');

ترجمه تخصصی کتاب و مقاله

خدمات تخصصی ترجمه - ترجمه کتاب مقاله و سایت - تحویل فوری گارانتی کیفی - ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی و 37 زبان،انگلیسی به فارسی, فارسی به انگلیسی , مترجم ، ترجمه متن ترجمه کتاب و مقاله به فارسی

خدمات تخصصی ترجمه - ترجمه کتاب مقاله و سایت - تحویل فوری گارانتی کیفی - ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه انگلیسی به فارسی و 37 زبان،انگلیسی به فارسی, فارسی به انگلیسی , مترجم ، ترجمه متن ترجمه کتاب و مقاله به فارسی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه

  سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | 00:05   0 نظر   1977 بازدید


ترجمه تخصصی کتاب و مقاله:سایت انجام ترجمه تخصصی آنلاین انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و ترجمه تخصصی عربی

به گمانمان تا بدین حال، به تعداد حروف و واژگانی که برای نمایاندن و اثبات خط و مشی مان برایتان آورده ایم، تذکاری ابتدا به خویشتن و سرآخر بر شما سرور گرانقدر داده ایم که، رسالت نخستین ما تحقیق و تفحصی مبتنی بر « پژوهش » بوده و ادعاهامان را نیز بر همین اساس قوام بخشیده ایم.( پژوهش، از هرنوع و دسته از جانب هر تقاضا دهنده ای با هر گرایش و اهلیتی).
دور از ذهن نخواهد بود، اگر پرسشگری که شما باشید، خطاب به ما، سوالی مبنی بر اینکه، شما را با ترجمه چه کار!؟
آما نه، این بار در مقام پاسخگری در قیاس با دفعات پیشین که در ابتدای هر سوالی با واژه مثبت خواهان خاطرنشانی تان بودیم. در اینجا با ” نه “، آغاز گر خواهیم بود. این قطعیت در پاسخ دهی مان را حمل بر جسارت نگذارید بلکه به حساب، از دایره ” بدیهیات ” بودن پرسش فرضی شمار اش کنید. نقل سخن در اینجاست که، ما رسالتی را برای خود تعریف ساختیم که آن نیز امر ” پژوهشاست. و برای به منحصه ظهور رساندن آن، از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
از این روی اگر پژوهشگری را آینه ای تمام نما برای نمایاندن شرکت به شمار می آوریم، پس مصادیق آن را نیز بایستی محترم شمرده و حیطه ” پژوهش ” را در فراخی ای تمام جستارگر شد. لذا دیگر برایمان روشن خواهد شد که نتنها امرپژوهش ” بلکه راه های منتسب بدان نیز از جنسی عین خود و یا نزدیک به تحقیق و تفحص است.
ترجمه و کار مترجمی، برای همه مان روشن است که، از آن دست فعالیت هایی است که بسیار تخصصی و نیازمند ممارست های فراوانی تا رسیدن به مرحله نهایی نیازمند بوده و در ارتباط با پژوهشگری ای هم که موسسه « پژوهش ساوالان » مدعی اش است، از اصیل ترین اقسام و انواع، ” پژوهش ” دانسته می شود.


کاری بس دشوار که تقسم بندی های مختص خود را نیز می طلبد. حوزه ای عمومی و تخصصی. اولین اش– عمومی– را مترجمی متوسط الحال نیز توان انجام اش را خواهد داشت. برای قسم تخصصی آن نیز بر حسب حوزه مربوطه، متن مورد اشاره نیازمندی های خاص خود و تبحر مشخصی را هم خواهد طلبید. البته غالب کار بدین شکل است که چون متون عمومی با خیل عظیمی از واژگان سر و کار دارند، پس مترجم اش نیز می بایست استخوان خورد کرده این وادی باشد. در هر حال توفیری ندارند. چراکه، شرکت سیاست های خاص خود را در جذب نیرو به کار بسته است. و بر مبنای تقسیم بندی و پارادایم هایی مشخص، پرسنل مطمع نظر خویش را از سرتاسر این مرز و بوم تامین کرده است.
حال که سخن از عرصه و فعالیتی بسیار حیاتی و پر ترافیک به نام ” ترجمه ” که شد، یادمان باشد، از نظر پژوهش ساوالان، این معرکه – ترجمه – آنقدر جدی به نظر رسید که ما را ملزم به طراحی بخشی مجزا از دیگر زمینه ها با سربرگ ” ترجمه تخصصی ” کرد.


شرح فعالیت :
کاربری که شما باشید می توانید، با هر سلیقه ای، همانطور که در امر ” پژوهشSELCO.IR را امین خود دانسته اید. در اینجا – ترجمه – کارهای تحقیقاتی ای را که قصد ترجمه آن به زیبایی ای درخور هستید. به ما سپرده و در اسرع وقت، نسبت به تحویل آن اقدام کنید. شکل چگونگی طرح ترجمه خواسته شده از طرف شما به همان شکلی خواهد بود که، در پروژه ای پژوهشی همجون ویراستاری و یا تایپ فوری و یا چاپ مقالات و دیگر خدمات پژوهش ساوالان دنبال می کردید و عامل بدان بودید.

 1. بدین شکل که ابتدا ثبت سفارش اولیه خود را به انجام می رسانید( ارسال درخواست متن مشخص به و تقاضای ترجمه آن به پست الکترونیک ـ Gmail ـ شرکت)؛
 2. و منتظر دریافت فاکتوری – پیش فاکتور- که هاوی فیلد هایی به عنوان مشخصاتی لازم از شما – که ملزم به پر کردن آن خواهید بود، باشید.
 3. در گام بعد، فاکتوری مبتنی بر زمان دقیق تحویل ترجمه خواسته شده از موسسه « پژوهش ساوالان »، و هزینه محاسبه شده بر مبنای نرخ مصوب در سیستم ” می باشد، به شکلی گیرا آورده شده است.

پیشنهاد می کنیم از دیگر خدمات پژوهش ساوالان نیز بهره ببرید. اطمینان می دهیم جدول تعرفه هزینه های ترجمه ای پژوهش ساوالان، در نهایت نیازسنجی و با عادلانه ترین نحو ممکن قوام و دوام و نهایتا شکل یافته است.
ترجمه های شما می تواند در گونگی متفاوت بوده و سطوح متنوعی را شامل شود. از قبیل :

 • در خواست ترجمه کتاب،
 • درخواست ترجمه مقاله،
 • کار شرکتی،
 • جزوه،
 • چکیده تحقیقی – پژوهشی، کار کلاسی و … .

عموما این ترجه ها به زبان انگلیسی، تقاضا می شوند. یا از زبان فارسی به انگلیسی. که هرکدام به تفکیک، تعرفه خاص خود را دارد. SELCO.IR


زبان عربی​

علارغم این نیازمندی ها، و در کنار دو زبان فارسی و انگلیسی که ترجمه ها را به یکی از این دو زبان، بدین شکل که یکی زبان مبدا و دیگری مقصد باشد انجام می دهد. زبان عربی را نیز در دایره تخصص هایی از جنس ” پژوهش ” خود جای داده است. پژوهش ساوالان، بر حسب نیاز هرکدام از زبان هایی را که درخواست گردد، به مرحله انجام خواهیم رساند.

نکته :
در حق مالکیتی که عموما نگران از آن، به هزار سو شما را راهبر می شود. شرکت « پژوهش ساوالان » اطمینانی حقیقی خواهد داد که، جز امر ” پژوهش ” که ادعای تخصص اش نیز همین است. و شاخه ای تخصصی تر در ردیف ” ترجمه ” برایش از هر نوع کوششی ارجح بوده. و مالکیت قطع به یقین این خدمات خواسته شده متقاضی را به تمامی ای درخور متعلق به تقاضا کننده دانسته، و هیچ نگرانی و دل آشوبی شما کاربرعزیز اجازه شدن نخواهد داد. و این اصل امانت داری موسسه خواهد بود. چیزی که تا بدین حال از راست قامتان عرصه ” پژوهش ” نگاه اش داشته و خواهد داشت اش.
کلیه این تلاش ها، بی شک بارقه از امید خواهد بود، بر اینکه روزی تک به تک شما سروران ما، به روزی از روزها از محققین به حق شایسته ای که نیروهای فردای الان ما را متشکل خواهند ساخت باشید. آن روز ایران اکنون، به لطف کوشش شما، در زمان حال، در بلندای قله پیشرفتی برمبنای ایمان خواهد ایستاد. « پژوهش ساوالان » در راستای گام نهادن در وادی، امر تحقیق و تفحصی منتهی به ” پژوهش ” به نوبه خود وظیفه خویشتن اش را به فعلیت رسانده و یومن این کوشش خود، آن ایام را در نزدیکی ای خوش یمن و عطرآگین احساس گر می باشد.


منبع: پژوهش ساوالان.. SELCO.IR


HTTP://WWW.SELCO.IR

شرکت مطالعات و تحقیقات پژوهشیِ، «پژوهش ساوالان»..


یک پیشنهاد خوب از بخش آموزش پژوهش ساوالان؛


همین حالا برای ثبت سفارش خدمات آنلاین پژوهش ساوالان و قیمت‌گذاری رایگان کلیک کنید.


تماس با کارشناسان پژوهش ساوالان: 02155402501 / سامانه پیامکی پژوهش ساوالان: 5000203241 / تلگرام 09128391688

تماس مستقیم: 02155402501 / 09128391688 / 09305470756 / بازرسی: 09305740761


قیمت‌گذاری و مشاوره به صورت رایگان است.


درباره خدمات آنلاین پژوهش ساوالان: • | پژوهش ساوالان | چاپ و پذیرش مقالات در ژورنال ها و مجلات تخصصی ISI،ISC و بین المللی

 • | پژوهش ساوالان | ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی - ترجمه فوری - ترجمه عربی

 • | پژوهش ساوالان | ویراستاری فوری نگارشی و محتوایی پروژه های سازمانی و دانشگاهی و عمومی
 • | پژوهش ساوالان | تایپ فوری فارسی و انگلیسی و لاتین و عربی و رسم اشکال و جداول و نمودار و ..
همین حالا برای ثبت سفارش خدمات آنلاین پژوهش ساوالان و قیمت‌گذاری رایگان کلیک کنید.

تماس با پژوهش ساوالان: 02155402501 / سامانه پیامکی پژوهش ساوالان: 5000203241


HTTP://WWW.SELCO.IR

شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهشیِ، پژوهش ساوالان..


پژوهش ساوالان

مشاوره آنلاین تخصصی پروژه های پژوهشی و سازمانی و دانشگاهی

سایت انجام چاپ و اکسپت و پذیرش مقالات آی اس آی و ISI و ISC سایت انجام ترجمه تخصصی و دانشجویی و ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به عربی ترجمه و عربی به فارسی سایت انجام ویراستاری پایان نامه و ویراستاری متون و ویراستاری کتاب و ویراستاری کاتالوگ و بروشور شرکتها سایت انجام تایپ ساده و فرمولی و رسم جداول و اشکال فارسی و لاتین و عربی

چاپ اکسپت و پذیرش مقالات ISI-ISC

چاپ مقالات در ژورنال های بین المللی

چاپ مقالات در مجلات وزارت علوم ISI

ترجمه تخصصی و دانشجویی

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه فارسی به عربی

ترجمه عربی به فارسی

ویراستاری کاتالوگ و بروشور

ویراستاری پایان نامه

ویراستاری متون

ویراستاری کتاب

ویراستاری مقاله

تایپ. ساده لاتین، عربی

تایپ انگلیسی و تایپ فارسی

تایپ پایان نامه و مقاله و کتاب

تایپ فرمولورسم اشکال و جداول

صفحه بندی/شیت بندی حرفه ای

طراحی اختصاصی جلد

چاپ فوری و تبدیل پایان نامه به کتاب چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب چاپ کتاب درتیراژ 20 تا 5000 جلد تایپ و چاپ و تبدیل پایان نامه به کتاب
نمایندگی رسمی ارسال پیامک انبوه به تفکیک کد پستی،شهرها،جنسیتی،مشاغل و اصناف و دانشجویان مشاور و کارشناس بيمه های عمر و سرمايه گذاری ورود به شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به شرکت تحقیقات و مطالعات پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه اصلی سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان..
ورود به صفحه ثبت سفارش سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه درخواست استخدام سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. ورود به صفحه تبادل لینک سایت گروه مشاورین پژوهشی پژوهش ساوالان.. برای ورود به تلگرام پژوهش ساوالان کلیک کنید..

کانال تلگرام گروه مطالعات و تحقیقات پژوهشی، پژوهش ساوالان. اینجا را کلیک کنید..

دیدگاه خود را بیان کنید