شما چقدر تند تایپ می کنید؟

اگر ده انگشتی تایپ کنید و همه قواعد اون رو سرلوحه کارای تایپیتون بگذارید، به فرض اینکه تازه کار هستید، می تونید از مرز 50 کلمه عبور کرده و رکورد خودتونو ثبت کنید.

اگر ده انگشتی تایپ کنید و همه قواعد اون رو سرلوحه کارای تایپیتون بگذارید، به فرض اینکه تازه کار هستید، می تونید از مرز 50 کلمه عبور کرده و رکورد خودتونو ثبت کنید.

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ | 21:38  0 نظر   417 بازدید


شما چقدر تند تایپ می کنید؟

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..

تایپ چیست؟

اکنون در زمانی به سر می بریم که توانایی تایپ به استعدادی قابل توجه تبدیل شده است. یک نگاه ریز، به دورو برمون بندازیم متوجه خواهیم شد، کمتر کسی را پیدا می کنیم که با ابزارهایی همچون رایانه شخصی یا تایپ با این وسایل را اساسا کاری نداشته باشد.

آموختن این تکنیک، یعنی تایپ سریع و فوری نه تنها نیازتان را به تایپ و اموری که به این عرصه ارتباط دراند را برطرف می کند، مهمتر از آن، در فهم و یادگیری دیگر کاربردهای رایانه نیز کمک حالتان خواهد بود.

قطعا افراد موفق در امر تایپ، اکنون از تایپ ده انگشتی بهره می برند.

تایپ ده انگشتی چیست؟

خیلی سادش اینه که، هر انگشتی از دستان شما، فقط یک دکمه از کیبورد را بفشارد. البته هر انگشت مستقلا نیز عهده دار فشردن چند کلید دیگر را نیز دارد. تایپ ده انگشتی اصولش بر عدم نگاه کردن به کیبورد و سرپیچی نکردن از معیارهای این تکنیک، یعنی "تایپ ده انگشتی"، استوار است. بی شک با رعایت همین نکات ادعایی در تایپ ده انگشتی، شما یک تایپست حرفه ای خواهید بود که نه تنها امورات شخصی خودتون، بلکه می تونید به راحتی در بازار متقاضیان تایپ فوری رو به سمت خودتون جذب و شروع به درآمد زایی از این کسب و کار کوچک خانگی بکیند. دقیقا کاری که تایپیست های "شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهش ساوالان.." با ارسال رزومه خودشون به شرکت ما، دارند ترافیک تایپی موسسه رو به سمت خودشون جلب و جذب می کنند. پس همین الان دست به کار بشید، تا این توانایی یعنی تایپ فوری و این تکنیک، یعنی"تایپ ده انگشتی" را یاد بگیرید.

مقاله تایپی زیر را هم بخوانید:

تایپیست کیست؟ نحوه انجام تایپ ده انگشتی و تایپ فوری کتاب و پایان نامه و مقاله

حالا شما چقد تند تایپ می کنید؟

می دونید چطوری سرعت تایپ کتاب و تایپ مقاله و تایپ پایان نامه یک تایپیست رو تخمین می زنند؟

معلومه کسی که تایپیست حرفه ای هست، حتما سرعت فشردن کلید های کیبورد توسط این افراد برق آسا است. اگر معیارمون دقیقه باشه؛ پس شما می بایست در یک دقیقه این توانایی رو داشته باشید که، تعداد کلمات بیشتری رو تایپ کنید. قطعا هر چقدر تعداد این کلمات تایپ شده شما توی یک دقیقه بیشتر باشه، یعنی شما دارید آروم آروم از یک تایپیست ساده به تایپی که تخصص پشتشه نزدیکتر می شید.

اگر ده انگشتی تایپ کنید و همه قواعد اون رو سرلوحه کارای تایپیتون بگذارید، به فرض اینکه تازه کار هستید، می تونید از مرز 50 کلمه عبور کرده و رکورد خودتونو ثبت کنید. مشخص که این کلمات در بهترین حالت، قابلیت رکورد گیری رو دارند. یعنی اگر توی رعایت اصول تایپ ده انگشتی، نیمه پر لیوان رو مدنظر قرار بدیم. حالا اگر هم متخصص توی تایپ ده انگشتی باشید، لزوما بیشتر از 65 تا 75 کلمه رو در دقیقه بایستی ثبت و ضبط و تایپ کنید.

حالا در نظر بگیرید اگر قواعد مطرح در تایپ ده انگشتی رو بی خیالش بشید، خیلی هنر کنید، بتونید تا 38 یا 40 کلمه رو در دقیقه بزنید و تایپش کنید.

یادتون باشه حتی به مرز 40 تا هم تو یک دقیقه بتونید برسید و یا الان همین وضعیت رو اگه دارید، شما بدون تردید یک تایپیست با درجه خوب محسوب خواهید شد. به شرطی که اون چشاتونو با دکمه های صفحه کلید، قهرش بدید، بعد عدد بالا را ثبت کنید.

کی تو دنیا از همه بهتر تایپ می کنه و سریعترین تایپیست هست؟

یه آقایی به نام "Sean Wrona " که از شهر یتاکا و شهرستان تامپکینز توی ایالت نیویورک هست، تونست 256 کلمه رو زیر یک دقیقه تایپ کنه. فکنم انگشتاش تاشتن به جای تایپ پیانو می نواختن. و سریعترین تایپیستی هست که با صفحه کلید استاندارد QWERTY این رکورد رو زده.

چه کسی تو ایران از همه بهتر تایپ می کنه و سریعترین تایپیست در کل جهان هست!؟

اما کی تو ایران از همه بهتر تایپ می کنه و سریعترین تایپیست حتی در کل جهان هست!؟

این حقیقت داره و حاظرم خودم شخصا، شرط موفقیت یک تست تایپ استاندارد رو با قول، به برنده شدن تایپیستی که ازش می خوام اسم ببرم رو تضمین کنم.

تایپست شماره یک شرکت پژوهشی " پژوهش ساوالان و سایت سلکو SELCO.IR "، سرکار خانم تکراری، فرشته؛ هم که با شناسه پژوهشگری و تایپست گری "2A4112" به تاریخ 1392.08 به مجموعه"پژوهش ساوالان.." اعتماد کرد و جزوه نیروهای مخلص و راستین و توانمند ما شد.

یکبار بهم گفت: " وقتی دارم تایپ می کنم، انگار دارم پیانو می زنم، گاهی وقتا خودمم باورم نیمشه که دارم چیکار می کنم و اصلا انگشتام دارن کجا رو می زنند". این عین کلماتش بود.

پس خیلی نگید بهترین کی هست. خیلی ها فرصت و انگیزه کافی برای رکوردگیری و .. ندارند، نمونش همین تایپست " پژوهش ساوالان.. و سایت پژوهشی سلکو"، که بسیار مهربان و کاری هم هست. به قول گزارشگر کشتی صدا و سیما " خدا قوت دلار، درود بر تو پهلوان".

از خانوما هم کسی هست به اسم باربارا بلک برن. اینم از شهر سیلم که مرکز ایالت اوریگن محسوب میشه، هست. این خانم توی 50 دقیقه، تونسته به عدد 150 تا در هر دقیقه برسه. تو گینس هم ثبت رکورد کرده. رکوردی که به جهت تایپ مداوم، با میانگین هر دقیقه 150 تا کلمه. خیلی راحت کنم شما رو، در هر ثانیه ش دو 2 کلمه از خودش به یادگار می گذاشته. رسما مخم صوت کشید. بسه دیگه هر چی از تایپ و تاپیست خوندیم و شنیدیم.

اما بازم تونستیم براتون از نکات و قواعد تایپ موفق مطلب می گذاریم. تا مقاله بعدی از تایت، ویراستاری، ترجمه، اکسپت مقالات ISI و ISC، چاپ فوری و ارزان کتاب، طراحی جلد، صفحه آرایی و .. خدانگهدار..

واژه‌گان کلیدی: تایپ ده انگشتی،تایپ فوری متون،سفارش تایپ

منبع: پژوهش ساوالان.. SELCO.IR


شما چقدر تند و سریع تایپ می کنید؟ می دانستید چطور سرعت ...

virgool.io

تایپ ده انگشتی تکنیک کاربردی است که شما را به تسلط بر دیگر وسایل مرتبط به کامپیوتر نیز ترغیب می کندموسسه تایپ و تایپیست های پژوهش ساوالان…


شما چقدر تند تایپ می کنید؟ | اگر ده انگشتی تایپ کنید و همه ...

www.selco.ir

اگر ده انگشتی تایپ کنید و همه قواعد اون رو سرلوحه کارای تایپیتون بگذارید، به فرض اینکه تازه کار هستید، می تونید از مرز 50 کلمه عبور کرده و رکورد خودتونو ثبت ...


سرعت تایپ استاندارد و مناسب چقدر است؟

utype.ir

در واقع سرعت تایپ فقط تعداد کلماتی نیست که به ازای هر دقیقه تایپ می‌کنید. اگر تعداد خطاهای تایپی شما زیاد باشد، زمانی که صرف ویرایش متن ...


سرعت تایپ شما چقدر است؟

article.tebyan.net

شما می توانید اینجا سرعت تایپ خود را بسنجید. کافی است واژه های داده شده را تایپ کنید. آیا سریع تر از دیگرانید؟یک اثر جانبی مطلوب: این ها گزیده ...


یک سرعت تایپ خوب باید چقدر باشد؟!

farazsoft.ir

سرعت تایپ شما باید چند کلمه در دقیقه باشد تا به یک تایپیست خوب ... اگر بیشتر از ۴۰ کلمه در دقیقه تایپ می کنید بازهم یک تایپیست خوب ...


چقدر زمان با یادگیری تایپ ده‌ انگشتی می‌توان ذخیره کرد

farazsoft.ir

تا حالا دقت کرده‌اید که برای تایپ یک برگ A4 چقدر زمان نیاز دارید؟ شما روزانه چند ساعت با کامپیوتر کار می‌کنید؟ آیا تابه‌حال سرعت تایپ خود را ...


چقدر تند و سریع تایپ می کنید؟ تایپ کتاب و مقاله و پایان نامه ...

agahi24.com

حالا شما چقد تند تایپ می کنید؟ می دونید چطوری سرعت تایپ کتاب و تایپ مقاله و تایپ پایان نامه یک تایپیست رو تخمین می زنند؟ معلومه کسی که تایپیست حرفه ای ...


SELCO.IR on Twitter: "https://t.co/65rFlzEhLM # شما چقدر تند تایپ می کنید؟

twitter.com/selco_ir

... link to Tweet; Embed Tweet. https://lnkd.in/ge6FT3S # شما چقدر تند تایپ می کنید؟ می دانستید چطور سرعت تایپیست کتاب و مقاله و پایان نامه را تخمین می زنند؟ # ...


سرعت تایپ خوب چه قدر است؟ – وی تایپ: آموزش تایپ ده انگشتی

wetype.ir

وی تایپ سعی می کند پاسخ سوال شما را بهترین شکل بدهد. ... بنابراین اگر بیشتر از ۳۰ کلمه در دقیقه تایپ می کنید، یک تایپیست خوب هستید.


افزایش سرعت تایپ با انجام این چند کار ساده

typeo.top

اگر دوست دارید سرعت تایپ خود را بالا ببرید این آموزش را دنبال کنید. ... چه بیشتر سرعت تایپتان هستید و می دانید با افزایش سرعت تایپ چقدر می توان ... سرعت تایپ کردن شما چیزی است که شما می توانید با تمرین و آموزش مناسب آن ...


یک پیشنهاد خوب از بخش آموزش پژوهش ساوالان؛

همین حالا برای ثبت سفارش خدمات آنلاین پژوهش ساوالان و قیمت‌گذاری رایگان کلیک کنید.

تماس با کارشناسان پژوهش ساوالان: 3007 6600 021/ 01 25 40 55 021/ سامانه پیامکی: 5000203241 / تلگرام 88 16 839 0912

تماس مستقیم: 3007 6600 021/ 01 25 40 55 021/ 88 16 839 0912/ 56 07 574 0930 / بازرسی: 61 07 574 0930

قیمت‌گذاری و مشاوره به صورت رایگان است.


درباره خدمات آنلاین پژوهش ساوالان:

  • | پژوهش ساوالان | چاپ و پذیرش مقالات در ژورنال ها و مجلات تخصصی ISI،ISC و بین المللی

  • | پژوهش ساوالان | ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی - ترجمه فوری - ترجمه عربی

  • | پژوهش ساوالان | ویراستاری فوری نگارشی و محتوایی پروژه های سازمانی و دانشگاهی و عمومی

  • | پژوهش ساوالان | تایپ فوری فارسی و انگلیسی و لاتین و عربی و رسم اشکال و جداول و نمودار و ..

همین حالا برای ثبت سفارش خدمات آنلاین پژوهش ساوالان و قیمت‌گذاری رایگان کلیک کنید.

تماس با پژوهش ساوالان: 3007 6600 021/ 01 25 40 55 021/ سامانه پیامکی پژوهش ساوالان: 5000203241


ورود به جذاب ترین کانال پژوهشی و سرگرمی، "پژوهش ساوالان".. SELCO.IR

ورود به جذاب ترین کانال پژوهشی و سرگرمی پژوهشی، پژوهش ساوالان..  SELCO.IR

مشاوره آنلاین تخصصی پروژه های پژوهشی و سازمانی و دانشگاهی

ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

دیدگاه خود را بیان کنید