');

پژوهش و نشر سلکو

ویراستاری,ویراستاری تخصصی,ویراستاری علمی,ویراستاری علمی و فنی پایان نامه,ویرایش مقالات فارسی,ویراستاری مقالات علمی پژوهشی,ویراستاری مقالات isi,ویراستاری مقالات آی اس آی,پایان نامه,دانلود پایان نامه های دانشگاهی,سایت ویراستاری پایان نامه های آماده,اکسپت و ویراستاری مقالات isi,چاپ و ویراستاری مقالات آی اس آی isi,ترجمه و ویراستاری آنلاین تخصصی انگلیسی به فارسی,موسسه ویراستاری و پروپوزال نویسی,موسسه انجام ویراستاری پایان نامه نویسی,انجام ویراستاری پایان نامه کارشناسی ارشد,ترجمه و ویراستاری متن ترجمه کتاب و مقاله به فارسی

ویراستاری،ویراستاری تخصصی، ویراستاری علمی، ویراستاری فنی متون دانشگاهی، ویراستاری علمی و فنی پایان نامه، ویرایش مقالات فارسی، ویراستاری مقالات علمی پژوهشی، ویراستاری مقالات isi، ویراستاری مقالات آی اس آی،پایان نامه،دانلود پایان نامه های دانشگاهی،سایت پایان نامه های آماده،اکسپت مقالات isi،چاپ مقالات آی اس آی isi،ترجمه آنلاین تخصصی انگلیسی به فارسی،موسسه پروپوزال نویسی،موسسه انجام پایان نامه نویسی،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،ترجمه متن ترجمه کتاب و مقاله به فارسی

ثبت سفارش سفارش پایان نامه
درخواست استخدام سفارش پایان نامه
ویراستاری

کتاب آموزش ویراستاری و درست نویسی

سفارش و خرید کتاب آموزش ویراستاری و درست نویسی آموزنده یکی از کارکردهای زبان نقش ارتباطی آن است این ارتباط کتبی یا شفاهی است.

23:49 | 7 / 8 / 1398

کتاب نکته های ویرایش علی صلح جو

نام کتاب: نکته های ویرایش؛ عنوان و نام پدیدآور/نویسنده: علی صلح جو متن پشت جلد کتاب در طول چند دهه کار و تدریس ویرایش، ویرگول به مسائلی برخوردام که در همان حین کار یادداشت برداشته و بعدا آنها را پرداخت کرده ام بسیاری از نکته های مطرح شده در این یادداشت ها در کتاب های رسمی ویرایش یافت نمی شوند.

18:46 | 28 / 2 / 1398

ویراستاری مقاله

ویراستاری مقاله برای بهبود وضعیت و جایگاه مقاله نزد داوران مجلات توصیه می شود. مرکز ویرایش تخصصی متن مقالات فارسی و انگلیسی پژوهش ساوالان.. پژوهش و نشر سلکو.

02:54 | 11 / 9 / 1396

ویراستاری رساله

ویراستاری رساله در رشته های مختلف علمی و دانشگاهی و حوزوی برای دفاع از پایان نامه دکتری و ارایه به دانشگاه پیش از جلسه دفاع و اصلاح ایرادهای شکلی و فنی جهت فارغ التحصیلی

01:06 | 20 / 1 / 1396
اخبار ویژه

ویراستاری کتاب

ویراستاری کتاب و پایان نامه و متون عمومی و تخصصی و استانداردسازی متون علمی و دانشگاهی و عمومی با ویراستاری فنی و ویراستاری شکلی و ویراستاری محتوایی انجام می شود.

21:39 | 8 / 9 / 1395
اخبار ویژه

ویرایش متن در ورد - بخش اول

ویرایش متن در ورد بخش اول از پژوهش ساوالان؛ ویراستاری یکی از بزرگترین مزیتها و قابلیت های برنامه ورد میباشد. در این مطلب روش استفاده از آن آموزش داده می شود.

12:56 | 25 / 6 / 1395
اخبار ویژه

ویراستاری چیست؟

ویرایش، یک واژه ی فارسی است که در برابر کلمه (Editing) انگلیسی نهاده شده است و بیشتر دست اندرکاران نشر کتاب و مجلات آن را پذیرفته اند.

21:18 | 21 / 6 / 1395

ویراستاری چیست؟ چگونه میتوانیم یک ویراستار شویم؟

ویراستاری چیست؟ چگونه میتوانیم یک ویراستار شویم؟ مشاغل زیادی هستند که ما آن‌ها را به درستی نمی‌شناسیم. آدم‌های زیادی هم هستند که هنوز جویای شغل مناسب هستند.

21:47 | 21 / 6 / 1395
اخبار ویژه