');

صفحه آرایی و طراحی جلد

صفحه آرایی و طراحی جلد,طراحی و مدیریت سایت های نشریات,طراحی جلد مجله هنری، عکاسی و موسیقی,طراحی یونیفرم مجله یا کتاب,طراحی جلد مجله,طراحی کتاب,تهیه محتوا، مقالات، ترجمه، طراحی، ویراستاری املایی و دستوری,استعلام قیمت صفحه آرایی,قیمت طراحی جلد مجله,طراحی جلد کتاب – نمونه کارها، قیمت و نحوه سفارش,صفحه آرایی تخصصی، طراحی جلد کتاب,انجام صفحه آرایی و شیت بندی حرفه ای کتاب و پایان نامه,شیت بندی و صفحه آرایی کتاب و بروشور و کاتالوگ های شرکتی و دانشگاهی و مجلات,قیمت صفحه آرایی کتاب

سایت انجام صفحه آرایی حرفه ای و تخصصی کتاب و نشریات و مجلات هنری و عکاسی و موسیقی در سطح کشور، شرکت انجام حرفه ای و تهیه محتوا و تولید متحتوای درخواستی مجلات و نشریات و ترجمه و ویراستاری املایی و دستوری و کلیه امور مرتبط به نشریات و مجلات در خصوص صفحه آرایی و شیت بندی متون تخصصی و عمومی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ | 20:44   2 نظر    بازدید


صفحه آرایی و طراحی جلدسایت موسسه صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب و بروشور و مقاله و ..

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان

قیمت صفحه آرایی کتاب
انجام صفحه آرایی حرفه ای علارغم تخصص و مهارت یک نوع ذائقه نیز به شمار می رود. صاحب اثر می تواند تمایلات و علاقه مندی های خود را که خواستار کاربست آنها در چیدمان کتاب است را به گروه صفحه آرا در شرکت پژوهش ساوالان انتقال دهد.
مواردی مثل نوع فونت ها، اندازه قلم، فشردگی حروف و .. البته همه این ها از اصول شناخته شده ای در صنعت صفحه آرایی برخوردار هستند.

به عنوان نمونه در صفحه آرایی کتاب با موضوع نمایشنامه ها و رمان ها و .. انتخاب نخست ما بهره گیری از فونت های میترا و نازنین در اندازه های قلمی 14 و (Leading) با رعایت فاصله خطوط در 18.5 و (Tracking) و در بحث فشردگی حروف انتخاب اول ما به عدد 10- می رسد.
هزینه صفحه آرایی با در نظر گرفتن همه این موارد محاسبه خواهد گشت. طبیعی است که اصول اولیه در حرفه صفحه آرایی، در کنار سلایق سفارش دهنده، اجرا خواهد شد.

​پیش از دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد و یا در سطح رساله دکتری، تصحیح و رعایت نکات و قواعد نگارشی و در اصطلاح رایج، لحاظ و رعایت قواع شکلی پایان نامه، ار مهمترین مسایل در کلیت روند یک دفاع خوب، بشمار می رود.

ویراستاری پایان نامه یا رساله، صفحه آرایی پایان نامه یا رساله و شیت بندی پایان نامه یا رساله، جملگی در ردیف همین ملاحظات و ویرایش شکلی پایان نامه ای جای می گیرند.

یک صفحه آرایی منطقی و منظم، و گرفتن خروجی پایان نامه، منطبق با شیوه نامه تنظیم پایان نامه که اغلب دانشگاه ها نسخه ای مختص به مجموعه خود را در سایت دانشگاه به شکل پیوند بارگذاری، قرار می دهند.
تنظیم پایان نامه براساس شیوه نامه اعلامی دانشگاه، جزو خدمات شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه پژوهشی سلکو است.


صفحه آرایی و طراحی جلد روشی برای تنظیم و ارایه شکبه ای از داده ها​

شما با صفحه آرایی منظم و منطقی و مبتنی بر اصول و قواعد رایج در این حرفه، می توانید به تنظیم و ارایه شکبه ای از داده ها، از قبیل متن مورد اشاره و تصویر یا هر دو، در یک مسیر یا فضا با قلمروی طراحی شده، با این هدف که:

1- اطلاعات را به شکیل ترین و سهل ترین نحو انتقال دهید.

2- خواننده را متوجه و مجذوب آن داده های موردنظر خود کنید.


طراحی و صفحه آرایی کتاب

كل اعداد فارسی شروع فصل کتاب در طراحی و صفحه آرایی کتاب از صفحات فرد است.

فهرست، پیشگفتار و مقدمه شماره نخواهند داشت. و به شکل الف ب ج مرتب می شوند.

تمامی شکل ها طبق فصل ها کتاب صفحهات آنها شماره خواهند داشت. شماره شکل فصل ها زیر کتاب و شماره جدول ها بالای جدول قرار می گیرد.

فونت و رنگ كل متن یکسان است.

در صفحه های زوج، اسم کتاب و در صفحات فرد، فصل کتاب آورده می شود.

تمام موضوع هایی که می خواهند شروع گردند باید bold باشد.

شماره صفحات سمت راست یا سمت چپ یا قسمت میانی صفحه به شکل پایدار و ثابت باشد.


نمونه صفحه آرایی کتاب و مجله

arangweb.ir

نمونه های بی شمار از طراحی صفحات داخلی و صفحه بندی و صفحه آرایی مجله و کتاب و طراحی جلد توسط تیم طراحی استودیو صفحه آرایی آرنگ.


طراحی جلد کتاب و صفحه آرایی کتاب

safhearae.ir

در این بخش، چگونگی صفحه آرایی کتاب در محیط ورد آموزش داده شده است.

علاوه بر این، نکات مهمی را که به صفحه آرایی پایان نامه مربوط است، آموزش خواهیم داد.

از جمله مواردی که در این مقاله به آن پرداخته ایم عبارتند از: استفاده از استایل ‌ها برای قالب ‌بندی متن، نحوه فصل‌ بندی کتاب، چگونگی گذاشتن سرصفحه و پاصفحه (هدر و فوتر)، شماره صفحه و تنظیم فهرست مطالب در نرم افزار ورد.

این مقاله به شما کمک خواهد کرد که کتابی تنظیم کنید که صفحه های زوج و فردش، سر صفحه متفاوتی داشته باشند؛ فصل ها از صفحه های فرد یا دلخواه شما شروع می‌شوند؛ متن سر صفحه ها با عوض شدن فصل ها نیز تغییر می کنند.

همچنین درخواهید یافت که چگونه صفحه های اول فصل ها فاقد سر صفحه هستند یا سر صفحه متفاوتی دارند.

این مقاله نیز به شما کمک خواهد کرد که پایان نامه خود را بر اساس شیوه نامه دانشگاه خود صفحه آرایی و تنظیم کنید.

البته گفتن این نکته ضروری است که برای استفاده از این آموزش، باید آشنایی متوسطی با محیط ورد داشته باشید؛ چراکه در اینجا به مبحث های مقدماتی اشاره ای نشده است.

متن پیش رو، نکات مهم مربوط به صفحه آرایی کتاب را بیان می کند.

کتاب هایی که گرافیک سنگینی ندارند، نرم افزار ورد می تواند به آسانی صفحه آرایی آنها را انجام دهد.

ولی کتاب های دیگر که گرافیک آنها بالا است، با استفاده از برنامه Indesign صفحه آرایی می شوند.

چگونگی تنظیمات ابتدایی برای شروع صفحه آرایی کتاب فارسی در ورد

قبل از شروع کار باید به آماده سازی محیط ورد برای صفحه آرایی کتاب بپردازیم. بنابراین مراحل زیر را انجام می دهیم:

1- ابتدا از بخش تنظیمات ورد، قسمت Advanced، نمایش اعداد (Numeral) را انتخاب و سپس روی Context کلیک می کنیم. همچنین Document View را روی Right-to-Left و نیز Show measurements in unit of را روی میلی ‌متر یا سانتی‌ متر قرار می دهیم.

2- سپس یک صفحه یا فایل جدید ایجاد می کنیم و یک متن چند صفحه‌ ای فارسی را که چند تیتر و زیرتیتر و همچنین لغات انگلیسی دارد، در داخل فایل قرار می دهیم. متنی را که داخل فایل قرار می دهیم باید هیچ گونه فرمت از قبل تعیین شده نداشته باشد.

تنظیمات صفحه در ورد

تنظیمات صفحه اولین کاری است که باید برای شروع صفحه آرایی انجام دهیم. به این منظور، در فایلی که ایجاد کرده ایم، از روبان Page Layout، فلش کوچکی را که در گوشه‌ گروه Page Setup قرار دارد انتخاب می کنیم تا پنجره تنظیمات صفحه باز شود.

همان گونه که مشاهده می کنید، این پنجره خود دارای سه بخش است: در زبانه‌ Margin اندازه‌ی حاشیه‌ صفحه و در زبانه‌ Paper، ابعاد صفحه را می توان مشخص کرد. زبانه‌ Layout به توضیح بیشتری نیاز دارد که در بخش های بعدی توضیح داده می شود. سپس OK را می زنیم تا این پنجره بسته شود.

تنظیمات فونت (قلم) در ورد

برای تنظیمات فونت قسمتی از متن را که شامل کلمه های فارسی و انگلیسی است، انتخاب می کنیم. سپس از زبانه Home، فلش کوچکی را که در گوشه‌ گروه فونت قرار دارد، انتخاب می کنیم تا پنجره‌ Font باز شود.

در این پنجره می توانیم قلم و نیز اندازه آن را به صورت جداگانه برای متن فارسی و لاتین انتخاب کنیم. برای مثال، برای متن لاتین فونت Calibri و اندازه 12pt و برای متن فارسی، فونت B Nazanin اندازه 13pt را انتخاب می کنیم.

دقت داشته باشید که اندازه فونت های لاتین همیشه کمتر از فارسی است؛ زیرا از نظر بصری اندازه فونت های لاتین کمی بزرگ تر از فونت های فارسی است.

سپس OK را کلیک می کنیم. به این ترتیب، اندازه‌ متون فارسی ۱۳ و اندازه‌ متون لاتین ۱۲ خواهد بود.

تنظیمات پاراگراف در ورد

برای تنظیمات پاراگراف، نشان‌ گر چشمک‌ زن را روی یک پاراگراف قرار می دهیم.

سپس از روبان Home، فلش کوچک گوشه‌ گروه پاراگراف را انتخاب می کنیم تا پنجره‌ Paragraph باز شود. در این قسمت، چینش متن، جهت متن، تورفتگی‌ ها، فاصله‌ پاراگراف از پارگراف قبلی و بعدی و نیز فاصله‌ سطرهای پاراگراف، تعریف شده اند.

استایل (سبک یا شیوه) در ورد

اعمال و ویرایش استایل ها که کاربران متوسط بیشتر اوقات آن را نادیده می گیرند، یکی از مهم‌ ترین و کاربردی‌ ترین امکانات نرم‌ افزار ورد است.

این قابلیت این امکان را برای ما فراهم می کند که وقتی استایلی را روی بخشی از متن اعمال می‌کنیم، در واقع با یک دستور، همه ویژگی های مربوط به فونت، اندازه، فاصله سطرها، رنگ و… را که قبلاً روی استایل تعریف کرده‌ ایم، به آن بخش از متن اعمال می‌کنیم و اگر استایل را ویرایش کنیم، تمام متونی که آن استایل بر روی آنها اعمال شده است، تغییر خواهند کرد.

طرحی جلد

طراح جلد کسی است که به نرم افزارهایی مانند فتوشاپ یا ادوب کرول آشنایی دارد.

در اغلب موارد سفارش طراحی جلد کتاب

طراحی جلد سفارشی

تصویری که مورد علاقه شما است را ارسال کنید.
نکته زیر را حتما به یاد داشته باشید:
اگر کیفیت تصویر در حد استاندارد چاپ را نباشد، کنار گذاشته و کل ایده پردازی در طرح جلد را به طراح خواهیم سپرد.


طراحی جلد و صفحه آرایی کتاب

graphicnegareh.com

صفحه‌آرایی کتاب صفحه‌آرایی مناسب و خوب مخاطب را جذب می‌کند و به خواننده انگیزه می‌دهد. صفحه‌آرا باید پس از مطالعه متن و جمع‌آوری تصاویر با داشتن ...


طراحی جلد و صفحه آرایی

mojshekan.ir

طراحی جلد و صفحه آرایی کتاب، نشریات، جزوات و … به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی جذب مخاطب به شمار رفته و نقش انگیزه‌دهنده را در جهت انتخاب گزینه مناسب و همچنین ...


طراحی و صفحه آرایی کتاب

nashreonline.com

طراحی و صفحه آرایی (صفحه بندی) کتاب بعنوان مرحله ای پر اهمیت در تولید ... آرایی کتاب بطور کامل شامل سه بخش طراحی قالب کلی، صفحه آرایی و طراحی جلد می باشد،.


طراحی کاور، جلد، بسته بندی و صفحه آرایی

www.anjammidam.com

سفارش آنلاین خدمات حرفه ای طراحی کاور، جلد، بسته بندی و صفحه آرایی در انجام میدم - سریع و ساده و امن سفارش دهید.


صفحه آرایی ارزان|طراحی کاتالوگ

www.afragraphic.ir

شرکت افراگرافیک در زمینه هایی همچون صفحه آرایی مجله و انواع نشریات ، کلیه خدمات طراحی جلد مجله ، کتاب، نشریه و همچنین طراحی کاتالوگ و بروشور فعالیت دارد.


صفحه آرایی کتاب | صفحه ارایی روزنامه

www.afragraphic.ir

صفحه آرایی تنها در آراستن کتاب ها و صفحات کاربرد ندارد بلکه می توان در ... در صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب ، موضوع و محتوای کتاب در قالب طرح و تصویر با جلوه ای ...


صفحه آرایی ارزان

afragraphic.com

این نکته قابل ذکر این است که در خدمات صفحه‌آرایی شرکت افراگرافیک به تمام نیازها و اصول طراحی جلد کتاب و مجله توجه ویژه شده است وشرکت افرا گرافیک با طراحی ...


تایپ، صفحه آرایی کتاب و طراحی جلد - صفحه بندی و ...

safhearaii.com

تایپ، صفحه آرایی کتاب، صفحه بندی پایان نامه، صفحه آرایی و ویرایش پایان نامه، طراحی جلد مجله هنری و ... در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت.

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

لینک های مرتبط
its very good
سلام. نوردیده، مادرجان. متشکریم. مفتخریم به حضور جنابتان. ان شاالله سلامت و پایدار باشید.
"لوگوی چپ و راست در همه صفحات تکرار گردد. شماره گذاری صفات در همه صفحه ها"
شناسه متقاضی: 9867F50؛ صفحه آرایی متن شما با موضوع بازیافت زباله های شهری، که یک پروژه سازمانی و اداری بود طی دو روز به انجام رسید. متن ارسالی شما پر از تصاویر با حجم بالا بود. کتابچه دریافتی، نهایتا در 108 صحفه به شکل صفحه آرایی شده و با رعایت شماره گذاری ها و چیدمان لوگوهای سازمانی که متعلق به شهرداری مرکز مربوطه بود، انجام و تحویل گردید. به یاد داشته باشید. در صورت نیاز به ویراستاری نگارشی کتاب یا چاپ در تیراژ دلخواه کتاب و چاپ پایان نامه و چاپ مقاله، مجددا ثبت سفارش نمایید. ویراستاری نیز کلمه خواهد بود. و بر حسب پروژه می تواند قیمت هر صفحه ویراستاری نیز متغییر باشد. شرکت پژوهش ساوالان.. با موسسه پژوهشی سلکو خدمات ویراستاری و صفحه آرایی مقاله و کتاب و پایان نامه را در کنار ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و عربی به فارسی و فارسی به عربی، تایپ فارسی و انگلیسی و عربی و فرمول، چاپ کتاب و .. را انجام می دهد. SELCO.IR
دیدگاه خود را بیان کنید