');

هر چی که از iPhone 4S و خودم باید بدونم

من سال 1390 وقتی تازه گوشی iPhone 4Sاومده بود اونم با مشخصاتی مثل دوربین 8 مگاپیکسلی با قابلیت ضبط ویدئوی Full HD. من ترم یک دانشگاه توی تبریز بودم از چهارراه شهناز، رفتم رنگ سفید این گوشی رو خریدم.

من سال 1390 وقتی تازه گوشی iPhone 4Sاومده بود اونم با مشخصاتی مثل دوربین 8 مگاپیکسلی با قابلیت ضبط ویدئوی Full HD. من ترم یک دانشگاه توی تبریز بودم از چهارراه شهناز، رفتم رنگ سفید این گوشی رو خریدم.

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | 21:28  0 نظر   1653 بازدید


iPhone 4S من و

هر چی که از iPhone 4S و خودم باید بدونم

خواستم بفرستم به این نشانی از تارنما؛

https://www.zoomit.ir/2011/10/5/1196/iphone-4s-first-take-what-you-should-know

اما دلم نیومد برای دیگران تولید محتوا کنم، واسه همین موند برای خودم به عنوان خاطره و تولید محتوای شخصی.

حالا هم توی صفحه مطالب مرتبط به خودمان در سایت شرکت پژوهش ساوالان.. و موسسه پژوهشی سلکو، بارگذاری می کنیم.

سلام.

من سال 1390 وقتی تازه گوشی iPhone 4S اومده بود اونم با مشخصاتی مثل دوربین 8 مگاپیکسلی با قابلیت ضبط ویدئوی Full HD. من ترم یک دانشگاه توی تبریز بودم از چهارراه شهناز، رفتم رنگ سفید این گوشی رو خریدم. هیچ وقت نمی ره که انگار دنیا رو داده بودند به من. اشتباه نکنم اولین تماسمم به برادرم بود که گفتم می دونی با چی تماس گرفتم! باورش نمی شد که اپل گرفته بودم. وزن iPhone 4S حدودا 2.8 گرم سنگین تر از iPhone 4 بود. نمایشگر Retina دستگاه 960x640 پیکسل بوده و قسمت و پشت و جلوی دستگاه براق بود. همین براقیشم عقل و هوشمو می برد. فوق العاده براق بود. هنوزم البته بعد این یک سال و خورده ای که از گم کردنش دوباره پیداش کردم، برام نو و خواستنی هست. لامصب حقیقات براق و خوشکله با اینکه IOS 10 نداره و به زور شده 9.3.6. اما بازم برای یه دنیا می ارزه. نا گفته نماند که شارژش عینه آب خوردن خالی می شه. یعنی پاور بانک نداشته باشی، گویشیت نهایتا 2 ساعت کارایی داره.

هر چی که از iPhone 4S و خودم باید بدونم

اگه باهاش کار کنی. و الا، کاری باهاش نداشته باشی، دست کم، یک شبانه روز زنده می مونه! آدمش صدتا درد و مرض می گیره، چه برسه به این زبون بسته. خب الان این ریختی شده. بابا بی انصاف نباشیم دیگه؛ نزدیک 9 سال از عمرش می گذره. یک دهه!! (الان 1398.8.4)خیلییه.

هر چی که از iPhone 4S و خودم باید بدونم

وقتی تازه خریده بودمش یعنی سال 1390، می تونستی باهاش 8 ساعت در حالت 3G و یا 14 ساعت در حالت 2G با دستگاه صحبت کنید ؛ 6 ساعت با استفاده از 3G و یا 9 ساعت با استفاده از Wi-Fi در اینترنت سیر کنید و یا 10 ساعت ویدئو تماشا کنید. با شارژ کامل iPhone 4S می تونستم حدود 40 ساعت موزیک گوش کنم، نه اینکه خیلی هم اهلشم! یادمه تو خونه گفته بودم نوکیا N 91 فروختم اینو خریدم. هنوز همشونو دارم. با فاصله چند ماه یادم یه تبلت سامسونگ N 8000 ده 10 اینچ هم گرفتم که هنوزم دارمشون. تبلت اون موقع 1850000 تومان بود که اپل 10 اینچی از این 50 هزار تومان هم ارزونتر بود. فروشنده گفت حالا که یه اپل داری که گوشیته. اینبار تبلت رو سامسونگ وردار تا هر دو کمپانی رو تجربه کرده باشی. بعد از سال ها، بعد از بازگشت از صفر کربالا سال 1396 که عید بود گوشی اپلم و گم کردم. اینم 1800000 تومان گرفته بودم. و نهایتا بعد از یک سال و خورده ای سال 98 یعنی چند روز پیش لای پارچه های مبل خونه پیداشون کردم.

هر چی که از iPhone 4S و خودم باید بدونم

یادمه اونقدر خوشحال شده بودم که برگشتم دقیقا به حد خوشحالی که سال 1390 وقتی این گوشی رو خریدم و رفتم سینما فیلم دیدم، بعدشم رفتم از حد خوشحالی یک ساعت و نیم توی آشپزخونه منزلی که برای دوران دانشجویی کرایش کرده بودم توی تبریز محله کوی امام رضا، بازی ماشین به نام آسفالت رو باهاش سرگرم شدم. حالا بعد این همه سال به همون درجه خوشحال و خرامان از پیدا شدن این گوشی خاطره انگیزمان یک روزم رو بهش اخصاص دادم تا دق و دلی این چند اسل دوریمو در بیارم. اپل 4S یه چیز دیگه است برام. مخصوصا از وقتی که گمش کردم بعد پیداش کردم. ماییم و احساساتمان و بس..


دیدگاه خود را بیان کنید