');

راهنمای کاربر

سایت ترجمه تخصصی آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی,سایت ویراستاری فوری,چاپ مقالات ISI,چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب,ترجمه تخصصی ارزان,مرکز ترجمه فوری تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی,سایت ویراستاری نگارشی تخصصی فوری,سایت تبدیل پایان نامه به کتاب,موسسه ترجمه متون دانشگاهی تهران,موسسه ترجمه تهران و شهرستان ها,ترجمه تخصصی ارزان و فوری تهران و شهرستان ها,ویراستاری فوری و ارزان و تخصصی تهران و شهرستان ها,ترجمه آنلاین و انجام تخصصی ویراستاری,ویراستاری فوری و تخصصی,انجام تخصصی و فوری تایپ لاتین و فارسی,سایت انجام تایپ فوری لاتین و فارسی

انجام تخصصی ترجمه انگلیسی به فارسی و عربی به فارسی و فارسی به عربی،انجام ویراستاری تخصصی و نگارشی شرکت ها و دانشگاه ها و موسسات و مراکز آموزشی،سایت و مرکز چاپ تخصصی مقالات در ژرونال های ISI و ISC و JCR و Scopus و ژورنال ها و مجلات علمی تخصصی و علمی پژوهشی و همایش ها،چاپ فوری کتاب و جزوه و تبدیل پایان نامه به کتاب،مرکز و سایت و موسسه انجام تایپ فوری و تخصصی تایپ فارس و تایپ لاتین و تایپ انگلیسی و تایپ فرمول و رسم اشکال و رسم جداول و تایپ فرانسوی و تایپ اسپانیایی و تبدیل پایان نامه به کتاب و بروشور

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | 21:47   1 نظر   6605 بازدید


راهنمای کاربر

آسودگی خاطر تان را در ترجمه تخصصی و ویراستاری حرفه ای و تایپ فارسی و لاتین و اکسپت و چاپ مقالات در ژورنال های تخصصی ISI و ISC و تبدیل و چاپ پایان نامه به کتاب فراهم خواهیم کرد.

محیطی امن به جهت نگارش امور ترجمه تخصصی و ویراستاری حرفه ای و تایپ فارسی و لاتین و اکسپت و چاپ مقالات در ژورنال های تخصصی ISI و ISC و تبدیل و چاپ پایان نامه به کتابی برایتان محیا ساخته است.

ما در نیل به خدماتی چون امر ترجمه تخصصی و ویراستاری حرفه ای و تایپ فارسی و لاتین و اکسپت و چاپ مقالات در ژورنال های تخصصی ISI و ISC و تبدیل و چاپ پایان نامه به کتاب، که خواهان دست یابی بدان هستید را به شکیل ترین صورت عرضه خواهیم داشت.

علت العلل, نوشتار بالا از آنجا آبشخور خواهد داشت که کاربری با خیال دریافت نیازمندی های خویش گام در وادی اینترنت می گذارد. آما آنچنان که باید بازخورد مثبتی را عاید نخواهد داشت.

شرکت پژوهش ساوالان این صفحه را در اساس به همین قصد و نظر به رشته تحریر آورده است که؛

شما گرامیان مطلوب تر با فعالیت های و بخش های مختلف تارنمای SELCO.IR آشنا شده و رضایتمندی نهایی تان نسبت به مجموعه تحقیقاتی ما افزون شود.

در زیر از هرکدام از بخش ها به فراخور نیاز، و ضرورت در بیان، پاره ای توضیحات از ساخت و پرداخت هایی که در هریک از آنها صورت گرفته است، را پیش چشم خواهیم آورد.

به همین منظور نیز از آغازین مرحله اقدام شما، کارمان را آغاز خواهیم کرد.

آوردگاه نخست :

کاربر محترمی که شما باشید, به طرق مختلفی امکان حضورتان در این تارنما – سلکو -, امکان پذیر خواهد بود.

 • از طریق لینک های تبلیغاتی که در سایت های گوناگون تعبیه شده است؛
 • جستجو در گوگل GOOGLE نمایندگی های مجاز شرکت؛
 • معرفی در قالب متقاضیانی که درجه خرسندی خود از مجموعه عظیم سلکو که به شما انتقال داده و مشوقتان بوده اند؛

و بسیاری راه های دیگر.

به هر روی ما را مکشوف گشته و خواهان آشنایی با قسم های مختلف آن شده اید.

آوردگاه دوم :

خوب است بدانیم در هر تارنمایی که در فضای تحت وب فعالیت می کنند، برای معرفی خود عموما بخشی را دارا هستند که در وصف ” راهنمای کاربر ” شهره اش کرده اند.

مجموعه سلکو نیز از چنین منطقی بدور نبوده، و در شاکله صفحات خود، بخش مذکور را به زیبایی تعبیه و مسلح بدان شده است.

آوردگاه سوم :

قبل از هر اقدامی, شاید کنجکاو باشید؛ تا در بخش های متنوعی که در خودمان جمع کرده ایم, وزن واقعی موسسه به دستتان آید.

ما نیز ایمانمان بر این اصل استوار است که با این توانمندی متقاضی را تا مرحله پایانی معتمد و وفادار نگاه داریم.

آوردگاه چهارم :

درخواست و هرآنچه که در حیطه تخصص ما است را از ابتدا مشخص سازید، اینکه قصد شما در ورود به تارنمای پژوهشی سلکو بر چه چیزی استوار است.

 • آیا, اتفاقی, گذرتان بر کوی آشنایان, در مجموعه پژوهش ساوالان افتاده است!؟
 • آیا, به منظور گردآوری اطلاعات علمی – پژوهشی, آمده بودید!؟
 • آیا, خدمتی از جنس, ترجمه تخصصی و ویراستاری حرفه ای و فوری و تایپ فارسی و لاتین و اکسپت و چاپ مقالات در ژورنال های تخصصی ISI و ISC و تبدیل و چاپ پایان نامه به کتاب(کلیه رشته ها), مقصود شما است!؟
 • آیا, نیازمندی اکنون تان مبتنی بر, خواستی در ردیف مشاوره پژوهشی(کلیه رشته ها) خواهد بود!؟
 • آیا, خواهان راه حلی از بابت پروژه خود هستید!؟
 • آیا, زمان که بدست آورده اید, را می خواهید در اختیار مجموعه امین و کارا در سپردن متون, برای ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی و ویراستاری فوری و تخصصی نگارشی و چاپ مقالات تخصصی در ژورنال های ISI و ISC و تایپ فوری لاتین و فارسی و فرمول و فرانسوی و اسپانیایی و آلمانی و .. و رسم اشکال و جداول و نمودار و .. و تبدیل فوری پایان نامه به کتاب و چاپ فوری کتاب مصروف شوید!!؟
 • آیا, نوشته هایی که بایستی ترجمه شوند، نیازمند زبان های مبدا و مقصدی به مّثّلِ ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه عربی به فارسی و ترجمه فارسی به عربی می باشند!؟
 • آیا, گمان می کنید, امورات ویراستاری شما محتاج به ذهن توانمند تری خواهد بود که یافتن آن زمان می برد!؟
 • آیا, مقاله ای را که در چهارچوب ذهن خود و بر مبنای علایق و سلایق خود قصد انجام آن را دارید نیازمند مرکز تحلیل داده دارید!؟
 • آیا, مقاله ای در زمان ماخر یا حتی آنچه که از قبل داشته اید را در نظر دارید تنها مورد محک کارشناسان پژوهش ساوالان قرار گرفته و از بازبینی علمی آن از جانب پژوهشگران سلکو بهره ببرید و در صورت نیاز نیز باهماهنگی خود شما اصلاحاتی در صف محتوایی و از باب نگارشی در آن اعمال شود.!؟
 • یا مجله و ژرونال برای پروژه های پژوهشی و مقالات و کتاب های شما و ایده های شما Revise لحاظ کرده است.

آوردگاه پنچم :

با توقف و مطالعه کاملی آکنده از تمانینه که باید صرف, ماندنی افزونتر در “ آوردگاه چهارم ” داشته باشید؛

دیگر با سطح فعالیت های شرکت, به خوبی آشنا گشته و می توانید ادعای خدمت یا خدماتی را که در لیست بالا مشاهده کردید را از ما خواهان باشید.

آوردگاه ششم :

بعد از منتخب شدن, خدمت یا دسته ای از آن خدمات, که قصد انجام اش را دارید, نکته ای ارزنده برایتان خواهیم داشت.

و آن بازدید از بخشی ویژه و پرترافیکی که زیر نام ” جدول تعرفه خدمات ” که, به وضوحی وصف ناپذیر مشخص است, می باشد.(بخش هایی که در لیست مرتبط به هزینه های خدمات موسسه یافت نشد, از آنجا ناشی می شود که, برحسب خدمت یا خدماتی خاصی که متقاضی خواهان آن خواهد بود, هزینه مشخص شده, بعد از ثبت سفارش اولیه, متعاقبا اعلان خواهد شد).

آوردگاه هفتم :

هزینه های منتسب به خدمت مورد نظر را که رویت کردید.

آگاهیتان افزون تر خواهد گشت نسبت به اینکه “آوردگاه ششم“،به حق, فرایندی منطقی و عادلانه ای را تا نتیجه دادن اش, طی طریق کرده است. تمامی پروسه مشتمل بر قیمت گذاری خدمات شرکت, با صرف هزینه و زمانی توانفرسا بدست آمده و حصول نتیجه ای که, کارگروهی ویژه از فعالین و متخصصین این حوزه که در امر بازاریابی و امور مالی محاسبگران زبده ای هستند, انجام اش را به جان خریدند.

آوردگاه هشتم :

دیگر با خیالی آسوده و فراخی خاطر, می توانید اقدام به سفارش کنید.

در حرکت آغازین از این راه باید, سفارش خود را از درگاه رایانامه / پست الکترونیک که جملگی اشاره به ایملیل دارند, به ثبت اولیه برسانید.

(هرگونه سفارش یا ارسال مدارک از سمت و سوی متقاضی الزاما از وادی رایانامه مرتبط به ” Gmail ” شرک انجام خواهد گرفت. به درخواست های واصله از مجاری دیگر ترتیب اثر داده نخواهد شد).

آوردگاه نهم :

سفارشتان را از مسیر های اعلامی به ثبت رساندید.

منتظر فاکتوری از جانب موسسه « پژوهش », خواهید بود. فاکتوری که حاوی زمان دقیق تحویل کار, یعنی درست در سر موعد مقرر. و ایضا مشمول بر, میزان دقیقی از هزینه های که بر مبنای ” جدول تعرفه خدمات ” محاسبه شده است. و پاره ای توضیحات دیگر, در خصوص, چگونگی ادامه کار.

(با لحاظ کردن تخفیف هایی همچون موارد ذیل، شرکت «پژوهش ساوالان» از هر فرصتی بهره خواهد گرفت، برای اجرایی سازی “سبک سازی”هایی از جنس تعرفه خدمات.)

آوردگاه دهم :

فاکتور نخستین را دریافت کردید.

شرکت در اولین فرصت پی گیری خواهد کرد..

ماردان ما پدران ما، بهشتیان برین اند. اثبات این مدعا پروراندن غیور اهلانی از جنس شیر زنانیشما و مردانی آهنین دژ ،

در صف شما خواهد بود. این همه، نشان از ایرانی متمدن که رویای نخستین بودن در اکمل جنبه ها

و خاصه امر تحقیق و تفحصی بر مبنای “پژوهش” را در عمل و اجرایی سازی اش،

به زودی جشن خواهد گرفت.

………………………………………………………

گروهتحقیقاتی، مووسسه «پژوهش»؛

//Investigative Group, Institute “research”//

 • پژوهش ساوالان
 • به ازای هر معرفی 2000000 ریال پرداخت می کند..

………………………………………………………………

سلام
ببخشید .. نیاز به ترجمه رسمی مدرک دانشگاهی به همراه ریز نمره ها برای خارج از کشور دارم شما ..؟
امیدوارم راهنمایی کنید.
این بخش توسط مدیریت سایت، ویرایش شده است.

سلام.
خانم مهدیه
در اولین فرصت بعد از پیگیری های مرتبط با درخواست شما، پاسخ را خواهیم داد.
متشکر.

با سلام

احتراماً مراحل ثبت سفارش چگونه است؟به کدام پست الکترونیک ارسال شود؟

خانم بیتا؛
برای سهولت در شناخت محیط کار پژوهش, خاصه ترجمه در پژوهش ساوالان, باما تماس بگیرید:09128391688/09305740756/09305740761

پژوهش ساوالان

selco.ir

با سلام
اینجانب قصد ثبت سفارش ترجمه و براورد هزینه دارم خواهشمند است راهنمایی کنید.

خانم بیتا,قبلا پاسخ داده شده است..

selco.ir

.....................

آشنایی با اصطلاحات مجلات معتبر علمی ایرانی و فرنگی(خارجی)

ریوایز (Revise)

این اصطلاح بر دونوع است! مینور ریوایز (Minor Revise) و ماژور ریوایز (Major Revise) همانطور که از اسم ها مشخص است مینور یعنی زیاد ایراد نگرفتن از مقاله‌ و ماژور یعنی زیاد ایراد گرفتن! در ماژور ریوایز یا اصلاحات اساسی ممکن است مقاله شما بعد از اصلاحات مجددا به داور جهت تایید اصلاحات صورت گرفته ارسال گردد. ولی در مینور ریوایز معمولا اصلاحات توسط مدیر یا کارشناس اجرایی مورد بررسی قرار می گیرد بنابراین همیشه و حتما بخش های اصلاح شده را با رنگ دیگر مشخص سازید.

ریسابمیت (Resubmit)

این در واقع همان ریواز است ولی مقاله شما خیلی وحشتناک ایراد داشته!!! با این تفاوت که وقتی شما مقاله تون ریواز میخورد (حالا چه مینور و چه ماژور) بعد از اینکه شما ایرادات رو رفع کردید دیگر مقاله شما برای داوری مجدد ارسال نمیشود اما وقتی که مقاله شما رسابمیت میخورد متاسفانه شما باید ایرادات رو رفع کنید و مقاله رو دوباره بفرستید و این یعنی اینکه مقاله شما بار دیگر باید کاملا و دقیق داوری بشود. البته معمولا داور میگویند شما میتوانید این مقاله رو دوباره برای خودمان رسابمیت کنید اما میتونید برای ژورنالهای دیگه هم بفرستید.

جملگی اینان ادعای به حقی است که به پشتوانه گروه عظیم تحقیقاتی ای که در شرکت « پژوهش ساوالان » گردهم آمده اند شدنی و انجام پذیر بوده, و تا اکنون نیز از راست قامتان چنین حوزه ای از تخصص بوده و با توکلی درخور ادامه گر شایسته این طریق نیز خواهد بود.(ان شاالله)

سلام.هزینه استخراج مقاله از پایانه نامه در بحث مدیریت به چه میزان است؟
سلام. هزینه استخراج مقاله از پایان نامه و حتی چاپ آن در ژورنال های معتبر بین المللی و مورد تایید وزاتیین یعنی وزارت علوم و وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد که هر کدام به شکل مجزا اقدام به ارایه لیست کرده اند و البته کتاب و چاپ کتاب و دریافت فیپا و شابک و اقدام به چاپ در نشریه های مشخص، همگی از جانب پژوهش ساوالان انجام پذیر است. برای دریافت هزینه های هر کدام از خدمات مورد تقاضا، با ما تماس بگیرید. 02155402501 و شماره همراه 09128391688
دیدگاه خود را بیان کنید