راهنما

پژوهش و پایان نامه+ترجمه آنلاین+ترجمه گوگل فارسی+گوگل فارسی+گوگل ترجمه+دیکشنری فارسی انگلیسی+ترجمه زبان انگلیسی+نرم افزار ترجمه+ترجمه متن انگلیسی+ترجمه متن+متن انگلیسی+انگلیسی به فارسی+ترجمه متن آنلاین+ترجمه متن گوگل+ترجمه متون انگلیسی+دیکشنری متن+دیکشنری فارسی+دیکشنری انگلیسی+دیکشنری+دیکشنری انگلیسی فارسی+دیکشنری انگلیسی فارسی+ترجمه+ترجمه انگلیسی+دانلود دیکشنری+دیکشنری فارسی به+فارسی به انگلیسی+دیکشنری انگلیسی

پژوهش و پایان نامه+ترجمه آنلاین+ترجمه گوگل فارسی+گوگل فارسی+گوگل ترجمه+دیکشنری فارسی انگلیسی+ترجمه زبان انگلیسی+نرم افزار ترجمه+ترجمه متن انگلیسی+ترجمه متن+متن انگلیسی+انگلیسی به فارسی+ترجمه متن آنلاین+ترجمه متن گوگل+ترجمه متون انگلیسی+دیکشنری متن+دیکشنری فارسی+دیکشنری انگلیسی+دیکشنری+دیکشنری انگلیسی فارسی+دیکشنری انگلیسی فارسی+ترجمه+ترجمه انگلیسی+دانلود دیکشنری+دیکشنری فارسی به+فارسی به انگلیسی+دیکشنری انگلیسی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | 23:59   0 نظر   1221 بازدید


راهنمای خرید

مشاوره آنلاین پژوهش ساوالان، ترجمه عمومی و ترجمه تخصصی، مشاوره و انجام چاپ مقالات آی اس آی و چاپ در ژورنال های تخصصی، مشاوره و انجام چاپ کتاب در 10 تا 5000 مجلد، مشاوره و انجام خدمات بیمه ای بیمه عمر و سرمایه گذاری بانک سامان و تمامی شرکت های بیمه ای، انجام تایپ عمومی و تخصصی شامل تایپ فارسی و تایپ لاتین و تایپ عربی و تایپ فرمولی، رسم اشکال ریاضی و هندسی، تهیه و انجام پاورپوینت های حرفه ای مناسب جهت سمینارهای تخصصی و دانشجویی، شیت بندی و صفحه آرایی کتاب و پایان نامه های علمی و پایان نامه های دانشجویی، طراحی حرفه ای جلد کتاب و ژورنال های عمومی و تخصصی و مشاوره در کلیه امور پژوهشی شما :


در این وب سایت تمامی افراد بدون هیچ محدودیتی مکانی در تمام نقاط دنیا و یا به عبارتی بهتر تمامی افرادی که دسترسی به اینترنت داشته و حساب شخصی آن ها دارای کارت های عابر بانک می باشد به آسان ترین طریق نسبت به خرید و تحویل آن اقدام می نمایند.


خرید : افراد پس از ورود به وبسایت پژوهش ساوالان به آدرس اینترنتی SELCO.IR و پس وارد شدن به بخش فروشگاه خدمات مشاوره ای در رشته مورد نظر را سفارش داده و انتخاب نمایند و سپس عملیات تکمیل سبد سفارش مشاوره و ثبت نام در صورت عضو نبودن و در صورتی که قبلا خرید انجام داده باشند فقط نام کاربری و کلمه عبور را زده و هزینه مشاوره ای خود را پرداخت نمایند.


راهنمای خرید از فروشگاه پژوهش ساوالان..  SELCO.IR

منبع: پژوهش ساوالان.... HTTP://WWW.SELCO.IR


SELCO.IR

شرکت مطالعات و تحقیقات پژوهشیِ، «پژوهش ساوالان»..


یک پیشنهاد خوب از بخش آموزش پژوهش ساوالان..؛


همین حالا برای ثبت سفارش خدمات آنلاین پژوهش ساوالان و قیمت‌گذاری رایگان کلیک کنید.


تماس با کارشناسان پژوهش ساوالان: 02155402501 / سامانه پیامکی پژوهش ساوالان: 5000203241 / تلگرام 09128391688

تماس مستقیم: 02155402501 / 09128391688 / 09305470756 / بازرسی: 09305740761


قیمت‌گذاری و مشاوره به صورت رایگان است.


درباره خدمات آنلاین پژوهش ساوالان..:همین حالا برای ثبت سفارش خدمات آنلاین پژوهش ساوالان و قیمت‌گذاری رایگان کلیک کنید.

تماس با پژوهش ساوالان: 02155402501 / سامانه پیامکی پژوهش ساوالان: 5000203241


HTTP://WWW.SELCO.IR

شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهشیِ، پژوهش ساوالان..


پژوهش ساوالان..

مشاوره آنلاین تخصصی پروژه های پژوهشی و سازمانی و دانشگاهی

سایت انجام چاپ و اکسپت و پذیرش مقالات آی اس آی و ISI و ISC سایت انجام ترجمه تخصصی و دانشجویی و ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به عربی ترجمه و عربی به فارسی سایت انجام  ویراستاری پایان نامه و ویراستاری متون و ویراستاری کتاب و ویراستاری کاتالوگ و بروشور شرکتها سایت انجام تایپ ساده و فرمولی و رسم جداول و اشکال فارسی و لاتین و عربی

چاپ اکسپت و پذیرش مقالات ISI-ISC

چاپ مقالات در ژورنال های بین المللی

چاپ مقالات در مجلات وزارت علوم ISI

ترجمه تخصصی و دانشجویی

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه فارسی به عربی

ترجمه عربی به فارسی

ویراستاری کاتالوگ و بروشور

ویراستاری پایان نامه

ویراستاری متون

ویراستاری کتاب

ویراستاری مقاله

تایپ. ساده لاتین، عربی

تایپ انگلیسی و تایپ فارسی

تایپ پایان نامه و مقاله و کتاب

تایپ فرمولورسم اشکال و جداول

صفحه بندی/شیت بندی حرفه ای

طراحی اختصاصی جلد

چاپ فوری و تبدیل پایان نامه به کتاب چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب چاپ کتاب درتیراژ 20 تا 5000 جلد تایپ و چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب
نمایندگی رسمی ارسال پیامک انبوه به تفکیک کد پستی،شهرها،جنسیتی،مشاغل و اصناف و دانشجویان مشاور و کارشناس بيمه های عمر و سرمايه گذاری ورود به شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه تماس با ما سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه پرسش و پاسخ سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..

کانال تلگرام گروه مطالعات و تحقیقات پژوهشی، پژوهش ساوالان. اینجا را کلیک کنید..


لینک های مرتبط
دیدگاه خود را بیان کنید