تایپ فوری متون

تایپیست حرفه ای,سفارش تایپ فارسی فوری,سایت تایپ فارسی کتاب,موسسه تایپ فارسی فوری پایان نامه,مرکز تایپ فارسی و انگلیسی در تهران,شرکت انجام تایپ مقاله و کتاب,سایت تایپ پایان نامه فارسی و انگلیسی,سایت تایپ عربی کتاب و مقاله,نحوه تایپ ده انگشتی استاندارد,شیوه و آموزش تایپ ده انگشتی سریع,سفارش تایپ کتاب و مقاله,سفارش تایپ پایان نامه عربی و فارسی,سایت و موسسه انجام تایپ فوری پایان نامه,سایت انجام تایپ فوری پایان نامه انگلیسی,سایت و مرکز انجام تایپ فوری فرمول ریاضی,مرکز و سایت تایپ فوری کتاب لاتین,سایت شرکت تایپ فوری عربی,سایت شرکت تایپ فوری مقاله

بزرگترین مرکز تایپ و سفارش تایپ فارسی و انگلیسی و عربی کتاب و مقاله و پایان نامه در ایران،سایت تایپ فارسی و لاتین و عربی و رسم شکل و جدول در تهران،موسسه تایپ سریع و فوری کتاب و مقاله و پایان نامه فارسی و انگلیسی و عربی در ایران و تهران

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  یک‌شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ | 22:40   4 نظر   1777 بازدید


گروه تایپیست ها؛  تایپ متون فارسی و انگلیسی و لاتین و عربی و رسم اشکال و جداول و نمودار و ..

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان

دیگر زمان کاربرد وسایل حیاتی ای که روزگاری از اساس امورات انسان در بسیاری استفاده ها و نیازمندی هایی که می توانست با آن کار اش را پیش ببرد، به سر آمده. اکنون در فضایی نفس می کشیم که آن را اصطلاحا دنیای الکترونیک” می نامند. در این خصوص یادمان باشد در یکی از بخش های تارنمای “SELCO.IR” به فراخی علمی، از آن سخن رانده و سعی در تشریح مصایب و البته مضایای آن، آنهم ذیل مفهوم بسیار کلیدی “جهانی شدن” ساخته و پرداختیم. پرداختی که سعی در علمی گویی شده و از نظرات شخصی، مبرا است.( توضیح مدنظر در سربرگ “تماس با ما‌” اشاره شده است.)
بهانه این رفرنس دهی ها و پاره سخنان پاره پاره دانشگاهی، اشاره ما خواهد بود به امر “تایپیست”گری و نوشتن ماشینی ای که از یاداشت های دستی مان انجام خواهد گرفت.
به نظر، این صفحه در عنوان، مفهوم دوگانه ای را معرف است. که برای توضیح هرچه کاملتر، مناسب می دانیم، هرکدام را به طور جداگانه توصیف گر باشیم.

تایپیست:


در بالا اشاره کردیم که دیگر در زمان حاضر، درگیری هامان با وسیله ای به نام “کاغذ” رفته رفته اندک گشته و رو به ماشینی کردن- شدن امورات روزمره مان هستیم. وصفی که در مملکت ما در کوچه پس کوچه های اداری از آن ذیل نام دولت الکترونیک” اسم برده می شود!! حال آنکه، در عمل هرچه هست، نتیجه کار، دیگر الکترونیکی شدن این – دولت– را نشانگر نیست.
مناطق “جهان سوم”، “کشورهای جنوب”، “جوامع کم تر توسعه یافته”، “ممالک عقب مانده”، “مناطق کم برخوردار” و هر لفظی که اطلاق خواهد شد را کاری نداریم، می گوییم در این نوع جوامع برای جا انداختن تکنولوژی یا هر چه که بکر و تازه باشد، باید آنقدر دوندگی و ممارست و شکیبایی داشت تا بلکه روزی مزد تلاش های، گاه چند دهه ای و شاید یک قرنی خود را بهرمند شوی. (مصادیق اش نیز الی ماشالله است.(
آما با همه این تنگناها دیگر اصل را در کارهای رسمی معیار و شاخص خود کرده ایم که جملگی مان نیز آن را کاربست در فعالیت های عمدتا رسمی – اداری مان کرده ایم.

این را هم بخوانید:

شما چقدر تند تایپ می کنید؟

شما چقدر تند تایپ می کنید؟ آیا می دونید چطوری سرعت تایپیست کتاب و مقاله و پایان نامه رو تخمین می زنند؟

این را هم از بخش "ویراستاری مقالات" بخوانید:

هرآنچه از “ویرایش تخصصی مقاله” باید بدانیم!

چرا دودستی تایپ کنیم:

کی گفته باید دو دستی تایپ کنیم؟ قطعا الان کسی اگه کامپیوتر ندونه انگار حرف زدن بلد نیست. دست کم در حد اخلاق و معرف و دانش های دیگر این نیز اهمیت خود را دارد. اگر حتی استاد دانشگاه هم باشی باید یادت باشه که دوران خودکار بیک! با درصد مبالغه بیشتر! در نوشتن مقالات و روزمرگی ها دیگر به پایان رسیده است. شخصا هربار استادی که در رسانه های خارجی به عنوان محقق از آن ها یاد می کنند را دیده ام که هر بار از دفتر کارشان یا دفترشان در دانشگاه یا در منزل فیلم تهیه می کنند، حالتی که تایپ می کند و روی مقاله خود به شکل تایپ با کامیپوتر شخصی خود را مستند سازها بیشتر نشان می دهند. این یعنی امر تایپ برای همین عزیزان دانشمند نیز با آن همه دارایی علمی، جزو توانمندی امروزین محسوب می شود. شما هم طوری تایپ کنید که انگار حرف می زنید. این اصلا سخت نیست. فقط تمرین و بس. می تونید طوری تایپ کنید که برابری کنه با سرعت فکر کردن شما در مورد هر چیزی. پس زیاد با قوانین تایپ دست و پنجه نرم نکنید و خودتون رو بندازید تویی استخری از تلاش برای تایپ روان تر. نه اینکه قوانین را بی خیال بشید. نه نه اصلا. یعنی طوری این قوانین تایپ رو بشناسید و مسلط بشید، که انگاری در پوست و گوشت شما لونه کرده باشه.

بر روی دو دکمه F و J برجستگی های قرار دارد یعنی ت و ب؛ چشمان خود را ببندید و با گذاردن انگشتان خود در ردیف میانی صفحه کلید، آنها را بیابید. هیچ گاه به صفحه کلید نگاه نکنید.

تایپ ده انگشتی:

قبل از تایپ ده انگشتی چه چیزی را باید بدانیم؟

شما ما هم مثل حرفه‌ای‌ها تایپ کنید.

موقعیت انگشتان؛

بر روی دو دکمه F و J برجستگی های قرار دارد یعنی ت و ب، چشمان خود را ببندید و با گذاردن انگشتان خود در ردیف میانی صفحه کلید یا کیبورد، آنها را پیدا کنید. قبل از شروع تایپ ده انگشتی باید دست‌های شما به صورت صحیح بر روی صفحه کلید قرار بگیرید. این نکته برای تایپ ده انگشتی بسیار مهم است. پس از جابجایی هر انگشت برای زدن سایر کلیدها، بلافاصله باید انگشت را به جای اول خود برگردانید. حالت صحیح قرارگیری دست ها قبل از شروع تایپ ده انگشتی را مدام برای خود یادآوری کنید تا برای همیشه این موضوع در ذهن شما ثبت گردد.

انگشتان شست خود را بر روی کلید Space قرار دهید و 6 انگشت باقیمانده را به ترتیب روی کلید های کنار حروف F و J بگذارید (دکمه ای فشار ندهید). با مستقر شدن دستتان در چنین قالب، موقعیت همه کلیدها، در قیاس با این 8 کلید ردیف میانی، محسوس و قابل پیدا کردن خواهد بود.

ردیف خانه؛

انگشتان شما بعد از هر جابجایی به محل اول خود بر می گردد.

فقط یک قانون:

هیچ وقت به صفحه کلید نگاه نکنید. با کمی تمرین و تکرار کم کم سرعت تایپ تان بالا میرود و از یک کاربر عادی، به یک تایپیست تبدیل می‌شوید.

تایپو با شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. یاد بگیرید. همین امروز سفارش دهید. کامل ترین مرکز سفارش تایپ به زبان‌های انگلیسی، فارسی، عربی و زبان های مبتنی بر سیمبل و فرمول و رسم شکل و جدول در ایران

نکات کلیدی در تایپ با هر دو دست:

  • تلاش کنید بی هیچ اشتباهی تایپ کنید.
  • سرعتتان به جهت کسب تجربه، روز به روز افزون خواهد گشت. در ابتدا کند یا آهسته و نرم و پیوسته باشید تا پیشرفت مناسبی را کسب نمایید.
  • با صفحه کلید قهر کنید. اصلا انگار نه انگار که چنین چیزی اختراع شده است. شما هم بدنبال کشف آن نباشید. یعنی به این لامصب اصلا نگاه نکنید! هیمن..
  • کسی دنبالتان نکرده است! پس عجله نکنید و با آرامش تایپ کنید.
  • دکمه های صفحه کلید را با لمس کامل هر کدام، دقیقا بر سر مبارکشان انگشتانتان را فرود آورده و کلیک کنید. چراکه به این شکل انگشتان شما درست در فرو رفتگی کلید جای خواهد گرفت.
  • ناگفته پیداست که تمرین و تمرین و فقط تمرین، از هزار کتاب و جزوه و آموزشگاه موثرتر خواهد بود. پس تنبلی نکنید و فقط تایپ کنید.
  • گفتیم با مانیتور قهر کنید. اما به جهت اینکه عصبی نشوید و گاهی پیش می آید که صفحه کلید را نگاه کردن نیز ضرورت پیدا می کند. هر چند وقت یکبار به نحوه تایپ خود و به جهت رفع خستگی هم که شد به صفحه کلید نگاهکی بیندازید. شاید آرامتر شدید!

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تایپ فوری فارسی و تایپ انگلیسی و تایپ لاتین و تایپ عربی و تایپ فرمول ریاضی و تایپ زبان های سیمبل، در شرکت تحقیقات و مطالعات "پژوهش ساوالان.." و "موسسه پژوهش"..، می‌توانند به لینک زیر مراجعه کنند.

ثبت سفارش تایپ فوری در شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان

شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..
سلام به شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.. مرضیه شیخی هستم از زاهدان و علاقه مند به تایپ متون
SELCO.IR سلام. خانم شیخی؛ شناسه پژوهشگری شما نزد مجموعه "پژوهش ساوالان": 4112A325 پیش از این اطلاعات شما به نحوی شایسته، ثبت اولیه و سپس تثبیت گشته است. ان شاالله در پروژه های محول شده در صورت ضرورت و نیاز از حرفه و تخصص شما بزرگوار نیز بهره خواهیم برد. پژوهش ساوالان..
با سلام و عرض ادب بنده تایپست ماهری می باشم و تا کنون پروژه ها و کارهای تایپی زیادی را در دانشگاه و خارج از آن انجام داده ام و لذا از شما می خواهم پروژه های تایپی خود را به من بسپارید و مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن تحویل خواهم داد زیرا زمان یکی از اهداف مهم من در تمامی زمینه ها می باشد. با تشکر
سلام. دورد بر انتخاب شما که پژوهش ساوالان را برای ارایه هنر تایپ خود در نظر گرفته اید. از طریق صفحه استخدام اقدام نمایید. مرکز تایپ فوری فارسی و انگلیسی و لاتین و عربی کتاب و مقاله و پایان نامه در تهران و کل مراکز استانی و شهرستانی ایران.
با سلام بنده تایپیست می باشم و کارهای تایپی و انجام تحقیقات و پروژه های دانشجویی را تایپ می کنم.
SELCO.IR سلام. برای اعلام همکاری از طریق تارنمای موسسه، در هر صفحه ای که باشید، از طریق نوار قرمز رنگ سمت چپ سایت یعنی"درخواست استخدام"، اطلاعات خواسته شده در فرم معرفی شده را تکمیل و ارسال نمایید. پژوهش ساوالان..
با سلام بنده تایپیست می باشم و کارهای تایپی و انجام تحقیقات و پروژه های دانشجویی را تایپ می کنم در ضمن بنده سابقه کار اسناد word 2007 و 2010 را نیز دارم و از شما می خواهم که کارهای تایپی خود را به ما بسپارید تا با شما همکاری نماییم. لیسانس زبان و ادبیات فارسی دارم و ویراستاری نیز بلد می باشم.
SELCO.IR سلام. خانم زهرا..؛ از حسن ظن،انتخاب و اعتمادتان سپاسگذاریم. شما از هم اکنون عضو مجموعه و خانواده موسسه پژوهشی " پژوهش ساوالان.." خواهید بود. لذا از سرکار خانم، یکسری مدارک جهت تکمیل روند استخدام شما درخواست خواهد شد.
دیدگاه خود را بیان کنید