');

اطلاعات حساب بانکی

اطلاعات حساب بانکی,ویراستاری فارسی و انگلیسی و عربی,ترجمه تخصصی,تایپ فارسی و انگلیسی و عربی,چاپ کتاب,چاپ مقاله,استخراج کتاب از پایان نامه,خدمات ترجمه تخصصی

واریز هزینه های خدمات ترجمه تخصصی و تایپ فارسی و انگلیسی و عربی و چاپ کتاب و چاپ مقاله و استخراج کتاب از پایان نامه و ویراستاری فارسی و انگلیسی و عربی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  یک‌شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 21:22   0 نظر   4689 بازدید


اطلاعات حساب بانکی

گزینه های تصفیه حساب خدمات پژوهشی سایت سلکو:

خدمات پژوهشی ویراستاری، ترجمه، تایپ انگلیسی و فارسی و عربی و دیگر زبان ها و چاپ کتاب و..

ترجمه تخصصی انگلیسی

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

ترجمه تخصصی انگلیسی فوری

ترجمه تخصصی عربی

ترجمه تخصصی فارسی به عربی

ترجمه تخصصی عربی به فارسی

ترجمه تخصصی عربی فوری

ترجمه تخصصی دیگر زبان های مورد درخواست

ترجمه تخصصی روسی ترجمه تخصصی ترکیه ترجمه تخصصی همه زبان ها

ویراستاری فارسی به فارسی

ویراستاری فارسی به فارسی

ویراستاری فوری فارسی

ویراستاری عربی

ویراستاری انگلیسی

ویراستاری انگلیسی

ویراستاری تخصصی انگلیسی

ویراستاری تخصصی فوری Native انگلیسی

چاپ کتاب ارزان

چاپ کتاب

استخراج کتاب از پایان نامه

تبدیل پایان نامه به کتاب

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر وزارت علوم

چاپ مقاله ISI

ISC چاپ مقاله

چاپ مقاله در ژونال های JSR و Scopus و PubMed

تایپ فوری

تایپ فارسی تایپ انگلیسی تایپ عربی

ساخت و تولید پاورپوینت

ساخت و تولید پاورپوینت حرفه ای تولید پاورپوینت دفاع پایان نامه تولید پاورپوینت فوری


برای واریز هزینه های خود در خصوص خدمات دریافتی از شرکت "پژوهش ساوالان.." و موسسه پژوهشی"سلکو"، به چند روش اقدام نمایید:

روش نخست پرداخت هزینه خدمات- درگاه پرداخت آنلاین؛

درگاه پرداخت آنلاین شرکت پژوهش ساوالان..


روش دوم پرداخت هزینه خدمات- کارت به کارت؛

  • استفاده از گزینه واریز هزینه به شکل مرسوم، یعنی فرایند به اصطلاح " کارت به کارت" از مبدا حساب بانکی شما به حساب بانکی شرکت "پژوهش ساوالان.."؛ با کسب اطلاع از شماره کارت های اعلامی موسسه پژوهشی"سلکو".


​​روش سوم پرداخت هزینه خدمات- ابزار نشانک؛

  • امروزه کاربرد نشانک ها برای پرداخت های روزانه، بسیار متدوال شده است.

  • شرکت "پژوهش ساوالان.." در همین راستا اقدام به تهیه این نشانک ها برای تسهیل پرداخت های متقاضیان خود از طریق چنین روش های پرداخت کرده است تا فرایندهای واریز، هر چه بیشتر سهولت یابند.
    روش استفاده:

  1. نصب اپلیکیشن/درخواست نامه "آپ"؛
  2. ​ابتدا نشانک زیر را با استفاده از نرم افزار "آپ" اسکن نموده و بعد از ورود به صفحه مشخص، مقدار هزینه ای که از بخش مالی موسسه پژوهشی"سلکو"، دریافت نموده اید را وارد کرده و اقدام به پرداخت نمایید.

​​روش سوم پرداخت هزینه خدمات- ابزار نشانک شرکت پژوهش ساوالان..


پژوهش ساوالان » اگر مدعی بهترین خدمت رسان حوزه تحقیقات علمی است.

به نشان جدیتی است که شبانه روز، در گمان جاری ساختن برترین گمان هاست.

این نیز کسب نخواهد شد، مگر به پشتوانه نیروهای مخلصی که همه همّشان پیشرو بودن در پهنه امر « پژوهش » است که از نخستین گفتارمان به عنوان سرلوحه فعالیت های موسسه به ثبت رسیده و استخوانبندی آن را محیا ساخته است.
اصول کاری حکم می کند در مسیر ادعاهای اعلامی، بایستی بهترین ها را کاربست کرد تا هرکه از هر کوی و برزنی که کاشف ما می شود، به اصطلاح رایج : ” آمدنش با خود، رفتنش نه ” باشد.

یعنی بواسطه رویت توانمندی ها، شایستگی ها، انتظام در امور، پیشرفت کاری، گستردگی فعالیت های موسسه، همه گیری و گیرایی زایدالوصف، ابهت کاری، ادبیات متین، مشتری مداری صرف، رزومه پربار تحقیقاتی، رنک تارنمای مشخص، سادگی در طراحی؛

در عین حال توضیحات کامل و به جا آن هم در جای جای مطالب و فیلد های پیش بینی شده و پیوند های مرتبط، سادگی در گفتار و پیچیدگی در امور، هزینه های منصفانه و جدول تعرفه خدماتی که به متین ترین، وزین ترین و موجز ترین نحو ممکن عرضه گشته است.

چیزی که ذهن هر مخاطب فرهیخته ای، به قواره شما گرانقدری که هم اکنون پای در چنین جمع محققی گذارده و امید کسب بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید، به خود جلب و جذب کرده تا جایی که همیشه ایام از چنین حضوری احساس خرسندی خود را فراموش نخواهید کرد.

ما نیز متقابلا موظف خواهیم بود به برکت، اعتماد شما، با نهایت اخلاص گامی هرچند اندک اما استوار در مسیر امرپژوهش” در مملکتی اسلامی، به وصف ایران زمین، برداشته و شما بزرگواران را راهنمایی اصیل بوده و در نیل به اهداف مطمع نظر خویشتنتان یارگر باشیم.

بخشی که در آن سیر می کنید مربوط به مشخص کردن دالان هایی جهت واریز هزینه هایی که بعد از ثبت نهایی درخواست خود از طریق درگاه پست الکترونیک SELCO.IR به انجام رسانده اید، می باشد.

به فراخور تکرار کرده ایم، اینکه واریز هزینه تنها گزینه ای خواهد بود، برای اثبات میزان جدیت شما در پی گیری های مرتبط با تقاضای مربوطه.

ایضا ما نیز به جهت هرچه سریعتر پیش رفتن کار و آغاز فاز نخست درخواست کاربر، مسیر های واریز هزینه را مشخص می سازیم.

از این روی، جدولی که در ذیل مشاهده می کنید به تفکیک بانک، شماره های حساب جاری و عابر کارت هایی هستند که برای هر بانک در نظر گرفته شده اند.

بانک هایی که حساب جاری یا عابر کارتهای آنها غیر فعال هستند مشخص شده است.

برحسب نیاز فعال و یا غیر فعال بودنشان در نوسان خواهد بود.(هرگونه تغییرات در خصوص حساب هایی بانکی، روزآمد خواهند شد.)

به یاد داشته باشید:

هرگونه واریز وجه، از طریق درگاه های مشخص بایستی بدرستی انجام گرفته و بعد از انجام عملیات مربوط به واریز وجوه هرگونه اطلاعات اعلامی از جانب بانک مشخص سریعا یاداشت و از طریق پست الکترونیک مووسسه، اطلاع داده شود.

مبرهن است عدم دریافت چنین اطلاعاتی از جانب شرکت به منزله دلسرد شدن کاربر از ادامه راه تلقی شده و متعاقبا دیر کرده های مسلمی که پیرو آن مبنی بر عدم آغاز به موقع بر اساس تاریخ مشخصی که از طریق فاکتور به مخاطب ارسال شده بود تاریخ شروع کار از زمان واریز وجه محسوب می شود.

بعد از اقدام به ثبت درخواستتان، اولین فرصت فاکتوری را دریافت خواهید کرد که زمان واریز را مشخص و در صورت انجام عمل انتقال وجه به حساب «پژوهش ساوالان»، شرکت خود را متعهد به، رساندن کار نهایی در زمان مشخص شده خواهد کرد.

اما در صورت هر گونه دیرکردی در پرداخت وجوه، یعنی طبق فاکتور نخست، بایستی بعد از ارسال ” مدارک ” مشخص، که ذیلا بدان خواهیم پرداخت، منتظر اعلان زمان جدید تحویل پروژه باشید

مدارکی که سخن از آن رفت، همان فاکتوری است که SELCO.IR انتظار دارد متقاضی ای که ما را معتمدِ خود کرده، خود را نسبت به پر کردن فیلد های آن مسوول دانسته و هرچه سریعتر برای جلوگیری از فرصت سوزی هایی که معمولا گریبانگیر پروژه ها می باشد را بگیرد.

این فاکتور هاوی اطلاعات شخصی، از قبیل: نام، نام خانوادگی، نام معرف(در صورتی که شما را کسی به این تارنما یا این موسسه دعوت کرده است.

ایضا در صورتی که هیچ معرفی نداشتید، لطفا قید شود که به چه نحوی با «پژوهش ساوالان» آشنا و ارتباط برقرار کرده اید )شماره ارجاع یا شماره پیگیری.(

این شماره ها – شماره پیگیری – هنگامی که شما وجه یا وجوهی را از حسابی به حساب دیگر منتقل می کنید، بانک میزبان، برای اطلاع شما از وضعیت نقل و انقالی که صورت گرفته است عموما شماره ای را زیر عنوان “شماره پیگیری” و یا” شماره ارجاع” که مختص عمل بانکی ای که شما عامل بدان بوده اید را برایتان صادر می کند.

در اصطلاح و بنا به تکرار، – شماره پیگیری – خطاب می شوند اما گاه – شماره ارجاع – نیز همزمان با شماره پیگیری صادر می شود که بهتر است در صورت امکان هر دو مدارک اعلامی را یاداشت و با مووسسه مکاتبه کنید.

در نقل و انقالاتی که در فضای تحت وب انجام می گیرد غالبا شماره ارجاع تنها مدرکی است که صادر می گردد.
نوع و عنوان درخواستی که دارید به طور کامل و بدور از هرگونه ابهام و نکات کوری که عمدتا به سهو یا هرعلتی دیگر صورت می گیرد _ ، همچنین پاره ای توضیحاتی که گمان می کنید در صورت اضافه کردن آن در قالب پیشنهادها، منابع مورد علاقه جهت استفاده در پروسه کار، منابعی که نباید مورد استفاده قرار گیرند.

باید ها و نباید ها ، احیانا تذکراتی دیگر که شما را در هرچه نزدیکتر کردن نتیجه مطلوب یاریگری خواهد کرد اضافه کرده و در کل هیچ فیلدی یا نقاط مشخصی که طراحی کرده ایم را تا حد امکان خالی نگذارید.

ایضا موارد اساسی ای که می بایست پر شوند، یعنی جزو الزام و اساس در فاکتور می باشند به شکیل ترین نحو ممکن آشکار کرده ایم.
در انتها خواهشمندیم موارد و نکاتی را که برایتان عرض کردیم را از یاد نبرده و مجری صادق باشید.

چراکه هرنوع سهل انگاری گریبانگیر خویشتن متقاضی خواهد بود. و یک اشتباه (از قبیل: فراموشی در ارسال شماره ارجاع بانکی یا شماره پیگیری مربوطه، ناقص پر کردن فیلد ها و نقاط مشخص برای هویت شناسی و کمک به پیشبرد هرچه شکیل تر درخواست شما در نظر گرفته شده است و …)، کافی خواهد بود تا شما را در رسیدن به انتهای کاری که شرکت در فاکتور نخستین به اطلاعتان رسانده است و زمان تحویل کار آشکار کرده است، بازدارد.

لذا خواهشمندیم با رعایت این نکات بسیار ساده، ضمن اثبات نظم، ما را هم کمک حال بوده باشید تا هم زمان گرانقدر شما زایل نشود. و هم ما در این مسیر پر تلاطم تحقیقاتی که به واقع ” شیر ژیان می خواهد و مرد کهن” صبورانه و مسرانه به ادامه راه پژوهشی این مرز و بوم امیدوارتر شده و پژوهش و پژوهشگری را جریانی عادت شده در ایران کهن بیابیم.

ایرانی سرمست از غیرت و رشادت های روزافزونتان که همچون تیری برخواسته از

ناوک اندیشه ای راستین و در توان، سهمگین تر از دشنامی های نابخردانه ای که، خاطرات تلخی را بر

ما مستولی کرده، تا افسار سرنوشت تاریخ ابا و اجداد و آینده زرینمان را به ید پلید و خون آلود اغیار

فی الحالمان دهیم. چنین آرزویی پست، امیدی به فعلیت رسیدن نخواهد داشد.

دیدگاه خود را بیان کنید