');

پژوهش و نشر سلکو

وبلاگ و سرگرمی,دانستنیهای عمومی,دانش روز,سرگرمی های علمی,سرگرمی های تخصصی,علوم و فنون روز,اخبار روز,اخبار علمی و فرهنگی,دانستنیهای علمی,اخبار دانشگاه,اخبار چاپ مقالات علمی تخصصی ISI,اخبار ترجمه تخصصی آنلاین,اخبار ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی,اخبار ترجمه فوری تخصصی,اخبار ویراستاری فوری,اخبار چاپ مقالات فوری,اخبار اکسپت مقالات ISI,اخبار چاپ مقالات ISI,اخبار صفحه آرایی فوری,اخبار ویراستاری کاتالوگ و بروشور فوری,اخبار ترجمه فوری

وبلاگ دانستنیهای روز شامل دانش روز و دانش و فناوری و سرگرمی های علمی+اخبار علمی و فرهنگی شامل اخبار اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و ورزشی و سیاسی+ همه نیازهای علمی و دانستنیهای روز ایران و دنیا

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه
وبلاگ

بارش برف و کاهش محسوس دمای هوا در اردبیل/ دمای هوا به منفی 20 درجه می‌رسد.

به گزارش ایلنا، براساس پیش‌بینی‌های هواشناسی سامانه سرد و بارشی از روز پنج‌شنبه آسمان اغلب مناطق استان اردبیل را تحت تاثیر قرار داد و طی دیشب و امروز دمای هوا را کاهش داد. با تشدید فعالیت سامانه بارشی، بارش برف در تمامی شهرهای این استان آغاز شده و دمای هوا نیز با افت محسوس همراه است.

02:42 | 8 / 11 / 1396

تست تصادف سمند در یکی از شبکه های فارسی زبان خارج از کشور

10 دی ماه 1396، یک شبکه ماهواره ای فارسی زبان که مورد تایید حاکمیت جمهوری اسلامی ایران نیست، در برنامه ای به چالش های صنعت خودرو ایران پرداخت. در این برنامه سمند به عنوان اولین خودرو ملی ایران به انگلیس برده شد و آزمایشات فنی و ایمنی بر روی آن انجام شد. وقتی مجریان برنامه «رپورتاژ» این شبکه خودرو را به مراکز معاینه فنی انگلیس بردند، در بحث آلایندگی سمند توانست تا با بنزین یورو۶ آن کشور استانداردهای لازم را به دست آورد. اما در بحث نصب صحیح صندلی ها که توسط معاینه فنی سنجیده شد، مردود شد.

23:49 | 21 / 10 / 1396
اخبار ویژه

بیانات مقام معظم رهبری، در دیدار مردم قم به‌مناسبت سالروز قیام نوزدهم دی 1396

خیلی خوش‌آمدید برادران عزیز، خواهران عزیز، مردم شجاع و دلاور قم و جمعی از روحانیّون محترم و علمای مکرّم. و روز نوزدهم دی هر سال برای این حقیر این مژده را به همراه دارد که با شما مردم مؤمن و شجاع و شریف یک ملاقاتی را ما اینجا داریم.

02:02 | 12 / 11 / 1396
اخبار ویژه

پاسخ به چند سوال درباره انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب در سال 68

به تازگی در فضای مجازی بخش هایی از فیلم جلسه رای گیری مجلس خبرگان در تاریخ 14 خرداد 1368 منتشر شده است. ممکن است این فیلم سوال هایی در ذهن شما به وجود آورده باشد؛ در متن زیر تلاش می کنیم، با روایتی کامل از وقایع مربوط به انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب، به این سوالات پاسخ دهیم.

19:37 | 19 / 10 / 1396
اخبار ویژه