخاب کنیم؟

ما نمی توانیم عنوان مقاله را با عنوان پایان نامه همسان در نظر بگیریم. بر حسب متغییر هایی که یک پایان نامه دارد، می تواند عنوان مقاله مورد نظر مشخص گردد. همین قابلیت متغیرها و نحوه نگارش و تفصیل پایان نامه شما مشخص کننده تعداد ممکن در استخراج مقاله خواهد بود.

چكيده

در 10 سطر می توان چکیده استانداری را تنظیم کرد. و برحسب قاعده عموما در دو زبان فارسی و انگلیسی و برحسب نیاز مرکز پذیرنده مقاله، می تواند چکیده به زبان عربی نیز ترجمه و تعبیه گردد. و یا دیگر زبان های ممکن.

شیوه نگارش چکیده مقاله

این بخش از مقاله با اندازه قلم کوچکتری نسبت به متن اصلی در نظر گرفته می شود.

کلمات کلیدی مقاله در انتهای چکیده با متوسط سه تا پنج واژه تنظیم می گردد.

آنچه که تشکیل دهنده محتوای یک چکیده خوب است پرداختن به ضرورت موضوعی که مقاله ما را شکل داده است و روش تحقیق و در نظر گرفتن مسایل مرتبط به تجزیه و تحلیل آن است.

نکاتی را می توان در قالب مطالب اساسی در رعایت نگارش چکیده علمی و فنی به شماره آورد:

 • مقاله ای که چکیده آن در 250 تا 300 کلمه بسته می شود، چکیده استانداردی دارد.
 • ماضی بعید بودن زمان لحاظ شده در جمله های این بخش از باید هایی است که فراموش نگردد.
 • جملات خبری در متن چکیده به کار گیرد.
 • بهره گیری از یک یا دو جمله مرتبط با موضوع مقاله برای دست یابی به مقصود و هدف آن مناسب به نظر می رسد. این بخشی است که آغاز نگارش چکیده را با همین کلید بزنید.
 • پیش زمینه ای را مطرح کرده و موضوع مقاله را در قالب معرفی، بیان کنیم.
 • در نگارش چکیده اگر از محوریت موضوع مقاله به حاشیه برویم، این بخش، وجه علمی و فنی خود را از دست خواهد داد. چکیده صرفا به موضع اشاره کند.
 • طرز به سرانجام رساندن مقاله و شیوه استفاده و یا کاربست مثلا آزمایش هایمان و یا شبیه سازی های که در فرایند مقاله انجام داده ایم و نهایتا چگونگی فراهم کردن داده های مقاله را عنوان کنیم.
 • ابزارهای پژوهشمان را مطرح کنیم.
 • یافته های اصلی که در پژوهش خود به آنها دست یافته ایم را عنوان کنیم.
 • کاربردهای اصلی یافته های پژوهشی مقاله ذکر گردند.
 • هیچ منبعی را ذکر نخواهید کرد.
 • 75 تا 100 کلمه برای چکیده های مقاله های نظری لحاظ می گردد. اما در مقالات پژوهشی این کلمات تا 120 و 150 واژه نیز قابل تغییر است. بر حسب مقصدی که برای ارسال مقاله خود در نظر گرفته اید بایستی این تنظیمات کاربست گردند. این نکته زمان ترجمه چکیده به زبان انگلیسی یا زبان عربی و یا هر زبان دیگری اهمیت پیدا خواهد کرد.

– مقدمه­ ای که می­خواهید برای مقاله بنویسید باید بسیار خلاصه و کوتاه باشد. آموزش کامل خلاصه نویسی را مطالعه کنید. مقدمه معمولا یک و نیم یا نهایت دو صفحه را در بر می­ گیرد.برای تهیه این مقدمه باید آنچه در فصل اول و دوم پایان­ نامه به طور مفصل ذکر شده است را کوتاه و مختصر کنید. اهمیت مطالعه باید در مقدمه ذکر شود و حجم مقدمه نهایت ۲۰% از کل مقاله باشد.نکات مهم و کلیدی در نوشتن مقدمه مقاله را نیز رعایت کنید. کلیک کنید : چگونه یک مقدمه خوب و تاثیرگذار برای مقاله خود بنویسیم؟

– برای نوشتن نتایج تحقیق هنگام تبدیل پایان­ نامه به مقاله می­توانید از فصل چهارم یا فصل یافته ­های پژوهش مطالبتان را خلاصه کنید. در این بخش فقط جداولی که دقیقا مربوط به سوال پژوهشی شما است را کپی کنید. محتوای جداول باید خلاصه باشند. در توضیح جداول نیز از تکرار داده­ هایی که در جدول آورده شده اجتناب شود.

واژه­ هاي كليدي

در اين قسمت كلمات كليدي و عناوين مورد نظر مؤثر در تنظيم مقاله به طور اختصار (حداكثر 6 كلمه) ذكر شود. اين بخش بلافاصله پس از متن چكيده خواهد بود.

کلمات کلیدی

برای درج کلیدواژه‌های یک مقاله علمی، کلماتی را می‌بایست انتخاب نمود بیشترین ارتباط را با محتوای مقاله دارد.

متن مقاله

– آنچه در بخش متد و پژوهش پایان­ نامه به صورت مفصل آمده است در مقاله باید خلاصه شده و فقط بخش­ های مهم در روش اجرای پژوهش ذکر شود. این بخش نیز معمولا نیم یا یک صفحه از مقاله را در بر می­ گیرد.

– به کمک بخش نتایج در پایان ­نامه می ­توانید به خوبی تشخیص دهید که چند مقاله از این پایان ­نامه می ­توانید استخراج کنید. اگر یافته­ های وسیع و مهمی دارید می­ توانید از آن­ها در قالب دو یا چند مقاله استفاده کنید. بنابراین زیاد نگران خلاصه نوشتن و متمرکز بر یک سوال بودن هنگام تبدیل پایان­ نامه به مقاله نباشید چرا که مقاله شما باید به روی یک موضوع خاص تمرکز داشته باشد.

– قسمت بحث و نتیجه­ گیری در مقاله متمرکزتر از پایان­ نامه است. در مقاله باید درباره هر نتیجه­ ای که ذکر می­ کنید بحث انجام دهید که این بحث می­بایست با بخش مقدمه مقاله نیز در ارتباط باشد. این ارتباط بدین معناست که در بحث و نتیجه ­گیری از پژوهش­ ها و مرور ادبیاتی که در بخش مقدمه انجام دادید استفاده کنید. این در حالیست که در قسمت بحث و نتیجه ­گیری پایان­ نامه شما تمامی یافته ­های پایان نامه را تبیین کرده و به بحث و نتیجه­ گیری می­ پردازید.

فهرست علائم

علائم استفاده شده در مقاله در اين قسمت به طور اختصار تعريف مي­گردد. (ابتدا علائم انگليسي به ترتيب الفبا و سپس علائم يوناني)

مقدمه

در اين بخش از مقاله 1- تاريخچه علمي مطلب مورد مطالعه 2- ذكر منابع مراجعه كه در داخل[ ] قرار دارد و به ترتيب از [1] تا ... آورده مي­شود 3- صورت مسئله مورد تحقيق در چند سطر ذكر مي­شود.

مقدمه مقاله

در مقالات خارجی منظور از مقدمه همان مسئله اصلی و عوامل به وجود آورنده و زمینه‌های ایجاد مسئله است. در مقدمه اشاره‌ای به مباني نظري موضوع، اهميت و ابعاد موضوع می‌شود و بيان می‌کند كه مقاله از چه بخش‌های تشکیل‌شده است.

عنوان مقاله نباید دقیقا عنوان پایان ­نامه باشد، شما می­ توانید عنوان مقاله خود را به دلخواه تغییر دهید و کمی مختصرتر کنید.

عنوان اوليه

در اين قسمت كار اصلي به همراه معادلات و شكلها توضيح داده مي­شود. براي عنوان اوليه شماره در نظر گرفته شود و براي عناوين فرعي زير شماره لحاظ گردد.

عناوين فرعي

عناوين فرعي و فرعي­تر (در صورت وجود) مطابق با شماره­بندي در نمونه پيوست باشد.

روش تحقيق

در اين بخش سؤالات اساسي مقاله، فرضیه‌ها، جامعه آماري، نمونه‌ها، روش‌های گردآوری اطلاعات و روش تجزیه‌وتحلیل روی‌داده‌ها و ساير مسائل شرح داده می‌شود.

شیوه نگارش پیشینه تحقیق

پیشینه تحقیق همه پژوهش‌ها و تحقیقات مرتبطی است که درگذشته دور و نزدیک در ارتباط موضوع پژوهش‌های علمی نوشته می‌شود.
دقت کنید که در این بخش که جزء اصلی مقاله است حتماً گذشته نظریه‌ای یک یا چند متغیر موردبررسی را بنویسید. می‌دانیم که هر متغیری دارای نظریه‌های مختلفی در آن زمینه است. پس بدون درج نظریه‌های پایه در مورد یک یا چند متغیر یک مقاله کامل نمی‌شود.

پیشینه پژوهشی مقاله

در این قسمت با نظرات منتقدانه به پژوهش‌های قبلی اشاره خواهد شد. برای نگارش پیشینه مقاله می‌بایست پژوهش‌های جدید نیز بررسی‌شده و پژوهش‌های مرتبط با موضوع مقاله درج شود، اگر پژوهش مرتبط با مقاله وجود نداشته باشد می‌بایست نزدیک‌ترین پژوهش‌ها به آن آورده شود، در پیشینه مقاله می‌بایست پژوهش‌ها را نقد کرد چراکه این کار داوران نظر مثبتی به مقاله شما خواهند داشت.

یکی از اشتباهاتی که در مقاله‌های داخلی دیده می‌شود نگارش پیشینه پژوهش بر اساس ترجمه چکیده‌ها است که عدم تسلط فرد به نتایج را نشان می‌دهد. از اشکالات دیگر درج پیشینه‌های قدیمی است که نشان از عدم تسلط پژوهش‌گر به پژوهش‌های جدید و نو در دنیای علم دارد. یکی از تکنیک‌های قوی در این زمینه درج جدول مقایسه‌ای پیشینه‌های پژوهشی به ترتیب سال است.

شیوه نگارش فرضیه‌ها و سؤالات

فرضیه‌ها

فرضیه عبارت است از حدس یا گمان اندیشمندانه درباره ماهیت، چگونگی و ارتباط بین پدیده‌ها، اشیاء و متغیرها که محقق را در تشخیص نزدیک‌ترین و محتمل‌ترین راه برای کشف مجهول کمک می‌نماید، بنابراین، فرضیه گمانی است موقتی که درست بودن یا نبودنش باید مورد آزمایش قرار گیرد. فرضیه بر اساس معلومات کلی و شناخت‌های قبلی یا تجارب محقق پدید می‌آید.

طرح سؤال

طرح سؤال آشکارترین نقطه شروع یک پروژه تحقیق است.

در مقاله نویسی باید سوال اصلی مقاله مطرح شود و در داخل متن جمع اوری، تجزیه و تحلیل و در نتیجه به طور صریح پاسخ سوال داده شود.

سؤالات در اغلب موارد با این واژه‌های سؤالی آغاز می‌شود:

 • چرا
 • چگونه
 • چه کسی
 • چه چیزی
 • در چه زمانی (کی)
 • در چه مکانی (کجا)

تحلیل داده‌ها

این قسمت معمولاً در فصل سوم پایان نامه موجود است. در این بخش‌بر کمی و کیفی بودن پژوهش، مقطعی یا طولی بودن پژوهش و نوع نرم‌افزار و همچنین نوع آزمون یا شبیه‌سازی یا طرح آزمایشی خود اشاره‌کنید.

1 - تجزیه‌وتحلیل کیفی

در این روش، پژوهش‌گر پس از طرح موضوع پژوهش و ارائه فرضیه‌های پژوهش، مدارک و اسنادی را که به‌صورت مکتوب گردآوری کرده است را بر اساس شیوه ذهنی و نه آماری مورد تجزیه‌وتحلیل قرار می‌دهد؛ یعنی برای تفسیر و توضیح مطالب از عقل و روش‌های ذهنی و فلسفی استفاده می‌کند.

2 - تجزیه‌وتحلیل کمی

در این شیوه داده‌ها و اطلاعات جمع‌آوری‌شده به کمیت تبدیل‌شده و در قالب شمارش و عدد درمی‌آیند. سپس دانشجو می‌بایست داده‌های عددی را تجزیه تحلیل کند.

نتيجه گيري

در اين قسمت از مقاله نتيجه علمي مقاله و يا كار تحقيقاتي انجام شده ذكر مي­گردد. ممكن است در اين بخش به نتايج حاصل از منحني­ها و يا جداول اشاره نمود.

نتیجه‌گیری

مهم‌ترین بخش مقاله بعد از تجزیه‌وتحلیل داده‌ها، مباحث مربوط به نتیجه‌گیری و جمع‌بندی پاياني است. در اين قسمت نتايج حاصل از بررسي و آزمون فرضیه‌ها موردبحث قرار می‌گیرد و از نتيجه حاصل از تحقيق در جهت دستيابي به اهداف جديد استفاده می‌شود.

مراجع

- منابع مراجعه در متن بايد توسط شماره­هايي در داخل كروشه نشان داده شود. بديهي است مشخصات كامل در بخش مراجع ذكر مي­شود.

- ترتيب قرار گرفتن منابع مراجعه همانند ترتيب رجوع به آنها در متن مقاله مي­باشد. (نه بر اساس حروف الفبا)

- به جز مراجع نامبرده شده در متن، مرجع ديگري در بخش مراجع نوشته نشود.

- براي اطلاع از جزئيات نوع و اندازه فونت يك مرجع فارسي يا انگليسي، بر حسب آنكه مرجع مربوط به مقاله و يا كتاب باشد، و نيز ترتيب ارائه اجزاء يك مرجع، به نمونه پيوست مراجعه شود.

فهرست منابع

در اين بخش فهرست منابع آورده می‌شود. ژورنال‌های علمي گاه شیوه خاصي در نحوه ارجاع به منابع در نظر می‌گیرند؛ بنابراین می‌بایست در هنگام نگارش شرایط و شیوه ارجاع در هر مجله بايد رعايت شود.

نگارش پایان نامه (پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری) و استخراج مقاله از آن یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های پژوهشی هر دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به شمار می‌رود. چراکه بدون صرف زمان زیاد می‌توان مسئله پژوهشی موردنظر را حل نموده و درنهایت با برگزاری یک جلسه با استاد راهنما می‌توان از موضوع موردنظر دفاع کرد.

اگر استخراج مقاله از پایان نامه روش درستی صورت گرفته باشد، انگیزه انتشار آن را در قالب یک مقاله علمی ایجاد خواهد نمود. همچنین انتشار مقالات علمی به جامعه ملی و بین‌المللی کمک خواهد کرد در مسیر تعالی قدم بردارند.

در يک طبقه‌بندی می‌توان مقاله‌های علمی را می‌توان به دودسته کلی تقسیم نمود.

 • مقاله‌های علمی - پژوهشی
 • مقاله‌های علمی - ترويجی

منابع مقاله

هنگام درج منابع در مقاله باید به سبک رفرنس نویسی مجله­ ای که می­ خواهید مقاله در آن چاپ شود توجه کنید چرا که استایل مجلات با هم متفاوت است. قبل از ارسال مقاله حتما به این مساله توجه کنید. بد نیست کلیک کنید و درباره روش­ های رفرنس نویسی بیشتر بدانید.

شما باید بتوانید در مقاله ­ای که ارائه می­ کنید پیشنهادات کاربردی و اجرایی خود را به ذی نفعان پژوهش ارائه بدهید تا بتوانند با استفاده از یافته ­های شما جهت حل مشکلات و پیشرفت در زمینه موضوع مورد بررسی اقدام کنند.

رعایت کردن نکات فوق بسیار ساده است و مراحل تبدیل پایان نامه به مقاله را برای شما ساده می سازد. اگر مقاله خود را برای انتشارات بین المللی و ژورنال های ISI آماده می کنید، می توانید از خدمات ترجمه و ویرایش مقاله رایت می کمک بگیرید. ترجمه صحیح و بدون غلط دستوری یا نگارشی نقش مهمی در پذیرش و یا رد مقاله شما ایفا می کند.

عنوان مقاله (ميترا 16 پررنگ)

نام و نام خانوادگي (ميترا 12 پررنگ) دكتر (نام ونام خانوادگي)

كارشناس ارشد - (گرايش) استاد راهنما

دانشگاه آزاد اسلامي- واحد تهران جنوب (ميترا 12 ساده)

چكيده (ميترا 14 پر رنگ)

چكيده (ميترا 10 ايتاليك پر رنگ)

Abstract (Times New 14 Bold)

Abstract

كليد واژه :

(ميترا 14 پر رنگ ) كليد واژه (ميترا 12 ساده)

فهرست علائم (ميترا 14 پررنگ)

علائم، تعريف (ميترا 14 ساده)

مقدمه (ميترا 14 پر رنگ )

مقدمه (ميترا 14 ساده)

(ميترا 12 ساده) د.ا.ا- واحد تهران جنوب- سال تحصيلي 89- 1388

1- عنوان اوليه (برگرفته از عنوان اصلي مقاله ) (ميترا 14 پررنگ )

متن

1- 1- عنوان فرعي (ميترا 12 پررنگ)

متن (ميترا 14 ساده)

1- 1 - 1- عنوان فرعي ­تر (ميترا 14 ساده)

متن (ميترا 14 ساده)

جدول 1 : (ميترا 11 پر رنگ)

متن (ميترا 14 ساده)

شكل 1 : (ميترا 11 پررنگ)

نام و نام خانوادگي نويسنده مقاله (ميترا 12 ساده )

متن (ميترا 14 ساده)


نتيجه­ گيري (ميترا 14 پررنگ)

متن (ميترا 14 ساده)


مراجع (ميترا 14 پررنگ)

[1] and DMFranceDynamic of inter gas bubbles in force convective systems, IntJHeat Mass transfer, Vol.241433-14411981)

[2] of elastic Graw York, (1985) (Times New 10)

]3[ نام خانوادگي نويسنده، نام نويسنده، "عنوان مقاله '' نام كنفرانس، شماره مقاله در مجموعه مقالات، محل كنفرانس، سال برگزاري كنفرانس. (ميترا 12 ساده)


استخراج مقاله از پایان نامه - پژوهش ساوالان

www.selco.ir

استخراج مقاله از پایان نامه و نگارش مقاله مبتنی بر متن اصلی پایان نامه برای افزایش امتیاز پژوهشی.


آموزش استخراج مقاله از پایان نامه | چاپ مقاله

isi-isc.com

چگونه از پایان نامه خود مقاله استخراج کنیم؟ نوشتن مقاله مستلزم داشتن طرحی مدون است.در گزارش یک تحقیق علاوه بر ارزشهای محتوایی بایستی از ساختار روشمندی ...


صفر تا صد استخراج مقاله از پایان نامه (راهنمای کامل و کاربردی)

writeme.ir

کلیک کنید تا با مراحل و نحوه استخراج مقاله از پایان نامه آشنا شوید. نحوه نوشتن مقاله از پایان نامه، نکات و ترفندهای ضروری که هر کسی نمی‌داند.

‎قبل از استخراج مقاله از پایان ... · ‎مقاله · ‎روش استخراج مقاله از پایان ...


استخراج مقاله از پایان نامه - مقاله ISI

easypapers.ir

سرویس استخراج مقاله از پایان نامه برای افرادی که پایان نامه خود را به زبان فارسی یا انگلیسی (یا زبان های دیگر) تهیه کرده اند یا در حال آماده سازی آن می باش.

سطح ترجمه‎: ‎زمان مورد نیاز

فوق تخصصی‎: ‎۱ تا ۲ هفته

تخصصی‎: ‎۱ هفته


چگونه پایان نامه را تبدیل به مقاله کنیم؟ - موسسه پژوهش ساوالان.. سایت سلکو

sciencepeak.com

چگونه پایان نامه را تبدیل به مقاله کنیم؟ در این مطلب نحوه استخراج مقاله از پایان نامه برای چاپ در مجلات معتبر علمی به صورت هدفمند و دقیق توضیح ...


جهت استخراج مقاله از پایان نامه باید به نکات زیر توجه کرد

j.bahamayesh.com

تهیه مقاله علمی از پایان نامه بسیار اهمیت دارد، در واقع ارزش وجودی، کاربردی یا علمی پایان نامه توسط این مقاله تعیین می‌شود.برای استخراج مقاله ...


استخراج مقاله از پایان نامه | نگارش مقاله|نوشتن مقاله از پایان نامه

118daneshgah.com

استخراج مقاله از پایان نامه یا رساله به دلایل مختلفی برای دانشجویان اهمیت پیدا می کند. برخی از دانشجویان با هدف دفاع از رساله دکتری، برخی برای انتشار یافته های ...


استخراج مقاله از پایان نامه - موسسه پژوهش ساوالان.. سایت سلکو

sina-pub.ir

تدوین یک پایان نامه و استخراج مقاله از پایان نامه یکی از اصلی ترین تجربه پژوهشی هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی به شمار می رود.


آموزش استخراج مقاله از پایان نامه - معاونت تحقیقات و فناوری

research.fums.ac.ir

جهت استخراج مقاله از پایان نامه باید به نکات زیر توجه کرد. 1- تکراری نبودن عنوان مقاله 2- توجه به موضوعات و تحقیقات بروز که شانس پذیرفتن مقاله را افزایش دهد.


نحوه نوشتن و چاپ مقاله از پایان نامه - مقاله ISI | موسسه پژوهش ساوالان.. سایت سلکو

isipaper.org

پژوهش ساوالان.. سایت سلکو: با استخراج مقاله از پایان نامه ضمن اثبات کیفیت پایان نامه از آن در مصاحبه دکتری و اخذ پذیرش برای ادامه تحصیل بهره مند شوید.


استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

andishmandproject.com

نگارش مقاله در مقطع تحصیلات تکمیلی یکی از اجزاء لاینفک در پروسه فارغ التحصیلی می باشد. دانشجویان کارشناسی ارشد اخذ 2 نمره پایان نامه


ترجمه آنلاین تخصصی متون، ترجمه آنلاین تخصصی انگلیسی به فارسی، ترجمه آنلاین تخصصی فارسی به انگلیسی، ترجمه آنلاین تخصصی عربی به فارسی، ترجمه آنلاین تخصصی فارسی به عربی.

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب در تیراژ پایین تر در 20 جلد تا چاپ پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب در 5000 مجلد.

اکسپت مقالات تخصصی در ژورنال های تخصصی ISI، اخذ پذیرش مقالات در ژورنال های ISI آی اس آی، اخذ پذیرش ژورنال های ISC آی اس سی، اکسپت مقالات تخصصی در ژورنال های معتبر وزارت علوم و فناوری.

انجام صفحه آرایی و انجام شیت بندی حرفه ای کتاب و انجام صفحه آرایی پایان نامه انجام طراحی حرفه ای جلد کتاب.

انجام تایپ تخصصی، انجام ویراستاری متون، انجام تایپ فارسی و انجام تایپ لاتین و انجام تایپ انگلیسی و انجام تایپ فرمولی، انجام رسم اشکال ریاضی و انجام و اشکال هندسی و ... .

سایت مشاوره استخراج مقاله از پایان نامه و ویراستاری فوری و تخصصی کتاب و پایان نامه و مقالات و متون علمی و دانشجویی. 09128391688/ 02166003007 SELCO.IR موسسه مشاوره استخراج مقاله از پایان نامه پژوهش ساوالان..


Research -SINIGH
Official website WWW.SELCO.IR

Call us (+98) 02166003007

Call us (+98) 02155402501

Call us (+98) 09128391688

Call us (+98) 09305740756
Call us (+98) 09305740761
E-mail selcoir.mails@gmail.com
Website Admin info@selco.ir
Yahoo ID selcoir.mails@yahoo.com

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

سایت مشاوره استخراج مقاله از پایان نامه و ویراستاری فوری و تخصصی کتاب و پایان نامه و مقالات و متون علمی و دانشجویی. 09128391688/ 02166003007 SELCO.IR موسسه مشاوره استخراج مقاله از پایان نامه پژوهش ساوالان..

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..
سلام و احترام پایان نامه ارشد روانشناسی بالینی دارم می خواستم بدونم چند تا مقاله می شه استخراج کرد و هزینه هر مقاله چنده؟ و در صورت امکان برای چاپ مقاله از طریق موسسه شما؟
شناسه شما نزد شرکت پژوهش ساوالان و موسسه پژوهشی سلکو 9867F53؛ به متن همین صفحه مراجعه نمایید. به شکل کامل سوال شما به عنوان سرمشق تولید محتوای ویژه قرار گرفته است؛ تا هم مورد توجه شخص شما و هم کمکی برای ارایه پاسخی شایسته، برای سوالات احتمالی دیگر مخاطبان شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه پژوهشی سلکو باشد.
دیدگاه خود را بیان کنید