');

چاپ فوری مقالات ISC

موسسه ویراستاری و تایپ فوری انگلیسی و فارسی و عربی,ویراستاری نگارشی فوری,ویراستاری تخصصی پایان نامه,ویراستاری فنی و ساختاری فوری,ویراستاری فوری پایان نامه,ویراستاری تخصصی کتاب,ویراستاری فوری مقاله,انجام ویراستاری متن,ویرایش تخصصی متن,ویرایش نگارشی پایان نامه,ویرایش محتوایی کتاب, ویرایش محتوایی پایان نامه,ویرایش محتوایی مقاله,سایت ترجمه آنلاین,سایت انجام ترجمه تخصصی,ترجمه تخصصی عربی به فارسی,ترجمه متن عربی به فارسی,کتاب ترجمه عربی به فارسی,ترجمه جمله عربی به فارسی,ترجمه متن انگلیسی به فارسی روان,برنامه ترجمه انگلیسی به فارسی,مکالمه عربی به فارسی,ترجمه عربی به فارسی عامیانه,ترجمه فارسی به عربی عامیانه,ترجمه عربی به فارسی گوگل,سایت ترجمه عربی به فارسی آنلاین,سایت ترجمه لغات عربی به فارسی,سایت ترجمه عربی به فارس رایگان,سایت ترجمه زبان عربی به فارسی,بهترین ترجمه عربی به فارسی,بهترین سایت ترجمه عربی به فارسی,موسسه ترجمه متن عربی به فارسی,موسسه ترجمه عربی به فارسی,ترجمه عربی به فارسی صوتی,ترجمه عربی به فارسی آنلاین رایگان,ترجمه عربی به فارسی متن,ترجمه عربی به فارسی و بالعکس,ترجمه عربی به فارسی با عکس,ترجمه عربی به فارسی مرتبط,ترجمه انگلیسی به فارسی قیمت,ترجمه انگلیسی به فارسی صوتی,ترجمه انگلیسی به فارسی با تلفظ,ترجمه انگلیسی به فارسی از روی عکس,ترجمه انگلیسی به فارسی با عکس گرفتن,ترجمه فارسی به انگلیسی جملات,ترجمه فارسی به انگلیسی دقیق,ترجمه فارسی به انگلیسی ریگان, موسسه ترجمه فارسی به انگلیسی, مرکز ترجمه فارسی به انگلیسی, مرکز ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی,صفحه آرایی کتاب,صفحه آرایی مجله,صفحه آرایی کتاب کودک,صفحه آرایی پایان نامه,صفحه آرایی به انگلیسی,سایت صفحه آرایی,موسسه صفحه آرایی,مرکز صفحه آرایی,ویراستاری آنلاین,ویراستاری کتاب,ویراستاری متن,پژوهش و نشر سلکو,پژوهش ساوالان,چاپ فوری کتاب,چاپ ارزان کتاب,چاپ کتاب های عمومی فوری,چاپ سریع کتاب,انتشارات چاپ فوری کتاب,انتشارات پژوهش ساوالان,انتشارات سلکو,انتشارات چاپ کتاب

سایت و مرکز انجام تخصصی چاپ کتاب، ویراستاری، ترجمه انگلیسی و عربی، صفحه آرایی، طراحی جلد، تایپ، ارسال پیامک انبوه و ... پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ | 15:22   2 نظر    بازدید


سلام درخواست پذیرش مقاله
سلام. صفحه آرایی و ویراستاری فارسی و ویراستاری انگلیسی قابل انجام است. برای چاپ در مجلات معتبر، از بابت راهنمایی بیشتر، تماس بگیرید. اطلاعات کامل به ایمیل شما ارسال شده است. پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو.
سلام. آقای باوفا، اطلاعاتی در مورد فصلنامه آفاق افغانستان می خواستم. راستش یکی از سایت ها و موسسات پذیرش و اکسپت مقالات قول دادند اینجا چاپ کنند برام. اما چون به شما اطمینان دارم و می خوام حتما فقط شما این چاپ رو انجام بدین واسم، می خوام بدونم، اصلا این مجله ISC هست. اگر از سمت ایران دارای اعتبار باشه، شما می تونید برام چاپ کنید. اگر نه در مجله ای دیگه، اما الزاما ISC باشه. منتظرتون هستم. رشتم الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق هست البته قبلا توی ثبت سفارش فرم رو کامل پر کردم و فرستادم. با تشکر ویژه از شرکت پژوهش ساوالان.. و شخص آقای باوفا،افشین ..
خانم نری میسا،حکیمه؛ متقاضی و دوست گرامی دیرین پژوهش ساوالان.. شناسه شما، نزد شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان..: 9767E99 ISC آی اس سی است. اما با دوره چاپ بسیار نامرتب. از طرفی وقتی می توان داخل ایران در مجلاتی که اعتبار ISC را نیز دارند چاپ کرد ، چه اصراری هست برای چاپ در این مجله آن هم از کشور افغانستان. همه شرایط را باید سنجید. از کشور پذیرنده مجله تا کیفیت خود ژورنال یا مجله یا فصلنامه. از طرفی دیگر، شما این امکان را دارید حتی در همایش های داخل ایران که با برند ISC نیز امکان چاپ مقالات پژوهشگران را نیز فراهم کرده اند هم بهره ببرید. این همان راه ها و پیشنهاد هایی هست که ان شاالله مقاله شما را از طریق مجموعه و کارگروه چاپ مقالات ISC در پژوهش ساوالان.. به سرانجام خواهیم رساند. نگران نباشید. اما بر حسب وظیفه اطلاعات خواسته شده شما را اکنون در اختیار سرکار خانم قرار می دهیم. با عنوان فصلنامه آفاق افغانستان محصولی است از موسسه تحقیقات فرهنگ و هنر افغانستان با نشانی: http://www.ariac.org که دو نشریه دارد: نشریۀ علوم انسانی آفاق که پیرامون موضوعات ویژه تحلیل های عمیقی ارایه می کند. ISC ای اس سی است با این آدرس: http://publicationdari.ariac.org/index.php هدفی که در سایت به آن اشاره کرده اند: نشریۀ میان رشته ای افغانستان که شامل پژوهش هایی است که مبتنی بر موضوعات حساس زمانی باشد. با این آدرس: http://www.afghanresale.org که در لیست نشریات فاقد اعتبار است. جزییاتی از نشریه آفاق افغانستان: درصد پذیرش: حدود 65% زمان انتشار: فصلنامه زبان انتشار: فارسی-دری حوزه: هنر و علوم انسانی هزینه داوری: ندارد دوره های انتشار مقاله نامنظم دوره ۱ (۱۳۸۴) دوره ۲ (۱۳۸۵) دوره ۳ (۱۳۸۶) دوره ۴ (۱۳۹۲) دوره ۵ (۱۳۹۷)
دیدگاه خود را بیان کنید