شیوه نامه علمی نگارش پروپوزال

پروپوزال نمونه+پروپوزال دانشگاه آزاد+دانلود پروپوزال+نوشتن پروپوزال+پروپوزال مدیریت+پروپوزال نویسی+پرپوزال کارشناسی ارشد+نمونه فرم پروپوزال+فرم پروپوزال ارشد+نمونه پروپوزال+دانلود فرم پروپوزال,پروپوزال نمونه,پروپوزال دانشگاه آزاد,دانلود پروپوزال,نوشتن پروپوزال,پروپوزال مدیریت,پروپوزال نویسی,پرپوزال کارشناسی ارشد,نمونه فرم پروپوزال,فرم پروپوزال ارشد,نمونه پروپوزال,دانلود فرم پروپوزال

پروپوزال نمونه+پروپوزال دانشگاه آزاد+دانلود پروپوزال+نوشتن پروپوزال+پروپوزال مدیریت+پروپوزال نویسی+پرپوزال کارشناسی ارشد+نمونه فرم پروپوزال+فرم پروپوزال ارشد+نمونه پروپوزال+دانلود فرم پروپوزال

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  چهار‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | 16:50   6 نظر   8584 بازدید


شیوه نامه علمی و فرمت نگارش پروپوزال های دانشگاهی:


مگر در هر تحقیق و تفحصی و مشاوره پایان نامه می بایست خودمان را به آب و آتش زد، تا مقصود حاصل شود!؟ این نخستین دلیل برای تفهیم شدن آنچه که باید از اصطلاح پروپوزال” و داستان مشاوره پایان نامه نویسی دانست، خواهد بود. وصفی که آنقدر پیچیده به نظر می رسد که، محقق را در همان گام نخست، انگار بلایی آسمانی بر پیکر مبارک اش نازل گشته است.بلایی از جنس پایان نامه و پایان نامه های دانشگاهی و پایان نامه دانشجویی در اهمیت کار نیز، انصافا ورای بلایی در چنان قد و قامت می باشد. همین نیز در نخستین گام از هفت خوان رساله نوسی که در معمول کار، ابهت دژ ماننداش هر مبارزی را با چالش هایی درخور و گاه غیر قابل پیش بینی مواجه کرده و بسیاری اوقات، چنان است که – مسیر منتهی به تولید امر رساله– دلسردی های محتملی را نصیب محققی که با هزار جور، یقین و اعتماد به نفس به پیش آمده بود را در یاس و نا امیدی ای همه گیر، که همگانی از جنس محققین و پژوهشگران این مرز و بوم را، که چنین احساسی را نام آشنا است، گرفتار می کند.
گروه موسسه تحقیقاتی «پژوهش» که ذیل شرکت «ساوالان» در عرصه خدمات رسانی، با تکیه بر خدماتی متنوع در ردیف امر پژوهش، سرتاسر سال را، با توکل به خدای سبحان، تلاش دارد خویشتن را در چنین میدانی، هرچه افزون تر متمایز کرده و پیشرو در پژوهش و آموزش، به ساده ترین شکلی که هر مخاطبی را مشتاق به پژوهیدن کرده باشد، قصد دارد پرچم دار این مسیر باشد. به واقع، شوق به پژوهش یا آنچه ما “پژوهیدن” خطاب اش می کنیم. همان است که آینده اکنون ملتی را رقم خواهد زد، که در صورت محقق شدن تک تک استعداد های این دیار، جایی که نیاکانشان را در علم و دانش می شناسندش، وجب به وجب کشور خویش را به بهترین نحو و در محقق شده ترین رویا به منحصه ظهور رسانده و ایران خود را به ستاره تابان همیشگیِ دوران ها بدل خواهد ساخت.
بدون استثنا، هر رساله ای در فرم و ساختار آکادمیک اش نیاز مند آنچه که اکنون می خواهیم به صورت مبسوط به تشریح اش بپردازیم خواهد بود. و آن پروپوزال” یا طرح تحقیق است. در ادامه چسیتی(Epistemology) پروپوزال را به بحث خواهیم نشست.


در فضای ماهیت شناسی(Ontology)، اصطلاح پروپوزالرا مناسب می دانیم، اندکی بشکافیم.

شرحی است بر، هر آنچه قصد گفتن آن البته به زبان و ساختاری علمی. یعنی موشکافی ای از امکانات و حتی اختیارات ماست. ایضا همین ها هستند که بایستی در بیانی مبتنی بر فرضیه های علمی و در راستای استنتاجات تحقیقاتی باشند.

در یک پروپوزال چه چیز، یا چیز هایی قابلیت طرح خواهند داشت؟

روشن است هر رساله ای مشتمل بر موضوعی است که “نام/عنوان” جمیع نوشتار شما را شامل خواهد بود. بدین روی، یک طرح تحقیق یا پروپوزال باید پیش از هر اقدامی، توضیح گر آن موضوع مربوطه ای که خود پروپوزال ذیل آن قرار خواهد گرفت، باشد.

عملا حوزه دلبستگی ما به آن حیطه مورد تحقیقی که ادعای به سرانجام رساند اش را داریم، نمایندگی می کند.

گذر از آن، اهمیت موضوع انتخابی را، اشارت کرده و حول آن مباحثی را به آشکارگی رساند.

به فرض بکر نبودن موضوع مورد علاقه تان، موظف خواهید بود، پژوهش هایی که، یحتمل پیش از شما بر روی آن انجام گرفته را به شکلی موجز مورد اشاره قرار دهید.(اینکه اصرار در بکر نبودن موضوع را داریم، کلیه موضوع ها را مقصود است. چراکه این فرض نخستین شما، به این علت است که، پژوهش در مورد موضوع مطبوع، از باید هایی است که انجام گرفتن اش، دل بخواهی نیست).

رساله ای که پای به وادی نگارش می گذارد، می خواهد، – همانطور که در بالا گفتیم، چیزی را به عنوان حاصل کار این “کاشت”، و “داشت”ی که خود استمرا زمان را می طلبد، ملزما به “برداشت” منتهی شود.


یادمان است در صفحاتی از این تارنما، اشاره گر این موضوع بودیم که، شما به عنوان یک کاربر می توانید از هر قشر و طبقه ای باشید. از قبیل استاد، کارمند، بازاری، دانشجو، خانه دار، دانش آموز و .. . آنچه که مهم است، نسبت حوزه کاریتان به یکی از سرشاخه های علمی جاری در تقسیمات رایج علوم خواهد بود. و آن مشتمل خواهد بود بر: علوم انسانی، فنی مهندسی، تجربی و علوم هنر.
پروپوزال نویسی محملی است که، نیازمند به یک روش شناسی ای(Methodology) که مسیر مشخصی را متکی است، می باشد. و ساختاری که معمولا مورد انتظار است، در شکل بندی کلی پروپوزال – سوای حوزه تخصصی مربوط، به جز اندک تغییرات، فی المجموع شباهت های روشی عینی را دارند.(موارد بالا را ترتیب بندی خواهیم کرد.(

آ. موضوع تحقیق
Project Title

به سادگی ای که زیاد هم آبکی به نظر نرسد، در عین حال از پیچیدگی هایی که عموما گمان می کنیم این پیچیدگی ها نشان از عمق تامل ما است که نیست! موضوع انتخابی را می نگاریم.


Importance and Statement of Topic .ب

شرحی بر موضوع و هویدا ساختن درجه مهم شمرده شدن آن.

می تواند موضوعی که منتخب شده اید، فی نفسه جنبه هایی که براحتی از جانب شما قابل طرح شدن را دارند، عنوان کند. این موضوع کاربرد دارد یا نه؟ که اهمیت اش را ملزم به ارایه خواهید بود. اصلا علم را با این موضوع انتخابی، مشکلی هست .. چرایی جذبگی و کششی که در اندرون موضوع خود سراغ دارید، و مدعی هستید که می تواند استاد راهنمایتان را براحتی مجاب به پذیرش و تایید آن کند. آیا مدتی است که بر این فکر افتاده اید که با آغاز به کار شما برای فعالیت بر موضوع مطبوع خود به حتم در صورت اجرایی سازی آن، مشکلی از گرفتاری های حوزه مربوط به تحقیق شما با کاربست نتایج یافته های شما، امکان مرتفع شدن اش فزونی خواهد یافت. یا نه، خالق بر مساله ای خاص که تا قبل از انجام تحقیق شما، بلکه در خیال هم وجود مساله ی مورد اشاره در تحقیق تان، امکان خود نمایی نداشته، و شما نخستین عنصر در ایراد علمی اش بوده اید. در ادامه این همه، می خواهید ضرورت سلبی – ایجابی آن را به شکلی اکمل تشریح سازید.


ت‌. Review of Literature and Relevant Topics
پژوهشتان از چه بیان، زبان و ادبیاتی برخوردار است. موارد مشابه به رساله شما، و یا هر کدام که به هر نحو امکان ارتباطش پیش بینی پذیر است.

کار سختی نخواهیم داشت، به جز اینکه، پاره ای توضیحات از پژوهش هایی که پیش از شما در خصوص هر آنچه شما به عنوان موضوع انتخاب اش کرده اید (یا موضوعات نزدیک بدان). به یاد داشته باشیم این به اصطلاح پاره توضیحات نیز در دایره ای از اصولی که در مسیر رفرنس دهی های آکادمیک می باشد باید قابلیت مطرح شدن داشته باشند. که غالبا از آن ذیل اصول رفرنس دهی استاندارد هاروارد” یاد می شود. عموما باور بر این است که، دیگر نمی توان از حوزه و ورطه ای سخن به میان آورد که، محقق و پژوهشگری نخستین بار مجرب در آن وادی باشد. لذا در این مرحله کار شما، پرداختن به پژوهش هایی خواهد بود که پیش از شما انجام گرفته اند. روند این پرداخت به موضوع های کار شده دیگرانی که مرتبط به کار اکنون شما می باشد، در راستای تکمیل و رفع اشکالات احتمالی آن، و اشتباهاتی که بعضا در طی تحقیق سهوا بدان دچار شده اند و حتی رد کل نتایج حاصل از آن پژوهش یا پژوهش های مشخص از جانب شما که به قوت استدلالات منطق علمی تان امکان انجام شدن خواهد داشت. مرحله ای است که اعتماد استاد را باید کاسب شوید. یعنی اعتماد اولیه استاد مربوطه به شما، به عنوان کسی که گمان خواهد کرد، مطالعات منسجم و در خوری در خصوص آن موضوع مشخص دارید.

در خاتمه نکته های مربوط به بخش جاری، استفاده از هرآنچه به عنوان منابع و ماخذ، همان که مصطلح در هر نوع تحقیق مبتنی بر شاکله ای از علم و استدلال می باشد، در چنین مرحله ای طرح خواهد شد. این منابع می تواند مشمول شود بر مواردی چون: کتاب های مورد استفاده در پروسه تحقیق، مقالات و نشریاتی که یا از داریی هاتان بوده یا از آرشیور هایی چون کتابخانه های تخصصی در نیل به اهداف تعریفی- تحقیقی خود که از ابتدای آغاز به کارتان مطمع نظر داشته اید، حتی می تواند ویدیو ها و کلیپ های مرتبط را نیز شامل شود و.. .


ث‌. Aims and Hypothesizes


رساله ای که همِّ به اتمام رساند اش را دارید، آیا در اهدافی که مدنظر دارد و فرضیه هایی که می بایست در بدنه اصلی آن جای بگیرند، آیا به شکلی نظام مند در گمان شما بوده و پیش بینی هایی برای تعریف و کاربست آن در جریان موسوم به پروپوزال داشته اید. یا ا… بختکی مسیر پیش رو را قصد طی کردن دارید.

نتنها امر “پژوهش” بلکه در جمیع اموری حتی روزمره داشتن هدف به تعبیر قرآنی آن “اوجبی است از واجبات”. والّا، تحقیق و تفحص که جای خود را دارد. پس هدف مورد نظر از رساله ای را که می خواهید بدان بپردازید را به بیانی روشن، شفاف سازی کنید. نتایجی را که می خواهید از آن برداشت کنید، شماره کرده و مشخص سازید. سمت و سویی را که گمان می کنید مناسب حال شما در رساله اکنونتان است را، آب و جارو کرده و به آشکارگی تفهیم سازید که مقصد اصلیتان کجاست. کتاب آسمانی مسلمانان یعنی قرآن مجید، در انتظامی تامل برانگیز همین را به شیوایی بیان می کند :

«انا لله» (ما از آن خداییم»،( بقره، آیه 156). /«فاذا سویته و نفخت فیه من روحی»(هنگامی که او را نظام بخشیدم و از روح خود در او دمیدم»(حجر، آیه 29؛ ص، آیه 72). «قل الروح من امر ربی »(بگو روح کار پروردگار من است).(اسراء، آیه 85). همچنین در آیات دیگر تصریح شده است که روح منسوب به خدا است: من روحی(حجر، آیه 29) ) و من روحنا(انبیاء، آیه 91) و من روحه(سجده، آیه 9). یعنی، هم بدن انسان، مخلوق خداوند است و هم روح او. اما تناسب برابری بین این دو برقرار نیست و روح انسان از شرافت بیشتری برخوردار است. بهتر است برای رهایی از پیچیدگی های این بحث، انسان وارسته ای را دست به دامان شویم، و تعبیری از مولایمان، حضرت علی ابن ابی طالب،علی (ع) هم چه نیک خواهد بود : «رَحَمَ اللهُ امرءً عَرَفَ مِن أین و فی أین و إلی أین»..(خدا رحمت کند کسی را که بداند از کجا آمده و در کجا قرار گرفته است و به سوی کجا می رود». همین را در بیانی نوستالژیک که در نهانگاهمان تثبیت گشته، و سخنی است منتسب به مولانا جلال الدین محمد بلخی(*)، شاعر و عارفی بلند آوازه، و متعلق به قرن هفتم، می تواند چنین باشد که :

* جلال‌الدین محمد بلخی معروف به مولوی و مولانا و رومی (۶ربیع‌الاول ۶۰۴، بلخیا وخش۵جمادی‌الثانی ۶۷۲ هجری قمری، قونیه) از مشهورترین شاعران ایرانی‌تبار پارسی‌گوی است. نام کامل وی «محمد ابن محمد ابن حسین حسینی خطیبی بکری بلخی» بوده و در دوران حیات به القاب «جلال‌الدین»، «خداوندگار» و «مولانا خداوندگار» نامیده می‌شده‌است. در قرن‌های بعد (ظاهراً از قرن ۹) القاب «مولوی»، «مولانا»، «مولوی رومی» و «ملای رومی» برای وی به کار رفته‌است و از برخی از اشعارش تخلص او را «خاموش» و «خَموش» و «خامُش» دانسته‌اند..

از کجا آمده ام، آمدنم بهر چه بود، به کجا می روم آخر، ننمایی وطنم؛ مانده ام سخت عجب، کز چه سبب ساخت مرا، یا چه بوده است مراد وی از این ساختنم..

ممکن است گذاره هایی را به مرحله اثبات رسانده یا همانطور که در نخستین سطور این نوشتار آوردیم چه بسا که در مسلک “پوپر” رد آن را در پیش گرفته و روش “ابطال پذیری” را پیشه کنید. در ادامه همچنان اشاره خواهید کرد، تحقیقتان را که چه فایده ها و کارایی هایی را مسوولیت اش را به دوش خواهد گرفت.


ج‌. Methodology


راهی که منتخب شده اید، متکی به روش یا روش های علمی ای مشتمل بر ابزارهایی که، راهبر محقق به سرمنزل مقصود باشد را دارا هست!؟

گفتیم که هدفی دارید، خب همین مستلزم کاربست روش علمی باشد. علاوه بر آن ابزار های مورد استفاده تان که می خواهید در رساندن قافله پژوهشتان که کمک حالتان باشند را هم تعیین کنید. هیچ کنشی نخواهید داشت، مگر بنا به آنچه علم مشخص کند.(تاکیدمان از آنجاست که، استخوانبندی پروسه “طرح تحقیق” نشان از وجهه علمی و دانشگاهی خواهد بود. نه حرف هایی که ” تکه بردار”ی شده از بتن جامعه و گوشه وکنار مجامع باشد.(


ح‌. References


نوشتاری علمی(با تعریفی مختص به خود، که در جای جای این تارنما بدان اشاره کرده ایم)، که با هیچ منبعی به قوام خود بیاندیشد، سخت در اشتباه بوده و اصلا نسبت به علمی” بودن آن باید ابتدا به ساکن تردیدی مطلق داشت.

نمی توان فعالیتی علمی– پژوهشی، سراغ گرفت که در خلاء زاده شده باشد. به این معنی که(یکی از معانی آن)، بخش مربوط به رفرنس دهی آن موجود نباشد. حال که اهمیت “منابع” و ذکر کردن آن برایمان روشن شد. می توانیم این طور تفهیم شویم که، منابع مورد استفاده محقق، پایه علمی وی در مطالعاتی که قبلا داشته است به شمار آمده و ذکر آن ها به علاوه، هر آنچه بعد ها به گمانتان امکان و نیاز بهره گیری از آنها را خواهید داشت را ذیل فهرست منابع در “طرح پژوهشیتان” بگنجانید.
گفتاری سخت علمی که ، سعی مووسسه «پژوهش» در هرچه ساده سازی آن بود را در اینجا به اتمام رساندیم. آما این تنها بخشی از خیل عظیمی از جزییات یک کار تحقیقی در قالب “پروژپوزال” خواهد بود که موسسه ادعای انجام آن را به شکیل ترین نحو ممکن دارد. از گذشته تا حال، همیشه ی ایام مدعی در امانت داری و کارایی بوده که به برکت گردآوری نویسندگانی توانمند و کارکنانی مشفق که همه سعی شان در پیشرو بودن در امر خدمات “پژوهشی” دارند، را به اثبات رسانده است.

………………………………………………………………

19 دیدگاه برگذیده برای“تحریر پروپوزال

 1. این بخش توسط مدیریت سایت، ویرایش شده است

سلام ، اطلاعات خواسته شده در sms ارسالیتان به شرح زیر می باشد:

..
پژوهش..
..
شناسی..”
1
هفته الی 4 هفته
خواهشمند است در صورت موافقت با موضوع اعلام نمایید تا فرم پیش پروپوزالمربوطه به ایمیل تان ارسال شود . ونیز در صورت دارا بودن ادبیات مناسب پروپوزال، و رعایت ساختار آن، کلید واژه، بیان مسئله، پیشینه تحقیق،اهداف، (روش تحقیق از نظر:هدف،روش و روش گرد آوری داده ها) و … ،مقاله علمی پژوهشی و رساله نیز شامل زحمت تان می شود.
..

با تشکر فراوانSELCO.IR

سلام.
آقای .. حصورتان را ارج می نهیم.
درخواست پیش پروپوزالشما با نویسنده مشخص مطرح خواهد شد.
ایضا همه خواست های شما و الزامات مطروحه و جاری لحاظ خواهند شد.

پژوهش ساوالان..

 • سلام
  تحریر پروپازال اینجانب .. ارسال شد .. خواهشمند است دقیقا ً عنوان ارسالی را به تحریر در آورید ..
  ..
  تماس تلفنی و توضیح شفاهی ..به امید..ارسال سریع که در تحریر مقالات دیگر..
 • سلام
  متقاضی محترم، همه جوانب درخواست جناب عالی با نویسنده شما در میان گذارده شده است. ان شاالله ترتیب اثر داده خواهد شد.
  پژوهش ساوالان..

رشته دانشگاهی : دانشجوی ارشد رشته روانشناسی عمومی
دانشگاه : واحد علوم و تحقیقات زاهدان .
موضوع درخواست : تهیه پروپوزال با عنوان ” تاثیر ..در .. ” (پروپوزال می بایست از نوع طرح آزمایشی باشد، مربوط به درس روش تحقیق، تحلیل کوواریانس از طریق نرم افزار SPSS)، در قسمت روش تحقیق و تجزیه و تحلیل داده ها لطفا از تحلیل کوواریانس برید نه تی نمونه های مستقل یا هرچیز دیگری، تاکید می کنم از تحلیل کوواریانس باشد چون پروپوزال من از نوع طرح آزمایشی است پس پیش آزمون و پس آزمون داریم( یک گروه گواه و یک گروه کنترل که همتاسازی باید روشون انجام بشه) . پرسشنامه ها باید همراه پروپوزال باشند.
شماره تماس :.. / ..
زمان موردنظر : حداکثر تا 20 فروردین آماده شود.
معرف : باران

 • SELCO.IR
  سلام.
  خانم.. ؛
  رشته شما ذیل روانشناسی عمومی از دانشگاه زاهدان واحد علوم تحقیقات در سیستم ثبت شد.
  این پروژه جهت برآورد هزینه به نویسنده مرتبط ارسال شد.
  با شما تماسخ خواهیم گرفت.

پژوهش ساوالان..

 • شرح درخواست : تحریر پروپوزال ، لطفا موضوع قبلی پر.پوزال یعنی تاثیر ..بر.. ” رو برام عوض کنید و بجاش موضوعی با توجه به رشته روانشناسی عمومی ( بیشتر مربوط به مداخلات ..) برام انتخاب کنید. تاکید میکنم این پروپوزال از نوع طرح آزمایشی (تحلیل کوواریانس) مربوط به درس روشهای تحقیق می باشد.

زمان موردنظر : 10 الی 13 روز

 • SELCO.IR
  سلام.
  خانم.. ؛
  درخواست مجدد سرکار خانم مبنی بر تنظیم موضوعی در ارتباط با رشته روانشناسی عمومی تنظیم خواهد شد. جهت این کار هماهنگی های لازم با نویسنده موسسه انجام گرفته شد. نتیجه را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.

پژوهش ساوالان..

../ کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید/ دانشگاه ازاد باراجین قزوین/ ارایه یک مدل .. چند .. و ..بر ..در یک .. با استفاده از ../ شماره تماس: ../ اگه عنوان موضوع ایراد داره لطفا اون رو هم تصحیح کنید . واینکه زمان تحویل پروپوزال نهایتا 93/01/17. با تشکر از لطفتون

 • ..دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازار یابی -دانشگاه ازاد .. -تقاضای پروپوزال با یکی از عناوین خدمات.. در بانک ..ایران با پیشنهاد خودتان -..-..-نام معرف ..
 • SELCO.IR
  سلام.
  آقای.. ؛
  پروپوزال جناب عالی طراحی و نگارش خواهد شد. دانشگاه، رشته ، بازه زمانی قید شده نیز لحاظ خواهد شد.
  از معرفتان آقای..؛ کمال تشکر را داشته و پورسانت ویژه نیز متعلق به ایشان جهت معرفی شما خواهد شد.

پژوهش ساوالان..

دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی -ازاد.. -تقاضای پروپوزال با یکی از عناوین .. در بانک ..باپیشنهاد خودتان -زمان 14روز -معرف ..

 • SELCO.IR
  سلام.
  آقای.. ؛
  تقاضای شما در پیام قبلی به شکلی احسن و اکمل تثبیت شد.
  نگران نباشید.

پژوهش ساوالان..

 • با سلام
  تاکید کرده بودم در قسمت روش تحقیق و تحلیل داده های پروپزالم از تحلیل کوواریانس استفاده کنید… ولی هیچگونه عملیات تحلیل کوواریانسی صورت نگرفته اعم از جدول ها،مراحل مربوط به انجام عملیات و تایید و عدم تایید فرضیه ها از طریق تحلیل کوواریانس وجود ندارد … لطفا تحلیل کوواریانس از طریق SPSS صورت گیرد.
  زمان:3/2/93
  باتشکر

 • سلام
  شناسه متقاضی 8796a21
  خانم..؛
  در بالا پاسخ دادیم.

پژوهش ساوالان..

 1. محافظت شده

با سلام
تاکید کرده بودم در قسمت روش تحقیق و تحلیل داده های پروپزالم از تحلیل کوواریانس استفاده کنید… ولی هیچگونه عملیات تحلیل کوواریانسی صورت نگرفته اعم از جدول ها،مراحل مربوط به انجام عملیات و تایید و عدم تایید فرضیه ها از طریق تحلیل کوواریانس وجود ندارد … لطفا تحلیل کوواریانس از طریق SPSS صورت گیرد.
زمان:3/2/93

 • SELCO.IR
  سلام
  شناسه متقاضی 8796a21
  خانم..؛
  تحلیل کورایانس شما جهت بررسی به نویسنده ارجاع داده شد.

پژوهش ساوالان..

شهاب ../ عمران _ سازه / آزاد تهران غرب / ارائه موضوع پایان نامه / ../ ../ هرچه زودتر / موضوع سمینارم در رابطه با میراگر ها بوده که دنبال موضوعی مناسب در همین زمینه جهت پایان نامه می باشم.

 • SELCO.IR
  سلام
  شناسه:8796a54
  خانم..؛
  عمران ذیل گرایش سازه.از دانشنگاه آزاد تهران غرب.مدارک ارسالی را تکمیل و منتظر فاکتور هزینه باشید. متشکر.
  پیش فاکتور ارسال شد.
  ایمیل بررسی شود.

پژوهش ساوالان..

بیان بدی داشتید
متن این نوشتار هر بار به نحوی ویراستاری می گردد. این اتفاق برای همه مقالات انجام می پذیرد. ان شاالله در روند و به مرور، متن یکدست و قابل دفاع ارایه دهیم. گاهی متون ترجمه ای نیز چنین بهم ریختگی ای را پیدا می کنند. که نیازمند بهره مندی از مترجم متخصص انگلیسی به فارسی را ایجاب می کند.
با سلام و احترام دانشجوی کارشناشی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی هستم نیاز به یک موضوع بکر و جدید برای پروپوزال دارم متشکرم
برای استفاده از منابع انگلیسی در پروپوزال چیکار کنم با توجه به اینگه زبان خوبی ندارم. مرسی
سلام کمکم کنید پروپوزال گرافیک میخام فقط چهار روز وقت دارم
سلام من سه ترمه که پایان نامه رو تمدید کردم تهیه پروپزال برام یه کابوس رشده لطفا در این زمینه راهنماییم کنیذ ارشد علوم تربیتی گرایش تاریخ و فلسفه تعلیم وتربیت
سلام شما میتونید دز تهیه پروپزال بهم کمک کنید در زمینه اولویت بندی تست کیس ها در تست خودکار نرم افزار
دیدگاه خود را بیان کنید