');

ترجمه تخصصی کتاب و مقاله

فارسی به انگلیسی , مترجم ، ترجمه متن ترجمه کتاب و مقاله به فارسی,خدمات تخصصی ترجمه,ترجمه کتاب مقاله و سایت,تحویل فوری گارانتی کیفی,ترجمه فارسی به انگلیسی,سایت ترجمه,ترجمه تخصصی کتاب, ترجمه تخصصی مقاله,ترجمه تخصصی پایان نامه,ترجمه کتاب و مقاله,مرکز ترجمه کتاب در تهران,شرکت ترجمه تخصصی کتاب,شرکت ترجمه تخصصی مقاله,شرکت ترجمه تخصصی پایان نامه,شرکت ترجمه حرفه ای

خدمات تخصصی ترجمه - ترجمه کتاب مقاله و سایت - تحویل فوری گارانتی کیفی - ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی و 37 زبان،انگلیسی به فارسی, فارسی به انگلیسی , مترجم ، ترجمه متن ترجمه کتاب و مقاله به فارسی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 19:47   0 نظر   6224 بازدید


ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

ترجمه تخصصی کتاب و مقاله


سایت انجام ترجمه تخصصی آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و ترجمه تخصصی عربیبه گمانمان تا بدین حال، به تعداد حروف و واژگانی که برای نمایاندن و اثبات خط و مشی مان برایتان آورده ایم، تذکاری ابتدا به خویشتن و سرآخر بر شما سرور گرانقدر داده ایم که، رسالت نخستین ما تحقیق و تفحصی مبتنی بر « پژوهش » بوده و ادعاهامان را نیز بر همین اساس قوام بخشیده ایم.( پژوهش، از هرنوع و دسته از جانب هر تقاضا دهنده ای با هر گرایش و اهلیتی).
دور از ذهن نخواهد بود، اگر پرسشگری که شما باشید، خطاب به ما، سوالی مبنی بر اینکه، شما را با ترجمه چه کار!؟
آما نه، این بار در مقام پاسخگری در قیاس با دفعات پیشین که در ابتدای هر سوالی با واژه مثبت خواهان خاطرنشانی تان بودیم. در اینجا با ” نه “، آغاز گر خواهیم بود. این قطعیت در پاسخ دهی مان را حمل بر جسارت نگذارید بلکه به حساب، از دایره ” بدیهیات ” بودن پرسش فرضی شمار اش کنید. نقل سخن در اینجاست که، ما رسالتی را برای خود تعریف ساختیم که آن نیز امر ” پژوهش ” است. و برای به منحصه ظهور رساندن آن، از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
از این روی اگر پژوهشگری را آینه ای تمام نما برای نمایاندن شرکت به شمار می آوریم، پس مصادیق آن را نیز بایستی محترم شمرده و حیطه ” پژوهش ” را در فراخی ای تمام جستارگر شد. لذا دیگر برایمان روشن خواهد شد که نتنها امر ” پژوهش ” بلکه راه های منتسب بدان نیز از جنسی عین خود و یا نزدیک به تحقیق و تفحص است.
ترجمه و کار مترجمی، برای همه مان روشن است که، از آن دست فعالیت هایی است که بسیار تخصصی و نیازمند ممارست های فراوانی تا رسیدن به مرحله نهایی نیازمند بوده و در ارتباط با پژوهشگری ای هم که موسسه « پژوهش ساوالان » مدعی اش است، از اصیل ترین اقسام و انواع، ” پژوهش ” دانسته می شود.


کاری بس دشوار که تقسم بندی های مختص خود را نیز می طلبد. حوزه ای عمومی و تخصصی. اولین اش– عمومی– را مترجمی متوسط الحال نیز توان انجام اش را خواهد داشت. برای قسم تخصصی آن نیز بر حسب حوزه مربوطه، متن مورد اشاره نیازمندی های خاص خود و تبحر مشخصی را هم خواهد طلبید. البته غالب کار بدین شکل است که چون متون عمومی با خیل عظیمی از واژگان سر و کار دارند، پس مترجم اش نیز می بایست استخوان خورد کرده این وادی باشد. در هر حال توفیری ندارند. چراکه، شرکت سیاست های خاص خود را در جذب نیرو به کار بسته است. و بر مبنای تقسیم بندی و پارادایم هایی مشخص، پرسنل مطمع نظر خویش را از سرتاسر این مرز و بوم تامین کرده است.
حال که سخن از عرصه و فعالیتی بسیار حیاتی و پر ترافیک به نام ” ترجمه ” که شد، یادمان باشد، از نظر پژوهش ساوالان، این معرکه – ترجمه – آنقدر جدی به نظر رسید که ما را ملزم به طراحی بخشی مجزا از دیگر زمینه ها با سربرگ ” ترجمه تخصصی ” کرد.


شرح فعالیت :
کاربری که شما باشید می توانید، با هر سلیقه ای، همانطور که در امر ” پژوهش ” SELCO.IR را امین خود دانسته اید. در اینجا – ترجمه – کارهای تحقیقاتی ای را که قصد ترجمه آن به زیبایی ای درخور هستید. به ما سپرده و در اسرع وقت، نسبت به تحویل آن اقدام کنید. شکل چگونگی طرح ترجمه خواسته شده از طرف شما به همان شکلی خواهد بود که، در پروژه ای پژوهشی همجون ویراستاری و یا تایپ فوری و یا چاپ مقالات و دیگر خدمات پژوهش ساوالان دنبال می کردید و عامل بدان بودید.

 1. بدین شکل که ابتدا ثبت سفارش اولیه خود را به انجام می رسانید( ارسال درخواست متن مشخص به و تقاضای ترجمه آن به پست الکترونیک ـ Gmail ـ شرکت)؛
 2. و منتظر دریافت فاکتوری – پیش فاکتور- که هاوی فیلد هایی به عنوان مشخصاتی لازم از شما – که ملزم به پر کردن آن خواهید بود، باشید.
 3. در گام بعد، فاکتوری مبتنی بر زمان دقیق تحویل ترجمه خواسته شده از موسسه « پژوهش ساوالان »، و هزینه محاسبه شده بر مبنای ” نرخ مصوب در سیستم ” می باشد، به شکلی گیرا آورده شده است.

پیشنهاد می کنیم از دیگر خدمات پژوهش ساوالان نیز بهره ببرید. اطمینان می دهیم جدول تعرفه هزینه های ترجمه ای پژوهش ساوالان، در نهایت نیازسنجی و با عادلانه ترین نحو ممکن قوام و دوام و نهایتا شکل یافته است.
ترجمه های شما می تواند در گونگی متفاوت بوده و سطوح متنوعی را شامل شود. از قبیل :

 • در خواست ترجمه کتاب،

 • درخواست ترجمه مقاله،

 • کار شرکتی،

 • جزوه،

 • چکیده تحقیقی – پژوهشی، کار کلاسی و … .

عموما این ترجه ها به زبان انگلیسی، تقاضا می شوند. یا از زبان فارسی به انگلیسی. که هرکدام به تفکیک، تعرفه خاص خود را دارد. SELCO.IR


زبان عربی​

علارغم این نیازمندی ها، و در کنار دو زبان فارسی و انگلیسی که ترجمه ها را به یکی از این دو زبان، بدین شکل که یکی زبان مبدا و دیگری مقصد باشد انجام می دهد. زبان عربی را نیز در دایره تخصص هایی از جنس ” پژوهش ” خود جای داده است. پژوهش ساوالان، بر حسب نیاز هرکدام از زبان هایی را که درخواست گردد، به مرحله انجام خواهیم رساند.

نکته :
در حق مالکیتی که عموما نگران از آن، به هزار سو شما را راهبر می شود. شرکت « پژوهش ساوالان » اطمینانی حقیقی خواهد داد که، جز امر ” پژوهش ” که ادعای تخصص اش نیز همین است. و شاخه ای تخصصی تر در ردیف ” ترجمه ” برایش از هر نوع کوششی ارجح بوده. و مالکیت قطع به یقین این خدمات خواسته شده متقاضی را به تمامی ای درخور متعلق به تقاضا کننده دانسته، و هیچ نگرانی و دل آشوبی شما کاربرعزیز اجازه شدن نخواهد داد. و این اصل امانت داری موسسه خواهد بود. چیزی که تا بدین حال از راست قامتان عرصه ” پژوهش ” نگاه اش داشته و خواهد داشت اش.
کلیه این تلاش ها، بی شک بارقه از امید خواهد بود، بر اینکه روزی تک به تک شما سروران ما، به روزی از روزها از محققین به حق شایسته ای که نیروهای فردای الان ما را متشکل خواهند ساخت باشید. آن روز ایران اکنون، به لطف کوشش شما، در زمان حال، در بلندای قله پیشرفتی برمبنای ایمان خواهد ایستاد. « پژوهش ساوالان » در راستای گام نهادن در وادی، امر تحقیق و تفحصی منتهی به ” پژوهش ” به نوبه خود وظیفه خویشتن اش را به فعلیت رسانده و یومن این کوشش خود، آن ایام را در نزدیکی ای خوش یمن و عطرآگین احساس گر می باشد.


پژوهش ساوالان.. سایت سلکو- ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی | سایت ترجمه | سفارش ترجمه

transis.me

ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله و کتاب شما، توسط بهترین مترجمها در سایت ترجمه ترنسیس به انگلیسی، فارسی و سایر زبانها انجام میشود. همین حالا سفارش ترجمه خود را ...


ترجمه تخصصی کتاب

tarjomegostar.com

ترجمه تخصصی کتاب در سایت ترجمه گستر توسط مترجمین متخصص در رشته ها و گرایش های مختلف فنی مهندسی، پزشکی، علوم پایه، متون عمومی و غیره انجام می شود.


ترجمه تخصصی کتاب، مقاله و کتاب

tarjomic.com

ترجمیک خدمات ترجمه تخصصی متون، کتب و مقالات را به دانشگاهیان و سازمان‌ها رائه می دهد.

ترجمه تخصصی به چه معناست؟

در چند زمینه تخصصی خدمات ترجمه و ویراستاری ارائه می‌گردد؟

چه تضمینی از کیفیت و زمان تحویل ترجمه و ویراستاری تخصصی وجود دارد؟


ترجمه کتاب‌ | انگلیسی و زبان‌های دیگر - پژوهش ساوالان.. سایت سلکو

tarjomic.com

یکی از مهم‌ترین خدمات ترجمیک، ترجمه کتابهای تخصصی در زمینه‌های علمی مختلف است ... به این امید که خدمات ترجمه کتاب، مقاله و ترجمه همزمان ما را به همکاران و آشنایان خود ...

آیا امکان دریافت نمونه برای ترجمه کتاب وجود دارد؟

آیا در ترجمه کتاب تخفیف اعمال خواهد شد؟

آیا برای انتشار کتاب خودم در کشورهای دیگر، امکان ترجمه تخصصی به زبان‌های دیگر وجود دارد؟


ترجمه تخصصی کتاب و مقاله - مقاله ISI | موسسه پژوهش ساوالان.. سایت سلکو

isipaper.org

ترجمه متون تخصصی از جمله مقالات تخصصی و کتابها در تمامی حوزه ها در موسسه پژوهش ساوالان.. با کیفیت تضمینی و تخصصی ارائه می‌شود.

ارائه کلیه ترجمه ها با ضمانت در اصالت ترجمه متون است.


ترجمه تخصصی کتاب | ترجمه تخصصی متون و مقالات انگلیسی

faratarjome.ir

ترجمه تخصصی کتاب. ترجمه کتاب به دلیل حجم بالای سفارش، یکی از حساس ترین سرویس های ارائه شده توسط ترجمه سلکو می باشد.

از آنجایی که غالبا مشتریان دغدغه ترجمه با کیفیت و با ضمانت اجرا در ترجمه را مطالبه می کنند، پژوهش ساوالان ضمانت ترجمه را لحاظ خواهد کرد.


ترجمه متن : ترجمه مقاله | ترجمه کتاب | ترجمه تخصصی | سفارش ترجمه

tarjomatn.com

ترجمتن ارائه دهنده خدمات بدون واسطه ترجمه ، ترجمه و بازخوانی ، ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب و ترجمه تخصصی برآورد هزینه ترجمه در کمتر از 5 ثانیه بصورت آنلاین.


ترجمه مقاله، پذیرش تضمینی ترجمه ISI

ترجمه کتاب و ترجمه تخصصی مقالات برای آن دسته از دانشجویانی که زمان کافی برای ترجمه مقالات خود ندارند بسیار کاربرد دارد.

علاوه بر این، محققان و پژوهشگرانی که مترجم هستند نیز می توانند ترجمه خود را برای بازبینی و ویراستاری ترجمه به ترجمه سلکو بسپارند.


ترجمه مقاله به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟

آیا امکان ترجمه مقاله‌های تخصصی و ISI وجود دارد؟

قیمت ترجمه مقاله چگونه محاسبه می‌شود؟

آیا امکان ترجمه مقاله به صورت فوری وجود دارد؟


ترجمه دانشگاهی متون تخصصی در رشته‌های مختلف | شبکه مترجمین پژوهش ساوالان.. سایت سلکو

transnet.ir

سفارش ترجمه تخصصی انواع مقاله، پایان نامه، کتاب و متون تخصصی در رشته های علوم انسانی، علوم مهندسی، هنر و پزشکی به صورت حرفه‌ای و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید.


ترجمه کتاب - موسسه پژوهش ساوالان.. سایت سلکو ترجمه | ترجمه تخصصی متون و مقالات

manatarjome.com

ترجمه کتاب. سایت تخصصی پژوهش و نشر سلکو در زمینه ترجمه به دلیل درخواست های متعدد مشتریان خود مبنی بر ترجمه کتاب، بخش ترجمه کتاب را در راس خدمات خود گنجانده است.

مهمترین دغدغه پژوهش ساوالان در ترجمه تخصصی حفظ کیفیت متن اصلی در ترجمه متون است.


ترجمه تخصصی مقالات

book-pub.ir

موسسه پژوهش ساوالان خدمات ترجمه تخصصی و فوق تخصصی متون مختلف دانشگاهی، مقالات و کتاب را در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب، برای متقاضیان به نحو مطلوب عرضه می کنید.


ترجمه تخصصی کتاب | ترجمه تخصصی متون و مقالات - مانا ترجمه

manatarjome.com

مانا ترجمه, ترجمه تخصصی متون دانشگاهی, ترجمه مقاله, ترجمه کتاب, پایان نامه و ویرایش مقاله- انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی.


منبع: پژوهش ساوالان.. SELCO.IR

همین حالا برای ثبت سفارش خدمات آنلاین پژوهش ساوالان و قیمت‌گذاری رایگان کلیک کنید.

تماس با کارشناسان پژوهش ساوالان: 02166003007/ سامانه پیامکی پژوهش ساوالان: 5000203241 / تلگرام 09128391688

تماس مستقیم: 02166003007 / 09128391688 / 09305470756 / بازرسی: 09305740761

قیمت‌گذاری و مشاوره به صورت رایگان است.

خدمات آنلاین پژوهش ساوالان:

 • | پژوهش ساوالان | ویراستاری فوری نگارشی و محتوایی پروژه های سازمانی و دانشگاهی و عمومی
 • | پژوهش ساوالان | ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی - ترجمه فوری - ترجمه عربی
 • | پژوهش ساوالان | چاپ و پذیرش مقالات در ژورنال ها و مجلات تخصصی ISI،ISC و بین المللی
 • | پژوهش ساوالان | تایپ فوری فارسی و انگلیسی و لاتین و عربی و رسم اشکال و جداول و نمودار و ..


همین حالا برای ثبت سفارش خدمات آنلاین پژوهش ساوالان و قیمت‌گذاری رایگان کلیک کنید.

تماس با پژوهش ساوالان: 02166003007/ سامانه پیامکی پژوهش ساوالان: 5000203241


پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو

مشاوره آنلاین تخصصی پروژه های پژوهشی و سازمانی و دانشگاهی

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..
دیدگاه خود را بیان کنید