ویراستاری فوری

ویراستاری تخصصی مقاله و کتاب,ویراستاری و تایپ مقاله و کتاب,ویراستاری مقالات آی اس آی,ویراستاری علمی,ویراستاری فنی متون دانشگاهی,ویراستاری علمی و فنی پایان نامه,ویرایش مقالات فارسی,ویراستاری مقالات علمی پژوهشی,ویراستاری مقالات isi,ویراستاری مقالات isc,ویراستاری مقالات آی اس سی,ویراستاری انگلیسی به انگلیسی,ویراستاری فارسی به فارسی,ویراستاری نگارشی,ویراستاری محتوایی,ویراستاری نگارشی و محتوایی مقاله و کتاب,ویراستاری کتاب,ویراستاری پایان نامه,ویراستاری فوری تخصصی متون,سایت ویراستاری فوری,سایت ویراستاری ارزان,موسسه انجام ویراستاری,موسسه انجام ویراستاری فوری ارزان,شرکت ویراستاری دانشجویی,شرکت انجام ویراستاری پایان نامه و کتاب و مقاله,ویراستاری تخصصی کاتالوگ و بروشور,ویراستاری تخصصی شرکت ها و سازمان ها و ادارات,شرکت رسمی ویراستاری,شرکت ویراستاری پژوهش ساوالان,موسسه ویراستاری پژوهش ساوالان..

انجام ویراستاری تخصصی کتاب و مقاله و پایان نامه و بروشور، سایت پژوهش ساوالان متون انگلیسی و فارسی و عربی را به شکل ویراستاری فوری تخصصی نگارشی و محتوایی ارایه می کند، سایت سلکو و موسسه پژوهش ساوالان با ویراستاران مجرب مقالات انگلیسی و فارسی و عربی ISI و ISC و مقالات علمی پژوهشی و علمی ترویجی و علمی تخصصی را ویراستاری می کند.

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | 21:43   10 نظر   3185 بازدید


ویرایش تخصصی مقاله

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..
ویراستار حرفه ای متون تخصصی کتاب و مقاله و پایان نامه و کاتالوگ و بروشوردانستیم که امر “ترجمه” در ادامه کار های تحقیقاتی، قرار گرفته و در ردیف خدمات “پژوهش” شمرده می شود. خدماتی که به باور شما کاربر گرامی، در حیطه تخصصی امورات موسسه «پژوهش» قرار گرفته است. باوری که مدعی آن هستید، در سایه تخصص هایی است که، شرکت «پژوهش ساوالان» از جای جای ایران زمین، در رشته های مختلف گرد خود جمع کرده است. محققینی که هرکدام به واقع سرآمدان حوزه کاری و ادعایی خود بوده و به فراخور نیازمندی های شرکت، تمام وقت – پاره وقت، در اختیار مووسسه قرار گرفته و به ارایه شایسته خدمات” پژوهش”ی می پردازند.

نحوه ثبت سفارش ویراستاری کتاب و مقاله و پایان نامه و کاتالوگ و بروشور و ..

 • بر مبنای احساس نیازی که در خود از بابت خدمات تخصصی “SELCO.IR” خواهید داشت و با توجه به نیازمندی ای که ممکن است داشته باشید. اقدام به ثبت سفارش نخستین در موسسه می کنید. یعنی بدین ترتیب بایستی منتظر فاکتور های بعدی ای باشید که در کمتر از بیست و چهار (24) ساعت به شما سرور گرامی ارسال خواهد شد.
مقصود این است که، گمان می کنیم، شما قبل از نیاز و رسیدن به مرحله ترجمه، قبل از آن، از موسسه درخواستی مبتنی بر ویراستاری نگارشی مقاله ای با موضوع خاص و مطمع نظر خود را داشته اید. و حال که به محسنی، آن را از شرکت دریافت کرده اید؛ ممکن است در فکر تدارک مجاری ای هم برای ترجمه آن داشته باشید. در این حالت ابتدا به ساکن، با مطالعه دقیق و همراه با طمانینه ای که از خود سراغ دارید و بازدید از صفحات مرتبط با این نیازمندی، نسبت به ثبت سفارش اولیه، ترجمه خود اقدام کنید.
بخش های مورد اشاره در بالا که می بایست قبل از هر اقدامی در ثبت اولیه سفارش ترجمه ای خود، از ما سوال کنید، ازاین قرار اند : “راهنمای کاربر”، “استعلام هزینه پروژه”، “جدول تعرفه خدمات”، “نمونه کارهای موسسه”؛ جملگی این سوالات نزد مشاوران پژوهش ساوالان و سایت «سلکو» قرار گرفته است. همچنین سوالاتی در مورد “ترجمه کتاب و مقاله”. این نیز در زمره “خدمات تخصصی” سلکو قرار گرفته است.

خدمات ویرایش فارسی و انگلیسی” و “ویرایش تخصصی مقاله

ویرایش فارسی و انگلیسی” و “ویرایش تخصصی مقاله” از ملزومات یک نوشته علمی و ادبی و یا حتی عمومی خواهد بود. برای اینکه آثار خود را شسته و رفته و شکیل به مخاطبان خود ارایه دهید، می توانید اکنون با ما تماس بگیرید. واژه" تماس با پژوهش ساوالان" را کلیک کنید.
آگاه هستیم که امر “ویراستاری مقاله و کتاب” کاری در اساس تحقیقاتی و مبتنی بر “پژوهش” بوده و سپردن کارهایی از این دست، به هر کسی، دل شیری می خواهد که می تواند خروجی کار را دهشتناک کند.
به اطلاع می رسانیم، موسسه «پژوهش ساوالان..» با مجموعه توانمد خود، همانطور که تا بدین جا مجری تقاضاهای تخصصی شما بوده است، اکنون نیز در همین ارتباط، یعنی امر “ویراستاری مقاله و کتاب ” با تمام دانش مبتنی بر آگاهی و تجربه ای که دارد، جملگی این جنس نیازمندی هایتان را به فعلیت رسانده و خدمت گذاری صادق خواهد بود.

سوال : ویراستار کیست!؟

در “ویرایش تخصصی مقاله” نقل سخن در این است که، که شما مقاله ای را در دست دارید که باید آن را به نحوی بایسته به متن انگلیسی بدل سازید. از قضا همان خدمتی است که شرکت «پژوهش ساوالان» در دایره خدمات رنگین تخصصی خود، آن را نیز دارد.

ویراستاری مقاله و کتاب چه ارتباطی به متن انگلیسی مقاله دارد!؟

 • مبرهن است، اگر شما کاربر گرامی قصدتان این باشد، مقاله ای را که در دست دارید را در ژورنالی خارجی به چاپ برسانید. آیا گمان نمی کنید، این کار یک مقدار بیشتر از یک کار ترجمه خواهد بود!! یعنی ترجمه صرف!

ویراستاری تخصصی انگلیسی به انگلیسی

آنچه که ما در بخش ویژه “ویراستاری مقاله و کتاب و پایان نامه” بدنبال آن خواهیم بود، بدین شرحی است که در ادامه می بینید:
قسمت ویرایش مقلات انگلیسی و بخش ترجمه مقالات انگلیسی مشترکین، آنچه که فصل مشترکشان را رقم خواهد زد، تلاش در انتقال دانش خود در قالب خدماتی در قالب امور ویرایه ای که نوشتارشان به زبان انگلیسی یا فارسی باشد، بوده و در چنین مسیری آنچه را که می خواهد خویشتن را ملزم به مراعات اش کند، عبارت خواهند بود از :
 1. بررسی و به اصطلاح امر “ویرایه”ای متون علمی از منظر گرامری، واژگان؛

 2. مشکلات نشات گرفته از املای لغات؛

 3. نگارش جملات و پارگراف بندی ها؛

 4. رعایت اصول مرتبط با علایم نقطه نگاری و پاره ای ریز نکته های دیگر که در روند امر جاری؛

حال سوال ما از شما گرامیان این است!؟

به نظر شما آنچه که این داوران را – ارزیابان و پذیرندگان مقالات در ژورنال های خارجی و داخلی – به خود مشغول خواهد کرد، کدامین داشته شما در اندرون مقاله ارسالی تان خواهد بود!!؟
زیاد دور نروید، پاسخ پیچیده و گمراه کننده ای نخواهد داشت. آنان محتوای علمی مقاله پیش رو را خواهند سنجید.

مراحل و نکاتی که ویراستار حرفه ای و متخصص در متن ویراستاری می کند:

به شکلی تیتروار خواسته باشیم هر آنچه در یک متن مورد “ویراستار”ی قرار گرفته ای که گروه متخصصین ویرایه ای ما، خود را به رعایت آن ملزم می دانند، را پشت سر هم و در یک نگاه آورده باشیم، بدین شکل خواهند بود :
 • تصحیح زبانی؛

بررسی ساختار جمله، اصلا تقارن این ساختار، معلوم یا مجهول بودن فعل و رسیدگی به این لحن، به کار بردن واژگانی که در سطح یک تحصیل کرده دانشگاهی باشد و …
 • دستور زبان؛

اشتباهات املایی، مهمتر از آن وارسی ارتباط منطقی فاعل و فعل، استفاده های نابجایی که ار حرفِ تعریف شده است، مصیبت های ناشی از آنچه که “سجاوندی” می خوانیم اش و …
 • سبک انگلیسی؛

همسانی متن شما از نظر سبکی که در زبان مقصدی که انگلیسی بریتانییایی باشد یا نوع آمریکایی آن.
 • ارتقای سطح موضوع؛

منتخب شدن واژگان فنی، آگاهی از اصطلاحات علمی و …
 • مراجع؛

فرمت ارجاع به مرجع ها، به شکلی همسان بوده، ارجاع هایی که در اندرون متن با عنوان ارجاعات “درون متنی” شناخته شده اند، مراعات کردن آنها در نسبت با متن و تصاویر و بسیاری نکته هایی دیگر ..
 • قالب بندی و فرمت؛

آنچه که مجله مطمع نظرتان حرکت در آن مسیر را، ملزم ساخته است.

خدمات سه گانه ویراستاری تخصصی متون بر حسب محتوا تا ساخت، زبان و انتظام ظاهری متن

برحسب آنچه تا کنون گفتیم، موسسه تحقیقات و مطالعات «پژوهش ساوالان..» خدمات منتهی به “ویراستاری” را به سه قسم، منقسم می کند:
از آنجا که در ویرایش ها باید به جوانب متعدد امور، کار داشته باشیم، یعنی از محتوا تا ساخت، زبان و انتظام ظاهری آن؛ لذا می تواند سگانگی خود را این طور به عرضه بگذارد:

1. ویراستاری فنی. 2. ویراستاری تخصصی. / 3. ویراستاری زبانی و ساختاری

شکیل کردن و آراستگی نمای ظاهری و بدنه کار و مخلص کلام، آنچه منتظم کردن اثر را مشمول است.

آن چیزی که، از علم و تخصص را کار دارد، در اینجا مطمع نظر خواهد بود.

از موارد دستوری، نگارشی و املایی، سخن به میان خواهد آورد.

شغل و تخصص ویراستاری، شامل چه حوزه هایی است؟

به کدامین مبنا و احساسِ نیازمندی، در به در، آن هم در دل شب – به جهت ضرورت در جلوگیری از اتلاف زمان – چراغ به دست، جستارگر موجودی یا بهتر گفته باشیم، حرفه ای، به نام ویراستار خواهیم گشت!!؟

ویرایش از جنس، کتاب!؟

ویرایش در ردیف، همان که مقاله باشد!؟

ویرایش به صف، آنچه که متن تبلیغی نامند اش!؟

ویرایش که قامتی از متن تالیفی یا ترجمه ای را شاید!؟

ویرایش را زبانی، صوری، محتوایی خوانند اش!؟

ویرایش بر کاغذ یا فایل Word یا Adobe InDesign شمارند اش!!؟

جملگی اینان نیازمندی هایی است که، هر آن، می تواند در سبد احتیاجاتتان مستولی گردد.

جایگاه ویراستار؟

این همه از کیستی، ماهیت و به لحاظ روشی شناسی، ابزارهای مورد استفاده اش را که ردیف کردیم. دیگر به روشنی آشکار است که، موقعییت یک ویراستار در مجموعه موسسه تحقیقات و مطالعات «پژوهش ساوالان..» ارجمند و ستودنی خواهد بود.
اما در مورد اینکه در کارهای واصله به شرکت، "ویراستار"به کدامین درجه خواهد بود؛ باید گفت، این شما هستید که می توانید در هنگام درخواست خدمتی از مجموعه خدمات «SELCO.IR» منتخب آن "ویراستار" شوید؛ که مختص به کار شما بوده و هم پای محققین، در بهینه کردن پروژه شما، او نیز مجددانه گام بردارد. یعنی در صورت تمایل شما است، که ما خدمات "ویراستاری مقاله و کتاب و پایان نامه و کاتالوگ و بروشور و .. را برای شما و متن شما، در نظر می گیریم.
از این روی بر مبنای شکلی که رویت می کنید، این شما هستید که بر ما تفهیم خواهید کرد که بعد از خدمات انتخابی خود، می خواهید کار به بخش یا نیمه دوم چارت این جدول که مختص به حوزه ویراستاری مقاله و کتاب است، برسد، یا نه.
(برای آگاهی از سطوح مختلف کاربست یک ویراستار، واژه" تماس با پژوهش ساوالان" را کلیک کنید.)
………………………………………………………………
گروه تحقیقات و مطالعات « پژوهش ساوالان..»؛
//Investigative Group, Institute “research”//
// Company”Savalan Research” //
SELCO.IR
………………………………………………………………
ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

لینک های مرتبط
ویراستاری نگارشی و محتوایی مقاله ای که خدمتتان ارسال میگردد به نشریه ارسال شده و داوران اصلاحیه دادند.چون وقت اعمال اصلاحات را نداشتم میخواستم از موسسه شما یاری بگیرم. لطفا هزینه و زمان را به بنده اطلاع دهید؟
شناسه شما: 9867F57؛ مقاله شما در رشته دکتری الهیات علوم قرآن و حدیث با گرایش تفسیر تطبیقی، دریافت گشت. ایرادات داوران فیزیکی و داور مجازی نیز در پیوست شما رویت شد. بعد از بررسی کم و کیف مقاله و تعیین قیمت و هزینه ویراستاری محتوایی مقاله، از طریق سامانه پیامکی 5000203241 حضورتان اعلام خواهد گشت. شرکت پژوهش ساوالان.. موسسه پژوهشی سلکو SELCO.IR
سلام وقت بخیر من می خواستم هزینه ویراستاری محتوایی و چاپ مقاله در مجله های پژوهشی داخلی یا کنفرانس های داخلی رو ازتون بپرسم برای رزومه مصاحبه دکتری می خواستم
ویراستاری تخصصی نگارشی و محتوایی از خدمات مجموعه تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان محسوب می گرد. پروژه شما قابل انجام است. از طریق ثبت سفارش انجام گردد.برای چاپ مقاله نیز به شکل مجزا اقدام نمایید. سایت مرکز ویراستاری تخصصی نگارشی و محتوایی پژوهش ساوالان..
سلام جناب باوفا شب بخیر من کارو به استادم تجویل دادم ایشون بردن مطالعه کنن ولی من خوندم خودم متوجه شدم از نطر من عالی بود استاد تایید کردن هزینه ی فاکتور و واریز میکنم خبر میدم برای ادمه ی ویراستاری کل پروپوزال و پایان نامه و کتاب های دیگر کاری، در صورت تکمیل شدن همه کارهام مجددا باهاتون تماس میگیرم برای زحمت ویراستاری نگارشی حرفه ای که از تخصص های شما است. و به دوستام معرفی میکنم که شما ویراستاری و تایپ و ترجمه و چاپ مقاله و هزار تا کار دیگه که واقعا حرفه ای انجام می دید. شب خوش.
SELCO.IR السلام علیکم شناسه: 8796D104 به: خانم شرفی،مژگان؛ شیف شب واحد پشتیبانی و امور سایت؛ نیک فرجام هستم. موضوع: اطلاع رسانی شرح متن از آقای باوفا: خوشحالیم که خدمتی از خدمات مجموعه پژوهش ساوالان از رضایت متقاضیان خویش بهره مند است. این بتنهایی هزاران ترنمی است از توفیقات الهی بر حال روز ما و ما نیز آن را تکراری از مکررات نیک می پنداریم. منتظر شما خواهیم ماند. شب خوش. پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
باسلام و احترام بدینوسله ورد اصلاح پایان نامه ام را خدمتان ارسال میکنم. لطفا به مواردی که درج شده توجه فرمایید و تغییر داده شود، زمان زیادی نمیبرد لطفا تغییرات اعمال شده را تا فردا به من تحویل دهید که به استادم نشان بدم. من 28 مرداد باید پایان نامه کامل را برای گرفتن نوبت دفاع و تحویل دهم.
پژوهشگر 4112A271 به متقاضی 8796B597: سلام. متقاضی عزیز، در صورت امکان و از بابت سهولت در انجام کار شما همچنان تاکید و توصیه گروه پژوهشی پژوهش ساوالان بهره گیری از روش دلفی می باشد. اصلاحیه های ارسالی نیز در اولین فرصت بررسی و نتیجه آن، متعاقبا اعلام خواهد گشت. تلاش خواهیم کرد امشب این اصلاحیه به دست شما برسد. گروه مشاورین پژوهشی، پژوهش ساوالان SELCO.IR
با سلام و احترام باستحضار میرساند نظر به مذاکره دیروز با پژوهشگر و درخواست اینجانب و صحبت ایشان مبنی بر انجام اصلاحات و ارسال مجدد فایل( امروز) خواهشمند است با امعان نظر به اینکه اینجانب فردا با استاد قرار ملاقات دارم(هماهنگی قبلی) اقدام مقتضی جهت هماهنگی با پژوهشگر در خصوص موضوع مذکور را معمول فرمائید. لطفا اطلاع رسانی فرمائید !!!!! تسریع در امر موجب امتنان است
سلام. SELCO.IR متقاضی محترم با شناسه 8796C122: پروژه شما پی گیری و مورخ 1395.07.08 به ایمیل مشخص شده ارسال گشت. از شکیبایی جناب عالی سپاسگزاریم. امور پشتیبانی سایت،خوش بیان هستم. خدمات پژوهشی و خدماتی پژوهش ساوالان در یک نگاه: پروژه، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی، انجام ترجمه تخصصی عربی به فارسی و فارسی به عربی، اخذ اکسپت و پذیرش فوری مقالات در ژورنال های تخصصی ISI، ویراستاری تخصصی کتاب و مقاله و متون علمی و دانشگاهی و دانشجویی، تایپ فارسی و لاتین و عربی،شیت بندی حرفه ای پایان نامه و کتاب و ژورنال ها و مجلات، چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب و انجام خدمات مشاوره رایگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری پژوهش ساوالان.. SELCO.IR
با سلام پروپوزال آماده در مورد استخراج روغن زیتون میخام
سلام. دوست عزیز شما ذیل شناسه متقاضی 8796C239 نزد پژوهش ساوالان شناخته شده اید. از بابت پی گیری درخواست خود از طریق ثبت سفارش که جای جای سایت SELCO.IR مشخص گشته است اقدام نمایید. در سمت چپ نوار قرمز رنگی نیز ثبت سفارش را مشخص کرده است. از طریق لینک زیر نیز می توانید با کپی کردن آن و قرار دادن در بخش آدرس بار مرورگر خود وارد بخش ثبت سفارش گردید. http://www.selco.ir/fa/FormView/10 باوفاهستم، مدیر سایت. پژوهش ساوالان..
با سلام من یه مقاله فارسی دارم که نیاز به ویرایش نگارشی و محتوایی دارد با آدرس تلگرامتون مطرح کردم، راهنمایی کردن که باید درخواستم رو توو سایتتون ثبت کنم
SELCO.IR 8796D111:شناسه السلام علیکم به: خانم تحمل کنان،مریم؛ شیفت اداری سایت و امور هماهنگی؛ نیک فرجام هستم. مدیرعامل پژوهش ساوالان؛ آقای باوفا موضوع: ویراستاری نگارشی/ثبت سفارش شرح متن: اطلاعات شما دریافت شده است. پروژه ای که قصد ویراستاری آن را دارید نیز از طریق ایمیل ارسال گردد. منظور ما از ایمیل یعنی ارسال پروژه ای که بایستی مورد ویرایش قرار بگیرد است. یعنی خود پروژه را به پیوست ارسال نمایید تا بعد از بررسی های لازم، نسبت به صدور برآورد هزینه آن اقدام گردد. لذا ایمیل و ثبت سفارش مبتنی بر اطلاعات هویتی سرکار خانم در سیستم ثبت شده است. SELCOIR.MAILS@GMAIL.COM 🔻 🔻 🔻 🔻 🌐 http://www.selco.ir پژوهش ساوالان.. 🆔 https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w 🆔 @SELCOIR
سلام. شبتون بخیر برای یک کار ویرایش فوری الان میتوانم مزاحمتان شوم. سپاس
سلام. ویراستاری فصل ارسالی از پایان نامه شما بعد از رویت از جانب ویراستار پژوهش ساوالان از بابت برآورد هزینه مورد سنجش قرار گرفته و اطلاع خواهیم داد. مکاتبه های بعدی ما با جناب عالی از طریق ایمیل خواهد بود. پژوهش ساوالان.. SELCO.IR@
سلام کتاب شعری دارم حدود سیصد صفحه... هزینه ی ویراستاری چند میشود؟
SELCO.IR 96.06.05 سلام. در خدمت هستیم. از بابت ویراستاری تخصصی و محتوایی متون، کلمه ای 27 تومان لحاظ می گردد. برای ارزیابی دقیق، متن مورد نظر را ارسال نمایید. همچنین جهت مشاوره رایگان، می توانید شماره تماس خود را قید نمایید و یا با شماره تماس زیر ارتباط برقرا کرده و از کم و کیف خدمات ما مطلع گردید. 02155402501 با تشکر. امور هماهنگی سایت.نیک فرجام هستم. منتظریم. پژوهش ساوالان.. https://t.me/joinchat/AAAAAD-Vcv8e18uqGVYS2w
با سلام . اولین مقاله استخراجی از پژوهش های اینجانب در زمینه ریاضیات(مشتقات کسری) به زبان فارسی اماده شده است. با توجه به اینکه رشته اصلی من برق با گرایش کنترل است ( برای انجام ادامه طرح خود ابتدا نیاز به پذیرش این مقاله دارم)، نیاز دارم قبل از ترجمه به لحاظ فنی توسط اساتید متخصص در زمینه ریاضیات بازبینی و در صورت لزوم اصلاح گردد. آیا موسسه می تواند این خدمات را انجام دهد؟ اگر بلی هزینه چقدر است؟ در نظر است پس از اصلاح توسط افراد متخصص در زمینه ریاضیات نیز ترجمه مناسب صورت پذیرد. هزینه ترجمه تخصصی چقدر است؟ چگونه اطمینان از به سرقت نرفتن مطالب داشته باشم؟ مقاله در مقطع دکتری می باشد. با تشکر منتظر پاخ سریع هستم
دیدگاه خود را بیان کنید