');

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی,ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی,ترجمه آنلاین متون تخصصی,ترجمه انگلیسی تخصصی آنلاین,ترجمه انگلیسی,ترجمه حرفه ای تخصصی انگلیسی به فارسی,ترجمه متون حرفه ای و تخصصی,سایت ترجمه انگلیسی به فارسی,مرکز تخصصی ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی,مرکز انجام خدمات ترجمه تخصصی,سایت انجام ترجمه متون,سایت انجام فوری ترجمه انگلیسی به فارسی,سایت ترجمه فوری تخصصی آنلاین,ترجمه فوری آنلاین انگلیسی به فارسی,سایت ترجمه فوری عربی به فارسی,سایت انجام ترجمه تخصصی فارسی به عربی

خدمات تخصصی ترجمه - ترجمه کتاب مقاله و سایت - تحویل فوری گارانتی کیفی - ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی و 37 زبان،انگلیسی به فارسی, فارسی به انگلیسی , مترجم ، ترجمه متن ترجمه کتاب و مقاله به فارسی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  سه‌شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ | 20:43   4 نظر   6042 بازدید


ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی فوریترجمه انگلیسی به فارسی


ترجمه انگلیسی به فارسی، پژوهش ساوالان با در اختیار داشتن شبکه مترجمین کشوری کلیه امور ترجمه ای شما را انجام می دهد.

مرکز ترجمه آنلاین پژوهش ساوالان سرویس تخصصی ترجمه متون فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی را به شکلی کاربردی و حرفه ای ارائه می نماید.

ترجمه انگلیسی به فارسی :


در صفحات داخلی تارنمای ” سلکو ” به فراخور نیاز، چرایی حوزه ای تخصصی چون ترجمه را به وضوح، توضیح دادیم. خاصه در بخش ” خدمات تخصصی ” که از سربرگ های منوی اصلی شمرده می شود، و در اندرون چنین بخشی زیر نام ” ترجمه کتاب و مقاله” که از صفحات فرعی بوده است، اکمل تشریح کرده ایم.
مووسسه تحقیقاتی « پژوهش »، فعالیت خود را تحقیق و تفحصی مبتنی بر امرپژوهش ” که حوزه ای در اساس تخصصی بوده است دانسته و همه مجاری منتهی به آن را اگر رنگ و بویی علمی داشته باشد، سعی در تدارک همان به عنوان خدمتی دیگر در مجموعه خدمات متنوع خود قرار داده و سعی در بهرمندی اش می کند.
ترجمه و مترجمی نیز، در اساس، کاری مسوولیت زا و دشوار محسوب می شود. دانستن چنین نکاتی هم بود که شرکت را، موظف به گردآوری کارشناسان مربوط به امر ” ترجمه ” کرده و از پتانسیل های امتحان پس داده شده شان کمال استفاده را می کند.
شما متقاضی عزیز، با نیاز های گوناگونی پای در این صفحه خواهید گذارد:
می تواند نیاز به ترجمه چکیده ای از زبان مبدا تعریقفی، یعنی، فارسی که خواهان بدل ساختن آن به شکلی شایسته به زبان مقصدی که انگلیسی باشد، بهانه حضورتان در این مکان باشد.

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

نکته :

چه بسا پروژه ای ” پژوهش ” ی که اخیرا از در زمان اعلامی تحویل گرفته و خواهان داشتن ترجه انگلیسی آن باشید.

کتابی فرنگی را که مدتها علاقمند به ترجه اش را داشته اید و اکنون به فکر سر و سامان دادن به ترجمه نصف کاره ای که به تنهایی انجام اش را داده اید را قصد کرده اید تا هرچه زودتر و با قیمتی معقول به نام خود به ثبت برسانید.


برای اطلاع از قیمت خدامات ترجمه انگلیسی به فارسی با ما تماس بگیرید.

02166003007

09128391688


ترجمه متن ساده به انگلیسی


متونی که در نیازسنجی هامان احتیاج به ترجمه پیدا می کنند. برحسب متنی که دارند از قبیل عمومی و تخصصی، کاری متفاوت و زمان خاصی را می طلبند.

البته مضاف بر حوزه تخصصی آن عرصه یا علمی که محتویات متن ما را تشکیل می دهند.

لذا، موسسه ” پژوهش ” همه کوشش اش را کرده است تا بتواند علوم و رشته های علمی ای را که قادر خواهد بود در امر خدمات رسانی هایی از جنس ” ترجمه ، خدمت گذارتان باشد را در جدولی، در همین صفحه بدان ها اشاره کرده و راهنمای شما سروران برای هرچه سریعتر یافتن و مطلع گشتن از اینکه کدام رشته از چه علمی در سبد خدمات موسسه « پژوهش » گنجانده شده است.

این طور هم شماعزیز محترم و محترمه و هم ما در زمانِ زیر نظر روزانه یمان، مدیریتی به حق، خواهیم داشت.

دیوار کشی بین کد رشته های مختلف علمی به جهت دارا بودن و انباشتگی آنان از مجموعه ای واژگان کلیدی و اصطلاحات ریز و درشتی است که نیازمند استفاده از کارکشتگان صرف آن حوزه خاص می باشد، و متخصصین مختص به خود را می طلبد.
مثال:
هنگام تماشای یک فیلم خارجی، که زبانش نیز به زبان فرنگ در اصطلاح خودمان که همان انگلیسی است، پیشنهاد می کنیم از آغاز فیملم تا به انتهای آن هوش و حواستان را جمع کنید.

و کاغذ قلمی را نزد خود نگاه دارید، تا همین که اطلاحی را در آن کاشف اش شدید، وارد لیست یا کاغذ که دارید بکنید.

به شما قول می دهیم، تا پایان فیلم – حالا یک فیلم درامی که زیاد هم آبکی نباشدکاغذ سپیدتان در خود بیش از 50 تا 80 اصطلاح خواهد داشت. حال اگر این فیلم تاریخی یا به اصطلاح ” فاخر ” باشد که دیگر جای خود دارد.

عمق کار را که مطلع شدید، می توانید با درنظر گرفتن زمان مدنظر، هزینه هایی که در بخش ” جدول تعرفه خدمات ” آورده شده اند، و یکسری شاخص هایی که می توانید شخصا به ما گوش زد کنید، تا هنگام عمل ترجمه، به امانت داری ای تمام، گفته هاتان را مجری شده و از همان مراحل آغازین سعی در بهترین نتییجه ممکن را داشته باشیم.
شما هم با خیالی آسوده نسبت به ثبت سفارش اولیه خود اقدام کرده، و با شکیبایی منتظر پاسخی که از زمان ارسال درخواستتان بیست و چهار – 24 – ساعت بود، بمانید.

تا در این صورت و در حالی که خود را راغب به پر کردن و فرستادن فاکتورهای بعدی که به ترتیب بعد از ثبت درخواست نخستینتان از طریق رایانامه / پست الکترونیک یا ایمیل شرکت – Gmail – که عملا دو فاکتور دریافت کردید نشان دادید، موسسه « پژوهش » موظف به تحویل کار نهایی در زمانی مقتضی که متعاقبلا اعلام خواهد شد، می شود.
نکته‌ :
در صورت دیر کرد در فرستادن و عدم تحویل به موقع، فاکتوری که هاوی زمان قید شده ای است که با پرداخت هزینه ای که در همین فاکتور دوم قید شده است، می بایست، با واریز کردن آن هزینه و ارسال مشخصات واریزی ای که در همان فاکتور دوم همگی این امور در نظر گرفته شده و بعد از طراحی در جایگاهی معیین تعبیه شده است. منتظر فاکتور سومی باشید که، طی آن زمان مدنظر برای انجام خدمت درخواستی شما که از لیست خدمات موسسه تحقیقاتی « پژوهش » منتخب آن شده اید، باشید.

شرکت « پژوهش ساوالان »‌ با اینکه این نکات و موارد را برحسب نیاز در بیان آن مدام تکرار کرده است، اما در مکررات آن تنها دلیلی که جستارگر آن است، این است که به واقع از هر گونه تضییع و دادن هزینه زمانی از جانب شما گرامیان ممانعت به عمل آورده و گروه تحقیقاتی «پژوهش «را به مثابه خدمت رسانی نیک، و خدوم به نمایان بگذارد.

آرزویی که تا بدین جای کار، به لطف خدای متعال به انجام رسیده و بعد از این نیز به قوت دارایی هایی از جنس متخصصان توانمندی که هرکدامشان چون ستاره ای تابان در حوزه مورد ادعای تخصصیشان نورافشانی کرده و با فعالیت های مستمر و مستدام خویش هم علم و دانش خود را در دایره بهرمندی دیگران می گذارند؛

هم شرکت « پژوهش ساوالان » و تارنمای SELCO.IR را در پهنه رقابت های سایبری درخشان تر از هرروز توفیق اش را روزانه جشن گرفتنه و از اینکه در چنین محمل کارا و آغشته به نسیمی عطرآگین از علم و دانش قلم زده و فعالیت می کنند، خرسندی خود را از مجموعه همکاران، نوسندگان، پژوهندگان و پرسنل مووسه دریغ نمی کنند.

ایران ما، ایرانی است با صفحه ای زرین، که ” پژوهش ” و پژوهندگی در تار و پود آن ریشه دوانیده است.

شرکت « پژوهش ساوالان » با مفتخر بودن به دست اندر کاری ای هرچند نا چیز در مجموعه این بافت ها، به نظاره خواهد نشست آن روزی را که نقش برجستگان این سرزمینِ مالا مال از هنر، تار و پود جهانیان را به برکت فرصت سازی های جوانان خویش به یگانگی و اتحاد رسانده و هدف مطبوع همگان را بر نظامی از دانایی استوار سازد.

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ثبت درخواست استخدام در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت سفارش در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان ثبت تبادل لینک در گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

دیدگاه برگذیده برای“ترجمه انگلیسی به فارسی

با سلام
احتراماً مراحل ثبت سفارش ترجمه را راهنمایی کنید // )

سلام.
کاربر محترمه, خانم بیتا؛
برای ثبت سفارش خود ابتدا اصل فایل را به آدرس selcoir.mails@gmail.com ارسال کنید.
بعد از رویت و بررسی سندارسالی شما, فاکتوری مبنی بر فاکتور اولیه و سپس فاکتور برآورد قیمت به آدرس الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.
فاکتور اولیه یا پیش فاکتور حاوی اطلاعات و هویت شما می باشد.
فاکتورهزینه نیز مشتمل بر میزان هزینه و مشخص کنده پرداختی شما می باشد.
بعد از دریافت فرم تکمیل شده ی فاکتور هزینه,و دریافت اطلاعات پرداختی توسط موسسه که همگی در فاکتور مذکور مشخص است ترجمه فایل شما آغاز و طبق زمان اعلامی در فاکتور هزینه,|رسال خواهد شد..
در صورت نیاز تماس بگیرید:09128391688/09305740756/09305740761

شرکت پژوهش ساوالان..

سلام صبحتون بخیر. واریز شد خدمتون. دستتون درد نکنه ممنونم 🙏🏻🌸
سلام. آغاز خواهد شد. پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو
"سلام وقتتون بخیر. ببخشید مقاله بیس دارم کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر نرم افزار شما ترجمه میکنید؟ ببخشید دیگه صددرصدی کیفیت کارعالیه درسته؟؟ بصورت کامل و دقیق حتی شکل و نمودار و باید ترجمه دقیق بشه شرمنده میگم اخه این کارم رو برای پروپوزالم می خوام. شروع کارتون ازپیش پرداخت شروع میشه؟؟؟
سلام. خانم ساناز.. شناسه متقاضی تثبیت شده شما به این شرح است: 0067H102 ترجمه، ویراستاری، چاپ کتاب و هر نوع امور پژوهشی دیگر که از ما دریافت کردید امکان اصلاح دارند. ان شاالله ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی کامپیوتر نرم افزار نیز صحیح انجام خواهد شد. یا حق..
سلام. آقای باوفا واقعا خسته نباشید و تشکر از شما بابت همکاری. در مقاطع بعدی هم مزاحمتون میشم تخفیف فراموش نشه ایمیل بررسی شد و ترجمه به دستم رسید تشکر ویژه
سلام.آقای علیپور سجاد/ شناسه متقاضی: 8796C400: از اظهار لطف شما کمال قدردانی را داریم. گروه مطالعات و تحقیقات پژوهش ساوالان، بخش ترجمه را به عنوان یکی از فعالیت های چهارگانه خود به حضرت عالی ارایه داده است. امید است در روزهای پیش رو بتوانیم نیازهای پژوهشی دیگر شما از قبیل ویراستاری های تخصصی متونی همچون ویراستاری پایان نامه ،ویراستاری کتاب، ویراستاری مقاله و غیره و اکسپت مقالات شما و اخذ پذیرش مقالات از ژورنال های تخصصی ISI و ISC و چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب با انجام همه کارهای قانونی مورد نیاز برای کتاب همراه با شیت بندی و طراحی جلد اختصاصی و غیره و خدمتی همچون ترجمه که مورد پسند شما قرار گرفته است. ترجمه های گروه پژوهش ساوالان به شکل ترجمه های آنلاین تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه های آنلاین تخصصی فارسی به انگلیسی و ترجمه های آنلاین تخصصی عربی به فارسی و ترجمه های آنلاین تخصصی فارسی به عربی جملگی در توان گروه پژوهش ساوالان بوده است. امور سایت، خوش بیان هستم. پژوهش ساوالان..
تقویت تیر های بتنی با CFRPوGFRPانالز با استفاده از نرم افزار اجزا محدود ومقایسه با نتایج ازمایشگاهی موجود
دیدگاه خود را بیان کنید